Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
12. jan 2010

no len nechapem ako to pocitaju. splodili sme 8.novembra a ked som to ratala tak my vyslo 9 tyzden, no sestricka povedala ze oni to rataju inak a za som v 13-tom. nechapem ale hadam lepsie vedia 😀
a ani som si nepytala fotku- no mimco na tom monitore bolo nadherne 😵 😵 😵

zuzkalenka
12. jan 2010

paulusa aj ja ti gratulujem a nech ti to dobre dopadne a nech ste zdraví obaja 😲

martinex
12. jan 2010

zuzkalenka dobre,ze vravis... piatok musime aj my ist na kontrolu po 3 mesiacoch,ci su klby ok

paulus od zaciatku poslednej menstruacie....cize +-2tt k datumu splodenia treba priratat.... my sme splodili 19.11.08 a pocitalo sa to od 5.11.08

missy97231
12. jan 2010

aha, dik za vysvetlenie 🙂
paulusa, super. a tiez to ze uz si v 13tt 🙂 prvy trimester uz mas za sebou 😀

martinex
12. jan 2010

paulus tak sup,zmenit pas... 😉

paulusa
12. jan 2010

mati- dik, lebo prave si chcem zmenit aj profil a tam je, ze datum posl. menstruacie- ziadna nebola 😀

martinex
12. jan 2010

tak si prirataj tie 2tt a bude 😀 a termin porodu ti povedali?

z.vrablova
12. jan 2010

Paulusa... supeeeer... gratulujem... tak predsa bude augustove babatko... sa tesim velmi s vami... nech je babatko hlavne zdravucke, nezalezi na pohlavi... ides uz obkukavat surodenecke kociare?
Ja mam o 16.00 anglictinu, dnes prva hodina, tesim sa, ze konecne nieco nove sa deje...
Dnes mala Kristinka 1x masko s karfiolom a mrkvou... chutilo, zbastila plnu misku...Vyvar skusime nabuduce.
Na neurologii nam povedali pre zmenu, ze je pekne symetricka, len ma stuhnutejsiu pravu stranu, co sa vraj uvolni cvicenim... kvoli takej kravine musime cvicit, az kym nebude samostatne chodit. Eviq, vy ste uz uplne prestali cvicit??
Ja som si vcera vecer vypratala cely byt, tak mam par dni veget...
A Kristinka mala v polke decembra 6115g, tak myslim, ze bude mat nieco okolo 6700g... mozno menej, kedze sa uz viac pohybuje a grcka za prvu ligu...

z.vrablova
12. jan 2010

Paulus... na MK ti rata 12tt... ??

paulusa
12. jan 2010

nooo- ale to mi vysiel 12 tt. termin mi nepovedal. ja som koza, ved uvidim o mesiac 😅

z.vrablova
12. jan 2010

Paulusa kolko mas rokov?? Len chcem checknut pohlavie podla cinskej tabulky...

paulusa
12. jan 2010

mam 27 rokov.

z.vrablova
12. jan 2010

ked ste pocali v novembri, podla cinskej tabulky cakate dievcatko

paulusa
12. jan 2010

jeeej- myslis ze to aj vychadza- nic viac si neprajem 😵

z.vrablova
12. jan 2010

prajem ti z celeho srdiecka aj ja... budes mat krasny parik skoro ako dvojcatka... v novej Mama a ja je dobry clanok o rozdieloch vo vychove dvojciat a surodencom, medzi ktorymi je minimalny rozdiel..

paulusa
12. jan 2010

a prikrm pripravujete kazdy den, alebo co ostane sup do chladnicky alebo mraznicky?

bagaja
12. jan 2010

jeej Pauli z celého srdca blahoželám....teším sa a želám ti aby celé tehu bolo bez akýchkoľvek komplikácií a aby sisi to užila a hlavne aby ste boli všetci zdraví 😉

och ale neviem akoby som to ja zvládla ked som celé dni bez mm 😒ale šak ešte by sme s tým chceli počkať...no dávame pozor, tak snáď, ale ked to príde tak to príde...pamätám ako segra prišla s plačom že čaká druhé a to mal malý 15 mesiacov a dnes ma krásnych dvoch galganov a tešíme sa z nich všetci, to je asi taký prvotný šok 😝

martinex
12. jan 2010

paulus ja to mam v mrazaku a vzdy len vyberiem... narobim toho viacej nech nemusim kazdy den

iveta6384
12. jan 2010

Ahojte,
tak my noc ako tak v pohode, akurat rano isiel mm do skoly o 6 zobudil maleho a ten sa uz nevedel ulozit, nakoniec pochopil, zemaminka este vyspata nie je (chodime spavat o 1-2 v noci) tak 8 zaspal a spal do 10:30, ze aka parada, ako by babul povedala. Inak dnes boj az som sa zapotila, tlacim do neho zeleninku a nejakomu neslo a taky hystericky plac a ja uz nervy, ze co chces ved ti to chuti, vzdy vsetko zjes tak co je a on chuda tak ho bolelo brusko, potom poprdel, ale pri tych prdoch taky plac, ze som myslela, ze nedycha. Tak som mu po dlhej dobe dala rurku a chuda take tuhe a az cierne hovienko vytlacil, isto ho to muselo strasne boliet a potom uz bolo spat moje usmiate babatko. My bolo az do revu, aka som blba, ze mrnci a ja nervy. Ked viem, ze on inak moc neplakava, len ked mu cosi je. Teda place sem tam aj kvoli pozornosti, ale to je uplne iny plac. No blba, blba... ☹ ☹ ☹

Paulusa tak super, hlavne aby vsetko prebiehalo v poriadku, moc blahozelam a tesim sa s tebou... 😵 😵 😵

Ja mam namrazene tak ako my babulka odbornicka poradilla, kazdy den vyberiem kocku z kazdeho druhu zeleninky a rozmrazim a prihrejem.

Eviqua vsetko bude ok,musi byt...Drzim palce, aby sa tie oblicky uvedomili.. 😉

bagaja
12. jan 2010

mati a ty už klasicky prikrmuješ?akosi mi to uniklo....

zuzi aj ja idem na anglinu, no len ja chodím už druhý rok a stale som z nej vôl 😨 ale ty ju už ovládaš že??

takže sa ideme vychystať a segre pribudne dalšie dieťa na dve hodky 😵 nech sa stará....

paulusa
12. jan 2010

dik za gratulacie.
maleho skusam uz 4 den prikrmovat, no ale ziadna slava, ani pusu poriadne otvorit nechce, potom vsetko vypluva a slinta, alebo drzi otvorenu pusu a asi caka ze mu to vyberem von, alebo co 😀 . a samozrejme sme cely zadrb.... od mrkvy.

martinex
12. jan 2010

baga hej, uz papame mrkvu a zemiacik...

z.vrablova
12. jan 2010

Baga.. ja som bola 4 roky v Skotsku... a anglictinu som sa ucila 10 rokov... chcem si spravit statnicu, tak musim zamakat na gramatike hlavne... ja sa vykecam, rozumiem, ale gramatika...
Ja varim kazdy den... ma to neobtazuje... hodim do hrnca zeleninku (teraz uz aj masko) a vari sa samo... ak mi zvysi a nie je tam mlieko (niekedy pridavam, ak je pokrm velmi suchy), tak odlozim do chladnicky na dalsi den a to tam len pridam este nejaky druh zeleniny a hotovka...
Ivet... ja mam toto s Kristinkou skoro pri kazdom papani a nechapem... prdiky a kakanice to nie su... proste hystericky rev... a ukludni sa len s cajom a to nie stale... asi jej vadi, ze papa a zaludok stale prazdny... potom je zlom a dopapa kludne celu misku

bagaja
12. jan 2010

uha ja ešte počkam a od februára začnem, kým vidím že jej stačí mliečko...

z.vrablova
12. jan 2010

Paulus,... trpezlivost...babatka sa musia najprv naucit papat lyzickou... nie je to take jednoduche... to ze vypluva nie je preto, ze by mu nechutilo, len este nevie ako s tym narabat v pusinke, nauci sa. Kristinka uz sama otvara velku pusinu a hlce jednu lyzicku za druhou

z.vrablova
12. jan 2010

a to sme menili 3 druhy lyziciek, kym si zvykla

iveta6384
12. jan 2010

Ozaj babul robila si uz ten zoznam FB - MK??? Mam trochu chaos v tych menach.... 🙂

z.vrablova
12. jan 2010

idem sa chystat o pol mi ide bus... ozvem sa vecer, ked mala zaspi... pa 😔

paulusa
12. jan 2010

vsak dufam ze to bude zo dna na den len a len lepsie 😉
citam ze pridavate aj mliecko, to ako ze mu mam do tej mrkvy zamiesat? 😅

z.vrablova
12. jan 2010

ano... a vznikne z toho taka kasicka, ide to lepsie dole krkom... a ma tam aj mliecny dodatok... ja som napriklad aj dnes do maska s karfiolom a mrkvou dala, bolo to strasne suche a papala jedna radost... ja ale nemixujem, len drvim vidlickou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre