Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
27. jan 2010

missy, nič si z toho nerob. my sme zatiaľ iba na zelenine. Babulka a zuzka už papkajú mäsko, teda ich princezné. My máme s mäsom začať až po mesiaci zeleniny, tak uvidím. Dnes som chcela dať, robila som pre nás kuracie, ale zabudla som odrezať maroškovi, tak jedol zeleninu.

zuzka, my máme začať s teľacím, ale nikde ho neviem zohnať. Tak mm povedal, že kúpime teľa a urobíme zabíjačku. No len neviem, kde to chce robiť, či v obývačke alebo na balkone? 😀 a to mäsko si uvarila, rozmixovala a zamrazila, alebo surové?

martinex
27. jan 2010

missy mliecko mu stacit urcite bude a tym ze pockas nic nepokazis...ver mi... to len my,co sme pazravi, sme sa poponahlali 😀

inak u nas spanok cez den 0 bodov...2x potiahol 30minut a teraz asi hodku ale to tak prerusovane,s jedenim a placom... kuuurna a tak by som si pri nom rada zdriemla 😉

von nejdeme ani my, je tam brutal kosa a nerada by som nachladla...mozno na vecer vybehnem len tak na pol hodku aby si trosku pospal na vzduchu 🙂

missy97231
27. jan 2010

no, tak myslim ze malemu bude tiez chutit 😀 uz len tu kasicku co papa,,, tak 150ml len tak to zbuchne a este sa cuduje preco mu nedam viac 🙂
inak - tu bolo rano -18, a my s davidkom sme museli autobusom na ocne 😒 tak dufam ze mu ten mrazik neuskodil... a so spankom sme rovnako na tom 😕 uz je hodinu v postielke, a furt ruci 😠

z.vrablova
27. jan 2010

uvarila som, pomixovala a zamrazila... ked varim zeleninku, dam k tomu prevarit aj masko a papame

eviqa
27. jan 2010

zuzi, dík. Tak to skúsim. Ja som si chcela namraziť iba surové a potom, že to dám variť. No ale dobrý nápad. Už len zohnať do teľacie. Bude to zrejme fuška. A to som si myslela, že prídem do mäsiarne a kúpim. a eee

blazka24
27. jan 2010

eviq tak skúste vybehnúť do metra tam určite budú mať, ja som kupovala morčacie v metre, to ťažko zohnať lebo to drahšie 😕

eviq v robote mi ročné zúčtovanie spravia, ale vypísať si tieto veci musím sama a teda mám čo robiť tlačivá na takéto hovadiny nemám rada

zuzi tiež tak chcem robiť len nemám na to čas, krpec nie a nie spávať tak teraz sedí na mne a píšeme spolu.........

lulu73
27. jan 2010

ahojte

zuzi, babul...ako varite cviklu? to som vzivote nekupila 🙂 a varite aj cukinu? dik

blazka24
27. jan 2010

lulu ahojček cviklu neviem ale cukinu normálne ako tekvicu si myslím, ešte sme nejedli s malým 😉

eviqa
27. jan 2010

lulu, ja som cviklu nastúrhala na širokom strúhadle a uvarila aj so zemiakom a mrkvou a rozmixovala.

eviqa
27. jan 2010

blazka, skúsim poslať mm do toho metra, dík za tip

lulu73
27. jan 2010

dik...to az niekedy o tyzden, ale uz sa na to pripravujem

eviqa
27. jan 2010

lulu,no sa priprav. Náš mal cviklu tento víkend, a dopadlo to tak, že som musela čistiť dvere, podlahu a ešte si aj umyť vlasy, lebo som cviklu mala všade. Malý si nabral do úst a namiesto toho, aby zhltol, kíchol. A to som bola práve otvoriť dvere od bytu mm, lebo nemal kľúče. Tak si vieš predstaviť, ako to vyzeralo. 😀 cvikla všade

blazka24
27. jan 2010

eviqa toto bolo dobré s tou cviklou 😀 a ja že jedine u nás to tak vypadá že koberec červený lebo mm otváral malinovku a všeeeeeeeeetko červené, minulý týždeň som si zapálila sviečku takú čo mení farby a dole sa to vypína a môj mm to chcel zhasnúť tak sviečku otočil dole hlavou a keď sa pýtam prečo je na koberci vosk že on nevie len vypol to svetielko 😕 asi ho nenapadlo že to je normálna sviečka a tá sa topí 😒

martinex
27. jan 2010

blazka eviq dobreeee... ide vam ! 😀

kuk potom na FB,akurat nahravam fotky co sme sa s malym blaznili na posteli...ten co daval za pozy(i) no dovi dopo

blazka24
27. jan 2010

marti nemám na FB tvoje meno takže hod nech kuk, ja nestíham krpca fotiť, ten sa tvári jak s infarktom v ksichte keď zapnem foťák 😕

livia1
27. jan 2010

Ahojte kde ste všetky? Konečne som dnes vydela moje dietaotvarat usta na jedlo na lyžičke. dala som mu zemiakovu kašu.

eviqa
27. jan 2010

livi, tu sme. blahoželáme 😉
marti, ešte som nekukla, ale kuknem

martinex
27. jan 2010

blazka martina langova

babulka123
27. jan 2010

lulu ja ju normalne nakrajam na koslieska alebo kocky a ja naparujem zeleninku takze hodim na paru a uparim.. ale mozes aj uvarit a bud pomixovat alebo roztlacit vydlickou..
len ju predtym osup.. heheheh

a cukinu, tekvicu rovnako tak..

z.vrablova
27. jan 2010

cukinu a tekvicu struham na struhadle, ak to chcem narychlo uvarit, necham prevriet 5 min a pretlacim vidilickou... ak to varim napr. s mrkvou, alebo zemiakom nakrajam na kocky a vrie asi 15-20min. Cviklu som zo zaciatku krajala na kocky, ale varila sa vecnost a nesla ani pretlacit vidlickou, tak odvtedy struham najemno a varim asi 20-30min, potom tio ide skvele miesat...
Ja inac zatial vsetko varim, aj jablcka a mrkvu na vyzivku... jedine banan papala cerstvy.

martinex
27. jan 2010

babul aky mate zajtra program? ci by ste neprisli?

z.vrablova
27. jan 2010

matka, sa nestacim divit... hotovy cirkusant... nasa bude mat snad rok, kym pochopi, ze nielen na chrbte je dobre 😀

martinex
27. jan 2010

zuzi ale sak sa mi takto zahlusi.... 😉

z.vrablova
27. jan 2010

neboj sa, deti su ohybne 🙂 .... ale na druhej strane som rada, ze ju este nenahanam po byte...

babulka123
27. jan 2010

juuuuuj matka zajtra mi to nevychadza.. ale bud. tyzden to vidim realne.. konecne..

inak Dadik je super ako sa stavia na hlavu.. hehehe paraaada..

a pridala som aj ja nejake foto..

martinex
27. jan 2010

no to ja uz ano..preto hladam ohradku...cez vikend pojdeme asi kupit

z.vrablova
27. jan 2010

Babulka som pozerala... to vazne mate tolko snehu na zapade??? U nas ani vlocka! 😕

babulka123
27. jan 2010

to vazne/?? tu je toho fakt kopec.. a tom som na dolnej zemi.. hehehehehe

matka posielala som ti link na FB na ohradku .. a okrem toho mam pocit ze niekto predaval aj tu na bazare.. skus kuk..

martinex
27. jan 2010

babul ok,stvrtok mam skusku,ale PO,UT a Pia som free

a ninuska je kocka,uz sa na nu tesim...bublinku jednu 😉

a s tym stavanim na hlavu,cakam kedy si zlomi vaz... este na madraci ok,ale ked to robi na zemi,no nevim Karle 😠

babulka123
27. jan 2010

heheheh .. aj u nas je to tak ale vacsinou tak ze sa prevrati do mostika.. to su este len pohlady.. heheheh
no mozno keby to v dospelosti spojili.. hehehehehhehehehehehhehehehheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre