Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
8. feb 2010

pekné ránko, tak my sme víkendovali plesom. Bolo super, len som nevyspatá 😝 po plese som spala asi hodinu a pol a potom už bolo ráno a malý hladný, takže fungujem z posledných síl. Dnes v noci som síce spala,ale ešte stále som unavená a chorá.
...a v piatok sme mali katastrofálnu noc. Prvákrát som sa pri malom nevyspala. MM ma v piatok naobed tak nasrdil, že som až plakala a neviem, či to malý cítil a preto tak zle spal. V kuse sa budil s plačom. Alebo sa mu niečo snívalo,alebo zuby, ja neviem. Ale v sobotu, ked sme boli na plese spal krásne aj dnes, tak neviem.

marti, tak držíme palce, aby ten súrodenecký kočík ste kupovali čo najskôr 😉

babulka123
8. feb 2010

fac.. lulu vitajte.. uz som myselal ze ste na nadobro opustili .... cmuuk

lulu73
8. feb 2010

matii... kocik Marco som mala 🙂 a Emka uz spava vo svojej izbe, bez zmeny 🙂
😝
fac...mas krasnych chlapcov a aj zavidim ze su dvaja a ze maju taky maly vekovy rozdiel 🙂 je to super

martinex
8. feb 2010

lulu ahoj....rada ta opat vidim 😉

eviq dik, hadam sa nam zadari 🙂

lulu73
8. feb 2010

babul...odkedy je FB a mala je uz vacsia, nemam veru ani cas, ale snazim sa chodit aj sem...mame tu podobne "problemy"

martinex
8. feb 2010

lulu mne sa ten kocik velmi paci a aj jeho dizajn... sak este mam casu sa rozhodovat 🙂

lulu73
8. feb 2010

a na chudnutie sa aj ja chystam, ale ked ja nemam taku fantaziu, ja uz po par dnoch nebudem vediet co si varit, ake recepty

martinex
8. feb 2010

lulu sak v tej knihe 90dnovky mas recepty,pre inspiraciu...

daniela33
8. feb 2010

bré ránko, noc tiež nič moc, dve hodiny od pol tretej do pol piatej hore ...

mati nevieš poradiť nejaký rýchly recept na škrobový deň? včera som začala, takže prvý deň v pohode za mnou, tak len dúfam, že vydržím ... ked sa ukážu prvé výsledky, tak to bude ešte väčšia motivácia ...

evi super, tak si sa aspoň zabavila a ty to dospíš v pohode, Maroško je spinkáč 🙂

lulu73
8. feb 2010

mati...citala som velmi povrchne, ale citam ze sa toho nedrzite...a nechapem ako vies co s cim...asi treba poriadne citat a pochopim 😝

lizatko1009
8. feb 2010

lulu chcela som od dnes zacat aj ja 90 dnovku, ale ja nevydrzim cely den o ovoci a brutus den o vode, rozhodla som sa, ze budem jest viacx za den mensie porcie a obmedzim cukry, tuky, soli, a trosku aj pocvicim a mam aj ten pas na brucho ab tronic. 😀

dnes mame 6mesacikov, ako ten cas letiiiii 😅

facovka
8. feb 2010

lizatko,gratulka 😉

facovka
8. feb 2010

btw. do psolocneho babule nenahadztujete polrocne dietatka?? sme v 3mes.nahadzovali a odvtedy nic,ci?? 😅

martinex
8. feb 2010

dani podla toho co mas doma.... zeleninove rizoto,alebo pecene zemiaky so salatom nejakym,alebo len tak same s kecupom 😀
ale odporucam tuto stranku,tam je kopec receptom,rozdelenych podla dni
http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

lulu to je lahke, bielkoviny su maso,ryba alebo vajcia/tvaroh....takze bud maso so zeleninou,alebo napr.spenat s vajcom,ci leco....
skroby su zemiaky,ryza alebo privarky...
UH mas pizzu,cestoviny
a ovocie nemusim popisovat 😀

casom sa do toho dostanes,ale ja mam na ladnicke napisane ku kazdemu z tych 4roch dni co kedy mozem 😉 taky tahak

daniela33
8. feb 2010

lizatko gratulujeme k polročiku 🙂, ja vydržím v pohode na ovocí, aspon predtým,kým som nebola taka rozožratá, teraz bude najrpv boj, ale ked sa mi stiahne žalúdok, tak dúfam, to bude oki... a neskúšala si chudnúť podľa sipeky? tiež ju chvália

leri
8. feb 2010

ahojte 🙂
u nas ziadne novinky, alex ma dnes pol roka, rano som uz na neho nabrizgala.......lebo sak vstal o 4:00 .....vykrikoval v postielke, kopal nohami, zdvihol ich a slahol sa patami zakazdym o bocnicu na postiellke.....nechapem ako ho to nemohlo boliet, ja by som mala z toho modriny urcite.....pootm vyhadzoval na nas hracky z postielky, tak som mu ich zobrala, vyzliekol sa z pyzama.....ochutnal ci nohy chutia stale rovnako, a potom sa uz asi nudil asi po hodine vykrikovania a spustil rev........a takto si zijeme
jaaaj, a zacina prichadzat na to ako je to s tym lozenim, ze by sa tak teoreticky dalo posuvat.......len prakticky ma moc tazku rit, a nevladze ju zdvihnut 😀

facovka
8. feb 2010

leri,aj vam gratulka 😵

lizatko1009
8. feb 2010

dakujeme 😉 daniel ved to najhorsie je stahnut zaludok, ja asi dnes spravim rizoto. neskusala som. uz si zacala s 90 dnovkou, ja keby som bola na ovoci tak skapem, sama kyselina zaludocna 😀

leri gratulujeme k pol rocku, aj my 😀 tak mu rit odlahci, daj dole plienku 😉

eviqa
8. feb 2010

lizatko, leri, gratulation k 6. 😉

dani, no vypla so poriadne, len neviem, kedy to dospím. Idete dnes cvičiť? Volala som s lenkou, tak ja asi nedôjdem, lebo ešte furt som chorá, ale zas? ani neviem, a nechcem vám nakaziť bábätká.

leri
8. feb 2010

lizatko, mali by sme im zurku spravit 😀 ale alex ma zaracha, lebo zuroval v noci 😀 a na odlahcenie plienka nepomoze, to su origos tuky 😀

lizatko1009
8. feb 2010

mmno v bN

daniela33
8. feb 2010

leri tiež gratulujem dalšiemu oslávencovi 🙂 , u nás obdobné noci máme, a hlavne odkedy sa vie prevracať, tak také polohy strúha v tej postielke, minule sa prevrátila na brucho, nohy jej trčali cez tyče postielky a nevedela sa prevrátiť naspäť, tak revala až sa blok otriasal 😀

lizatko1009
8. feb 2010

tamto nejaj natukal maly 😀 r xas c cv c xq2y v preklade-dakuje vam.

lizatko1009
8. feb 2010

leri 😀 nas ma tiez zaracha zaspal o 12 v noci a vstal uz o 9-tej. musi si pockat az na rok, teraz aj tak tomu nechape. tak nas az tak extra vela nevazi, tak jemu to decala ide, skus s malym 90-dnovku 😀

karin.
8. feb 2010

lizatko, leri, gratulujem detičkám k polrôčku 🙂

lizatko1009
8. feb 2010

karin dakujeme, len nejak to strasne rychlo zbehlo, ved este raz tolko a preboha na konte uz rok a nedavno bol v bruchu.

daniela33
8. feb 2010

škoda Evi, však do budúceho pondelka sa možno dáš dokopy a o týždeň budeme v plnej zostave 🙂 . Mne to tiež dnes veľmi nevyhovuje, lebo muža mám v Brne a syn končí školu o pol jednej a do družiny nechodí a kľúče mu od bytu nedám, lebo to ešte nemá rozum 😀, ale dáko som to poriešila, len sa vytrepať z furče, dúfam, že mi niekto pomôže s kočiarom do troleja, nezvyknem takto chodiť sama, lebo s tým nemám dobré skúsenosti ešte z čias, ked bol Jakub malý, každý frflal, hundral ....to sú ľudia ... 😠

lízatko neboj stiahneme a budeme kočky 🙂 , ozaj tá sipeky je o tom že ješ raňajky, obed, večeru a druhú večeru každé štyri hodiny, samozrejme malé porcie ...

bagaja
8. feb 2010

gratulka babatkam k polrôčku 😉

lulu a malá vstáva tak často aj ked je sama v izbe? a ako to zvládate počuješ ju v pohode že sa zobudila?ja sa bojím že najprv zobudí celý barák a až potom mna 😀

leri no pekne si žijete...

martinex
8. feb 2010

no tak my sme mali teraz nehodu jak svet... maly je v hradke a pokakal sa,ale tak riedko,ze jak sa vrtel,sadal si,lahal a neviem co este,tak mu sto stieklo po celom chrbte az na zatylok 😀 to bolo teda...premyslala som ci ho dam prat do pracky celeho alebo predsa len iba veci 🙂

lulu73
8. feb 2010

leri...nasa Emma sa uz pretacala, ale nijako ju to neocarilo a tak ked ju teraz polozim na zem, tak sa bude pozerat na plafon a kopat nohami a rukami...alebo maximalne sa da na bok a pozera si hracky...absolutne nema zaujem sa posunut, prevratit, objavovat....na brusku neznasa byt...vydrzi chvilu a chyta nerv

Alexovi gratulujeme, Emka posiela pusu a mala si ho nechat tak, ved on od rana oslavuje polrocie a vy ste to nepochopili !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre