Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
1. okt 2009

zuzka papam kazdy druhy den asi kilo 😀 neviem si pomoct...

lenka no asi ano,ale keby si videla ako mi zaspaval aj pri tom kupani... neviem co je taky nedospany.... len hadam sa nezobudi v noci 😠

martinex
1. okt 2009

babul ok,tk ani nebudem vypinat PC 😀

lenka_66
1. okt 2009

tak sab simplex a davkovanie vyriesene.pravdu sme mali vsetky 😉 .druhy list odsek D:
http://www.pharmtop.cz/files/spc-pl/sabtbl-pl.pdf

babulka123
1. okt 2009

sak pockaj nam nebude tak dosmiechu ako tomu smajlikovi na konci.. hehehe

lenka_66
1. okt 2009

mati zajtra budes ako vyzmykany citron 😀

babulka123
1. okt 2009

baby idem zehlit.. bbleee

martinex
1. okt 2009

babul prinajhorsom bude s malym hore mm...zajtra ma free 🙂

babulka123
1. okt 2009

juuuj no super, zajtra si uzite pekny den, ja idme zjatra do Ba, doobeda budeme este chrapkat doma nech ma klud a potom vyrazame..

lenka_66
1. okt 2009

babul uzi zehlenie aj vylet 😉

leri
1. okt 2009

ahojte, u nas je to uz dnes trochu lepsie................dnes alex doobeda spal dvakrat po pol hodine, potom som ho o pol tretej nalozila do kociara ai isli sme von a spal do pol siedmej, prebalila som ho, nakojila a spal dalej a spi az doteraz.........a to mal o siedmej zobrat atb, ale ja ho nijako neviem zobudit, skusala som vsetko , na ruky som ho zobrala, hladkala, rozpravala mu, pustila hlasno hudbu, gulala som ho po gauci ako loptu, ale stale spi ako polienko, zdvihnem ruku alebo nohu a odkvecne mu ............iba sa usmeje, vcera som nekupala tak dnes uz chcem, ale ako ho mam zobudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit 😀 keby takto v noci radsej spaval, budem musiet chodit von doobeda a poobede ho drzat hore, lebo takto to nempojde 😀
plienky pouzivame 3 babylove........a su akurat, uz ma urcite zo 6 kg, mozno aj viac, takze tiez mame drucika, nosime 68 veci.

babulka123
1. okt 2009

leri.. hovorim dnes je nieco s tlakom lebo u nas a matky je to podobne.. heheh

skus {je to drastickejsie }ale mokrou rukou pretret mu tvaricku.. ale ak je chory tak by som ho nechala hajinkat..

leri
1. okt 2009

no ved nechavam ho, nechcem ho nasilu budit, jemne sposoby som uz skusalaa, uz spi 2,5 hodiny tak hadam bude do pol hodiny hore a potom ho okupem, ved je to jedno,len dufam, ze potom zaspi a nebudeme s nim stepovat do jednej.............
a co sa tyka tej knihy,...........mne sa paci, ale je to ako zo vsetkym, treba si vybrat to co vyhovuje, netreba to slepo vsetko dodrziavat, mne sa napriklad paci ten system co lulu pisala, ze vzdy v rovnaku hodinu vecer zobudit a krmit, a oni si sami zvyknu za par dni a budu pytat, ak sa tym predlzi dlzka spanku, tak by to bolo super.........j emi jasne ze ked vam deti spia 5-6 hodin a viac tak to nema vyznam, ale my co vstavame kazde 2-3 hodiny v noci tak ocenime ked deti vydrzia spat aspon 4 hodiny 🙂
a to vyplakanie sa da pokial len mrnci a nereve tak ze sa ide zajst od placu......a nie ked su chore.....u nas to fungovalo, ale neskusam to stale, len ked vidim ze vymysla, uz sa mi ale stalo ze som si myslela ze spekuluje a nevybrala ho z postielky a potom som zistila ze bol precikany a lezal tam v mokrom pyzame, tak som si potom nadavala, teraz ked place mimo "ordinacnych hodin" tak hned skusam ci neni mokry 😀
a vela veci je tam dobrych pre starsie deti, tam uz sa da skusat .........

uankab
1. okt 2009

ahojte, my sme mali dnes super den 🙂, prajem si aby to tak aj zostalo ... vstavali sme o pol deviatej, prebalili, nakojili, prezliekli, potom sa sama vyhrala v postielke ja som sa naranajkovala o desiatej (den predtym o dvanastej) a dala prat...o pol 11 som zasa nakojila, o 11 sme spinkali a buvala az do druhej! tak som stihla aj pozehlit a navarit obed. o tretej sme isli von s kociarikom, prespinkala vecer do siestej, nakojila som ju, pohrali, okupkali, vecerne kojenie a pol deviatej uz spinkala.... tak sa vytesujem 😵

co sa tyka plienok, podla nas pampersky su uuplna katastrofa, lepsie su pre nas Huggies a stale pouzivame jednotky velkost 😉 , ale uz pojdeme na dvojky zachvilocku...

babulka123
1. okt 2009

ahojte, prave som dozehlila a idem haji.. dufam ze bubulka sa nezobudi skor ako zvykne.. dnes by mi to moc nevyhovovalo.. som dost unavena..

leri
1. okt 2009

babul, moj spal do pol desiatej, okupala som a este stale je hore 😀 asi si mysli ze je uz dostatocne velky aby bol s nami hore do polnoci 😀

babulka123
1. okt 2009

fuuuha leri.. no .. skoro zacina chalan..
davaj bacha aby si neotocil dne a noc..

babulka123
2. okt 2009

no vcera posledna dnes 1?

cakala som co bude v noci kvoli tomu ze mala spala ako spala.. no a vysledok, zobudila sa uz o 2 rano..dala som jej jest, a potomm zacala nejako protestovat o pol6 ale nejako sme to ustali do pol 7. doteraz sme sa hrali a teraz ssa snazi znova zaspat..

eviqa
2. okt 2009

dobré ránko,
my sme spinkali podľa našich tradícii do 4, potom sa napapkal, ale nejako si blbo odgrgol, lebo už pred siedmou nenormálny plač, a predtým som počula, ako keby niečo blbo prehltol. Tak neviem, či si nechal nejaké zásoby v ústach alebo v pažeráku 😒 ale už je to v poho, spinká 😉

leri
2. okt 2009

cafte..........tak my sme to vcera tahali do 1:15 az potom zaspal, teda myslim, lebo ja som zaspala a on bol konecne ticho, dnes ma tvrdy rezim, spat nebude ani keby velmi chcel............ked si to zoberiem ze o pol stvrtej uz bol hore, tak to ma nejake dve hodiny spanku a potom zase o piatej a uz to islo kazdu hodinu, takze moc toho v noci nenaspal, uvidime ako to bude cez den 😠

babulka123
2. okt 2009

noo nam sa to nejako posunulo na skor.. dufam ze to bol len prechodny stav..
2 dni po sebe.. predvcerom sa zobudila o 1 rano a vcera o 2 no neviem neviem.. o co jej ide..hehehe

eviqa
2. okt 2009

leri, tak to si toho veľa nenaspala ☹

babul, určite to je len prechodný stav, držím paleky

babulka123
2. okt 2009

leri vyzera to tak ze si otaca den a noc.. skus mu to nejako napravit neviem ako ..

ja som dnes tiez povedala do 6 max sa bude spat.. lebo takto to nejdeee

eviqa
2. okt 2009

inak, blíži sa zima a vietor, budete pokladíkom natierať s niečim tváričky?

lenka_66
2. okt 2009

ahojte

lenka_66
2. okt 2009

evi , dostat krem do zleho pocasia.

martinex
2. okt 2009

caute...

tak babul mne sa maly zobudil o 2hej na kojenie,potom spal az do 6tej a od pol 8mej sme hore...teraz sme ho zase ulozili... tak ja neviem co to vcera bolo,ale som rada ze som sa v noci vyspala 😀

babulka123
2. okt 2009

matka mame prepojene deti

eviqa
2. okt 2009

malý je ako hodinky, už je hore

lenka_66
2. okt 2009

evi , tak mozes vsetky predat sak mas maroska 😀

babulka123
2. okt 2009

uz sme hore

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre