Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
13. feb 2010

leri 😀 ved ho máš doma, len ono bábätká nevoňajú vždy tak pekne 😀😀😀
...a čo ste chorí, že hnačkujete?

leri
13. feb 2010

eviqa, on nema hnacku, on sa normalne regulerne aj 4x poserie.........dnes ma to strasne nebavi, prebalila som ho a do pol hodiny bol zase .......a najradsej pri prebalovani mne do ruky, to mu robi maximalnu radost 😀

leri
13. feb 2010

a to nie akoze trosku......ale riadne nalozena plienka 😀

perla200
13. feb 2010

leri ako my kakame skoro v každej plienke ale len taký bobek - mini 5milimetrov x 5 milimetrov....a celý den....ako MM bude zarábat len na plienky......

lizatko1009
13. feb 2010

perla aj u nas sa nachadzaju sem tam bobky nalepene na zadku minule som mu tak tu plienku vzala spod zadku a on v tom momente vypustil na periny 😠

leri
13. feb 2010

perli, alex ma normlane od toho polovicu plienky, normalne mam pocit ze do serbla sa to mestit nebude...... 😀
inak, rano som hodila na vahu plienku.........2kg chapete???

babulka123
13. feb 2010

caute.. dnes nestiham ani lolo... a to je marek doma a mam akurat tak dost..

kasel sa nam pustil priam ukazkovy, takze u nas je to teraz uuuuplne na prd.. snad zajtra bude lepsie, ideme k svokrovcom .. aspon na 1 den vypadnut

babulka123
13. feb 2010

a prave mi zjedla vecer len 80 mlieka.. deees...

perla200
13. feb 2010

no babul - to bude asi viroza:((((

nas to konečne dúfam opustilo.....tá nádcha....dnes sme aj boli chvílu vonku kým som sa tak nesmykla že som si skoro hubu rozbila tak som cúvla a isla domov nemam na to nervy....

leri - zas Alex je chlap nebude kadit len také bobečky ako náš Simíček🙂))))

leri
13. feb 2010

perli, sak to.....len kto ho bude ratovat potom .......... 😀
inak, dnes som mala aj ja fasa den, bola som na pohotovosti, lebo zajtra idem do at na tyzden a chytil ma zapal mocoveho mechura, takze mam atb .......skusim to spravit s urologickym cajom, ale ak to do zajtra neprejde tak musim ich zacat brat......
pre istotu mi napiste kde je v ba pohotovost keby nieco 😒

karin.
13. feb 2010

Ahojte baby,

malý už spí. My sme dnes mali vitamínový deň ale totálne sme zlyhali, nakoniec sa to zvrhlo a urobili sme si na obed lososa a na večeru koláč....Hrozné až mám výčitky svedomia, sa na váhu nepostavím, neexist...

Maťka, Zuzi - pekne oslávte, júúj taká romantika...

bagaja
13. feb 2010

no tak už spíme...sme sa museli unáhlene vrátiť z návštevy teda ja a malá mm ešte ostal, mal povolené do 8, tak má ešte prá minút, potom nem dobre 😠

zuzi ani si nevieš predstaviť ako ti závidím že dáš malú k vašim na celú noc, ja tak túžím po takom dobrom žúre celonočnom že až...ani nemôžem na to mylsieť lebo sa mi slzy tlačia do očí...asi to bude najaktuálnejšie až v júni ked pojdeme na svadbu, tak dúfam že si to potom poriadne užijeme 😝

no a dnes som ja mala bielkoviny, tak celkom to šlo až teraz večer som kus vína logla na navšteve, ale aj tak teším bo za 5 dní -3, čiže sa mi to páči....len veľmi odolávam ale držím sa...

babulka123
13. feb 2010

leri.. urcite na kramaroch..

perla.. ani nehovor. ale dr. povedala ze je to zo zubov tak neviem, davam jej sinupred sirup, pekne si odkasle z toho .. aspon ze sa jej to tam nehromadi..

inak ninka dnes skusala "velmi uspesne" 4noskovanie, tak ze rano padla rovno na usta, dudel v ustach , a jak padla tak si rozrazila este aj dasno kde jej idu zubky.. takze ak nevyjdu same ona tomu asi pomoze.. heheh si ich vytlce este ani vonku nie su.. tak jej tiekla krv.. chuda moje male..

martinex
13. feb 2010

u nas sa uz spi,normalne nechapem,bez placu bez vsetkeho...ani sa poriadne nenajedol,tak som zvedava kedy sa zobudi...

karin dik..

babul posielam vela vela sil a zajtra si to uzi a oddychni 😉

leri 2kg? a to co tam mal nalozene? ale je fakt,ze taka dobre pocurana plienka je tazka jak slak 😠

leri
13. feb 2010

dnes je zvlastny den, aj alex zaspal sam.......ja s nim vzdy tak 5 minut hopkam na fitlopte a zaspi, ale dnes........polozila som ho do postielky ze upracem pradlo ozehlene a potom ho uspim.......bol tak ticho ze som na neho zabudla ..........a asi o 15 min. mi doslo, ze kokso........sak mne decko zaspalo same 😀

bagaja
13. feb 2010

no mati po celej noci tak to je fakt ťažoba, my sme už tiež važili ale na alexa sa nehrabeme, predsa sme troška jemnejší 😅

babulka123
13. feb 2010

noo aj u nas to tak bolo {teda u nas nic nezvycajne. hehe } ale dnes to bolo vazne nejake divne..

inak pridala som nejake foto na FB

karin.
13. feb 2010

Marti, aj náš si najskôr vždy poreval, kým zaspal ale teraz už vie, že keď zhasnem svetlo a odídem z izby nič iné mu nezostáva len spať. Klop, klop ale zatiaľ nám to takto pekne funguje. Trvalo to asi týždeň, kým si zvykol, teraz takto fungujeme už od Vianoc...
A keď sa ti zobudí tak za 2 hoďky neskúšala si mu dať len čajík??Či radšej ho chceš nakojiť?

martinex
13. feb 2010

no tak ja zajtra odvazim,len tak pre srandu...a som zvedava 😉

martinex
13. feb 2010

anka pozerala som...vidim ze ninka nas nasleduje so stavanim sa na hlavu... a teda ti poviem, cim je starsia tym je krajsia... normalne velka kocka 😉

karin skusala som vsetko...prso davam ako poslednu sancu....

babulka123
13. feb 2010

ja mam zatial 4 kg dole.. ale musim sa priznat ze teraz ked som mala mrchu tak som jedla vsetko mozne..
ale zas v pohode.. mi to s marekiom nejako kombinujeme ze 90 dnova a oddelena.. a zatial to fici.. rano sa vzdy dohodneme co budeme varit..

inak robila som vcera take tie cinske rezance so zeleninou a poviem vam ze som si inak pochutila..

perla200
13. feb 2010

leriiiiiiii aj ja chcem na chvílu zabudnút že kde mam dieta🙂))))

bagaja - mam rovnaké pocity ako ty - chcem chcem žúrrrrrrrrrrrr a spattt potom celý deennnnn.......mission impossible..

martinex
13. feb 2010

babul no mne vaha stoji uz asi 2 tyzdne, utorok by som mala mat vodu tak sa odvazim a ak sa to nepohlo,idem tvrdo a bez prehreskov!

babulka123
13. feb 2010

matka dakujeeeeme..

bagaja
13. feb 2010

mati a kolko išlo dole od začiatku?

perla zatiaľ možme iba...(teda ja určite kým kojím) snívať 😢 😢 😢 😢 😢

facovka
13. feb 2010

babul,tak skore uzdravenie, inak my co zub to soplik,ale taky biely,den,dva...vtedy imunitA slabsia,ale ten kasel sa mi nezda,moze to s oslabenou imuno suvisiet ale so zubkami ee...radsej sleduj..a drzte sa...ide vraj zase vlna viroz a chripok,ach jo ☹

karin.
13. feb 2010

Marti, a ty už chceš postupne odstaviť od prsníkov?? A aj ja som bola nešťastná, tiež sa mi váha viac ako týždeň vôbec nemenila ( za týždeň som schudla pol kila- tak to som bola v šoku, že čo sa deje) no ale potom prišiel vitamínový deň a za ním vodný a hneď boli ďalšie dve kg dole. Ja mám problém aj s veľkou potrebou, keby som chodila pravidelne každý deň istotne by to lepšie vyzeralo.

A babulka aj tvoj manžel s tebou diétuje?? Lebo aj ten môj sa ku mne hneď pridal on má dole už 7 kg a pochvaľuje si, že sa ani veľmi netrápi. A to on je teda mäsožrút ale táto diéta mu nevadí, žeby bol tak silno motivovaný???

babulka123
13. feb 2010

fac. no pekne dakujem.. hehehe

ale sopel ma uplne priesvitny , vobec neprotestuje ked odsavam, a ocividne jej to zateka.. ale aspon ze ma priedusky ok.. ak bude takto moooc kaslat este bud. tyzden pojdem znova k dr...

inak ak si predstavim ze toto bude pri vsetkych zuboch.. no zbohom

leri
13. feb 2010

perla, sak neboj, on sa o chvilu pripomenie krikom 🙂
martinex, no odvaz z osrandy........ja som mala problem ju zabalit.......pamatas ako som ti volakedy davon pisala ze alexa prebalujem pri kazdom krmeni, ze si neviem predstavit ze by som ho az rano........nevedel si zvyknut, ale uz to funguje, je to super ze nemusim behat po byte a prebalovat........ale rano.....no ma tam vselico, uplne cela presiaknuta pocikana.......a na to este torta 😀 a potom uz neni kde tak sa precika a uz musim vstat a prebalovat 😀

martinex
13. feb 2010

baga len 5 😠

karin asi ano.... uvazujem nad tym,uvidim ci nam upravi to spanie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre