Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
24. feb 2010

rankooo
evi........to vychadza presne rodicak+rodinne

lenka_66
24. feb 2010

dobre ranko,

no ja este len tento tyzden obehnut urady 😠 .tak sa mi nechce no 3.marec sa blizi a s nimn aj koniec md

martinex
24. feb 2010

no tak som tam volala,tak mi ho poslu az v marci,lebo mi neskoro poslali rozhodnutie o priznani,to musi nadobudnut pravoplatnost ... to je super,clovek rata s tymi peniazmi a oni nepridu...no fajn 😠

lenka_66
24. feb 2010

mati mala si sa spytat tetusky ze komu mas poslat listok z nakupom co ti surne treba

lenka_66
24. feb 2010

no na druhej strane o mesiac ze aka prachacka budes 😀
asi ako ja po rocnim zuctovani 87centov mi vratia 😀 , co ja len s takym bohatstvom urobim ani len netusim

martinex
24. feb 2010

lenka no to budem 🙂 heh, bude z coho najom zaplatit

lenka_66
24. feb 2010

mati , ked nevies inac radovat 😉

sisulka7
24. feb 2010

to je zaujimave kocky, mne prisiel aj rodicak aj materska a este nemam rozhodnutie. A prislo kazde zvlast.

lenka_66
24. feb 2010

sisul no to je ten lepsi pripad.vsak to rozhodnutie ti asi ani velmi netreba

martinex
24. feb 2010

sisul ja sa nevyjadrujem,len by som chcela vidiet,ako by sa ta zenska tvarila,keby ona bola doma na RD a neprisli by jej prachy... 😠 no, idem s krpcom von,lebo je nejaky nervny,tak nech je klud 🙂

eviqa
24. feb 2010

marti, tak materská mi prišla dva dni predtým, zo sociálky a vychádza mi to tak,že to môže byť za januárové dni

sisulka7
24. feb 2010

inak baby nasa mala opica nechce skoro vobec pit a ak ano tak sladene hipp a v pondelok som bola v bioobchode a kupila som nejaky rodinny sypany caj a dnes mi ho normalne pila, som si myslela ake to bude hnusne kmin a neviem co dalsie dokopy ale da sa to pit a je to vhodne aj pre babatka. a kupila som aj bezlepkove piskoty kukuricne, dala som jej do vyzivy ale ani tak jej moc nechutilo. zato v noci jej chuti paradne
🙄

lenka_66
24. feb 2010

sisul ja ssom tiez chcela kupit bezlepkove piskoty ale kef som pozrela na zlozenie tak to radsej ee

lenka_66
24. feb 2010

http://www.bio-obchod.sk/produkt-3383/celihope-...

vajcia , cukor to drobcom nechyba a ta guarova guma sa pouziva prevazne na zahustovanie alebo pri mrazeni mliecnych vyrobkov a peciva.moze vyvolavat alergiu

lulu73
24. feb 2010

ahoj maminy

evi ... ja dufam ze nebudem kojit malu do dvoch rokov...ani to nechcem...vravela som si ze pol roka urcite ano a potom prejdeme pomalicky na UM a inu stravu...na zeleninku a masko sme presli bez problemov, chuti nam aj jablcko, varim aj polievky a aj tie jej idu...len UM a kase zatial nie.....no a kedze mlieka mam zatial tak akurat, tak kojim ..... a kase a UM skusim zase o par dni....az take tragicke to nie je, aby jedla iba moje mlieko a nic ine .-)

deina.... mala by si ist na nejake poriadne vysetrenie...napr RTG pluc, ci nahodou nemas zapal, ono to fakt nie je sranda a ty ako 4nasobna mama musis byt co najskor v pohode a fungovat, tak nestracaj cas samoliecenim, ale najdi v sebe silu, niekoho k detom a sup do nemocnice a stoj si za svojim ze neodides kym ti neurcia diagnozu a nenasadia tie spravne lieky .. nie je mozne, aby si tak dlho trpela...a inak ked kojime, nasa imunita je velmi oslabena a kazda viroza, zapal sa nam liecia ovela dlhsie ☹ drzim ti palce ... a kup si aj nejake probiotika, nech potom nebehas po gynekologoch s inymi problemami ☹

lulu73
24. feb 2010

dievcata a kedy sa zacina davat zltko? a kojenym deturencom? vdaka

eviqa
24. feb 2010

lulu, nám kázala dr. žltko až ked začal papkať mäso. Nahradiť mäso 2x do týždňa polkou žltka na tvrdo

sisulka7
24. feb 2010

my mame kukuricne a tam je len kukurica vajcia a cukor, to bude podla mna v kazdych keksikoch a doktorka mi kazala davat piskotku do vyzivy, ale urcite nebudem davat pravidelne, len som to skusala.

sisulka7
24. feb 2010

aj my budeme davat zltko dnes 🙂 inak moja mala absolutne odmieta kupovane prikrmy 😢 vyzivky do nej nejako dostanem ale pri zelenine zatne usta a koniec. Tak varim a varim pre troch kazdemu nieco ine, lebo ja som na diete, muz sa stravuje normalne a este aj malej a to neznasam varenie.

lenka_66
24. feb 2010

sisul ak ta potesi tak ja tiez vyvaram ako v zavodnej.mne drahy nezje 2x to iste.a marek sa po kupovanych jedlach vyhadzal

eviqa
24. feb 2010

tak ja tiež varím každý deň a občas aj 2x. ale ja rada varím, takže je to v pohode, len neznášam, ked sa mm opýtam, že čo navariť na obed, tak mi povie niečo fajne, ponúknem tri jedlá a furt chce dačo iné fajne 😝

lenka_66
24. feb 2010

ozaj a davate uz detom olej? a ak tak aky?

lenka_66
24. feb 2010

evi , alebo jeho odpoved je : neviem nemas lahsiu otazku? 😠

eviqa
24. feb 2010

leni 😀
...a s tým olejom, ja sem-tam, niekedy totiž zabudnem, ale dávam olivový olej, niekedy lyžičku, včera napr. do karfiolovej polievky, alebo občas iba pár kvapiek.

lenka_66
24. feb 2010

ja som olej este nedavala a bojim bo on sa mi stale vyhadze tak nechcem velmi tlacit na pilu 😠

a raz uz bol v koncoch a povedal ,, nevar nic" .to si mala vidiet ten ksicht ked sa vratil domov 😀

eviqa
24. feb 2010

leni, to si viem predstaviť. 😀 u nás ked sa neopýtam, že či bude jesť, tak chodí hore-dole po byte a potom po polhodinke, že a to jesť nebudeme? 😀

skús mu pridať postupne, fakt iba napr. 2 kvapky a potom postupne pridávať

eviqa
24. feb 2010

chápete? malý od deviatej ešte stále spí. No on bude mať desiatu asi na obed

lenka_66
24. feb 2010

my sme prave vstali a kakame 😵

babulka123
24. feb 2010

mne doslo.. a cela suma uz.. takze pohoda..

paulusa
24. feb 2010

ahojky. tak my sme dnes boli u dr. s tym kaslom a maly dostal virus vzduchom- proste nic vazne. sme bez teploty, dychanie ma ciste a hrdielko zdrave. som rada. tusim ze to lezie aj na mna 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre