Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

iveta6384
6. mar 2010

No veru Leri asi nikto. 🙂 Necham to tak, sak hadam vie kolko potrebuje a keby bol prezraty, tak sa dovraca, no nie??? A je fakt v noci mi vydrzi aj 6-7 hodin nejest a poobede tak 4 hodky. No asi len tak zo srandy odvazim dnes aj ovocie a uvidime. Ale olovrantu vzdy zje trosku menej ako obeda. 🙂

babulka123
6. mar 2010

ivet.. aj my papame 5x denne, rano mlieko 150ml, desiata 200g ovocie, obed okolo 220 zeleninky ( miska vylizana ale este som neskusala davat viac, ) olovrant kasa z 120 mlieka a troska ovocia do toho a vecer mlieko 180...
ale preesne ako pise leri.. ked chce tak mu daj, pohoda..

martinex
6. mar 2010

ahojte babule..

mame Gracoooo!!!!! Juuuj,tak sa tesim 😀 Kedze mali posledny kus,nebolo o com vahat a riskovat,ze by som ho potom nezohnala som nechcela..mm sice trosku frflal,ale co uz 😉 Uz som ho bola rovno odskusat na jazere,tak je paradny,akurat to predne koleso je nejake divne,tak sa na to musi mm kuknut a ked tak to pojdem reklamovat 😎

vecer pojdem asi von,mame stretavku zo zakladky,tak mm bude doma opatrovat maleho a ja sa pojdem bavit 😉 juchuuu

babulka123
6. mar 2010

matkaaaa paaaaraaaadaaaaa. tesim sa s tebou .. velmi

no uz sa tesim .. ja viem to moje hebedko narvat do corsy v pohode, tak snad uz bud. tyzden nam to vyjde.. nemam zatial nic na plane tak snad.. cmuuuk
a vecer si to poriadne uzi..

martinex
6. mar 2010

babul uzijeeem, muz sa sice tvari ze mu to nevadi,ale vidim jak je nervny ze bude doma s malim sam...sak to som ja cele dni,tak on jeden vecer vydrzi... a kedze nejdem autom,tak si dam aj nejake to vinko.. 😉

facovka
6. mar 2010

ivet tes sa ze pekne papa 😵 a vsetko naj k narodkam..a babul este aj tu gratulka k 1zubku 😉

livia1
6. mar 2010

Ahojte 🙂

gratulujem k prvým a dalším zubkom 😉

Mati gratulujem k autíčku a uži si to.. 😵

Ivet tebe gratulujem k narodeninkám.

livia1
6. mar 2010

Inak baby s tým papaním vám závidím. Kubko stále papa ako novorodenec. od kedy sme prisli z porodnice domov tak papa 90ml každé 2 hod. už sa stalo že vydržal 3 a potom aj viac spapal. inak ked sme vonku a sedí, tak vydrží aj viac ako 2hod. A papame slabo. Pribináčika zlupne skoro celeho ale výživu spapa len 1/3 a to len so sunarka keksíkom a mäsko mi odmieta. Jediné čo mu ozaj chutí tak kuraciapolievka, ktorú ako tradične robim každu nedelu. za tou sa trasie. tej mi naprvý šup spapal 150ml.

livia1
6. mar 2010

Mati sorry nie autíčku ale kočíku 😀 😀 😀

blazka24
6. mar 2010

Tak hlásim že bratislavské rožky dokončené, ja sedím pri čaji a teda idem pozrieť čo ste popísali......

ivet bud rada že tak krásne papá, pri mojom nehrozí aby dlho vydržal.........

mati teším sa s tebou z nového kočíka, tiež mám v hlave plán že zavraždím starého a kúpim to aj bez jeho súhlasu 😀

livi mi papáme tiež tak každé tri hodiny ale zato mlieka zlupne 210 ml to nemá problém, kaše už nie a ovocie nehrozí, ale to som už tu písala.......mäska tiež nespapá viac ako 150 g ale na večer mlieko zase 210 ml - nemôžem mu nedať, lebo by vrieskal na celú Nitru takže nepapáme 5x denne ale čo už..........

babulka123
7. mar 2010

ahojte, nebojte sa to sa upravi...

inak hlasim ze u nas sa definitivne vstava o 6... uz 5 den za sebou .. no a ja by som este hajala ale co uz..

facovka
7. mar 2010

babul,co by som ja za to dala,keby sme tak vstavali,a prespali predtym celu noc..tebe prespi celu noc,ze?? my defin. o 5-6hore, a to medzi 1-3papame, vecer lomime od cca 19h...a to este o 22h davam papat predtym ako idem spat,takze asi tak... 😅 a niekedy od 3hdo 5h je hore 😒

martinex
7. mar 2010

ahojte...

no vcerajsi vecer bol hroza... nakoniec som teda isla do mesta, bavili sme sa skvele a o 20:15 mi vola muz,ze oblecie maleho a idu po mna,lebo ze stale reve a on nevie co s nim... o pol mi volal,ze mu zaspal v aute a ci teda ma ist po mna alebo domov,ked som mu povedala,ze ako chce,tak povedal,ze ide domov a zlozil-nasraty 😠 od desiatej mi hadam kazdych 20minut volal,kedy pridem,ze som povedala o ze 10tej budem doma,ako si to predstavujem a bla bla bla..kedze som ale nebola autom,bral ma spoluziak,tak sme sli az o 11tej, samozrejme kvoli mne...citila som sa teda hrozne, trapne..no proste zleee... prisla som domov,muz maleho na rukach,zacal hucat...tak ja som zobrala maleho a do 5minut spal 😎 rano sa mi muz zacal ospravedlnovat,ze mu praskli nervy a neviem co este...ale vobec sa s nim nebavim..a potom sa nasral a urazeny odisiel (isiel za Ninkou do DK).. no chapete? este teraz on bude hrat toho chudacika... no zabila by som ho... 🙄

perla200
7. mar 2010

no ahojte....

marti - môj by toto nerozdýchal....to by ma nasralo....strasne....týžden by sme mali tichú domácnost bez teplej stravy🙂

my už veselo štvornožkujeme dievčatá.....po celom letisku nasom halovom....včera som skúpila malej v bio obchode sojový puding vanilkový - inak chutí presne ako ten normalny a velmi jej chutilo....večer som jej dala mliečko s kašou - nestlé....velmi chutilo....a my papame tak normalne....si myslím aspon

babulka123
7. mar 2010

matka.. no pekne..
tusila som ze to nejak takto dopadne..

teraz nie na obranu draheho .. ale deticky v 8 mesiaci mavaju nieco ako separacnu uzkost ci ako sa to vola to znamena ze ked ta vidi odchadzat tak sa boji ze sa uz nevrati.. tak treba na to davat pozor.. vraj to potom same prejde..
inak ja som hovorila marekovi presne toto , ze sa budeme musiet striedat pri zaspavani, lebo ninka je zvyknuta na mna a tak tiez nemozem nikam kym nezaspi.. a ked sa zobudi tak strasny rev pokial nepridem

fac.. ja viem .. u nas je to tak ok. ja som v podstate spokojna.. takze ziaden problem, u nas sa ide spat o 7 , okolo pol 3 sa sice zobudi ale bud si len nevie najst miesto alebo neviem a potom spinka dalej.. dam caj a je pokoj.. a teraz ju este trapia tie zubadla takze v podstate pohodicka..

inak ako som pisala sme uz len na 2 spankoch , doobeda okolo 9 hodinku a potom okolo 1-pol2, a to vacsinou da hodinku a pol az 2... takze sa to da tak ze v podstate vydrzi do tej 7 a potom uz hotovo.. rada by som jej to posunula ale ked to nejde tak to nejde.. { zas zacinam riesit posun casu.. co bude chodit spavat o 6???}

babulka123
7. mar 2010

perla gratulujem k 4nozkovaniu.. ze je to bohovsky pohlad??? ako maly havinko..
zavidim vam teraz to letisko neskutocne.. u nas sa uz lozi len ked sa chce dostat niekam kde sa chce postavit.. a potom najnovsie pustit.. tkaze padame.. nastastie na ritku . ale obcas ja dopredu .. co uz..

z.vrablova
7. mar 2010

Dobre ranko... tak nas piatocek velmi dobre dopadol... Kristinka u nasich ukazkova... ani nezamrncala, ked sme pre nu prisli, vyraz prekvapenia, ale potom rehoty na celu pusinu... Vcerajsia damska jazda sa zrusila, presunula.
Matka, chlapi... moj ju ani z lyzicky sam nakrmit nedokaze.... tiez bez komentara.
Inac druhy dolny zub v nedohladne, ale ma totalne navrete horne dasienka, je mozne, aby sa horne predrali skor ako vyjde druhy dolny?? Ale momentalne ma od bolesti zubakov pokoj, len dokedy,...
Papanie paradne, jogurt je teraz najvacsi favorit... a chrumky - ryzove, kukuricne... strasne dolezita je, ked ich papa, preklada z rucky do rucky a ten vyraz tvare... 🙂

martinex
7. mar 2010

babul napadlo to aj mna, len napriklad ked bol tento tyzden u mojej mami,tak v pohode... ale sak som zvedava ako si to bude mm zehlit... 😀 si to vychutnam... vies,ja sa na neho nehnevam,mna len stve to,ze ako so mnou jednal,jak keby to bola moja vina...

martinex
7. mar 2010

perla super...sikovnicka mas doma... my stvornozkujeme len v spalni,lebo tam je koberec a sa mu to nesmyka 😉

zuzi zubky mozu ist aj inak,nie ako by mali...
a zavidim ze Kristinka je taka dobrucka... mala som ja dat maleho svokre 😀

babulka123
7. mar 2010

je mi to jasne..
to bude aj tym ze je stale v praci a je malo s nim.. jednoducho nieje zvyknuty.. aj nina to robi pri marekovi..
cmuuuk drz sa a vychutnaj si to plnymi duskami..
mimochodom do DK ste boli dohodnuti ze pojde alebo isiel z trucu??? lebo to by som ho teprve dorazila asi ..

z.. synovcovi isli zuby do kriza, najpvr dole jeden potom hore potom zas hore a az potom dole.. tak si vyber..
a jogurt sme skusali aj my a ninka je teda cela mama.. tak ju triaslo.. hehehe som sa rehotala na nej.. ale ked jej to zmiesam s ovocim tak sa to da..

martinex
7. mar 2010

to bolo planovane...a celkom mi to dobre padne,aspon moze o sebe uvazovat a ja sa mozem ukludnit a nedorazit ho ked pride

babulka123
7. mar 2010

tak je dobre.. dyyyyyychaj.. cmuuk

z.vrablova
7. mar 2010

Ja som sa cudovala, ze ju netriaslo z toho jogurtu, ale zbastila plnu misku... aj s ovocim sme skusali.
Marti... Kristinka je naozaj az nadmieru dobrucka, mama mi to stale vytyka, lebo ja som vraj bola maly diabol.... tak sa smejem, ze si mala tiez odlezat 2 mesiace pred porodom v nemocnici, v klude a mozno by som aj ja bola taka... naozaj, nechcem provokovat, ale nase dieta je niekedy akoby ani nepatrilo do toho sveta... Mala sice uz aj ona svoje obdobia, ale inac je to strasny kludas, spolocenska, vysmiata, rada sa tulka, jasi... Ale ako tak rozmyslam, mozno sa nam nejaka zloba ujde pri druhom dietati... hehe

perla200
7. mar 2010

marti - sranduješ? o sebe uvažovat....teda nepoznam tvojho muža...ale ja to svojmu občas hovorím - zamysli sa nad sebou alebo uvažuj o tom čo si urobil....a on vždy na to - ja nemam nad čím rozmýslat....
proste chlapi - sú plemeno🙂 to ja im tak hovorím....ja by som tiež nemohla na krok....vie ju uspat, nakrmit, zahrat sa s nou, večer ked je už mrchavica mrchavá tak ju nevie nikto uspat.... iba ja....

no je to sranda stvornožkuje po tej plávajúcej podlahe a občsa si narazí hubičku🙂 no čo bude odolnejšia voči pádom v živote ked bude staršia....je ako chrobáčik malinký....

martinex
7. mar 2010

zuzi inak nas dadik je vzdy uuuplne v pohodicke,ma rad ludi,je to taky flegmos, tak som nechapala co sa vcera dialo... mozno ako pise anka,proste ma krizu a poterbuje mamu pri sebe.. no hold, tak nikam nebudem chodit.. inak ani by som nesla prec,ale niektorych ludi som fakt nevidela 10rokov,boli kade tade po svete... btw. som jedina co som vydata a mam dieta 😀 heh.. ja vzdy musim byt ina 😉

z.vrablova
7. mar 2010

kuk album... podarilo sa mi odfotit zubak... hehe... sice pri placi, ale predsa

bagaja
7. mar 2010

zuzi krásavec jeden o chvílu bude další....

ja mám pocit, že nám idú dalšie ale nie horné ale vedľa dolných hned zboku 😖

uankab
7. mar 2010

ahojte, my sme vcera papali prvy krat brokolicku ... jooj taka bola spinava, az za uskami 😀 ...
kolko vam deticky na zaciatok spapali? a kedy ste to videli v plienocke? nas uz 4x prehnalo odvtedy (raz vcera, a 3x dnes)... myslite ze je to ok???
kuk do albumu 😉

martinex
7. mar 2010

ahojte... uan uz som sa zlakla,ze si to kako odfotila 😀 ale je to normalne ze ju prehnalo,lepsie ako keby zapieklo 😉

zuzi super 😉

my sme boli nakupit,malemu som kupila tie kukuricne chrumky,co spominala babulka, zalizoval sa az za usami 😀 a kocik som dnes testla aj u nas na dedine v terene,tak som spokojna...jasne,neni su kolieska nafukovacie,tak to trosku zatrasie sem-tam, ale inak super 🙂

zuzujan
7. mar 2010

ahojte

mati aky presne kocik mas? a da sa ti dat uplne do lahu?

uankab my sme zacali druhy den jablcko a kakame 4x denne......asi je to OK 🙂

este som chcela poradit, Nelka ma hrudnik a chrbatik vyhadzany drobnymi cervenymi vyrazkami, uz treti den......neviem ci to je alergia alebo co, zeleninku papame dlho, nic nove som nepridavala
iba ak to jablko, pred troma dnami som dala zopar lyziciek, teraz spapa druhy den aj 100g.....jablka mam svoje domace, zavarane pyre, bez cukru.....tak neviem ci to moze byt z toho jablka ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre