Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
11. mar 2010

baga dobruuuu

perla200
11. mar 2010

ano ano bagaja - môže to byt tá 6 choroba, kamoškin malý to mal...aj boli na pohotovosti ale on sa tuším aj vyhádzal či čo...

no dúfam, že to ostane malej....ale nech v noci chrní cez den pre mna za mna nech je hore....čo nevydrží samozrejme....ale vsak uvidíme....

perla200
11. mar 2010

baby nasla som nejakú zázračnú vodu..

http://lesk.cas.sk/clanok/85955/revolucna-dieta...

asi to skúsim

babulka123
11. mar 2010

perla.. parada.. presne ako pises hlavne ze sa v noci vyspis..

z.vrablova
11. mar 2010

Pekny vecer... tak dnesny den ani neviem ako zbehol, kedze bola mala u nasich od jednej do siedmej... mala som anglictinu, o 3 tyzdne konci semester a cakaju nas testy....
Dnes som dostala vyherny poukaz na tu Vieden, sme definitivne s mm rozhodnuti, ze ideme, dame si darcek na nase 30.tky tento rok... 😎
Malej sa asi onedlho prederu aj horne zubky, vkuse ma rucku v puse a masiruje si dasienka... len verim, ze bez teplot, ten 1. zubok ju riadne vytrapil...
Vsetkym teplotujuci babatka vela sil, nech su horucky co najskor prec a zubky vonku...
Inac, teraz som bola pozriet malu a ona normalne chrape.... som ju skoro zobudila smiechom, tak som si ju nahrala.... 😀

facovka
11. mar 2010

baga,drzte sa hadam su to len zubky ☹ a moze byt aj ta 6ta choroba,to cca po 3dnoch vysokych horuciek sa vysype celaa a konec.....ale bacha na tu laryngitidu, to sa dietatka mozu aj zadusit..pogoogli,precitaj radsej nech vies co robit ked bude velmi kaslat a sipiet, to su prve priznaky, a hlavne v noci to byva..nechcem strasit,ale svagrinej maly to akurat ma..teraz ze je rozsirena, to je infekcne ☹ drzte sa..papa

blazka24
11. mar 2010

ahojte tak my nespíme pre dementných susedov lebo dement sa ožral a trieskal do stola tak krpatého prebral a ten teraz v postielke mrnčí.........

nestrašte 6-tou chorobou sa normálne bojím, počula som o tom v tej relácii mama to vie najlepšie...........

perla mi grcia na nehorázny spôsob, do troch mesiacov to lietalo prúdom, teraz sa to upravilo ale prezliekame sa aj 4x do dňa.........

idem ho uspať asi lopatou ale teraz neviem či suseda alebo syna 😠

baga držte sa nech to rýchlo prejde........myslím na vás.........

blazka24
11. mar 2010

babul a ako to svokra urobila že malú tak nastavila? to akože ju nútila spať či ako? len sa pýtam...........

perla200
11. mar 2010

blazka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uspi suseda ale navždy nech máš pokoj 🙂 🙂 🙂 🙂

to je infekčné fac? kriste...

facovka
11. mar 2010

perla laryngitidu som myslela ze je inf??

blazka24
11. mar 2010

perla ako sa hovorí každému sa zlosť vypomstí - teraz vrieska na dcéru lebo on je ožratý a chce drichmať a malá mu behá po byte 😀

fac laryngitídu má syn kolegyne a viem že tie záchvaty sú horor - snáď to naše deti obíde 😕

sisulka7
11. mar 2010

kocky, tak my mame dnes prvy pad z postele, isla som ju obliekat a len som sa otocila vziat nieco do skrine a Kristinky zrazu nebolo, hrozne som sa zlakla a asi aj mala, lebo ked som ju schmatla, tak som jej musela fuknut do pusinky, potom sa rozplakala, a o chvilu uz ani nevedela, ze spadla. No mne by sa krvi nedorezal, som ju prekontrolovala, ale nemala nikde nic cervene od udretia ani ziaden skrabancek, tak sa podla mna skorej zosuchla po plachte, lebo ani to nebuchlo. Bola to len sekunda. je ako zive striebro ten prcek nas.

lely29
11. mar 2010

Babul tak mi sme tu šiestu chorobu mali pred 2 týždňami ne piatku do nedele teploty a do pondelku rana sa vysypala.

lely29
11. mar 2010

A zabudla som napisat ze v utorok po tej horúčke sa jej prerezal zub

zuzkamilko
12. mar 2010

ranko
tak mi sme boli vcera na nakupoch a samoska mama si nic nekupila,no krpcovi kopec-klasika 🙂
vsetkym teplotujucim babatkam skore uzdravenie 🙂
babulka....aj mna by zaujimalo to svokrine nastavenie rezimu
blazka.........sused este zije???? 😀

eviqa
12. mar 2010

pekné ránko, tak v stredu sme boli u neonatologa, brali mu krv, bol statočný, ani nereval, dnes budú výsledky, tak som zvedavá ako. Včera sme mali výletný deň.
...a malý sa v stredu postavil na štyri. Hurá, tak som sa tešila. ...ale zuby nemáme ☹

leni a všetkým oslávencom všetko naj.

všetkým chorým skoré uzdravenie

martinex
12. mar 2010

ahojte..

u nas noc kupodivu pohodka, bol hore len 2x,tak som celkom vyspana co neni u mna zvykom.. a uz zase spi 😉 idem nieco porobit a potom ideme k nasim na navstevu...tak prideme az okolo obeda... zatial paa

zuzkamilko
12. mar 2010

my ideme do po s nasimi na nakupy,tak sa vytesujem 🙂
z.vrablova,nevies mi poradit v po dobry obchod so spolocenskymi satymi?

babulka123
12. mar 2010

ahojte... lely parada.. takze vy to uz nedostanete.. citala som tu na nete ze velmi casto sa to prejavuje pri zubkoch..

a ako ju svokra naucila ... co ja viem .. davali sme ju spat v rovnakom case, uspala som ju a hotovo.. apotom to tak fungovalo ... ale nenutila ju samozrejme..

matka super,.. parada ze ste mali taku noc, my sme sa zobudili o 4 a bola horea asi pol hod kym si nasla polohu co by jej vyhovovala..

a pride sestra takze poobede tu nebudem .. snad zas na vecer.

perla200
12. mar 2010

servus kočeny.....no dúfam že laringytitída aj 6 choroba nas obídu....
my ideme zajtra plávat ale balím už dnes lebo som sama 4 dni a nech zajtra nestresujem a už perie práčka, myčka a varím ako pre celé vojsko.... 🙂

zuzkamilko
12. mar 2010

perla.....pre koho varis,ked si sama doma? 🙂

perla200
12. mar 2010

pre muža...on príde večer zo školy....este aj desiatu som mu robila.... a aby bolo na zajtra este....mama priniesla granadírsky pochod, ja pečiem mäso so zemiakmi a zeleninovú polievku a je tam čína tak urobím este ryžu....nech ma čo jest chuda moje🙂

zuzkamilko
12. mar 2010

perla.mnam mnam mnam-ja som taka hladnaaa ☹

perla200
12. mar 2010

aj jaj zuzkamilko.....ale som vyspatá a mne moc spánku nerobí dobre ako by MM povedal....lebo potom som moc akčná....a vsetko robím nakopu.... ešte mu asi puding spravím....a potom len upratujem, varím periem žehlím....totiž nasa simonka spala od 19.30 do 6.30 vkuse....tak mam moc energie.....🙂))))

zuzkamilko
12. mar 2010

perla.....waw,waw,waw,tolko spankuuuuu a este ako ti spinka vela cez den-to je spachtoska 🙂

perla200
12. mar 2010

no zuzkamilko....ked sa jej chce....ale inak je to poklad🙂 ok idem už je hore....

paulusa
12. mar 2010

ahojte. tak po tyzdni som sa sem konecne dostala. minuly tyzden som bola s matejom v nemocnici. mal horucky, dali nam antibiotika a na druhy den sme sa vyhadzali.tak nas supli do nemocnice.zistili ze alergicky na lieky nie je, bud to mal potravinoveho povodu, alebo takymto sposobom vychadzal s neho virus. uz sme v poriadku a zdravy, al,e mateja otocila nemocnic a o 180 stupnov k horsiemu. vstavame medzi 6-7 rano, co sm e pred tym spali do 9-tej., je placlivy, chce sa nosit na rukach a cez den spi minimum. niekedy len 15 minut. proste hroza, dufam ze sa to napravy, lebo aj ja som s neho niekedy strastne nervozna. 😖

eviqa
12. mar 2010

paulusa ☹ ale je fajn, že už je matej v poriadku. No nemocnica nie je nič príjemné, viem o tom svoje.
...a ty si už v polovici. Jéééj, zachvíľu budete mať doma princeznú 😉

paulusa
12. mar 2010

nooo zachvilu, len teraz neviem co s jednym robit a potom dve 😀 , asi osediviem 😀

babulka123
12. mar 2010

paulus.. neboooj to zvladnes..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre