Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
24. mar 2010

dobre... ja chcem dnes skusit kupit ten sunar { lebo uz vazne neviem ako do nej dostat mlieko } tak ak by ho chcela tak ti potom nutrilon posuniem dobre??? nechcem ho vyhadzovat to je skoda..

martinex
24. mar 2010

jasne.... ja predpokladam,ze to je zubami,lebo ani ostatne jedlo moc nechce...tak sa to hadam spravi...

babulka123
24. mar 2010

neboooj .. my sa tiez len velmi tazko dostavame spat do normalu.. ale dnes to uz bolo lepsie, zelenina s maskom a ryzou 180g.. {varila som ryzu pre nas tak som jej tam supla 3 lyzicky - male} tak snad jej to neuskodi.. hehehe solena a s vegetou .. ale sak co , nevie z coho priberie.. hehehe

a u nas sa stale spi.. klop klop, bola hore po pol hod ale este zaspala... zobudi sa a ideme von, normalne sa tesim

martinex
24. mar 2010

odchadzame....caute 😉

bagaja
24. mar 2010

babul no a ja že to len ja taká leniva že nevarím malej zvlášť ryžu, presne som jej dnes šupla našu ryžu osolenú ovegetenú, šak ani sa nenazdáme a bude jesť všetko 😉 moja mamina jej minule dala vývar normálne čo sebe varia a herečka zjedla že a ž hučala že ešte si prosí....no šak nech si zvyká pomaly ale isto na všetko...

baby a odkedy by mohli kojené deti už normálne mlieko...ja sa začínam pohrávať s myšlienkou, že zemiakovú kašu s mliekom by som jej už dala a kedže svojho mám tak akurát, UM nemám doma vôbec, tak by som jej tam šupla normal plnotučné prevarené, myslíte že už by som mohla?

babulka123
24. mar 2010

baga.. nooo hovori sa ze az od jedneho roka.. ale zas do kase nebudes davat 3 dcl. tak mozno po troske ked das nic sa podla mna nestane, max zistis ci nema nejaku alergiu na to ..

baby .. ninka spi a spii a spi.. uz 2.5 hod.. neviem kedy sa chce zobudit.. heheheh
uz som nechala aj pootvorene dvere..
des ze , sa stazujem ked nespi , stazujem ked spi. ja som matka co?? hehehhe

z.vrablova
24. mar 2010

ja som dnes z malej na prasky, aka je umrncana, vyzaduje vkuse pozornost... a to je kamoska na ceste, idem ju doucovat anglictinu, som zvedava, ci sa k tomu vobec dostaneme, ked s Kristinkou dnes nie je rec.
Ja davam za hrst surovej ryze varim spolu so zeleninou a maskom... solene by som neriskovala, aby si nezvykli velmi skoro na slanu chut a tiez to zatazuje oblicky, tak bacha...

paulusa
24. mar 2010

ahojte. tak dnes tak krasne mame, ze som len teraz sem prisla, ale dnes som makala- umyla auto, poriadila, navarila, este ze drobec je dnes dobrucky. inac strastne slintame- nestiham menit podbradniky.

tarantula v orchidei- tak to je ina kava 😅

perla200
24. mar 2010

ahojte...aha...no tak tu ryžu skúsim asi zajtra....budem robiť čínu🙂
no nas pediater - ktorý je taký divný - ma názor že normalne mlieko do troch rokov, ale pochybujem že to niekto dodržuje kto nema alergie...bagaja kludne môžes dávať....moja sesternica dáva od 7 mesiaca prevarené na noc a malý spí ako dudok...

blazka24
24. mar 2010

ahojte babule, čítať vás nestíham, idem ešte druhú práčku vyvesiť a dnes nádherný deň - boli sme v blave, krpec celú cestu prespal, konečne videl dedka po operácii tak sa tešíkoval - skákal po ňom jak stepná koza až som ho musela zobrať 😀
mm je s krpcom vonku a ja si užívam sedenie pri kompe a medzitým sa perie aby som nemala blbý pocit že nič nerobím..........

čo sa týka spania tak mi vstávame o tretej a krmime sa a potom o piatej, no tak neviem kde si posunul čas ale ja sa vyspím asi v hrobe 😕

blazka24
24. mar 2010

baga ja robím zemiakovú kašu krpcovi stále, ale dávam jeho nutrilon, ty ak máš svoje mlieko tak tam daj trochu normálka, ja robím zemiaky a dávam do misky a potom k nim pridám mäsko alebo zeleninu a keď sa mi nechce nič robiť lebo sme dlho vonku šlahnem len mlieko a má zemiakovú kašu 😝

ryžu som chcela skúsiť včera ale nejak nevidalo a mi prihorela tak jedine že by som mu takú čiernu dala 🙂

čo sa týka toho čo sa smie a nesmie dávať každý má iný názor, moja známa dáva malému aj mango a podľa mňa by sa nemalo, no každý ako uzná za vhodné 😉

lulu73
24. mar 2010

caute maminy

pocuvajte sem.....ten mail s tou tarantulou som prvy krat dostala cca pred 5timi rokmi, az na to ze pribeh sa neodohral v IKEA ale v Baumaxe 🙂 takze klidek, su to totalne blbosti...pekne si len urobte radost a kupte si orchideu a hned aj dve ked su take lacne 😝

lulu73
24. mar 2010

no a nasa Emmka nielenze v noci poriadne nespi, ale uz aj jest prestala...iba moje mlieko jej chuti...tak ked uz toto nie su zuby, tak potom neviem 😀

babulka123
24. mar 2010

baby tak dnes som do ninky nedostala ani hlt mlieka. ja uz neviem co mam robit a to som jej na olovrant dala len jogurt a ovocie troska.. fakt mam nervy ako hovado, ani to hovado nema take nervy jak ja.. sakra.. aj by som hresila...

lulu73
24. mar 2010

babulka...ja kebyze nekojim, tak Emma asi hladuje...posledne dni je to s jedenim bieda

babulka123
24. mar 2010

lulu ... sak to .. zeby som sa rozkojila naspat aby nebola hladna??

missy97231
24. mar 2010

ahojte.
ale bol dneska krasny den, ze? krasne sa mi umyvali okna 😎 mam otazku na vas,,, co este kojite (napr. Leri 😀) ak kojite iba rano a vecer, v noci - medzitym je ovocie, obed, svacinka a kasicka na vecer - nemate navrete prsia cely den??? moj maly pije odo mna kedy si vypyta (odmieta pit vodu, caj....),,, takze aj medzi desiatou a obedom, obedom a olovrantom... ale stalo sa, ze som nekojila cely den, a vecer sa to nedalo vydrzat... musela som odsavat, a odsala som za 15min. 190ml, ktore maly vypil potom z flasky.. alebo si mam zvyknut na to, a casom sa mlieko vytrati, a bude len tolko kolko bude treba?

babulka123
24. mar 2010

missi neviem ako to je ale davaj pozor na to ze ak kojis, a budes mat plne prsia tak radsej odsavaj {teda ak nechces o mlieko prist} lebo cim dlhsie su napnute a plne, potom sa prestava mlieko tvorit.. ja som tak skoncila s kojenim...

leri
24. mar 2010

missy, aj ja kojim tak ze cez den pomedzi jedla hocikedy, ale ked sa mi podari cely den nekojit tak tiez su na prasknutie a musim odsat...........ale odsajem vzdy len tolko aby sa to uvolnilo, nie vsetko, lebo potom sa naleju este viac...........

lulu73
24. mar 2010

missy.....ja kojim kedy si emma vypyta...cize cely den, celu noc .-) a prsia sa mi nenalievaju....jedine po ovoci jej nedavam mlieko...inak davam rano ked sa zobudi, na obed po varenom jedle, na desiatu, na veceru, aj na druhu veceru a samozrejme aj v noci....vravi sa ze kolko dieta vypije, tolko sa mieka vytvori...ako s apostupne odstavuje netusim...ale asi tak ze proste par dni mas navrete prsia, lebo mlieko neponuknes a ono zmizne

lulu73
24. mar 2010

leri....tie nalepky v izbe su super co si kupila....ta baba ti aj poradila ako s cim skombinovat?

z.vrablova
24. mar 2010

pekny vecer... Kristinka spi od 17.30.. to som ju akoze ulozila po jogurte len na hodinku, do kupania, ale asi sme si dobre nerozumeli.... tak jasne, ze ju nejdem budit, len mam strach, aby sme o tretej rano nedavali kasicku... to by si teda pekne posunula cas... 🙂

leri
24. mar 2010

lulu, sama som si to vymyslela, objednavala som to jednotlivo a zlozila si z toho obrazok, ale na tom minibazare su nejake ukazky a vzory, takze sa da inspirovat 🙂

z.vrablova
24. mar 2010

Leri, krasa... mne sa najviac pacil ten radiator....

martinex
24. mar 2010

ahojte.
tak som uz doma...bolo uzasne, na bowlingu sme sa nasmiali,potom najedli,pokecali..no parada

missy ja som kojjit cez den prestala postupne,takze prsia plne nemam pocas dna vobec...a velmi sa tomu tesim,pamatam ake to bolo ked boli plne mlieka,bolave..

babul ani maly dnes nejedol,len vecer scucol 180ml mlieka,ostatne jedlo vsak o nicom..

blazka24
24. mar 2010

no som tu, uspatý sme, samoška že sme nervačili lebo stále na bruchu chceme byť a trénujeme kolienka a tak šablujeme a teda trénujeme aj žalúdok ............

babul, marti nám malý prestal jesť ked šli prvé zuby, vôbec žiadne mlieko nezjedol, neviem čím to bolo ale ledva niečo vypil

martinex
24. mar 2010

blazka pekne uspavanie...

a s tym jedlom, no co narobim...aspon mi nieco zje a mlieko aspon vecer zje vsetko,tak som rada

blazka24
24. mar 2010

marti neboj ono to prejde,okrem toho máte peknú váhu a ste zdraví tak nerieš...........spapá čo chce, keby bol hladný odtrhne ti bradavky od hladu 😀

martinex
24. mar 2010

blazka sak neriesim..ponukam mu viac krat za den a ked nechce tak nechce...

baby,kto pojdete s nami na dovolenku? september / taliansko?? 😀

z.vrablova
25. mar 2010

vesela noc... vstavala o 22.15, 4.00 a o 6.00...teraz spapala kasu a uz opat spinka. Ma troska zvysenku, po odcitani 37,2,,,, nechapem uz...
Matka, ja by som aj hned, ale v sept uz musi byt v Taliansku zima... teda aspon voda...
Tento rok k moru nejdeme, sestra dostavala konecne chatu na Domasi, tak sa tam nasackujeme aj s malou, ked bude v meste upek.
Idem si este asi lahnut, stipu ma oci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre