Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
12. apr 2010

egy slubujes?? heheheh
na margo nasej IP, dnes doobeda pol hod, poobede 2 hod.. od 2 bola hore, o 7 padla ako kabela do postele... zas budeme vstavat rano o 5.. hehhehe

egyptanka
12. apr 2010

babul, slubit to nemozem ... ale ked budu mat 18 tak budu spat celu noc ... ked budu doma 😀

babulka123
12. apr 2010

srandicky srandicky.. sak pockaj ..

facovka
12. apr 2010

eviq,ak mu nic nieje a horucky uz nema,pockaj....to bude ta 6tka a na to ic aj tak nedavaju,vysypom je choroba ukoncena 🙂 -na veky vekov,uz to mat nebude 😵

perla200
12. apr 2010

ahojte....aj my už spíme....dnes som ju zničila kedže sa nedalo ist von tak sme sa jasili ked nespala....tiež dala zase tri spánky....jupí, nech jej to vydrží....
eviq - tak predsa 6tka? ...?

lulu - pod na fb🙂

missy97231
12. apr 2010

ahojte. viete mi poradit ako nahram video na FB?>?? teda postup viem, ale... ma 58MB, a vobec mi to nenahrava.... furt je tam tabulka ze "Cekejte prosim, nez se vase video nahraje" Je to tym, ze je to video velke? ALebo? 😒

dinah
12. apr 2010

ahojte baby,
chcem sa vas opytat, davate uz drobcekom jogurt? Ak ano, aky kupujete? Mne mala vobec nechce ovocie, a tak som myslela, ze aspon jogurt skusim na olovrant, stale by ma len cicat chcela 🙂
diky moc

martinex
12. apr 2010

dinah... ja davam uz 3tt, biely smotanovy zvolensky... a neskusala si na olovrant kasu? ovocie by som davala na desiatu

missy ani mne to neslo nahrat,tiez mi tam furt svietila ta tabulka a nic sa nedialo

dinah
12. apr 2010

martimex diky moc, tak asi aj ja uz vyskusam. Ja jej davam kasu tak okolo pol siedmej a potom o osmej este kojim a ide spat. Ovocie vobec nechce, uplne ju striasa ani ochutene kase ani nic co je s ovocim spojene. Na desiatu nema nic lebo rano po osmej kojim, pred desiatou ide spat a o dvanastej ma obed. Nejako sme bez desiaty 😅
A tvojmu malemu jogurt chuti?

martinex
12. apr 2010

dinah skus jej tam dat aj desiatu... moj maly okolo 8mej ma mliecko a ked sa zobudi cca okolo 10tej dostane desiatu..potom medzi 12tou a 13tou obed, o 4tej olovrant a o 7 mej veceru...
a ovocie davas surove ci ake? lebo surove ani Dadik nechce
a jogurt mu chuti,davam mu do toho jablcko a nestiham naberat 😉

missy97231
12. apr 2010

podarilo sa... ale az ked som si zmensila video o polovicu 🙂

martinex
12. apr 2010

missy sikovna... 🙂

lulu73
12. apr 2010

perla....jaaaj, teraz som na FB...ved mala len plakala a plakala..doteraz sme uspavali....nervna je, uplakana, ja nechapem co sa jej porobilo ☹ jest nechce poriadne, spat nechce poriadne, liezt sa jej nechce, na bruchu sa jej nechce byt, na chrbte sa jej nepaci, ...no proste tazke obdobie

lenka_66
12. apr 2010

lulu,preco pises o marekovi ? 😕

lulu73
12. apr 2010

lenka...jeeej, aj vy ste na tom tak?

lenka_66
12. apr 2010

hej uz poriadne dlho . uz som si zvykla na moju prisavku 😀 .nieze sa nesmiem vzdialit od neho ale ked sa hrame musim ho sa ho aj dotykat.bo inac hned sa mi hodi do narucia a stvera sa na ruky

eviqa
13. apr 2010

pekné ránko, tak asi to fakt bola tá 6tka, ale má vyhádzajú aj tváričku. To môe byť? Včera spolu s výsypom začal aj kašlať, tak som mu už dala stoptusin, lenže on ked vidí fľašu alebo lyžičku, ani ústa neotvorí. Tak radšej zájdem za dr., nech ho pozrie, len dnes robia od obedu

zuzanakarolinka
13. apr 2010

baby s tým jogurtom som na tom podobne, malá papá sladkú bielu, to nám poradila lekárka, dávam jej do nej rožtek, lebo redšie veci, jej akosi kútikmi niekedy vytekajú a z lyžičky sa jej to dosť zle asi berie, a ovocie má rada všetko, ja jej dávam iba surové, ale presnidávku samozrejme - tá je tepelne ošetrená aj tú z piškótkamia a pod.

skúste im to ovocie zahustiť s niečim, možno tak skorej im to pôjde a bude chutiť, ak ste to teda ešte tak neskúšali 😉

bagaja
13. apr 2010

ahojky

no hurá iba 5x hore, že aký úspech, Leni zabrala ta kaša čo si poradila, len musím skúšať aj niečo iné, bo na tom by sme skrachovali.... a herečka nie piť z ploského cumla Nuk, kedže má aj dudlík taký.....ona normálka klasika okrúhly, ktorý predtým ani do pusy nedala, nechápem, ale vypila tak sa teším... a v noci papala len 2 x, inak sa prebudila na mravčania a samozrejme na mojkanie 😵

baby a ja jednoznačne malej aj do výživky piškóty, lebo ona bez nezje to jej je veľmi kyslé, tak skúste tak a napr. taká karotková je taká sladšia tak ja som začínala tou a išlo to... a jogurtik tiež babáme buď s rohlôíčkom, alebo s piškotámi, alebo s banánom...a tak striedame..

eviq tak už máte aj vy za sebou tú 6tku....dúfam že nás obíjde...

lulu ako noc?

inač egyptanka pekne si nám to napísala, ja len dúfam že to fakt tak bude a čoskoro to prestane, to nočné budenie....

perla200
13. apr 2010

ahojte...bagaja a aká je to kaša? inak dobré ránko 🙂

martinex
13. apr 2010

ahojte..

boli sme na poradni a dadik ma 9kg a 73cm... 😎

baga super, len tak dalej a mozno o rok sa aj vyspis 😀

bagaja
13. apr 2010

Mati to by som jej radila...iank za seba neručím 😀

inak krásna váha...

Perli : http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/1073/

perla200
13. apr 2010

super mati....ja som zvedavá my ideme v stvrtok....

bagaja- no také my nemôžeme laktoza tam strasí 🙂

martinex
13. apr 2010

perla aj ja som bola zvedava... za mesiac a pol pribral 800g a narastol 3cm...som zvedava kde tymto tempom skoncime 😅

bagaja
13. apr 2010

mati pod basketbalovým košom? krásne tempo nabral mladý, my ideme na týždeň po dvoch mesiacoch, tiež som zvedavá

eviqa
13. apr 2010

marti, super váha.
bagaja, tak vidíš, aspoň trošku lepšia noc.

lenka_66
13. apr 2010

zdravicko,
matka my sme tiez narasli za 4 mesiace 18 cm. a teraz mame stop takze asi sa pomaly teraz vysky a vahy vyrovnaju

baga, no pockaj este jednu noc , mozno nahoda .vies ze jedna lastovicka jar nerobi .ja ani neviem co to stoji bo ja som dostala plnu tasku takych somariniek.

kosice a zuzka vr. , co tak stretko 26.4.? dojde vzacna navsteva z dalekeho zapadu 😀 adenka (aspon dufam ze som to dobre vypocitala , aden oprav ma ak hej)

lenka_66
13. apr 2010

26.4- pondelok

zuzkamilko
13. apr 2010

ahojteeee
leni...uz budeme doma,tak ja zatial mozem 🙂 a adenka tu niekoho ma?

lenka_66
13. apr 2010

zuzka , mamku.ona je nasa len sa dalej vydat nevedela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre