Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
14. apr 2010

baga, drž sa

lenka_66
14. apr 2010

zuzka , ale sa spytaj co v pripade ak to bude trvat dlhsie.spatne sa len 6 mesiace vyplaca

babulka123
14. apr 2010

ahojte zlaticka.. vidim ze pocasie robi "dobre" kazdej..

my sme dnes boli v BA u kamosky tak to bolo fajn az na to ze ninka spala po ceste tam cca 40 min v aute, a po obede az 1 hodinu.. od pol 2 bola hore a po ceste domov dala este vytrvaly 40 min rev.. no skoro ma piclo..
takze uz teraz spime a pevne dufam ze si to nepomyli s 3tim spankom ale bude taha celu noc.. tak do 5 rana.. to uz viem ze budeme tak skoro vstavat ale co uz..

baga ..juuuj je mi to luto ale tomu sa hovori ze den blbec.. myslmi na teba..
zuzka.. no coment..
matka .. to zavidim aj ja.. u nas to uz mozu byt akekolvek hracky nic nieje tak zaujimave ako chodit.. takze uz nemam krize
sisul.. mas sikovnicku doma.. hehehe tes sa na steny ked objavy.. heheh
paulus.. drzte sa..

ostatne babulky uz neviem co som chcela ale posielam vam cmuk

livia1
14. apr 2010

Ahojte baby prosím vás čo dávate detom ked maju teplotu? Kubko má 38,5.Ešte sme teplotu nemali, tak ani neviem čo mu mám dat, len viem, že ked je viac ako 38,5 tak až v tedy ba sa malo niečo dat ☹

lizatko1009
14. apr 2010

livia ja davam panadol sirup

babulka123
14. apr 2010

a ma to po odpcitani alebo nie, ? ale ako pise lizatko bud sirup alebo supni cipok.. mne sa viac osvedcili cipky..

z.vrablova
14. apr 2010

Lenka, nesranduj... snad do konca augusta stihnu poslat... ked poslem aplikacku zajtra, oni maju 3 mesiace limit... tak to by vychadzalo... max do konca jula... este ze tak... len musim riadne overit, ci si tety nevymyslia dovtedy dalsi papier.
Babulka... Ninka je neuveritelne sikovna... zasnem...
Livi, sirup alebo cipok panadol, nurofen, alebo homeo viburcol... nad 38,5 po odcitani... /Viburcol mozes aj pri nizsej).

babulka123
14. apr 2010

zuzi .. hej hej .. "silna a blba" hehehhe tak sme sa dohodli s marekom , lebo tap tap ani aka budes velika, ani papa ani nic podobne nebude robit ani nahodou .. ale inak nie blba ale predsa je to nejaka levica, tak ona sa rozhodne kedy to bude robit.. heheheh

perla200
14. apr 2010

ahojte....dievčatá mam doma dieťa z divých vajec🙂))))))))))))))))))))) dnes mi dala zabrat a nejako sa stáva ocinkov miláčik🙂 chvalabohu....dnes som bola u kamošky a tá má trojmesačnú dcéru poviem vám nevedela som ju poriadne ani chytit🙂 to bolo také malinké útlučké...kde to moje ma už kmáše za vlasy a štípe🙂

livia1
14. apr 2010

baby dakujem mame panadol sirup a paralenové čípky. Už som volala kamoške, však som dnes ako blbá, ved som to prežila aj s Maťkom. Ak si dobre pamatám tak možem sirup a čipky striedat každé 3 hodiny? 😒

babulka123
14. apr 2010

perla.. ale to ubehlo co ??? je to des, niekedy pauluse zavidim ze ochvilku to bude mat znova doma.. ale len obcas.. heheheh

babulka123
14. apr 2010

livi ano .. ale vacsinou to zaberie dostatocne aby si nemusela.. nebooj bude dobre.. a ste chori alebo dalsia 6stka na ceste??

livia1
14. apr 2010

Bud 6stka alebo zúbky, lebo aj tie sa nám tlačia

livia1
14. apr 2010

Ale mám pocit, že to bude ta 6stka lebo sa aj vysipal. Na tváričke má tri červené flaky a aj nad prdelkou sa vysipal ale tam má toho viac 😠

paulusa
14. apr 2010

tak my cele poobedie mrncime, ja uz neviem co s nim robit. teraz zabava mm. ale tiez uz ma z neho nervy 😀 . som zvedava kedy zaspi 😖
baga- dufam ze mala bude v poriadku. ked nekde odbehnem tak ho supnem do ohradky, kocika, pavuka alebo postielky, aby sa uz u nas dalsi pad neopakoval 😉
livi- ja som davala paralenove cipky.
babulka- myslim ze mi nie je co zavidiet. ja mam z toho strach, ako to zvladnem a este teraz ked asi porodim predcastne. budem happy ked bude Matej do vtedy sam chodit a vylezu vsetky zuby a este neviem co vsetko 😅

babulka123
14. apr 2010

paulus a preco predcasne? deje sa nieco ?

martinex
14. apr 2010

paulus to sa este spravi... aj mna strasili ze nevydrzim ani do 32tt a vydrzala som 😀

baby pozerate modre z neba?? boze toje hrozne a tak nespravodlive ☹ placem ako mala..sak klasika..streda 😅

z.vrablova
14. apr 2010

Matka, ja som si Modre z neba zakazala... ja revem uz pri zvucke... ☹

jabaka
14. apr 2010

ahojte, chcem vas poprosit o radu, hadam mi niektora pomozete. Maleho stale kojim, cez den si vypyta uz len 2-3x mlieko, ale zato v noci vstavam niekedy aj kazdu 1,5hod, dnes "len" kazdu 2hod.Neviem ci je hladny, alebo co. Mam prejst na nejake umele mlieko, alebo mi viete poradit nieco ine, co by som mu mohla dat naveceru? kasu som skusala, ale to vobec nepomohlo, skor mu to asi zatazilo brusko.

perla200
14. apr 2010

zuzi podobne.....ja plačem už ked vidím vila rozborila....nemôžem to pozerat....

paulusa - uvidís ako to oceníš ked o tri roky budes mat pokoj a nebudeš musiet vstávat a my budeme zase vstávat🙂))))
inak MM čoraz častejšie načína tému druhé baby🙂

paulusa
14. apr 2010

tak drobec uspaty 🙂
modre z neba sa u nas nepozera- mm nema rad take relacie ani postu pre teba nekukam.
babul- vcera som pisala, ze mam maternicu klesnutu, tlaci na krcok, chvala bohu sa neotvaram, ale nariadeny oddych a nenamahat sa. len kto to vysvetli mojmu decku, ze ho nemozem nosit na rukach ☹

martinex
14. apr 2010

zuzi ja to mam rada,aj ked revem... vzdy ma to vrati spat na zem a aspon si pripomeniem co je naozaj dolezite

jakaba asi len vydrzat... ak kasa nic nezmenila, UM to nevyriesi... maly je asi zvyknuty ze tak casto dostane cicku a len mu to v noci chyba.... aj dadik taky bol,vstavala som k nemu aj kazdu hodinu...ale ako sme ho prestahovali do vlastnej izby tak sa to zlepsovalo a dnes mi prespal celu noc 🙂

egyptanka
14. apr 2010

jabaka, uz som to tu pisla ... deti su momentalne v tomto veku, UM nedavaj, nepomoze ... proste zacinaju byt vnimavejsie a chcu si vynhradit cas s maminou, u mna takato faza bola od 5,5 mesiaca do 10 mesiaca ... len vydrzat.

martinex
14. apr 2010

perla tak idete do toho??? uz sa nas tu kopi

babulka123
14. apr 2010

no vy sa mi tu rozrastate.. a potom sem uz nebudete chodit a uz teraz mi je smutno. fnuuk

paulus.. dufam ze to vydrzite..

paulusa
14. apr 2010

perla- 3 roky? ved to je cela vecnost 😝

perla200
14. apr 2010

ja neviem nemam odvahu marti - ale ked sa pritrafí tak to bude ok🙂))) ale ako mam strach som po cisaraku....

perla200
14. apr 2010

jaj paulus tak 1,5 roka - môže byt?🙂

paulusa
14. apr 2010

babul- to dufam aj ja

jabaka
14. apr 2010

Ved prave, ze ked bol male babatko, tak mi vstaval 2x za noc, co bolo v pohode, ale teraz uz asi mesiac vobec nespim.A stracam nadej ze sa to niekedy zmeni. Uz som aj uvazovala ze ho prestahujeme do detskej, len nemam na to silu, mne by velmi chybal v spalni. Takze len vydrzat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre