Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
19. apr 2010

evi , nooo abz sme neboli ya payrave

bagaja
19. apr 2010

leni to mz nezmenilo, iba horný rad ☹

a nedalo my tak som išla po lyžičku a cinká nám to aj hore, jupííííííííííííííííííííííííí snad nastanú lepšie noci aspon na chvílku

z.vrablova
19. apr 2010

Lenka 😀 y/z??

z.vrablova
19. apr 2010

a papala obed (zeleninovo-masova zbrnda)... kedze jej moc neslo lyzickou, tak som ju nechala, nech sa hra...

bagaja
19. apr 2010

zuzi šak už my tie šbrndy idú na nervy už by mohli jesť normálne.....už nemám fantáziu 😒

lenka_66
19. apr 2010

zuzi, no ked som odoslala tak som stala v pomykove ci alt abo ctrl.

baga , jak iba horny rad? nemas tam nahodou aj cesku klavesnicu?

no marek uz tiez sam papka.a to tak do misky mu dam zemiaky kusok a ja zatial kym on trafi tak je rychlo sup maso a zeleninu.on potom pekne papka systemom cim viac na zemi tym lepsie 😀

eviqa
19. apr 2010

leni, aké pažravé? však tam nebudeme tri, či?

eviqa
19. apr 2010

baga, aj vám gratulka k zúbku

martinex
19. apr 2010

tortu upeciem, velmi rada...

inak uz som doma zo skoly, letela som ako blazon 120 po obchvate,som si vychutnala jazdu ked som nemala maleho v aute... vsetko som si zapisala a vybavila...tak uz len zajtra mi kurier donesie diplomovky a este raz to tam skocim odniest a finito
maly je stalo horuci ako piecka, dala som ho spinkat,tak si trosku mrnka,ale hadam zalomi,lebo si ocka suchal...chcela som ist aj von,ale zacalo prsat,tak je to aj dobre mozno,aby som tej teplote tym len nepomohla..

perla200
19. apr 2010

dnes baby budem potrebovat lexaurin asi.....moje dieta vynechalo poobedný spánok bola od pol 11 hore doteraz!!!!! teraz zalomila....boli sme dvakrát vonku odvtedy a ona sa tvári akoby sa jej spánok netýkal....no a to som samozrejme sama doma tak som mierne na mašlu...o zase začínajú moje suicidálne sklony🙂

facovka
19. apr 2010

marti dobre si stihla..a co maly??? dala si paralen, ci nuro?? mozno je to fakt ta 6tka, sak uvidis co zajtra... 😒

iveta6384
19. apr 2010

Ahojte baby mam na vas otazku. Moze maly kapustu??? Ked mu ju spravim na pare tak ako ostatnu zeleninu a zamrazim??? Ostalo mi 3/4 hlavky a nemam co s nou urobit. Tak som rozmyslala ze ci mu to mozem spravit. Ono to asi naduva, vsak? Ale to aj karfiol a brokolica. Co myslite mozem ci nie??? Davate niektora???

martinex
19. apr 2010

fac maly teraz spi,tak snad mu to pomoze...nedavala som nic,ak bude mat vecer okolo 38 tak dostane paralen... uvidim co bude zajtra 😒

bagaja
19. apr 2010

ivi ja som ešte nedávala, lebo nadúva, tak neviem 😒

martinex
19. apr 2010

ivi aj by som nevadala.... ale to je len moj nazor

eviqa
19. apr 2010

ivi, neviem s tou kapustou. No skús uvariť, zamraziť a však ju potom môžete zjesť aj vy. 😕

lenka_66
19. apr 2010

ivi , kapusta kusok postoji v chladnicke. mozes nakrajat kapustu kukuricu z plechovky pocokrit asi tak ako by to bola sol a ocot. zamiesaj . dobry k masu alebo ja som zvykla aj do oblozenej bagety.

recept2- kapustu podusit , pridat paradj.pretlak podliat a varit ak chces chrumkavejsie tak kratsie ak uplne makku tak viac dochutit cukor sol .k tomu fasirku a chlieb

dadikovi vela zdravicka nech je to zas ten maly / velky sibal

lenka_66
19. apr 2010

pocukrit

eviqa
19. apr 2010

ivi, v mojom debilníčku píšu, že kapusta od 9. mesiaca. Tak neviem. A čítam, že aj čučoriedky a náš ich paše už asi tri týždne. 😅 som to ja teda matka

lenka_66
19. apr 2010

evi , socialku na teba 😀

ozaj a moja svagrina mi oznamila ze je // . no som zvedava co to bude az to bude

eviqa
19. apr 2010

leni, nie že ma bonzneš 😉

lenka_66
19. apr 2010

smola uz som pisala maila 😝

eviqa
19. apr 2010

tak zisti termín príchodu, nech ich pohostím 😀

lenka_66
19. apr 2010

cucoriedkami?

eviqa
19. apr 2010

leni, aj. A vieš aké fajné domáce?

lenka_66
19. apr 2010

no dojdem ochutnat ak budu fajn tak im poviem ze omyl 😀 abo dones do aidy 😝 😝 😝

eviqa
19. apr 2010

namiešame si do zmrzlinového pohára?

lenka_66
19. apr 2010

uvidime ci bude cas miesat 😀 aby nam ich krci nepojedli

eviqa
19. apr 2010

aj ty chceš byť hlásená na sociálke kvôli čučoriedkam? 😀

lenka_66
19. apr 2010

sak prave ze nie tak ich rychlo zbastiiiiim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre