Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
10. okt 2009

aden.....http://www.plienky.sk/pancusky-kikko/bavlna/-/3...

vy mate zajtra krst vsak?

adenka
10. okt 2009

lulu prave som to nasla, dik 🙂 . to su take hrubsie?

nie az buduci tyzden... musim si ist zajtra nieco kupit na seba, lebo okrem tehu rifli nic neobleciem 😠

z.vrablova
10. okt 2009

fuch, zacinam mat vazne vycitky, ze nemame monitor dychu... a mala je este k tomu predcasniatko... idem nieco popozerat, nevedela som sa rozhodnut..

lulu73
10. okt 2009

ano, nie su to silonky 🙂 take hrubsie...ja ich davam malej kazdy den ...mam dvojo, periem na striedacku...a body s dlhym rukavom, ked je chladnejsie, tak aj nejake tricko este...pancusky su prakticke, prilnu na telo, takze jej je teplucko ... a von jej davam este take papucky alebo ponozky

lindush
10. okt 2009

aden ja si tiez kazdy tyzden hovorim,ze zacnem cvicit na to brucho,ale ked cez den nie je casu a vecer som rada,ze mam chvilku pre seba,ked konecne Danielko zaspi...

teraz kupujem len take dlhsie a volnejsie tricka,z mojich povodnych mi lezu spekaciky 😠

adenka
10. okt 2009
lindush
10. okt 2009

aj my davame von uz pancusky a papucky 🙂

lulu73
10. okt 2009

z vrablova...kup si ho, na ine blbosti vyhadzujeme kopec penazi a angel care je k nezaplateniu...neskort to mozes pouzivat ako vysielacku ci ako sa tomu hovori

adenka
10. okt 2009

lulu super, ja mam pre malu par satociek ale ked jej dam pod to polodupky vyzera to smiesne... a aj na zimu sa zidu pod dupky ked pojdeme von...

lindi tusim by sme ani nemali cvicit..som citala ze to moze nejak znechutit mliecko ci co...

lulu73
10. okt 2009

idem do vane skor, ako bude neskoro...myslim ze vsetky viete o com vravim...zatial sa majte

lindush
10. okt 2009

ja kebyze nemam monitor,asi ani vklude nezaspim...jasne,ze je to drahe,ale tiez sme kupili a presne ako pise lulu,pouzivame aj ako vysielacku

karin.
10. okt 2009

baby ste tu niektorá po cisárskom???? Začali ste už cvičiť??

adenka
10. okt 2009

lulu este mi napis mas bavlnene alebo frote puncochy?

lindush
10. okt 2009

aden cvicit vyslovene nie,ale par brusakov by som zvladla 😉

Karin,poslala som ti to na mail,cakam na foto 😉

lulu73
10. okt 2009

aden...bavlnene

karin.
10. okt 2009

Lindush už som ti ich poslala do mailu

sisulka7
10. okt 2009

ja by som potrebovala cvicit, ale este sa bojim po cisarskom a okrem toho mala ma tak zamestnava, ze nemam na cvicenie ani pomyslenie. Este aj teraz je hore.

z.vrablova
10. okt 2009

prave som listovala monitory dychu... este prediskutujem s mm a ideme do toho... sme prave v najrizikovejsom obdobi...
a o cviceni, nehovorim... mam na seba take nervy, uz som si nove rifle musela kupit, co mi je vsetko male... 😝
A po porode sa u mna objavila zavislost na sladkom... strasne nieco... a ze vraj kojenim zhodis... ved ja som od porodu stihla pribrat asi 5kg!

karin.
10. okt 2009

aj ja si túžim znovu obliecť svoje staré veci, zatiaľ chodím stále v tehu nohaviciach a dosť ma to deprimuje 😢

lindush
10. okt 2009

karin hotovo,mas mail 😉

karin.
10. okt 2009

taaaaak, vďaka dnešnej provokácii z.vráblovej a Lindush, ktorá to všetko vybavila za mňa je môj prvý album na svete, tak ak chcete kuknite sa na môjho malého drobca.

Lindush, veľká vďaka - si moc zlatá 😉

karin.
10. okt 2009

tak babulky dobrú noc vám prajem, je idem ešte nakojiť a spinkať....

lindush
10. okt 2009

zuzi u mna prave naopak...jak som mala v tehu chut na sladke(a nemohla somkvoli tehu cukrovke) tak teraz vobec...zato jem na kila jogurty 🙂

no moj drobcek sa budi,takze caute a dobru noc na dnes 🙂

lindush
10. okt 2009

karin v pohode,s radostou 😉
paaa

lindush
10. okt 2009

karin nahodila som ti malickeho aj do nasho spolocneho albumu"augusove pokladiky",dufam,ze nevadi 😉

a teraz uz naozaj idem 🙂

mirko
10. okt 2009

karin ja som po druhom cisarskom a s tym cvicenim urcite pockaj, ved este sa nacvicis, neboj nic....

z.vrablova
10. okt 2009

Karin, malicky je uuuzasny... a ten overalik s levikom je aky rozkosny... 😵
Kristinka spinka od pol osmej, zvedava som, kolko este vydrzi... idem aj ja do hajan, dovi-dopo zajtra

z.vrablova
11. okt 2009

Tak my sme uz hore... Kristinka spinkala do 1.30 a potom do 5ej a teraz sa napapala a pokusa sa zaspat. Z izby ide gagotanie a rehot... neviem-neviem, ci zaspi...
Na vychode nam leje ako z krhly, ani vonku nemozme ist... asi pojde na balkon a popoludnajsi spanok...
Vsetkym peknu nedelu prajem...

adenka
11. okt 2009

cafte,
ja som sa v noci zobudila na brutal zimnicu, mlieko sa zo mna lialo tak ze som musela letiet odsat a rano teplota 37... boli ma cely clovek, este aj zimomriavky ma bolia a to musim ist poobede na nakupy ☹

martinex
11. okt 2009

ahote...

tak ja mam uz opat iba jedno babo...drahy akurat vezie Ninu do DK..

aden to sa stalo aj mne zo 2x.... veeelmi neprijemne.... tiez som musela odstriekat a teplotu som mala potom cely den... daj si paralen,to pomoze...

inak u nas vsetko ok,dostali sme kopec veci od mojej nevlastnej sestry z Francuzska... normalne to nemam kam davat.... maly ma uz viacej veci ako my s muzom dokopy 😀 baby ak by ste chceli,pozrite sa na bazar,mam tam par veci co su nam na nic... aj dievcenske..tak ak budete chciet vam ich poslem... zadara 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre