Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
28. apr 2010

babulka, aj ja som už chcela dať hrášok. Myslíš, že zo zeleného hrášku tak nafukuje?
tak prajeme ninke pokojnú noc 😉

perla200
28. apr 2010

dakujeme zuzi - my mame už 9tku🙂))))))))))))))
ja som raz dala hrások a nespali sme skoro celú noc....ale moja mala je citlivka na takéto veci🙂)))))))) dnes som jej urobila na obed špenát a zemiaky zahustila krupicou....a? celé si to vyliala na seba čo som sa na milisekundu otočila...tak sme obedovali mlieko🙂)))))))))

smejkaa
28. apr 2010

Sa vam do toho zamesiam, my sme uz jedli hrasok. Dala som ho preto, lebo uz sme asi 1x jedli kupovany zeleninovy prikrm a ten bol od 4. mesiaca a bol tam v zlozeni aj hrasok. Tak ked som doma varila, uz som dala aj ja hrasok asi 2x. Nevadilo nam to, nemali sme problemy. A dala som uz aj zelenu fazulku a to im napr. nechuti, a pritom papaju vsetko, nie su vyberavi, ale ta zelena fazulka sa im akosi nepacila. 😉

perla200
28. apr 2010

inak foto z dnesného obeda na fb 🙂

martinex
28. apr 2010

ahojte..
aj my sme uz mali hrasok,chuti nam a ziadne problemy nemame...
teraz sme maleho ulozili,boli sme vonku,dali sme si s mm pivo..maly sa nacahoval za nim,tak reku dam mu a hned zisti ze je to hnusne...no prd...dala som mu obliznut prst,zalizol sa a mrncal odusu a nacahoval sa viacej... takze mame doma maleho alkoholia 😀
a ja som po tom pive otapena, spala by som..tak si dam kavu a idem sa pustit do ucenia 😖
pekny vecer dievcata a detickam nerusenu noc 😉

babulka123
28. apr 2010

matka no pekne.. my sme dnes okusili zmrzlinu.. a veeelmi sa nam pacilo

baby ja uz neviem .. vstavala o pol 4 je stvrt na 9 a ona lieta po postielke ako besna.. ja neviem u zco mam s nou robit.. proste spat vecer ani za toho..
a mozem ju nechat samu, mozem pri nej sediet to je jedno ako keby ani unavena nebola a to bola cele poobedie vonku z kocika a chodila.. ja neivme ci mam hyperaktivne dieta alebo ju davam neskoro spat a nevie zaspat .. neviem ..
snad to vyriesia vonkajsie zaluzie a bude mat vacsiu tmu v izbe..

missy97231
28. apr 2010

ahojte. aj my sme skusili zmrzlinu v nedelu 😀 ale sa oblizoval este hodinu po tom 😀 😀
nas david dnes teda mal den... rano o pol6 hore,,, doobeda spal asi pol hodku, a poobede dalsiu pol hodku. ale uz konecne spi.
asi mal cestovnu horucku 😖 zajtra cestujeme 650km,,, v piatok naspat 😒 😒 😒 ach jaj,,, hrozne nieco. ani si neviem predstavit tu cestu. totizto on cestovanie neznasa... ma az hysaky 😔 😔 a nevie sa ukludnit ani na rukach 😕 😕 ach jaj, nech uz je sobota a mame to za sebou.

z.vrablova
28. apr 2010

Perla.... oooo. sekla som sa... prepac, uz som Simonke isla ubrat jeden mesiac, ved vy ste uz velke kocky... 😝
Mama, sestra, nasich susedia maju nejaku crevnu virozu, dnes som bola u nasich a uz som bola 3x na wc a 2x som sa zgrcla... uuuplne vsetko zle... Len nech to nechyti Kristinka, ja si to radsej odtrpim sama. A este som na veceru piekla francuzske zemiaky, tak teraz vsade vetram, lebo ma z tej "vone" napina (este ze som zemiaky nejedla).
Kika uz spinka od osmej

zuzanakarolinka
28. apr 2010

čaute babuly, my už hajkáme, ja som po sprche, tak kukuč čo nové, zkontrolujem, dačo popísmenkujem aj ja a pôjdem leháro, dnes celkom fajn deň, malá sedela na nočníku, ale nič neurobila iba sa hrala, samozrejme že pred zrkadlom, aby sa slečinka videla

babulka123
28. apr 2010

no co vam budem hovorit az teraz !!!!!! ked som ju uhladkala na velkej posteli zaspala, nacucnuta na mne ako kliest, drzala sa tricka.. ked som ju prekladala do postielky tak sa cela pritulila ku mne zdrapila za krk.. nooo som zvedava co bude v noci..
vacsinou je toto predzvest niecoho zleho.. 😠 😠 😠
alebo zeby len separacna uzkost a prejde to ?

adenka
28. apr 2010

cafte babule,
tak sme dorazili domov z dalekeho vychodu a idem vam postahovat fotecky zo stretka.. dam to na picasu, lebo je toho kus vela... dostal sa maniak k fotaku..hmm 😅

babulka123
28. apr 2010

adeeeen no vitaaaaj ..
konecne doma co ? akurat sme hovorili s matkou ze musime ako zapad spravit odvetu..

adenka
28. apr 2010

babul no cesta bola dost hroza, mali sme aj smiech, aj rev aj nervy.... definitivne som sa rozhodla ze letna dovolenka jedine letecky 😀
no ja som za...inak podla mna by sme mohli aj v botanickej, je tam krasne, da sa aj na travicke posediet...

babulka123
28. apr 2010

alebo v medickej.. to by slo..
no musiem nieco vymysliet..

aden .. no sak toho sa ja velmi desim , akakolvek cesta je pre nas des a nervy a stresy, pokial to nieje cez jej spanok..

adenka
28. apr 2010

babul no domca mi spala 2x po hodine...co je pri 10 hodinovej ceste ako nic 😀 ...

zuzkamilko ma taky nick? dobre si pamatam? chcem jej poslat link na fotky...

babulka123
28. apr 2010

aden .. tak to teda hej .. chuda.. ale sak uz bude dobre teraz.. mozno vam potrva nejake 2 dni dostat sa do normalu ale uz bude dobre..
a ano , zuzkamilko je ok nick

adenka
28. apr 2010

no hlavne spanok musime dat do normalu kedze tyzden spala vedla mna na posteli tak to bude tazke... ale zatial je v postielke a zvlada to pusinka moja... aj tak mame separacnu krizu jak slak tak musim pomaly zacat nieco s tym robit...

babulka123
28. apr 2010

aden s tou separacnou nespravis voooobec nic, to jednoducho prejde.. a vies co najsamsuper, ze to prejde to straaasne mojkacieho obdobia.. ja sa na to taaak tesim .. pride a bude sa to tulkat k tebe.. uzasny pocit, vidim to teraz na synovcovi.. taky je podareny.. a uzasne je ze on sa tulka aj ku mne.. take je to podarene..

adenka
28. apr 2010

babul mojkacie obdobie mame vyse mesiaca... ale to nerobime nic cely den... a ked zaspava, musi mi hladkat ruku... je to neskutocne mile, ale zas ten krik ked sa vzdialim co len na pol metra a ona na mna nedociahne....

babulka123
28. apr 2010

noo ja som dnes tiez uspavala hladkanim po hlave a chrbte.. strasne to ma rada..
pricucka mala..
idem do hajan.. no snad sa uvidime co najskor niekde v BA uz by sa patrilo..

adenka
28. apr 2010

ja moc nemam cas sem chodit, tak mi dajte vediet cez sms ak sa nieco bude organizovat... dobru noc...

babulka123
29. apr 2010

no ze bre ranecko .. dnes som 1?no pekne

noc ako tak ok, o 4.45 hore, ale ja som odmietla este vstavat tak sup do postele aj s ninkou a hotoov.. ja som sa zobudila o pol 8 ale kedy ona netusim lebo som sa zobudila na to ze ma facka.. heheheh

dnes pride sestra tak sa tesim , ma byt pekne tak cely den budeme vonku..

bagaja
29. apr 2010

ahojky

baby čo varíte? nič ma nenapadá....a ani sa mi nechce ale dačo musím....

a ten debilný spln....mala celkom spala kus mrnčala, ale ja som nemohla zaspať 😠 na nervy bo teraz by som spala...

perla200
29. apr 2010

ahojte....
baga - ten spln...ty kokso my ožiarenú celú obývačku aj spálnu ako cez den.....ale noc v pohode....
aj my pôjdeme von na celý den flákať sa....🙂))))
mala teraz zachrnela tak si idem spravit kafe a sup na terasu....krásny den
inak som nas objednala na gastro - pre istotu.....som z toho dost nestastná....ty vole nase dieta nemôže žiadne mliečne výrobky....hlavne že papierovo je zdravá ako ryba 😢 😢 😢

zuzkamilko
29. apr 2010

ahojki...
nasa noc hruza,maly nalepeny na mne,velmi sa to pokazilo a to som chcela celu noc makat na praci,ktoru zajtra odovzdavam 😖
dufam,ze je to tym,ze mu ide druhy zubok a ze to o chvilu skonci,lebo ma slahne 😒
vsetkym zelam krasny dnik 🙂

lulu73
29. apr 2010

ahojte

takze bol spln? a ja ze preco sme nemohli vsetci spat 🙂))

teda ja a manzel...to ze Emma v noci nespi resp. sa casto budi, to je normalne

perla200
29. apr 2010

lulu🙂))))))) no ved esteže je ten spln....mame výhovorky nie?🙂 tak ked ste nemohli spat s manželom tak ste mali robit niečo prospešné🙂

lulu73
29. apr 2010

perla...ved sme aj robili...ochkali sme ako sa nam neda zaspat 🙂))) manzel otvoril okno, ja dvere, potom sa siel napit, ja kojit a takto sme saskovali....a vidis, za ten cas sme mohli aj inak posaskovat.....lenze to by som musela mat na to energiu...ja som uplne unavena...do dna

perla200
29. apr 2010

lulu tak to je s tebou zlé ked JA ti mam pripomínat "to"🙂)))))))))))))))))))))))))) ja viem chápem, ja som malú v noci oklamala čajom🙂 a zalomila ako po 200ml mlieka🙂

lulu73
29. apr 2010

to s tym cajom, to je dobre ze ti vypije....mne je pohodlnejsie vytiahnut prso ako ohrievat cajik...ale sak aspon nejaka vyhoda nocneho kojenia 🙂

inak ja aj sledujem MK aj zehlim...som proste dobra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre