Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

rene82
12. okt 2009

a neviete teda dakto, ako bude fungovať ten zvýšený príspevok v r. 2010? 😅

rene82
12. okt 2009

a ešte jedna, možno blbá otázko. v čom dávate spať drobcov? ja mám totiž pocit, že tamarke je chladno. má body a pyžamko, leží v perinke a je zakrytá dekou. napriek tomu sa mi zdá studená, keď v noci papáme.

martinex
12. okt 2009

rene ale sak asi obe mame deti zaciatocnikov...sak uvidime 🙂

no co ja viem,tak tie co robili pred MD maju ten zvyseny....

no moj maly ma body,sveter a teplaky a zakryty je dekou a este na nej je perinka... mam aj spaci vak,ale kedze on spi na brusku a v noci mi cestuje po postielke,v tom vaku mu neni dobre,lebo sa mu v nom zle posuva...takze som ho musela z toho vyzliect....a je nam akurat... mame v dome asi 22 stupnov a nemam pocit,ze mu je zima

bay
12. okt 2009

Ahojte, tak ja pri malom moc nestham konikovat 😔 Maly mi cez den spi iba vynimocne a to povazujem za veeeeliky sviatok 😀 😀 😀
My mame v byte tiez cca 22° a maly spava v tenunkom bavlnenom spacom vaku (taky tenucky s dlhym rukavom) a na nom ma druhy spaci vak z fleesu (bez rukavov).
Uz presielo zvysenie rodicovskeho parlamentom?? 😨

bagaja
12. okt 2009

baby pomoc ja už nevládzem, moja malá od osmej rana spala 2x po 5 minut, šak ja sa ani vytoto... nestihám, čo ja by som dala za to keby spala cez den aspon hodinu v kuse ☹

a naša malinka je len v dupačkách a v perinke a darmo jej ruky zviažem alebo prikryjem aj tak ich mastudené ako ľad.

bay
12. okt 2009

Bagy, to mam aj ja 😔 Moj k tomu dnes od rana place 😔 Co ma ide zabit, kedze moj neplace skoro vobec. Iba co sa ohlasi ze by papal. Ukludnil sa az v satke a teraz uz spi neuveritelnych 50minut 😵 😵 😵

martinex
12. okt 2009

bay podla mna este nie.... no nejak to moc nesledujem...do noveho roka sa toho este moze vela zmenit

bagaja no tak to je na figu.... a nemas vak,satku ci manducu??? lebo mne vo vaku zaspi vzdy

bagaja
12. okt 2009

no bay tak ti zelám abyešte pospal dlho 😉

mati nemám a ani to nechcem kupovať lebo mám pocit že sa malá potom moc na mna naviaže a nedám si rady

píšem jak tatar ale v jednej ruke malá a druhou píšem

bagaja
12. okt 2009

kua keby aspoň nezívala jak slon 🙂

martinex
12. okt 2009

baga to by som nepovedala.... je to super pomocka.... ja davam maleho do vaku aj ked ideme na nakupy a ked mame zly den a nechce zaspat,tak vak vzdy zaberie....

a nosenie je velmi dobre pre deticky co sa psychiky tyka..

rene82
12. okt 2009

no tamarka po papaní väčšinou zaspí, ale asi týždeň sa po tej 18-tej nevedeľa ukľudniť a veľa plakala - aj do jednej v noci. nevedela si ani prdnúť 😅 . potom som prestala jesť na raňajky papriku a už niekoľko dní je všetko v poriadku.ale tiež sa mi stane, že neviem nič v dome porobiť, lebo by chcela byť len na rukách, resp. sa jej treba venovať

bagaja
12. okt 2009

no ale zas dalšie prachy.... No musím asi niečo pozrieť lacnejšie lebo zošaliem

rene82
12. okt 2009

bag nezjedla si dačo "nevhodné" čo jej vadí?

martinex
12. okt 2009

baga ten vak stoji 30 €,mam pocit ze je z tychto veci na nosenie najlacnejsi... pripadne pozri na nete pouzivane nosice...

je to naozaj dobra pomocka, verim ze ti pomoze 😉

rene82
12. okt 2009

jo, lúčim sa. idem papať, kým malá spí. tak zas niekedy...

bagaja
12. okt 2009

no dikes baby počkám na materskú a objednám to, 30 ečiek ešte zvládneme 😉

bay
12. okt 2009

Baga, ale ono je lepsie ked je v tom nosici a spinka nez ked ju mas na rukach a place. Tak ci tak je pri tebe, ale ked spinka, lepsie pre nu a aj ty mozes nieco porobit 😉

babulka123
12. okt 2009

no my sme sa zobudili o pol12, co bolo na nu asi skoro lebo sa najdela a bola hore ani n ie hodku a spi znova.. len som ju polozila do kocika na balkone a zavrela oci a chrni.. takze pockam do 3 kym sa zobudi a potom pojdeme von..
a mala ma body s dlhym rukavom na tom tricko s kratkym, pancusky a take tie trickoidne nohavice, a je v overali.. a hotovo.. a na noc ma len pyzamko a spaci vak, je prikrita dekou.

bay
12. okt 2009

Babul, tak to je aka provokacia toto 😀 😀 😀 Ale uzivaj si to 😉

babulka123
12. okt 2009

bay prepac.. hehehe

martinex
12. okt 2009

baga z tej stranky nosenie mam aj ja ten vak... naozaj sa ti tie peniaze oplatia,nie je to zas tak moc 🙂

babul u vas neprsi? u nas je hnusne,dnes ma von nikto nedostane 😀

lenka_66
12. okt 2009

ahojte
ake velkosti nosite? sakra 74 uz je LTT.dorazim posledny balik plienok 3.a ideme na 4.v kociku uz pomaly nemame miesto.

bay
12. okt 2009

Babul, no ze si to ty 😀 😀 😀 tak prepacim 😀 😀 😀 Ale teda mne takto maly prespal sobotu, ze najedol a spal, najedol, spal. A ni som nevedela co robit s tolkym casom 😀 😀 😀 (Ale za to dalsie rano vstaval uz o stvrtej 😖 😠 Tak radsej nech nespicez den a dopraje mi spanok az do siestej rana 😀
My sme dnes uz boli vonku asi 2 min a to sme tak zmokli, ze sme sa museli vratit 🤐

martinex
12. okt 2009

lenka coooo???? to my nosime 62 a aj to nam je este trosku volne....
tak to je marek riadny chlap 😀

lenka_66
12. okt 2009

mati a kolko mate cm?

martinex
12. okt 2009

58 sme mali 29.9..... takze teraz mozno 60...

bay
12. okt 2009

Leni my sme niekde medzi 62 a 68. Body 62 dame LTT bez postoliek, 68 aj s postolkami ok. Ale dupacky a nohavice este 62 😉

martinex
12. okt 2009

baby to su vase deti take dlhe alebo siroke,ze tie veci im uz su male??

lenka_66
12. okt 2009

po kom to moje dieta je? sak my sme obe rodiny nizke.sakra este ma budu upodozrievat kto je otcom 😀 .a to nehovorim ze mu zacina byt malo 180ml kazde 3 hodky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre