Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
4. máj 2010

pekné ránko, tak dlhšie sme tu neboli a vy ste toho teda popísali. Už som dočítala, ale aj som už zabudla že čo.

....tak aktuálne. My noc výborná. Maroško vstal asi o šiestej ako obvykle, ale nechal mamku pospať do siedmej. Ja otvorím oči a on na mňa cez tyčky v postieľke pozeral. Joj,moj zlatý.

...všetkým oslávencom všetko naj ...

bagaja
4. máj 2010

ahojky....

no tak moje depky ste len pritvrdili s tými peniazmi 😉 ale čo už....mne by to neviriešil ani nástup do práce, lebo to čo by som viac zarobila by som dala na benzín a na jasle...čiže vôbec sa mi to neoplatí...takže si počkáme a jedine musím prísť na to ako si privyrobiť popri MD...

a inak s tými kašami večer, my robíme normál na spanie ja ju večer už nekojím, dostane 250 ml riedkej kaše s UM a zaspí väčšinou pri papaní....a posledné dve noci sme kojili už iba raz v noci...zo začiatku to nezaberalo a kojili sme aj po kaši nejakých 3-4 krát ale nejako sa to začína upravovať a stačí nám raz nanajvýš dvakrát ale to už tesne nad ránom....ale to nemení na veci to že vstávame v noci aj 10 krát na plač a zubky a nočné monológy....čiže tie kaše upravili nočné papanie ale nič viac...

no a podobne ako u Perli vstávame o všetko o čo sa dá 😉 čiže už nestíham moc PC

a blahoželáme ninke k včerajším 9... 😉

my máme dnes 9...božeale to letí...

lulu73
4. máj 2010

ahojte...gratulacia vsetkym 9 mesacnikom 🙂

u nas noc jedna z tych horsich

Fac...aj ja mam v tom case narodky, takze asi by som si mala ist aj ja oddychnut do kupelov 🙂 mozme ist spolu 🙂

bagaja
4. máj 2010

jooj baby chodte do tých kúpeľov ja Vám to tak prajem...ja mám zlé noci ale vy máte ešte horšie ako čítam.....a vôbec nejdeme do tých kúpeľov všetky? 😝 zaslúžili by sme si to určite 😉

martinex
4. máj 2010

baby vsetky gratulujeme k 9 mesiacikom...

fac super,verim,ze sa nic neudeje a pojdes si oddychnut...

baga ja pojdem ak najdes niekoho kto nam to zaplati 😀

lulu73
4. máj 2010

baga....keby sme sli vsetky, tak ver tomu ze by sme si neoodychli, lebo by sme zurovali a domov by sme prisli viac unavene ako ked sme sli tam 🙂))) a neviem ci by kupele zniesli tolko mamiciek utrhnutych z retaze 🙂))) ale zase, napad je to dobry

daniela33
4. máj 2010

ahojte, my noc ako tak, lepšia ako minulé, ale tie sople, ráno pri kýchnutí jej až do pusy vystrelili. Dnes sme boli ráno nalačno na krv, to bolo plaču, ale mliečko v čakárni Tamku ukľudnilo.
peniaze, tak aj u nás bieda, hypotéka a dosť vysoká na krku, o práci som uvažovala aj ja, ale chcem si vychutnať Tamku takúto maličkú, lebo u syna som šla do roboty skoro, mal osem mesiacov, a stále som to ľutovala. Ale privyrábam si robením účtovnictva jednej sro, aj preto tu nechodím tak často ...
Babul tie mliečne polievočky robím ako ma napadne, nemám žiadne recepty, napr. dám variť zemiak a karfiol do mäkka, nechám trošinka vody, potom pridám UM a nechám len chvíľku povariť, popučím, niekedy pridám žltok, do toho. Alebo zavarím krupicu a to zhustne troška. Robím to aj z brokolice, aj taký mliečno mrkvičkový krém mala už Tamka a do toho som jej namrvila rohlík, aj cuketový krém ...
a všetkým oslávencom všetko naj a veľký cmuk 🙂

lulu73
4. máj 2010

davate detom pancusky ked idete von?

z.vrablova
4. máj 2010

Lulu, my uz pod nohavice nie, ale k satam, ci sukni este ano....

bagaja
4. máj 2010

no my dávame ešte aj pod nohavice, síce pod tenké ale daváme....a obávam sa že pri 14 stupnoch ešte dlho dávať budeme 😒

daniela33
4. máj 2010

aj ja dávam von ešte pančuchy

leri
4. máj 2010

ja nie, mam ich v taske a keby bolo zimsie tak mu ich obleciem, ale aj tak je vecne dopoteny aj bez nich 🙂

martinex
4. máj 2010

tak neuro vysetrenie dopadlo ok, este mame ist pre istotu na sono hlavicky...takze pohodka 😉

bagaja
4. máj 2010

Maťka tak sa teším s vami že je to ok...

martinex
4. máj 2010

baga aj ja...doktorka ho chvalila aky je sikovny...na rozlucku im spravil pa-pa, tak to boli uplne hotove z neho 😀 je to proste lamac zenskych srdc 😀 😀 😀

bagaja
4. máj 2010

Mati čistý chlap 😀 ta moja má tak všetkých v päte...jedine mne občas zrobí papá ale zas všetkých dokola šiši 😝

martinex
4. máj 2010

baga ale tu asi len 3 dni co robi papa...bohovsky je pri tom...teraz sa uz hodinu vala v posteli co ma spat....si tam vykecava,nohy vyklada na stenu...no sak co,o chvilu pride mama si ho zobrat,tak si s nim uzije,ked nebude vyspaty 😀

perla200
4. máj 2010

čaute kočeny....nestíham moc dnes....ale dočítala som vás....o kúpele....zisli by sa mi....ako lulu píse prisli by sme vyžúrované ale určite spokojnééééééééé ved nevyspaté sme tak či tak nie?🙂
marti - mas lamača srdc proste....j
ja som sa objednala zajtra na to gastro tak uvidímee čo poriesime s pani doktorkou idem len sama na konzultácie....
vsetkým oslávencom gratulka 🙂

my mame najnovsiu fintu - mala sa stavia o jedno kreslo ma dookola vankúse aby nespadla a potvora dnes sa otočila a pustila sa sama chodit samozrejme že spadne trdlo a ja som bola v strehu ako sa pustila vyšprintovala som k nej...ty kokso neverili by ste aké mam vycvičené reflexy....a u simonky najväčšia sranda na svete....už lomíííí sused ju total zničil na uličke v behúli....

perla200
4. máj 2010

kde ste??????

perla200
4. máj 2010

niečo zaujímavé o mliekach

http://www.provita.sk/site/node/16

missy97231
4. máj 2010

tiez sa pytam 🙂 kde ste 😀 😀 😀 nemam co citat,,, o 11stej davame antibiotika davidkovi, tak musim vydrzat,,, ale akosi ma dnes uspava net 😀

iveta6384
4. máj 2010

Baby veru nie je co citat, Matka a Leri sa asi ucia na statnice a ostatne mamy su radi, ze ulozili deti a maju chvilku pokoj 🙂

martinex
4. máj 2010

Baby to ma tesi, ze vam tu chybam 😀 veru,Ivet ma pravdu,sprtam jak blazen 😀 😀 😀

eviqa
5. máj 2010

dobrá ránko, tak včera sme boli na neonatologii, tak zatiaľ všetko o.k., len tá jedna oblička ešte má zväčšený ten kanálik, zobrali mu výter zo zadočku a uvidíme, aké budú výsledky.
...a inak fakt, nemám čo čítať a som sa bála, že koľko strán ma tu čaká 😀

facovka
5. máj 2010

bre ranko,tak dnes cinkla olimu lava horna jednotka, konecne uf...ale stale je este mrzuty, to ma len kulincek a ratam ze za nou sa pusti druha.,.....ach jo, takze ee dvojka ako mi dr. povedala 😒

eviqa
5. máj 2010

fac, blahoželáme k zúbku.
...aj my sme mali takú všelijakú noc, malý mrnčal, tak predpokladám, že to bude druhý zub. 😒

daniela33
5. máj 2010

dobré ránko, my noc celkom ok, včera asi tým počasím Tami dosť spinkala poobede potiahla skoro tri hodiny, som len chodila kukať, či je v poriadku, a ešte by aj potiahla možno ďalej, ale taká búrka prišla a bola na balkone, že som ju musela odkočíkovať dnu a zobudila som ju.
včera som cinkla konečne druhý zúbok a teraz nás čakajú asi horné, tak si to užijeme 😖
fac gratulka k tretiemu zúbku 🙂
evi paráda 🙂

perla200
5. máj 2010

čaute....no vsetkým zubadlám gratulka🙂
my noc tiež sa prehadzovala čo ako ryba na suchu tolko polôh čo ona vymyslí tak nakoniec to zapichla na hlave s riťkou hore🙂
ja tiež čakam zuby as tale nič hlavne že na poradni mi dr. hovoril, že čakaj čakaj a už tri týždne a nič....

kde sú ostatné? leri a marti sa učia a zbytok?

bagaja
5. máj 2010

No to je hrozné, ved to mi ani raňajkovať nechutí, ked nemám čo čítať....

fac super zúbky, snád vás nevytrápia tak ako nás, lebo tie horné boli hrozné....a v podstate ešte aj sú 😝 a trápia stále....

martinex
5. máj 2010

ranecko kocky...

u nas noc super,bol hore len raz o 3tej,takze parada...

gratulujeme vsetkym k zubkom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre