Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
5. máj 2010

ahojte......mne sa teraz emma zobudila, dala som jej polievku a ideme von ci prsi ci neprsi, lebo doma je to o nicom

perla.....lahko sa to hovori, tazko realizuje, ale skus dat hlavu hore ...... dnes vam robili aj nejake testy? ja som myslela ze tam ides iba na konzultacie ☹

lulu73
5. máj 2010

jedno by ma zaujimalo, preco je LERI a MARTINEX na koniku, skype,facebooku a kade tade ked sa maju ucit !!! haaaa???? 😝

leri
5. máj 2010

lulu, sak sme nejake superzeny a zvladame vsetko, ja som si uz umyla vlasy, ozehlila pradlo, vyprala dve pracky, druhykrat si spravila kavu, umyla riad a presla byt asi 150 x od jedneho konca na druhy................ale ucit sa mi veru nechce 😀 teraz keby mi niekto povedal, ze mam nehorazne spinave okna, tak ich hadam aj idem hned umyt..............len aby som sa nemusela ucit, ale uz som ocami prebehla polovicu jedneho predmetu, kua ale su to riadne hovadiny, to neobkecam len tak 😀

martinex
5. máj 2010

lulu na skype nie som 😀 😀 😀
ale ako povedala leri,sme proste superzeny...ja zvladam sa aj ucit aj citat, aj pisat...proste vsetko 😎 heh

leri
5. máj 2010

martinex, ale ja som aj na skype 😀 a este aj na icq a na maily 😀 😀 😀 a este organizujem aj bratovu svadbu popritom som zabudla napisat, prave som zajednala kameramana 😀

blazka24
5. máj 2010

perla mrzí ma to, vážne sa to nedá upraviť? či to už bude na stálo? moja neboj, hlavne že ste v poriadku, tak nebude papkať mliečko, neplačkaj moja

blazka24
5. máj 2010

leri a ty na čom šlapeš? preboha dievča ja som vyšťavená len z richarda, teraz som vyhodila mužov von a povysávala a idem upratať a rýchlo za nimi von 😀

lizatko1009
5. máj 2010

perla ☹ a to ako sa malej prejavilo?

martinex
5. máj 2010

leri tak potom ty si superzena a ja len chaba napodobnenina 😎

leri
5. máj 2010

blazka, neboj sa, jedneho dna si poviem dost a lahnem na gauc hore pupkom a nevstanem tri dni 😀 😀 😀 dnes sa mi machruje, lebo nemam alexa doma a ani druhe dieta 😀

leri
5. máj 2010

ano ano, berte si vsetky zo mna priklad 😀 😀 😀
ale ma smiech prejde ked ma vyhodia zo statnic........alebo mi prepne a budem sa rehotat 😀

leri
5. máj 2010

alebo si zacnem spievat a trieskat nieco o hlavu a ko v tom videu ten debil co tam dala lulu 😀

perla200
5. máj 2010

dnes konzultácia v utorok testy - výdychové robí sa to tak že malej priložia masku na tvár ako ked vám dávali narkozu pri cisaraku....a z toho sa to najviac dá zistit to je jediný spolahlivý test....lebo krvné sú mylné ale aspon nemusí pit tu laktozu....no doktorka sa obáva aj iných alergií ktoré môžu prejst do astmy....proste zle zle zle..... ale uvidíme
leri - sú to dohady, ale mala reaguje na vsetky mliečne výrobky zle....hnačkami a tak.... a na slovensku sú dve mlieka na to len nutrilon allergy care digestive a neocate a piksla stojí 77 eur na predpis 4 eurá ale len 5 krabíc do mesiaca....a vyrastú ale nemusia vyrást diéta min. do troch rokov bez mlieka.....

lulu73
5. máj 2010

vonku sme boli necelu hodinu, zacalo liat....nevadi, ideme este do rakuska, lebo vcera som si tam kupila podrsenku a zabudla som ju pri pokladni, samozrejme zaplatenu....prisla som na to az doma, skoro ma slak trafil....mm zavolal do obchodu a ze ano, podprda ma tam caka 🙂

leri, mati....ja len provokujem, ja by som sa tiez netrhala do ucenia....

uankab
5. máj 2010

perla neboj, do roka-dvoch sa fakt imunita babatka vyvija a meni sa to... keby to tak nebolo, tak ja si to uz davno hodim, pretoze my mame alergiu na mlieko, psenicu, vajicko, brokolicu, ryzu, karfiol, mrku, kalerab, .... atd... momentalne je len styri potraviny, ktore stale obmienam dookola... u nas su prejavy ekzem a vracanie... a zial ano, casto to prechadza do astmy, ale na to ani len pomysliet nechcem, budeme riesit ked to bude aktualne...🙄

perla200
5. máj 2010

uankab ja viem viem....verím v to, ale teraz som v takom stave že vsetko vidím čierne ja sa z toho vyspím neboj 😉 vies lebo nam vysli testy negatívne a aj tak ma problémy vsetci hovoria že čím je bábätko starsie tak tým sa to zlepsuje nam? zhorsuje...tak nejak sa musím resetnút

lulu73
5. máj 2010

perla....hm, som zvedava na vysledky, co vam povedia....drzim palce nech to nie je az take zle.......mne mala absolutne odmieta vsetko co obsahuje umele mlieko a uz som ti spominala, ma z vacsiny flaky, nas tiez cakaju testy ale az ked dokojim

a alergie, zial tie mame uz skoro vsetci...niekto menej niekto viac......u nas mame na palinu ja aj mm amm skoro na vsetko co kvitne.... a Marco zase roztoce, prach, chlad....u nas sa celorocne kycha, sponzor kapesnikov by sa zisiel.....jasne ze astma je uz vrchol, ale ved si nespominala zeby sa mala dusila, soplila kaslala a tak....neboj, bude dobre.

martinex
5. máj 2010

lulu je mi to jasne.... aj ja by som rypala,keby sa ma to netykalo 🙂

perla verim,ze sa to spravi.... drzte sa 🙂

perla200
5. máj 2010

no lulu....mala vkuse kýcha a kasle ked sme vonku...sople netečú ale dost kýcha....nič nemôžme mat v dome myslím kvety, včera som priniesla tulipány do vázy a dnes preč.....

perla200
5. máj 2010

a dnes som pri varení sa opálila a mam pluzgier na ruke a strasne to bolí tak aby mi lúto nebolo 😉

martinex
5. máj 2010

perla ja som obarila na ruke olejom horuci,stipe to jak prasa...ked to mm uvidi,tak ma isto pochvali,kedze minuly tyzden som si ruku obarila na plechu... no co uz,sikovna som gazdinka 😀

lulu73
5. máj 2010

perla .... ved uvidis, potom budes riesit...neboj
aj emma kasle a kycha odkedy sa narodila....nie je den co by si nekychla

lulu73
5. máj 2010

a o obareni,...... ja mam obarene obidve ruky...pocas tehu sa mi to stalo...a ostali mi take hnede pasiky na pamiatku

facovka
5. máj 2010

noo tak nam na imuno povedala dr. ze imunita sa detickom vyvija do 6!! rokov, tak hadam sa to bude u vsetkych len a len zlepsovat 😵

martinex
5. máj 2010

lulu tych hnedych pasov mam kopec,vyzera to jak keby som si zili rezala...a k tomu par ruzovuckych-cerstvych 😀

lulu73
5. máj 2010

ano, presne na zapasti ich mam

martinex
5. máj 2010

baby dado spravil prve dva kroky sam!!!
kukam na neho ako sa hra v ohradke,zrazu sa postavil,chodil okolo,potom sa pustil, stal asi 20sekund a spravil dva kroky, potom samozrejme padol na zadok.... juuuj,aka som pysna... 😵

facovka
5. máj 2010

mati,gratulka, za 2-3t sami chodite 😉 svagrinej maly chodil v 9,5tiez 😉 my zatial nista 😅

perla200
5. máj 2010

super marti.....my sa pústame ale padame....keby ste ju videli ako od pol 2 je hore a s holou riťou behá po hale a môj muž ju chytá a nevie prebalit ako kovbojka ako vyšitááááááááááááááááááá 🙂

martinex
5. máj 2010

fac no uvidime ako dlho to bude trvat...doteraz sa sice pustal ale neodvazil sa spravit krok,ani ked sme si ho posielali medzi sebou tak nechcel,stale sa hadzal na zem a chcel lozit...

perla natacaj a hod na FB... ja dada moc nenecham lozit po dome,lebo nemam podlahove a tak je to dost chladne...potom ma ruky jak zaba studene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre