Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lilly21
17. máj 2010

jaaaj, tak vidim, ze aj moj milan by zapadol 😀 tak menim na s dietatom a manzelom

martinex
17. máj 2010

baby takze definitivne tie kupele? skusme pozriet este nieco ine.... mne to akosi "nestimuje" 😅

karin.
17. máj 2010

maťka ja sa prispôsobím

lilly21
17. máj 2010

patince ci?

karin.
17. máj 2010

a babul tá s kde vytratila??? išla zisťovať a nič!!

karin.
17. máj 2010

no babulky idem ja do hajan zajtra vás kuknem či ste niečo iné vyhútali

martinex
17. máj 2010

idem aj ja spat,uz sa mi krizia oci 😎 dobruuu

blazka24
17. máj 2010

tak dobrú babenky, som tu nebola furt riešim ten kočík aby ho para tlačila 😠

facovka
18. máj 2010

bre ranko,prva??? 😅
nasa noc ako vsetky predosle,olino pistal,vymyslal,neviem co to 😒 rano sa mi zdali obaja huhnavi, hned som nasadila Cebion, dufam ze nas dake prekvapko zas necaka 😒
mne je trochen lepsie, vcera dr. zas vycistil a dal mi dnu nie drenaz ako na pohot. ale nejaky hnedy sajrajt,fajne mi to umrtvilo, amne brutal odlahlo, ze to sa same vyplavi, tak mam v kratri akokeby blato 😅 ale lepsieeee je to..ked neberiem do uvahy ze celu noc ma hlava bolela a boli jak svina, to zasrane pocasie, sak to uz nieje normalne ☹
babul dakujem za IP 😉

facovka
18. máj 2010

yoo a mame dnes 3/4 rocka 😵

facovka
18. máj 2010

🙂9 mesiacov

leri
18. máj 2010

ahojte, tak vcera sa alex iba pomylil ked spal do siedmej, ...........dnes o piatej znovu hore 😠 😠
ale pozitivne je, ze som len raz kojila a to o pol stvrtej rano a inak ani nemukol, raz som asi cumel davala, takze je to obrovska zmena oproti tym priblizne 8 vstavaniam...............a vecer zaspal do dvoch minut 🙂 aj cez den 🙂

perla200
18. máj 2010

AHOJTE.....mne niekto vymenil dieťa....za čerta....toto čo už je? to neni moje🙂)) toto uvreštané dieťa....porazí ma....fakt noc katastrofa, dnes začíname s tvrdým režimom komunistickým🙂 mali sme doteraz demokraciu🙂

bagaja
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to tie včerajšie debaty, sa rehotám od rána.....

a seriem ja na diétu, som ja slaboch už zas som to porušila....no nejedz sladké ked mám mrchu 😝

a stretko je fajn len pochybujem že dostanem mm na ňho 😀 ale teoreticky Bojnice by som zvládla autom aj sama 😉

a ešte toľko som chcela ale netuším čo......

jáááj Mati že 500E doprkna a za cudzie to je fakt veľa my s Hypoškou za vklastné toľko neplatíme... to fakt musíte niečo poriešiť

bagaja
18. máj 2010

hej a ešte som chcela že máme tu 5,5 stupňa, že aká paráda kto má menej?

zuzanakarolinka
18. máj 2010

dobré ránečko, teda nieviem, či až také dobré, lebo vonku to vyzerá nedobre

malá už spinká a kam že sa to chystáte? na cesto okolo slovenska? aj ja by som išla aspoň na mesiac a vôbec by mi nevadilo, ak by išla so mnou aj malá

martinex
18. máj 2010

ahojte,
nasa noc celkom pohoda az na to ze Dado vstal o 5tej rano 😒 tak mm s nim bacoval o 7mej som mu dala ranajky a spali sme este do pol 9tej...ale aj tak by som este spala,sak to pocko je o hubu...fuci tu jak blazen,no kam mam v takom pocku ist?
Dnes poobede si berie maleho mama,tak ja neviem co budem robit....

baga no hypo by nam tiez menej vychadzala.... tak preto ideme het odtialto....

facovka
18. máj 2010

mati no 500ecok, to mas peknu hypo + najomne, ked to zvladate platit tak sup do noveho, toto sa neopla 😖

martinex
18. máj 2010

hej hej,sak o 2tt sa stahujeme 🙂

lulu73
18. máj 2010

dobre ranko

pocasie uz aj mne zacina vadit a rozhodla som sa ze zvitazim ja nad nim........je mi jedno ze fuka, prsi, mala sa zobudi, naobeduje a sup do auta a tradaaaa, ideme pozerat kociky spolu ... doma uz sediet nebudem

facovka
18. máj 2010

mati tak predsaaa??kde tam??IP,dikes... 😉

facovka
18. máj 2010

lulu kupujes sportak,ci??

bagaja
18. máj 2010

jooj baby vy tam máte viac možnosti kam s deťmi aj v takom počku....a ja čo? Max to ma už nebaví.....a Tesco tiež nie a sme došli....ale asi vybehneme k segre to je jediná možnosť.....

lulu73
18. máj 2010

fac...no hladam kocik ktory je maly po poskladani aby sa mi zmestil do auta, na dovolenku atd, aby sa v nom dalo spat, to znamena aby sa dal polohovat a aby nemal uplne mini pidi kolieska, lebo nase cesty su otras.....a aby nebol drahy 🙂 a aby to nebol golfac....mam vyhliadnute Chicco for me...aj ked zbytocne asi drahe a uplne by stacilo Chicco Simplicity....v tom prcvom pripade sa da prehodit kocik do smeru aj protismeru jazdy...neviem nakolko sa to vyuzije

lulu73
18. máj 2010

a jedna baba na MK predava tento kocik https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/tf1s/pre...
len tie kolieska ma odradzaju a aj cena kua

martinex
18. máj 2010

lulu ja nemam prehadzovaci ale mam preklapaciu strechu co je super...ja som bojko,takze ak ide okolo nas velky pes,hned dadovi stiahnem strechu dopredu,tak tam je cely chraneny 😀 aj ked fuci vetrisko je to parada..pripadne ked slnko svieti,tak mu ju trochu posuniem,aby mu nepalilo do tvare...

lulu73
18. máj 2010

baga....sak ale zase ked je pekne, mas TA3 co by kamenom dohodil....my o tatrach iba snivame tu na dolniakoch🙂

ja sa chystam do Tatier aj s malou na 2 dni ...11.6. .... manzel tam ma na Strbskom Plese nejake firemne mecheche, tak pojdeme s nim

lulu73
18. máj 2010

mati....aky kocik mas?

bagaja
18. máj 2010

dobé vyzerá ten kočiar až na tie kolieska....ja potrebujem veľké terenné, ale inak je bombový

martinex
18. máj 2010

lulu graco trekko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre