Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
16. sep 2009

dani, kuk http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4574307

ja som ju ale kúpila v maderne v hypernove. Nechcelo by sa mi stále vyťahovať vysávač a tak ju mám stle poruke.

lulu73
16. sep 2009

mati....gratulujem k fitlopte a cakam na dalsie kroky 😉

u nas noc klasika, hore bola kazdu 1,5-2 az 3 hodiny.....zda sa mi ze sopliky zacinaju aj u nas....tu odsavacku na vysavac som vzivote nevidela, ale vela o nej pocula...kupujem ju dnes na sto pro...poobede ideme na klbiky....od vcera sme malej nedali postolky, a precika a prekaka mi total vsetko, pomaly ju nemam do coho obliect, pretoze vsetko nakupene je jej velike 🙂 a asi aj plienky c2 su jej este velke...asi kupim este jednotky na nejaky tyzden, dva ... no a do novorodeneckeho oblecka sa mi investovat uz nechce...tak periem a zehlim dookola tych par kuskov 😝

babulka....kolko toho ESPUMISANU davas a ako casto? ja som ho kupila vcera.....dakujem

lulu73
16. sep 2009

evi...a ta na baterky taha dobre? nie je slaba? dakujem

martinex
16. sep 2009

lulu budem ta informovat 🙂

eviqa
16. sep 2009

lulu, ja som s ňou spokojná, ťahá dobre. Samozrejme ked budú slabnúť baterky, tak to bude slabšie, to ma upozornili v obchode.

eviqa
16. sep 2009

lulu a ešte som zabudla, má tri nadstavce do nošteka, najmenší pre novorodenca, potom väčší a väčší.

daniela33
16. sep 2009

Evi, ďakujem 🙂
asi ten kečup stani, lebo paradajky sú alergén, ale vraj paradajková polievka sa môže a preto som skúsila kečup 😖 .

Baby, som teraz volala ženskej, akože objednať sa po šiestich týždňoch na prehliadku, čo bude presne o týždeň v stredu a mi povedala, že najskôr 20.10. môžem prísť, ide ma poraziť 😠

daniela33
16. sep 2009

Lulu ja každý deń aj dvakrát slečnu prezliekam 🙂 , lebo je šikulka, pri prebalovaní stále začne cikať alebo kakať, čo sa stalo aj dnes ráno. Najhoršie je to v noci

eviqa
16. sep 2009

mamičky, aj vám sa budia detičky zo sna a zaplačú? Náš to robí posledný týždeň. ☹

a ešte dnes som mal v stolici takú zelenú farbu miestami. Inak má kako ako praženicu. Co tomôže byť?

daniela33
16. sep 2009

evi aj moja malá to robí, koľkokrát k nej utekám do izby, že už je hore a ona len zo spánku narieka

eviqa
16. sep 2009

danile, chúdatká, už teraz majú zlé sny? Ja sa už snažím neutekať a čakám kým sa to vystupňuje a ono to našťastie ustane. 😝

daniela33
16. sep 2009

no veru bábätká, keď ju pozorujem ako spinká, tak v priebehu jednej minúty dokáže aj smiať aj plakať aj mračiť 🙂
a ako maličký spinká dobre?

eviqa
16. sep 2009

daniel, našťastie áno. Už síce nespí toľko ako ked mal žltačku, ale ma to teší, lebo už mu konečne vidím aj do očí. 😀 V noci vstávame tak okolo pol jednej alebo pol druhej a potom o okolo piatej alebo šiestej. Tak si myslím, že sa to celkom dá.

daniela33
16. sep 2009

tak veru pekne spinkáte 🙂 . My zasa nie, ocko sa smeje, že spánok ma Tamarka po mamičke, teda veľmi krehký a nie veľa. Keď si spomeniem, koľko nocí som kuvikovala počas tehotenstva, čo som nevedela spať...

babulka123
16. sep 2009

lulu pred kazdym jedlom 5 kvapiek

stansun
16. sep 2009

janka tak presne to co pises sme zazili dnes v noci tiez uz bola moc unavena a nemohla spat tak som bola pri jej postielke a dala som jej dudlik a ked jej vypadol tak znova som jej ho dala az potom bolo vela hodin a isla opat papat a potom uz zaspala, mam taky pocit ze tu si asi moc nepomozeme 😖

ja mam tiez odsavacku na vysavac a uz sme aj odsavali, je to sice dost silne aj ked si vysavac nastavim na minimum ale sopliky vytiahne 😉

eviqa
16. sep 2009

danile, žeby to tamarke zostalo? 😉

daniela33
16. sep 2009

jááj evi len to nie, ale zasa ani po ockovi,lebo ten by spal od rána do rána, taký zlatý stred 😀

eviqa
16. sep 2009

tak držím palčeky daniel, aj u nás by ocko spal od vidím do nevidím 😀

martinex
16. sep 2009

kocky tak mam za sebou prve cvicenie jogy po porode 😀 no poviem vam, nevladala som... musim na sebe makat,lebo je to hruza 😒

facovka
16. sep 2009

ahojky, hlasim navrat z prvej poradne...mame 4500g, za 3t sme pribrali 800g, takze doost pekne,tesim. 😉 .toto je papkac, nie ako filipko...este ani teraz 17mesacny nema 10kg 😅

deina2005
16. sep 2009

jaaaaaaaaj baby mne uz dneska konecne pride muzik no tesim sa ze si trocha oddychnem.uz na zajtra mam pre neho ulohy 😀

lindush
16. sep 2009

caute kocky,

tak vidim,ze babetka nam priberaju pekne,my sme boli dnes tiez na poradni a mame 4700g,od poslednej poradne pred 3tyzdnami sme pribrali 1250g a to len kojime,ale zato pomaly kazdu hodinku 🙂
Dokyna mi poradila,ze mu mam skusit davat feniklovy cajik alebo prevarenu Lucku,ale ja neviem,kazdy povie inak,niekto ze staci MM a niekto ze treba aj ine tekutiny,tak neviem,vy ako to robite?

eviqa
16. sep 2009

deina, 🙂 uff, ako to sama zvládaš?

lindush, ja dávam mm, potom dokrmujem um, ale dávame aj čajík medzi kojeniami. Tiež feniklový, nie silný, len pár zrniečok nechám rozpustiť vo vode, aby chytil farbu alebo prevarenú lucku. Tak nám kázali, ked sme mali žltačku, musel veľa piť aby vyplavoval bilirubín a už nám to ostalo. Skús, možno nebudeš kojiť tak často.

mischelin
16. sep 2009

lindush, aj mne hovoria, ze dat caj, ale ja vsade citam, ze k MM urcite nie...jednoducho nedavam...ved MM ma aj za vodu...

lindush
16. sep 2009

no ved aj ja som myslela,ze z MM sa napije,ale on nikdy nepije menej ako 20min...ja mam pocit,ze kojim cely den,tak mozno by ho ten cajik alebo voda oklamala...no neviem,som na pochybach....rada by som skratila cas medzi kojeniami,len je to tazke,on dudlik nechce a ked zacne plakat,jedine prsnik ho upokoji

eviqa
16. sep 2009

lindush, tak to potom nemáš jednoduché ☹ ale skús ten feniklový čajík, podľa mňa nič nepokazíš, ale ozaj len pár zrniečok.

lindush
16. sep 2009

asi to skusim,snad to pomoze,diky 🙂
doktorka vravela,ze dietatu do 6tyzdnov aj tak tazko robit nejaky rezim,ze sa to zvykne potom upravit,tak som zvedava,zostava mi uz len cakat

inak boli ste uz niektora na klbikoch,ako to prebieha?My ideme bud tyzden a vraj mu mam doniest cumlik alebo flasu so sladkou vodou,aby ho to zabavilo a neplakal 😒

z.vrablova
16. sep 2009

robim pecenu fasirku so sunkou a vajickom, myslite, ze si mozem dat bez vycitiek? Trosku cibulky a cesnaku som dala, ale isto len trosku, inokedy davam raz tolko

lindush
16. sep 2009

zuzka ja som uz vyskusala jest varenu cibulku v jedle a bolo to OK....cesnak som este neskusala,daj potom vediet ako zareagovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre