Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
10. nov 2009

my este vobec. maly mi na brusku ani nechce byt... vydrzi iba chvilku, vygrca sa, zabori hlavu do toho a je to 😀

eviqa
10. nov 2009

missy, no čo sa bude namáhať?

babulka123
10. nov 2009

u nas je to rovnako... obcas vydrzi.. no a aby ste boli v obraze mala spala 50 min a.. zobudila sa sice s usmevom ale uz reve.. .. evigggg... co sa dejeeee.. pomoooc.. heheheh

eviqa
10. nov 2009

babul, nechápem. Zo začiatku sme boli také skvelé, teda naše detičky, čo to je? 😅

stansun
10. nov 2009

ja budem dnes asi na praskoch mala mi cez den nechce zaspat, tak to co ma byt kde su tie casy ze som ju polozila a ona pekne hned zaspinkala 😔 hore je vyse dvoch hodin a nie a nie spat nechapem a ked je hore tak iba mrnci a nic ju nebavi

eviqa
10. nov 2009

stansun, vitaj v klube

stansun
10. nov 2009

to ma byt akoze ten rastovy spurt alebo co 😠

missy97231
10. nov 2009

stani, no hovori sa ze sa babo po 3mesiacoch meni 😀 ak bolo prve 3mesiace spave a dobre,,, tak po 3mesiaci sa to otoci 🙂 tak sa pripravuj 😀

babulka123
10. nov 2009

stan.. heheh vitaj..
no svokra mi hovorila ze po 3 mesiacoch sa dieta meni.. no dufam ze len docasne.. hehehe

no co uz 3 mesiace sme mali pokoj tak sme si to vymenili s kolikovymi babatkami..

a nieco na tom spurte bude lebo ninka mi zacala pit aj teplu vodu { teda len ochutenu troskou caju} takze vazne bude asi viac hladna.. alebo co . neviem ..
ale tiez len mrnci.. des..

perla200
10. nov 2009

neviem stansun, ale ked to zistís daj vediet....že vraj deti sa v 3 mesiacoch total menia...takže to tu mame.....inak my celkom ok noc....vstávali sme o pol 9....a to raz bola hore....včera tahala od 15.h do 19.h tak dospávala morka mala...ale neviem ako to bude pokračovat????

babulka123
10. nov 2009

ale utecha nam moze byt ze po dalsich 3 mesiacoch sa to znova zmeni.. hehehehhe

missy97231
10. nov 2009

babulka, to iba tie prve tri mesiace platia... nie kazde tri 😉 aspon tak som to pocula ja 😀

eviqa
10. nov 2009

missy, to nemyslíš vážne s tou zmenou. Ja nechceeeem!
babul, no naozaj to bude len slabá útecha a tri mesaice čakanai.
Ja viem, že aj cez deň musí spať už menej ako doteraz, ale len nech neplače bez príčiny. A dúfam, že noc nám ostane

eviqa
10. nov 2009

missy, to potom sa ako zmení na furt. Ta toto už vôbec nechcem 😒

stansun
10. nov 2009

boze to mi ani nehovorte ze toto tu budem mat kazdy den 😢 ved uz sme to mali tak pekne zvladnute a som sa vytesovala ako nam je super cez den aj sa pohrame aj si pospime ale toto nie. To su tazke boje a to sa mi zda ze chce byt uz aj dlhsie hore viac ako dve hodiny. Neviete kde sa pise ako dlho moze byt hore lebo doteraz to bolo tak ze isla spat po hodine a pol ale teraz je to pre nu neako skoro

babulka123
10. nov 2009

no hej ale poradte ako sa da zabavit 3 mesacne dieta ked nechce nic , ani lezat ani sediet.. kreslo uplne odmieta.. moje nervy

martinex
10. nov 2009

caute...

tak my sa tiez menime...rano o 5.30 sa mlady muz zobudil,najedol a ani boha spat dalej...tak som ho nechala hore do 7mej,potom sme zaspali este do 9tej.... a odvtedy zase nechce spat..teraz som ho ulozila..no reve ako pavian 😠 moje nervy...hadam ma dnes len zly den

babulka123
10. nov 2009

matka vitaaaaj hehehhehehe klub sa rozrasta.. heheheheheh

cakam ze lulu, kolka a fac napisu ze im deti spia od rana do vecera.. heheheheeh

uz sa na tom len smejem.. heheheheh

missy97231
10. nov 2009

stani, ze kde sa pise ako dlho moze byt hore??? to sa niekde aj pise? ta to pre mojho davida nieco nezname... on vydrzi nespat aj 6-7hodin 😉

eviqa
10. nov 2009

babulka, to isté u nás. Ešte na rukách by celkom bol, ale v polohe stojmo, a potom už ani to.
stani, podľa múdrej knihy vraj by mali v 3-6 mesiacoch spať cez deň 3-5 h a v noci 12 h.
no, ako to tak počítam, tak to asi aj sedí. 😅

martinex
10. nov 2009

missy ja som to v knihe citala,ze by nemali byt hore dlhsie ako 2 hodiny...ale dado je poobede hore vzdy od 3tej do 7-8mej 😎

babul dik za uvitanie... no ja verim,ze to je len nejake docasne a sa to spravi...inka budem chodit savat s dadom o 8mej vecer,aby som bola rano o 5tej vyspata 😀

stansun
10. nov 2009

missy prosim? vy ste hore tak dlho? No tak pekne tak to si teda este hovorim ze Emuska je super babatko 😀 U nas max dve hodky a hajde do postele. Ale teraz neviem ako to bude 😅

u nas deto je ticho iba ked pozera telku a to nechem aby pozerala alebo potom na rukach je klud ale iba chvilu a to sa musim prechazdat aby sa nepozerala na to iste miesto 😨

ale akurat mi uz zaspala tak uvidime ako bude pokracovat

evi tak stale to potom plati ze by nemali byt tak dlho hore, tak neviem o co jej ide

perla200
10. nov 2009

missy...jej aj nam sa zadarí nespat aj pät hodín....
no je to t baby...a babul po 6 mesiacoch sa to opät mení? ako k horsiemu?🙂))))))))))))))

no na nás žiadna múdra kniha neplatí eviq....

a ako mam dat malej fotk do toho albumu? lebo ja síce nie som blond, ale občas sa tak chovám🙂

eviqa
10. nov 2009

marti, aj ja si každý deň myslím, že má možno len zlý deň. Ale taký malý človek a toľko zlých dní?
hej, deti by nemali byť dlhšie hore ako dve hodiny ale len ked majú 1 m, či dva.

eviqa
10. nov 2009

perla, ani na nás to neplatí.
stani, ja mám pocit, že nám idú zuby a preto toľko plaču. Ja sa tiež musím prechádzať, aby sa mohol mladý pán rozhliadať.

babulka123
10. nov 2009

evig do 4 mesiacov by to tak malo byt ale ocividne nemae tabulkove deti. hehehe
ale sranda je ze zo dna na den sa to takto zzmenilo..
u nas este pomaha ked sedi.. len si neda vysvetlit ze je na to este mala.. hehehe

no idem sa venovat, ked zaspi tak sa zastavim..

bagaja
10. nov 2009

ahojte,

aj ja chcem dať malej foto do albumu, ale neviem ako ☹

no idem vás dočítať a možno sa dozviem 😉

eviqa
10. nov 2009

babul, maroško sa tiež dvíha, no ale teraz už sedieť? tiež to nechce pochopiť. náš chvalabohu ešte spinká.

babulka123
10. nov 2009

a po 6 mesiacodh sa vraj znova meni.. kazde 3 mesiace.. ale ci k horsiemu neviem.. ale kedze vtedy byvaju zuby.. tak si to nechcem ani predstavit.. hehehehhe

stansun
10. nov 2009

evi a ako si zistila ze uz mu idu zubky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre