Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
15. jan 2010

regi 😀 tak moj mi urobil radost so spanim uz druhy den po sebe radost . vcera spal v kociku 3,5hodky,,, ale vonku na prechadzke 😀

reginetta01
15. jan 2010

fúha, tak to naša už dlho nespala. väčinou v kočíku 1,5 h - 2 h. no a niekedy aj pol hodku 😀

eviqa
15. jan 2010

babulka, tak som rada, že plienka pomohla. a ešte nehráte skryvky? náš malý vstal pred obedom a kričal. Ja prídem, a on plienka na hlave a čakal, kedy sa opýtam, kde je? 😀 ale som ho pozorovala spoza dverí, riadne vyčkával, dával dole a hore. 😀 beťárik malý
...a ak babulka si písala, že možno spinká tým, že si celé tehu preležala, tak u nás opak. ja som chodila do roboty, ešte aj ked som bola na materskej. 😀 nonstop v pohybe

reginetta01
15. jan 2010

no, ja som bola tiež na rizikovom, takže spartakiádu som tiež necvičila 😀 .

babulka123
15. jan 2010

no ninka az teraz zaspala.. ja sa rychlo najem a idem co to porobit..
mam taky pocit ze to bude dnes len na pol hodku a potom chcem ist von s nou troska..

evig.. ano .. my robime kuk.. sama si dava plienku a ked vykukne tak bohovska radost..

reginetta01
15. jan 2010

v dámskom magazíne dávajú o gélikoch a zúbkoch

babulka123
15. jan 2010

kukam

reginetta01
15. jan 2010

naša ešte búva. po tej 3/4 hoďke sa ešte dala ukecať.

deina2005
15. jan 2010

ahojte baby potrebujem radu mono mate niektora nejaku znamu co ma podobny problem.maja najstarsia dcera (8) uz asi 2 mesiace ma problem ked vidi jedlo aj ked ma na neho chut tak je pride zle az na vracanie.teraz napriklad mala chud na parene buchty tak si ich sla nabrat a hned sa jej dvyhol zaludok stalo sa viac krat neviem co uz robit.

reginetta01
15. jan 2010

Deini, bohužiaľ v tomto ti neporadím. skúšala si dokyho?

bagaja
15. jan 2010

no nejdem vás dočítať, snád večer

malú mi zobrala kamoška a som jej povedala že skor ako otri hodiny nech sa nevracajú 😀

inak vôbec nespala doobeda, ako od 7-12 nič, hroza, som myslela že ma šlahne

som si urobila rýchlo polievku a hajde do hajan, potom sa ozvem papa

babulka123
15. jan 2010

deina.. fuuuuha nemam.. ale urcite by som to riesila s Dr.
ja ako dieta som mala veeelke problemy so zaludkom a nakoniec zistili ze som prekonala zapal pecene.. nechcem ta teraz nijako strasit alebo tak ale ries to..

a robi to len 1x za den alebo viac krat???zje nieco??

reginetta01
15. jan 2010

baga, dobrú. 🙂

deina2005
15. jan 2010

nie ona nieco zje ale strasne sa jej menia chute ma dajme tomu chut na kakao a kym jej ho urobim tak uz na neho nema chut.no mali sme problem najprv s tym ako zacala chodit do 1.rocnika nastala bolest hlavy brusko....... po roku nas konecne doktorka poslala na vysetrenia od ocneho cez krcne az na neurologiu kde nam zistili ze ma skolsku fobiu tak nasadili jej antydepresiva.brala ich asi mesiac a pol.bolo dobre potom zase prestala chodit na vytahu mala z neho strach teraz uz zasa pohoda.len jej zasa byva zle z jedla.ja uz neviem co z nou je myslim ze asi nieco bude mat z crevami alebo zaludkom pritom tiez byvaju bolesti hlavi.ale moc krv a stolicu mala v poriadku

babulka123
15. jan 2010

deina.... blba otazka ale nebude to reakcia na to ze mate Amii? ked takto reagovala na skolu alebo na vytah.. ona to mozno ani nevie ale mozno sa nieco v nej deje a takto sa brani telo..

kamoska mala takto problem s 2 dcerami ked zacala mladsia chodit do skolky na 1/2 dna na skusku tak starsia chytala take hysaky ze nechcela jest, spat nic..
a nakoniec dosli na to ze sa vlastne snazila na seba uputat aby sa vsetko netocilo len kvoli tej mladsej..

deina2005
15. jan 2010

jaaaaaa neviem myslim ze ona nieje taka no som mimo ☹

reginetta01
15. jan 2010

deini, no pekne sa ti to nakopilo s tou dcerkou. ja by som asi riesila dokyho.

babulka123
15. jan 2010

no pol hod slahne ma!!!!

z.vrablova
15. jan 2010

Deina, napadlo ma presne to iste co Babulku... ci to len nie je v psychike... mozno naozaj pomoze aj dr. alebo psycholog... a si spominala aj anginu... ci sa s nou nejaka viroza netaha cely ten cas... urcite to neber na lahku vahu.

martinex
15. jan 2010

babul usmev 😀

deina urcite by som sla k dr...

eviqa
15. jan 2010

deina, a blíži sa polrok. Nemôže to byť nervozita z vysvedčka? z vlastnej skúsenosti vie, že deti často pobolieva brucho a hlava a to najmä v tomto období, ked sa nakopia rôzne písomky a diktáty a zaokrúhľovanie známok.

deina2005
15. jan 2010

no uci sa na same1 tak neviem preco by sa mala bat vysvedcka

z.vrablova
15. jan 2010

Deina, verim, ze svoje dieta poznas dokonale... ale clovek nikdy nemoze vediet, co sa jej v hlavicke moze odohravat... mozno vysmech spoluziakov, maly surodenci, menej pozornosti rodicov,... alebo aj ten bliziaci sa polrok... pomoze mozno aj osobny rozhovor...

z.vrablova
15. jan 2010

ideme na dlhu prechadzku do Tesca, dnes je u nas krasny slnecny den... tak pa vecer,... 😅

eviqa
15. jan 2010

deina, aj čistí jednotkári prežívajú stres. ver mi. žiačka, ktorá mala samé jednotky od hora po spod, bola taká vystresovaná v tomto období z písomiek, že sa jej ruky triasli. Ale možno by som zašla za lekárom, či to nemôže byť niečo s tráviacim ústrojenstvom, možno nejaký helicobacter. To nikdy nevieš.
no nie je to jednoduché, nezávidím ti.

eviqa
15. jan 2010

deina, a nemôže byť zaľúbená? a z toho má takú vnútornú nervozitu? 😉

reginetta01
15. jan 2010

Babul, naša potiahla hodinu a 3/4 doma. To je super. Ešte keby to šlo bez prsníka 😒

babulka123
15. jan 2010

uz 2 den za sebou mam pocit ze si vymenila ranny a obedny spanok.. rano spi dlho.. a na obed spi velky prd..

no co uz.. teraz ju udrzim ako tak hore a potom pojdeme von nech da aspon hodinku

martinex
15. jan 2010

regi aj my sme teraz zaspali len s prsom...ale sak sem tam uz zaspi aj bez a niekedy ani bohovi!

reginetta01
15. jan 2010

mati, však aj naša, ale keby to bolo častejšie, čo zaspí aj sama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre