Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
27. jan 2010

Marti 😎
Kristinka papa v sede na kolenach, jednu ruku ma volnu, druhu jej pridrziavam pod mojou pazuchou, papa krasne, az ku koncu sa s tou volnou rukou nacahuje za miskou... Stolicku rozkladame az ked bude sama sediet.
Ja musim skusat nechat malu v postielke samu sa hrat, vobec nechce... som stastna, ze som ju tam naucila spat... ideme trenovat tento tyzden, snad z toho nieco bude... 😉
Eviq, na zaciatok skus jednu polievkovu lyzicu, postupne pridavat, max vsak 2 polievkove lyzice zatial... ja to mam odskusane na kockach na lad... jedna kocka=1 pol. lyzica... skusali sme zatial len kuracie a telacie, velmi jej chutia obe... jahnacinu nemozem zohnat a este dnes kupim morcacie... na kralika si netrufam, jedla som ho mozno raz-dva krat v zivote 😖

martinex
27. jan 2010

lizatko no maly bol samozrejme nastvany,ze co si to mm dovoluje,takto ho obmedzovat.... ja ho tiez musim celeho umyvat,lebo zeleninu ma na cele,v nose,na rukach..no vsade 😀
a dado sa narodil 9.8. 😉

inak vcera kamoska porodila dcerku Sabinku...tak sa tesim, byva kusok od nas tak budeme kocikovat 😉

martinex
27. jan 2010

no prave si rozrazil hornu peru... boze moj,to je hyperaktivne dieta,ani chvilu v klude...a necham ako si to spravil,sak nic ostre tam nema.... truhlik jeden 😠

lizatko1009
27. jan 2010

martinex moj tak isto sustavne kupe s nohami s rukami, skace na nohach, raz je na bruchu uz je naspat a dookola 😀 uuu ale uz zazyval, spanok sa blizi a ja mozem varit a uz vobec neviem ani co mam varit, porad nieco. a to co robil, ze si rozrazil peru?

lizatko1009
27. jan 2010

no uz aj spi stihol to za 3 minuty 😀

martinex
27. jan 2010

lizatko netusim co robim...vcera mal pod nosom taky cerveny flak ako keby sa suchal tym,vyzeral jak hitler.. a teraz toto... kurna asi zvieraciu kazajku mu dam...sak nemozem byt pri nom nonstop...
a u nas spanok v nedohladne, u babky spal pol hodku a mne teraz na obed tiez..ale tak snad poobede potiahne,potrebujem co to porobit doma

martinex
27. jan 2010

a s tym obedom, ja mam kura s kapustou...a zajtra budem mat rizoto 😉

lizatko1009
27. jan 2010

a nema dlhe nechty? moj sa minule tak poskrabal pri oku, moj je jak naprogramovany vzdy tak isto zobudil sa o 10 a vzdy je 2 hodinyy hore a teraz bude spat 2 hodiny, potom zase je 2 h hore a potom uz spi 3-3 apol kedy ako a tak poctivo caka do kupania, ja potrebujem nejaku rychlovku uvarit, tiez mam toho dnes dost, ale uz maso nechcem vidiet, kazdy den maso, bleee nejake bryndzove halusky by som si dala, ale kto mi pojde kupit bryndzu? a stahujes malemu pimpitko? 😀

martinex
27. jan 2010

nechty nema dlhe,strihala som mu predvcerom... niekde musel hlavou tresnut...
tak si sprav cestoviny alebo pizzu...alebo zem.placky...
a nestahujem... len vyumyvam...ale do dvoch rokov ani nechcem,len tolko co sama pojde...

bagaja
27. jan 2010

normálne som šalená z toho balenia 😝

mati aj ja som si všimla že malá rozťala peru ale spodnú...ale my už máme riadne tesáky 😀

a práve som zistila že išli von bez cumla, to bude paráda ked sa zobudí a zistí že dáčo jej chýba 😖

martinex
27. jan 2010

baga bude sranda...

a tu chatu zavidim,aj ja by som isla niekam prec...

lenka_66
27. jan 2010

no zazila som ukaz nevidany dali sme 1x mrkvu .radost z lyzicky bola nesmierna no to sklamanie co nasiel na nej 😕 tak ho striaslo ako keby ja som do seba hrkla poldecak 52 slivky ked prisiel na to ze to je o zatal ,,zuby" a nechcel jest.ked zbadal flasu tak rozjasnene slniecko z neho bolo.

nielen ze vyzorom je ako dedo ale tiez stichne a tesi sa najviac flaske 😀

lenka_66
27. jan 2010

baga , no ty to doma s cumlom zvladnes na beton. 😀

lenka_66
27. jan 2010

tak z toho refrenu chytame zachvat smiechu

https://www.youtube.com/watch?v=8hjV6-GKbCI
bagaja
27. jan 2010

leni 😀 aj my sa ksichtime jak janko kvašný a dnes ten zemiak no to bolo niečo ako bratranec nechápal tie ksichty 😅 ....a hej behám po dome s cumlom v puse, paráda 😵

bagaja
27. jan 2010

jááj leni schnapi...na tom letím aj ja, ale malú najviac baví macko uško a gumimaci 😀 to je uplne že tanečná paráda 😎

martinex
27. jan 2010

no moj ked videl gumimaci,taky plac spustil jak uz davno nie 😀

lenka neboj,to bude ok...aj dado niekedy zatne pery a ani bohovi nechce...tak ho nenutim... ale nenapadko skusam 😉

lenka_66
27. jan 2010

mati ja nebojim ale som to u nho este nezazila ze nechce jest 😀 😀 😀

bagaja
27. jan 2010

leni a čo je on zajac...šak mäso daj mama

martinex
27. jan 2010

lenka vsetko je raz "poprve" 😀

lenka_66
27. jan 2010

tak neako 😀 😀 😀 ako ninka caka na rezen

lenka_66
27. jan 2010

jedol o 12 teraz som ho dala na brusko a grcka ma trafi

livia1
27. jan 2010

Ahojte maminy. No my sme mali celkom dobrú noc. Kubko síce zaspal okolo10 večer ale nechcel sa natriasat na rukách ale zaspal naboku v postielke. len som ho trošku capkala po ritke. inek zobudil sa až o pol 5 a potom o 7. už druhý den po sebe. 🙂

blazka24
27. jan 2010

ahojte babule, boli sme vonku tak spíme v kočíku, po tých dňoch revu aj dnes ráno konečne spí.........paráda, ja som sa najedla do sýta, ráno som si urobila rohlíky a mm že veľkodušne nakrmi krpca ale keď plakal jak tur po prvých hltoch tak otázka - neskúsiš to ty? pritom malému stačilo natrieť ďasná chvíľu počkať a papáááááááál 210 ml len tak zasvištalo, potom síce naše grckanie ale naťahovačka za macíkmi bola, tak hodil šablu ale len tak 10 ml a v pohode sa hral ďalej 😝

z.vrablova
27. jan 2010

blazka, to moj mm dnes tiez velkodusne, ze on ju ide nakrmit (cvikla so zemiakom)... a mala taky rev, ze ani caj nepomahal, taka bola unavena, ze o papani lyzickou ani snivat... tak mi strcil na ruky, ze on na to nema pevne nervy... muzi!!! trosku sa treba posnazit a hned to vzdavaju...
Ale ani mne nechcela, tak dostala flasku, do kociara a spi do teraz... uz sme naspat z prechadzky, ja som si az teraz nasla cas na obed... uz sa mi hlava tocila (vitaminy mam dnes)... mala este chrni v kociari, cakam, kedy ju teplo zobudi... uz by mala papat.
Lenka, mne Kristinka na brusku grcka aj 3hod po jedle... ! preto je na brusku ako za trest!
Pri telke tak vydrzala lezat 15min a rev neuveritelny...

blazka24
27. jan 2010

zuzka môj mm nakrmiť nakrmi ale keď je kľudný a neplače 😉
čítala som že ak sú deti moc hladné tak prikrm až po mliečku ale neviem si predstaviť že dám Riškovi len polovičnú dávku mlieka a potom bude čakať na príkrm - veď by som umrela od toľkého plaču ☹

no a čo sa týka grckania presne, na brušku sme radi ale vždy nám nejaké to mliečko vyjde a sám sa dať na brucho? to nehrozí, on sa bude na chrbte odrážať nohami a tlačiť sa hlavou dopredu ale otočiť sa ? to sa otočí tak aby sa nemusel prevrátiť 😀

eviqa
27. jan 2010

no tak my sme predchvíľou dopapkali zemiak, karfiol a mrkvu, spapkal 115 g, tak hurá. Už asi viem, kde je problém s našim jedením. Čítala som, čo ste tu popísali za tie štyri dni, čo som nebola a zuzka a babulka písali, že ich kočky spapkajú 120-150 ml mlieka. Tak náš už toľko nepapká dávno. Na raňajky 210 ml, potom 180 ml a potom sa divím, že nechce zeleninu. Ale dnes na desiatu zjedol iba 120 ml, tak možno preto toľko zeleniny zjedol. No uvidíme
...a muži. Tak ja musím toho môjho pochváliť. Bol sám s maroškom dva dni, lebo ja som musela ísť do práce a chodila som domov až večer unavená ako z bane, iba som si ľahla a k tomu ešte na mňa išla choroba, takže vyslovene sa staral mm. Zvládli to obidvaja, obidvaja živí a šťastní. Takže chválim mojho mm.
...a my dnes von nejdeme, lebo mi je mizerne. Nos plný, hlava bolí, hrdlo divné 😝

blazka24
27. jan 2010

eviqa tak gratuľujem, my už prekračujeme normu papania a začíname slušne povedané "žrať" xixixi ale nie je zlatý keď toľko nadlábne.........
môj mm je s krpcom rád ale teraz keď idú zuby tak je celý v strachu že idem v piatok po úradoch vybavovať rodičovskú a ročné zúčtovanie a normál má hysák 😀
a do roboty? ja by som chcela tieeeeeeeeež niekedy mi poriadne hrabe doma, minule som si spievala melodiu A je to 😕

skoré uzdravenie moja, viem je to hrozné, takto som sa cítila v pondelok, teraz stačí aby niekto len kýchol a šíri sa to nenormálnou rýchlosťou po ľuďoch 😠

eviqa
27. jan 2010

blazka, no len dúfam, že sa nenakazí malý.
...a príjemné vybavovačky po úradoch. Ja už to mám za sebou. A to ročné zúčtovanie ti neurobia v práci?
...veľmi mi dobre padli tie dva dni v robote, i ked dnes som rada, že som s malým. Aj mne hrabe, tak ked ma zavolali, či neprídem, tak som ani nezaváhala a hned povedala áno.

missy97231
27. jan 2010

ahojte.
ako tak citam, tak uz skoro vsetky ste na prikrmoch. my s didim sme len pri kasickach na vecer, do 15.2, tak sme sa dohodli s doktorkou - tak sa na to tesim 🙂 akurat dufam,z e dovtedy nam bude stacit mlieko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre