Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
21. apr 2010

nemam baga prilbu pre malú...tiež ju neviem zohnat...ale chodím len po susedných uličkách a po bočných cestách nie hpo hlavných....ale mala vydrží max 45 minut a aj tak prejdem dedinu 2x za ten čas🙂)))

martinex
21. apr 2010

perla a kupila si sedacku kde? asi radsej v speci obchode,ci? a priliby som ani ja nikde nevidela... chcem zohnat nejaku na leto,len bohvie kde 😉

lulu73
21. apr 2010

caute

klbiky mame ok, takze mozeme sediet,chodit,behat .... 😀

a som sama doma, lebo mm sadol na motorku a ze sa ide previezt za kamosom co prisiel z polska.....akoze do Viedne sa siel previezt...tak som nestihla ani usta od uzasu zatvorit a uz ostal po nom len smrad. Uz to zacina ...vonku teplo a jeho svrbi zadok a len motorka a motorka. ale sak ok, ja sa tiez zbalim ked to bude najmenej cakat a pojdem si zaplavat. 😎

martinex
21. apr 2010

lulu klbiky super, tesim sa 🙂

a motorka, no co povedat? moj mm sa chodi santit na aute...cakam kedy zacne domov chodit cez trnavu,aby sa mohol vyblaznit na dialnici 😀

eviqa
21. apr 2010

no ahojte, tak sme doma. BOli sme dnes v mojej práci, malý bol úžasný, ani spať napotreboval. 😅 spal dnes až hodinu. 😕
...a kedže vodu z fľaše nechce, skúšame z pohára, tak pije z pohára. No úžasný je tam s tým jazykom.

lulu, super, že tie klbiky sú v poriadku.

marti, no ty máš s tou diplomovoku jednu story. Ono vieš ako sa hovorí, že na pos.....ho aj budar spadne. Ale snád už všetko dokopeš do šťastného konca.

martinex
21. apr 2010

eviq a nesnazil sa kusat ten pohar? lebo dado ked z neho pije,tak ad1nevie co s jazykom,nejak mu tam zavadza a potom kuse do pohara 🙂
a ta diplo, no co uz...niekto si to odsr.t musi 😀

lulu73
21. apr 2010

facovka....ano, u Kusina sme boli...pocuvaj, ale to je iny sympos 😝 a taky mily ze som nechapala

perla200
21. apr 2010

jasné sedačku vpredu takú aj so zapínaním ale aj plienkou ju istím pre istotu vsak ona sa aj tam chce stavat....

facovka
21. apr 2010

hej sympos je 😵 tak super,ze ste ok...
oli uz spi,ale fnukoty, a podobne, to zas bude noc,ved ako ostatne doteraz 😒 ach jo,ja neviem kedy zacne normalne spinkavat 😔
a fifo vymysla a vymysla, uz tam siel mm bo stale vykrikuje zo spalne, a to som ja uz polhodku tam bola a len prdel a smial sa na tom,ja som sa robila ze spim,ale ma dozralo ked vstal a kuka cez zaluky z okna a ze pezot,audi,bmw 😀 tak som vstala a odisla, tak vykrikoval doteraz ze ocino,tak uz je tam mm ale pocujem ze maly zase riesi lietadlo a tak 😀

lulu73
21. apr 2010

facovka......a ked fifo takto debatuje vo velkom, tak sa Oli nezobudi? 🙂

inak emma nespi ani nahodou....zase mi zaspala na rukach ked som si citala co noveho na MK a to bolo asi pred hodinkou...dala si 30 min slofika, potom som ju okupala, nakojila a teraz ozila....tak sa Marco podujal, ze s nou bude sediet a mojkat sa s nou a ze mozno zaspi.....inak je uzasne mat takeho velkeho syna...to je neskutocna pomoc 🙂

facovka
21. apr 2010

oli spi tu v obyvke,co ti poviem,musime separatne este uspavat dnes po dlhej dobe oliho zas na rukach,taky je ufnukany, ale ten zub fakt nevyzera ☹

babulka123
21. apr 2010

ahojte, no popisali ste toho poriadne vela.. hehehe
docitam vas pri veceri..

ninka akurat zaspava tak snad uz bude tichucko..
marek mal dnes dovolenku tak sme si uzili rodinny den, doobeda sme sa boli kupat, ninka bola uplne uzasna, plny bazen jej bol, spokojna, smiala sa , hadzala usmevy naookolo.. no proste parada...
zaspala po ceste domov v aute tak sme isli domov asi hodinu ked sme prisli domov tak to este zalomila a spinkala som s nou a potom isiel s nou marek von a ja som bola na masazi.. Baby poviem vam som znovuzrodena zena na materskej.. mala som vyskocene nejaka stavce, vsetko mi krasne ponapraval a mne je super... ze paraaada.. dobre investovanych 20 E..

zuzanakarolinka
21. apr 2010

vás čítať, jaj nestíham,
babulka aj mne by sa zišlo, tak ma bolí lopatka, asi potrebujem tiež z niečim dostať 😀

babulka123
21. apr 2010

zuzka. verim ti .. mne to dnes tak neskutocne dobre padlol

deina2005
21. apr 2010

ludia unas je uz ticho 😝 😝 😝

babulka123
21. apr 2010

deina.. pri 4 detoch.. tak to je uspech..

deina2005
21. apr 2010

hi no od kedy ja mm prec tak o 8 musia byt v posteli hihi a ja teraz sedim a zerem nanukovu tortu 😀

missy97231
21. apr 2010

ahojte. vcera som teda vahala co s tym kravskym,,, dnes sme zacali 😒 😒
s malym sa fakt uz neda... takze teraz na vecer vypil 160ml kravskeho mlieka... uvidime co to urobi 😕 dufam, ze maly nebude nijaku reakciu mat, a teda... mohol by aj spinkat celu noc 😀 😀

deina2005
21. apr 2010

ja na noc dam do mlieka trocha kase a samozrejme mlieko musi byt prevarene

paulusa
22. apr 2010

dobre ranko. a coze co, este vsetky spinkate? my od 6 hore. ideme ranajkovat.

facovka
22. apr 2010

pauli, my hore od 4.30h potom este pospal do pol6..ale noc ako ostatne, fnukoty,mrncanie,prdy,papanie, no zleeeeeeee 😢

eviqa
22. apr 2010

dobré ránko. Tak my po dlhej dobe hrozná noc. Malý dosť často zaplakal, plienka v ústach, ked nie plienka, tak ruky. Ale neviem, či to bolo zo zubov, alebo len spracovával dojmy zo dňa. Kopa ľudí u nás v robote, tak neviem.

marti, nekuše do pohára. Pekne pije. Včera nebol už ani mokrý

eviqa
22. apr 2010

fac, a som zabudla. Ja ťa obdivujem, teda všetky vás, ktorým detičky v noci poriadne nespia. My máme za sebou dnešnú zlú noc a ja som normálne mimo. 😝 Ale možno je to vec zvyku. Neviem. Klobúk dolu

babulka123
22. apr 2010

ahojte, no my dnes noc priam ukazkovo..
ninka zaspala o pol 9, bez nejakych velkych behaciek a nahanaciek v postielke, zobudila sa niekedy v noc neviem kolko bolo hodin ale marek bol hore { teda startoval z postele ale ocividne este nespal} a tak ja som mohla hajiiii.. a spali sme do 7 rano.. no proste super..

teraz sa krasne hra, bojuje s kofolovou flaskou.. asi bude rovnaka zavislacka na kofole ako maminka..

perla200
22. apr 2010

no čaute...aj my noc super...od 19.h do 6.h bez prestávky🙂)))) ale dost bolo chvál dievčatá....čo dnes budeme varit? 🙂

babulka123
22. apr 2010

perla.. ja idem robit kuraci perkelt a ninke nieco podbne

mrkva a pastrnak uvarim , rozmixujem pridam mlieko, kura masko a halusky jej spravim z krupice len so zltkom .. snad jej to bude chutit..

perla200
22. apr 2010

no ja malej dnes som uvarila cestoviny s mrkvou, morkou a cviklou tak uvidíme....

facovka
22. apr 2010

no baby uz sem asi nebudem chodit, bo ked citam ako vam deti spia 😒 ....no ja neviem kedy sa nas spanok aspon nejako utrasie ☹ kazdym mesiacom si poviem ze mozno ten dalsi,a uz je to 8 😅

babulka123
22. apr 2010

fac.. neboooj urcite sa to zlepsi..
ja uz nebudem pisat dobre.. hehehe

babulka123
22. apr 2010

chcela by som ninke kupit taketo nieco, drahe je to ale ako svina a potrebovala by som zistit ci na tu hraciu cast pasuju aj nejake ine kocky.. nemate niekto take v rodine..? alebo podobne??? dakujem

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7271653&tab=13

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre