Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
27. apr 2010

u nas ticho a klud 😀 poobede bol maly u mamy,tak ta ho znicila, o pol 8mej uz bol tuhy 😀

blazka24
27. apr 2010

marti mňa ničí malý, nie som zvyknutá u našich s organizáciou práce takže padám dole ksichtom, ale včerasom veru zaspala s ním v postely a prenášala som ho o polnoci xixixix dnes somsi dopila omylom poobednú kávu tak fičím na kofeine 😀

iveta6384
27. apr 2010

Ahojte, sice uz tu asi neni. Dnes mame 8 mesiacikov.

Blazka z tvojich hlasok jedneho dna odpadnem.. 😀 😀 😀 😀
A k tym kilam, Lulu ja to iste, nohy ruky chude a brucho ako hovado. ALe ja sa nevolam pavuk ale kindervajco 😉
Aj mne by sa zislo aspon 10 kg dole, to by som bola aka happy... ale to asi tak skoro nebude 😒 😠

martinex
27. apr 2010

blazka no ja som s kavou na tom tak,ze ked ju vypijem, do 5minut mozem spat, proste uz nezabera, pijem ju len na chut a zo zvyku 😵

ivet sak sa pridaj ku nam a chudni s nami...

blazka24
27. apr 2010

ivetka ja tu ešte straším, to vieš dement sa nezaprie, zahasila som smäd odstátou kávou a teraz asi idem luxovať byt, dedo sa zobudí a treskne ma lopatou 😝

blazka24
27. apr 2010

marti na mna ako ktorá, asi mi treba len tú detskú dávať - meltu či ako sa to volá

iveta6384
27. apr 2010

Boze Blazka ja z teba nemozem. 😀
No Matka veru mala by som sa k vam pridat, ale ja sa poznam nevdrzim.. JA nemam ani za mak pevnej vole. 😒

iveta6384
27. apr 2010

Matka ja to mam ako ty s kavou. Keby si ju dam teraz a za 5 minut idem spat, tak kludne zaspim. Ja pijem aj 5 za den, ale zasa take zbrndy. Ani nie plna lyzicka kavy zaliata do pol sialky vodou a zvysok mlieko.Cize ponozkova voda, takze jasne ze po nej kludne zaspim 🙂

blazka24
27. apr 2010

ivetka to chudnutie mám asi tak ako ty, len pár kilo som vydržala ale koľko sa nasťažujem 😝

a ja pijem kávu smrťáka, keby si dávam mlieko tak sa dototo ako cestou z blavy, ešte teraz je pri čate spomienka, ešteže som mala vložkenzi medzi noháma 😕

martinex
27. apr 2010

ivet ani ja nemam pevnu volu,ale zaprela som sa a dala som dole 7kil za mesiac...to bola motivacia jak svina...a to som hresila a zrala nenapadko,co som nemala...tak ked teraz budem poctiva,tak by to mohlo byt este lepsie
a kavu pijem taku istu...kakavko 😀

blazka24
27. apr 2010

marti ale ako to dodržať ked stále pendlujem medzi rodičmi a nami a nestíham sa ani najesť, potom žeriem večer odhladu 🙄

blazka24
27. apr 2010

marti ozaj, ten kočík je moc ťažký keď ho zdvihneš? či ešte si nedvíhala?

iveta6384
27. apr 2010

No taak mozno skusim... Vy ste mi boli inspiraciou ked ste vsetky spolu chudli, ale aj tak som sa nerozhupala, koza leniva 😖 😅

iveta6384
27. apr 2010

Idem ja dat sprchu a zalahnut hadam. Stary tu este cosi vyraba na zajtra do skoly. Pecie akesi dvojfarebne chleby a z nich potom robi koliecka take suchare. No riadna prplacka, ale co uz. Cce aby som mu pomohla, tak idem radsej spat. 😅 🤐 😀 😝

martinex
27. apr 2010

ivet pod, to zmaknes.... spolu to pojde lepsie

blazka tak dviham ho do auta,ale neni moc tazky...aj babul ho skusala a vravela ze pohodka...

blazka24
27. apr 2010

dobre dievčatá aj ja to zabalím, nohy ma oziabajú mám ich holé a teraz som si nechcela nahlas prsknúť a tak mi to do trtáča vystrelilo až ma nadhodilo zo stolice 😝

blazka24
27. apr 2010

marti lebo riešim jeho váhu, starý ma varuje že ak sa mi nebude pozdávať a budem zase nadávať tak už ma vyhodí z domu ak budem chcieť ďalší 😉 a ozaj do punta sa ti zmestí bez koliesok alebo s kolieskami?

blazka24
27. apr 2010

marti a to ako od kedy začínate chudnúť a idete aj cvičiť?

martinex
27. apr 2010

do punta s kolesami...
a cca o 2tt a aj cvicit chcem...uz budem mat casu plnu prdel...
tak utekaj spat.. ja este docitam jednu otazku a pojdem tiez.. tschuss 😉

blazka24
27. apr 2010

marti dík, chcem presvedčiť starého že nie je ťažký a že je to to pravé orechové a musím ho mať ten kočík 😀
cvičiť musím aj ja a už som pevne rozhodnutá na to plávanie s krpcom takže aj bicykel mi treba oprášiť už sa tešákujem z počasia..........
dobrú nôcku a zdar pri učení...........

perla200
28. apr 2010

dobré ránko....my už čvirikáme.....ma porazí asi.....včera bola mala taka rozjasená že zaspala o pol 10....a už sme hore.....
aj jaj chcem 7 kíl za mesiac...ok idem do toho s vami🙂)))))))))))))))))))))

missy97231
28. apr 2010

dobre ranko... a my sme hore od 5.30 😀 ale dnes sa mi nepodarilo ho znova uspat... no zato sme boli v noci iba raz hore 😀 😉

perla200
28. apr 2010

no my ani raz nastastie ale aj tak....

martinex
28. apr 2010

ahojte,
my sme vstali 6.11 😀 a v noci len raz bol hore,takze pohodka...

vonku je kraaasne,tesim sa,pojdeme si trosku uzit slniecka 😉

deina2005
28. apr 2010

mati a uz davas kravske mlieko??

martinex
28. apr 2010

deina este nie, este mam nutrilon...ked ho miniem,tak chcem skusit

missy97231
28. apr 2010

krasne? u nas prsi 😠

karin.
28. apr 2010

Dobré ránko, my sme hore od 6:35 a to tiež šiel spať o 20:30, zistila som že keď ho dám neskôr spať tak to vôbec nepomáha, ráno vstáva rovnako ako keď ho dám spať o 19:00. Aj u nás je krásne a tiež pôjdeme von ale chcem ešte zájsť aj k dr. lebo sa mu urobil nejaký ekzém tak chcem nech sa na to radšej pozrie.
missy a ty sa kde nachádzaš keď u vás prší??
Inak baby som rada, že idete na tú diétu, už sa teším ako nám to pôjde spolu super... 😉

blazka24
28. apr 2010

tak my sme hore boli dva krát ale to také mrnčanie o pol jednej, tri glgy čaju a spali sme, potom o pol tretej klasika - vydžombali sme 250 ml nutráča a hodili otlačku do perín 😝 ráno o 6,30 sme oznámili že už nie a nie spať, tak sme mlátili do postieľky kým mama nevstala z postele ..............

perla200
28. apr 2010

my mame dnes 9 mesiacov🙂))))))))
baby dnes sa tak pokadila, že celá aj s bodyčkom do vane...nedalo sa to vyzliect mala by aj hlavu od toho.....aj pančusky vsetkoooooooooooooo.......a to sa ráno krásne vykakala a vypišala do nočníka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre