Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
19. máj 2010

mati hodinu....tak ak by ste nas pockali tak by sme mohli skocit niekam na kafcu...

martinex
19. máj 2010

aden sak uvidime ako dlho tam budeme,napisem ti sms potom

adenka
19. máj 2010

ok, tak sa tesim... 🙂

lizatko1009
19. máj 2010

adenka a ked robis puding s nutrilonom, ten nutrilon sa moze varit?

perla200
20. máj 2010

ahojte teda dobré ráno......my noc konečne ok síce sa občas zobudila ale nepapali sme .....to je základ🙂
tie piskoty - sú bezlepku, a bez konzervačných látok, kúpila som ich v bio obchode a vyrábajú to pečivárne liptovský hrádok, majú úplne rovnaký obal ako tie normalne červené ale sú bio....

facovka
20. máj 2010

bre ranko,my noc naprd, my uz v noci nepapame asi 2tyzdne,ako som vecer kase zacala davat 😉 to nic nemeni na tom ze hore je aj 10x, a dnes zvlast o 5h defin.hore, ale nemohol dychat,plny nostek, vcerajsi tusak ze je huhnavy potvrdeny,nadhca jak svina,len odsavam, davam morsku sol, a nasivin...zateka mu to a z toho ho potom natahuje, davam aj homeo od kasla pre istotu a cebion....zatial bvez horucky, ale zajtra rano na 99% idem s nim k dr. predsa len,ide vikend 😔 aby mu to nesadlo kdesi inde......moj zostatok po zube uz lepsieeeee, takze aby mi luto nebolo..... 😒

perla200
20. máj 2010

fac - ja ta obdivujem....tolko vecí naraz...kriste....ja som zničená ked jemala chora a nie že aby som ja este mala nejaké trouble...

facovka
20. máj 2010

perli, to vela maminiek takto mava, len my o tom nevieme,aj horsie ☹
no uvidime, teraz mi zaspal na rukach chudatko....

facovka
20. máj 2010

na dosladzovanie nam dr.odporucila glukozu, normalne v lekarni sme kupili taky sakel, to este pri fifovi,teraz u oliho zatial nepouzivam..ja mu dam do ruky aj klasicky ppiskot uz,neriesim.....a kus rozka,abo korku z chleba... 😉

zuzanakarolinka
20. máj 2010

fac, ja mojej tiež dávam tak podobne a teraz už aj maslo, dr. nám povedala, že môže už aj syry aj mäkké aj trvdé, tak skúšam, zatiaľ sa nebránila a tiež nič proti tomu nehovorila 😀

leri
20. máj 2010

ahojte..........viete co mne alex minule urobil? prisiel pri stolik, postavil sa, a tam zbadal misku s diskokeksami, jeden zobral, a polovicu odhryzol a zjedol, kym som dobehla tak uz skoro nic v puse nemal............a teraz ked ma vidi nejaky keks jest tak chyta hystericky zachvat ze chce aj on 😀 mohol mi aspon tu cokoladu z neho nechat 😀

leri
20. máj 2010

a moj milan ako dobry ocko mu kupil diskokeksy vanilkove........a dal mu to jest, skoro ma piclo.......hovorim to co mu davas.........a on ze ved si povedala ze cokoladove nemoze ......takze aj tak sa da 😀

zuzanakarolinka
20. máj 2010

baby pre poriadok, v chlebe nie je vajce a v piškótach nie je bielko, ja som ešte kravské mlieko nedávala, lebo mám zásobu ešte nutrilonu čo som mala na začiatku predpísanú tak míňam ten, ale mám kamošku, ktorá ma zásobuje sušeným mliekom kravským plnotučným tak jej potom skúsim dať to,
moja malá má rada vanilkové jogurty, iné jej zatiaľ ani nedávam, puding vyskúšam a uvidím, jednoťáčik je dobrý amyslím, že tvaroch neobsahuje

bagaja
20. máj 2010

jéééééj no to sú novinky hned na ráno....

eviq zo srdca blahoželám.....hlavne nech všetko dobre dopadne a genetika je v poriadku a takto o 8 mesiacov sa tešíte s krásnej zdravej Ninušky 😉 (a podobne ako Lulu) tfuj, tfuj, tfuj,....nech je všetko v poriadku

a my máme už pomerne dosť, dva dni už pijeme na noc kravské mlieko a túto noc sme sa kojili len jeden krát čiže super, ale hore bola asi zo 6 krát, no čo už....

bagaja
20. máj 2010

hej a my občas papáme sabináčik, ten je bez tvarohu a tuším aj jednotáčik je bez....inak len activiu, alebo zvolenský biely jogurt...a cukor a soľ tiež nie....

z.vrablova
20. máj 2010

pekne ranko... som vas nevedela od vcera docitat, co ste toho popisali.... polovicu som uz teraz zabudla, co som chcela... ale v prvom rade...
Evi..... jeeeeeeeeeeeejjjj.... strasne sa tesim s tebou.... hlavne, nech vsetko dobre dopadne, hlavne genetika.... a uzivaj si tehotenstvo, to ze bude veselo, teraz neries a tes sa z kazdej chvile...
Paulus.... paradny tyzden.... este minimalne 2 mes. vydrz.... nech je babo silnucke.... cmuk... drzkaj sa...
a vsetkym mamickam, ktorych babatka pekne spinkaju blahozelam....
Fac, chudatko... zuby su neplecha.... a nadcha zacina uz aj u nas... nasadila som C-cko 1000mg... taka snad ju to obide...
Od pondelka zacinam s ucenim.... materialy uz mam komplet... tak mi drzte palce... sa velmi nebudem ukazovat.... a to maju prijat na ten odbor len 40 ludi.. ☹
Uz niekto skusal kel?? Mame dnes na obed, tak chcem skusit aj Kristinke dat,... a sosovicu??

zuzanakarolinka
20. máj 2010

baby to je sranda, bagaja je z popradu tak papajú sabináčik, my jednotáčik, nikedy podľa toho čo jeme aj vieme odkiaľ sme, kde majú jednotlivé mliekárne závoz tovaru, sranda 😉
len nech im chutí, deťúrencom našim

z.vrablova
20. máj 2010

Baga... v sabinaciku je tvaroh,.... vcera sa mi mala po nom zgrcla... tak neviem... my mame oblubene srdiecko piskotove, alebo supercremo piskotove, ale vacsinou dostava len ciste Sabi jogurty, pripadne jablkovy alebo marhulovy...

missy97231
20. máj 2010

leri 😀
to ako teraz byvame u nasich, tak mama davida tiez hocicym napchava. az o nervy niekedy - taky korbacik napr. 😠
inak - mam na vas taky dotaz .. ked si pozriete video Davidka... ako sa mi smeje, on take chsichty hadze... ze zmuri ockami, strasia sa... ako nejaky postihnuty 😀 nerobia aj vase deticky nieco podobne? lebo moja segra hovori ze taketo nieco este nevidela, a ja tiez nie... tak hadam nema nejake tie priznaky 😀
http://www.facebook.com/?sk=media#!/video/video...

eviqa
20. máj 2010

pekné ránko, tak konečne som sa dostala k PC, kedže mm uraduje doma a zobral mi slot na net. 😠
my noc paráda, ako vždy 🙂

bagaja, zuzi, dakujem. Budem sa snažiť si to užiť a dúfam, že všetko bude o.k. Dnes som hovorila s mojou kardiologičkou, tak vraj by to nemalo poškodiť plod, lebo som na to prišla dostatočne skoro, ale istota je istota.

zuzi, budem ti držať palčeky. A kde ideš? do PO? a kedy to máš? kel som ešte nedávala, ale vraj môžu od 9. mesicaa

leri, i tak še dá 😀

fac, držkajte sa. už aspoň zuby nebolia.

no a s jedlom, tak kravské ešte nedávam, ale piškoty áno. Už to neriešim, ved ich nezje celý sáčok, iba občas mu dám do jablčka alebo jogurtu. Ale musím mu skúsiť uvariť ten zlatý klas, len ja som si myslela, že beba sa variť nesmie. Tak to riskenm.

z.vrablova
20. máj 2010

Monika... kdeze, neplas sa.... podla mna to moze byt len nejaky tik.... ale ja by som sa este na tvojom mieste pytala na ocne vysetrenie... moze byt aj nieco s ockami... nesucha si ich casto ruckami?? Podla mna to nevyzera na ziadne postihnutie, krasny vesely vysmiaty chalanisko... s paradnym harom 😉 😀
... pre pokoj duse aj geneticke testy ti urobia na vyziadanie v pohode...
moja Kristinka mala robene, kedze sa narodila s porodnym nadorom, mala hematom na cielku, pocas porodu musela mat nostek zlomeny, tak bol taky rozpuceny, aj ocka take napuchnute mala nejake siroke.... tak jej robili testy na Downa.... mne by sa vtedy krvi nedorezali, ked mi to lekarka vravela.... no nastastie vsetko ok.....!

facovka
20. máj 2010

missy,mne sa nezda,a to len ked sa akoze salie robi?? to moze byt momentalny nejaky tik co sa naucil 😵 ale pre pokoj na dusi skus dr.....ja som to tiez este nevidela..ale tak decka ked na nieco dojdu tak hned to opakuju do aleluja.... 😉

z.vrablova
20. máj 2010

Evi, do PO...
a Beba sa nesmie varit... ja som robila malej zlaty klas z vody a chutilo... ale primiesala som jej trosku glukozy a piskotky, zbastila v poho...
odkedy sme na kravskom, tak uz mala aj krupicu so skoricou,.... nevedela sa dojest..

eviqa
20. máj 2010

missy, aj náš robil istý čas podobné grimasy a náš neonatolog ma ukľudnil, že on nijako nevie dať najavo svoje pocity alebo sa nijako nevie vyjadriť. Robil mu síce aj UZV hlavičky, že je všetko v poriadku. Ale ked sa ma najprv opýtal, či mi náhodou neupadol do bezvedomia, skoro som odpadla ja. Ale zistila som, že to robí asi z toho, že ho bolia zúbky, ako keby si stlačil dasná k sebe a zabolelo ho to.

missy97231
20. máj 2010

zuzka, davidko s ockami mal problem do 6mesiacov. stale mu hnisali. chodili sme na ocne, aj sme mali ist na kontrolu, ale sme na SK - do nemocnice sme mali ist do |Kladna. vtedy mal horucky, tak sme nemohli ist, tak sme museli zrusit. a dalsiu - znova objednat, cakat min. 2-3mesiace na termin. a kedze mu hnis prestal... tak sme to nechali tak,,, ale toto ma nenapadlo, ze by to mohlo mat z ociek. vybavujeme doktora tu,tak sa asi objedname uz na SK na ocne, a skusim sa popytat,,, alebo poslem doktorke (este do ciech) video, nech povie aj ona svoj nazor. 😒

eviqa
20. máj 2010

zuzi, tak idem uvariť z vody. Som zvedavá ako to dopadne. 😒
a držím palčeky aby ťa prijali. TO bude predškolská a elementárna pedagogika?

missy97231
20. máj 2010

nerobi to stale... trebars ked sa ide fotit 😀 tak je pripraveny s takym chsichtom 😀 jasne,,, kym sa bleskne, tak na fotke to nezachytim.

z.vrablova
20. máj 2010

Evi... ano... predskolska a elementarna.... dialkove distancne studiu... Dakujem krasne za palceky, budet´m to potrebovat... 😉 A mam to 22.6

bagaja
20. máj 2010

no ešteže ten sabináčik mala len raz, som tam fakt ten tvaroh nezbadala 😠 a v lastne odkedy môžu tvaroh, šak ked už dávame kravské a v poho nemôže občas aj kus tvaroh, to isto ho tam nie je veľa...

zuzi no držím palce nech to šlape a nech to klapne, že ťa zoberú

missy malýž je bombový, podľa mna to len šalie....a malá až z druhej izby pricupkala ked počula bábo 😉 a kukala s otvorenými ústami....

eviqa
20. máj 2010

zuzi, neboj. Zvládneš to. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre