Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
23. okt 2009

paulusa , klidek my od 6 tt 180 kazde 3 hodky.a to s pozehnanim doktorky.najprv ze je to vela ale ked chuda hladovalo a dalsiu davku jedol tak hltavo az sa dusil.tak povedala ze netreba ho tak trapit.ale dat kolko chce aj ked su rizika.z tucnoty vyrast moze no psichyka sa tazko lieci.

lenka_66
23. okt 2009

baby co davate nutrilon ako to je teraz.platite plnu sumu abo cast na recept? v lekarni mi povedali ze musim mat na druhej strane potvrdenie revizneho lekara z poistovne ze to fakt potrebujeme.ta ked nepotrebujem tak asi mi neda dr.recept 😠

paulusa
23. okt 2009

leni- ja kupujem nutrilon bez receptu, lebo dr. furt, ze nedokrmovat- kojit, prikladat aj kazdu hodinu, ze mlieko pride 😕 , len zabudla povedat ktorou doruc. sluzbou 😀 , lebo mne chodi uz 7 tyz. a stale nic, teda lepsie povedane- maaaaaaaaaaaaalo ☹

bay
23. okt 2009

Ahojte. Idem si k vam po radu 😅
Malemu dnes praskol ten vriedik po ockovani proti TBC a islo mu odtial trochu hnisu (taky husty zelenkavy) tak som mu utrela co vyslo a neviem co dalej. Nestalo sa to aj niekomu z vas? Ako to osetrovat? Staci ist s tym k Dr. v pondelok alebo mam ist na pohotovost? Dakujem. Blbsi den na prasknutie si to fakt nemohlo vybrat 😠 😢

babulka123
23. okt 2009

juuuj bay tak to ti neporadim...

inak ja som 1x dala malej 150 nutrilonu, zlupla to tak ze ani neviem ako .. a uz spime lebo sme sa boli fotit a taka bola unavena. ale fotky stoja za to.. ked ich budem mat poslem..

a kto vlastne zajtra pride? ci budem sama.????
dajte vediet nech viem ci mam alebo nemam ist do Ba. dakujem

paulusa
23. okt 2009

martinex o tom pisala par stranok dozadu a myslim ze je to v pohode a asi to drobcovi budu kontrolovat, ale 100% som si nie ista. skus jej napisat IP.

bay
23. okt 2009

Ja neviem ci prideme, bo niekedy vtedy sa nam vrati tatino zo sluzobky a musime ho ist vyzdvihnut a neviem kedy dorazi...

kolka1
23. okt 2009

Ahojte,

Bay neviem poradit, mne sa zda ze tam nic nema po tom ockovani.

Lenka obavam sa, nehodam sa asi zial nevyhneme. Nam sa stalo este v septembri, ze sme mali maleho v kosiku v autosedacke a pri vykladani nakupu z auta sa drahemu roztrhlo usko na kartone flias a padlo to priamo na autosedacku. Chvilocku rev obrovsky, potom drobcek zaspinkal bola to nedela vecer a utekali sme na Kramare aby sme sa uistili ci je vsetko OK. Chlap v totalnom soku, ani som mu na to nic nepovedala myslim ze ani nebolo treba a ten obrovsky strach, ktory som mala ci drobec nema vnutorne krvacanie si ani nevies predstavit.

Inac co s tym zajtrajskom? Vsak vyzera ze nikto nepride. Dajte vediet co a ako aby sme zbytocne netahali Leri do BA ked tam nikto nebude.

My sme vcera boli 6 hodin vonku a drobec krasne spinkal cely cas. Dnes sme boli von iba 3 hodky 🙂 ale celkovo spal asi iba 4 hodky cez den, zobudil sa pred 17,00 tak ho zlomcovala unava a o 19,00 po kupkani zaspal. Ani som mu nestihla dat papat aky bol chrobacik unaveny. Ale vsak papal o 18,00 tak ho v polospanku nakojim ked pojdem spat 😵.

Lulu uz mame novu hrazdicku a Borko je nadseny 😵 😵 😵.

babulka123
23. okt 2009

kolka tak to by ma aj slak trafil.. pre boha.. myslim ze lenka je v tomto trapna amaterka.. zlaticko male..
a preave hovoria ze ma zajtra prsat.. tak neviem

paulusa
23. okt 2009

bay- pozri stranu 83

bay
23. okt 2009

Paulus dakujeeeeeeeeem 😵 😵 😵

bagaja
23. okt 2009

no tak my už spíme, síce s plačom, ale som si povedala že odo dnes žiadne uspávačky na ručkách, žiadne že v noci sa nakojíme po ležiačky a spíme potom spolu, pekne naspäť do postieľky, lebo to nespeje k ničomu dobrému, no neviem ako to zvládneme, ale musíme.

kolka1
23. okt 2009

No babul, logicky to zabrzdila autosedacka ale clovek si v tej chvili nebol isty nicoho. Ale v zivote som sa tak nebala.

No a Borko sa po 45 minutach spanku zobudil, hladosa neosalim 😵 tak sa napapal a zrazu ocka ako sova, ked som ho ulozila do postielky tak sa chcechtal na zabkach na kolotoci. Takze na spanok to moc nevyzeralo ale teraz si tam pekne kukuckuje.

Inac a zajtra ma okrem prsania byt 10 stupnov 😒.

babulka123
23. okt 2009

kolkka takze asi nebude zo stretavky nic.. ale vyzera to tak ze Nina bude mozno spat. .

lenka_66
23. okt 2009

kolka ufffff , chuda moje . hlavne ze su drbci ok

kolka1
23. okt 2009

Leni, drbci? 😀 😀. Ale je to skutocne okamih, kedy sa nieco moze stat.

Borko este furt nespi, stale si recni v postielke 😕.

lenka_66
23. okt 2009

kolka mate nocne dialogy? u nas su tiez bezne 😀

eviqa
23. okt 2009

brý večer všetkým, maroško je už v postieľke a kuká do tmy. Dúfam, že ho to skoro prejde.
leni, tak ako? Vidím, teda čítam, že papkáte ostošesť.
😉

lenka_66
23. okt 2009

vvi , cau.hej papkanie je svetly bod dna 😀 😀 😀 .no uz sa mi stalo ze stiahol 150 a nechcel.no vy stupate a my ideme s davkou dole 😀

kolka1
23. okt 2009

Ano, ano ale este furt nespime 😕.

martinex
23. okt 2009

caute kocky...tak ja som este stale doma sama,mm je v praci... to je fakt na hovno,ked musi chudak tolko robit aby nas uzivil ☹

my nastastie spinkame uz dobru hodku,co som rada...islo to aj bez placu..

a kedze najblizsie bude papat okolo 3tej rano,idem si spravit jeden vinovy strik 😀

lenka_66
23. okt 2009

my chrnime 😉

lenka_66
23. okt 2009

mati 🙂

martinex
23. okt 2009

leni tak si namiesaj aj ty...vies,nech nemam pocit,ze pijem sama..

dokonca som si novu flasu musela otvorit 😎 cisty notorik 😀

leri
23. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takze nic? dajte mi vediet.........kolka, ty mas na mna cislo tak mi posli sms keby z toho nieco bolo...........a stretnut sa mozeme aj v auparku na kafe ked nas nebude 10, lebo to by sme sa asi nikde nezmestili 🙂

babulka123
23. okt 2009

matka ako auto? berete ho ci nie?

perla200
23. okt 2009

kde je môj príspevok?

baby a malinký vám spávajú pri úplnej tme?

a čo sa týka postielky - nechce tam byt za nič na svete....dam ju tam pozerá...o chvílu plač...pohladím ukludní sa...potom plač....oči nema taka je unavená...nezaspí....zoberiem z postielky okamžite zaspí...položím naspat - plač....čo s tým????

babulka123
23. okt 2009

perla.. zle postavnena postielka?
inak poslal som ti spravu na FB

a .. nam zas pipal monitor. 😢 😠 😠 😠

martinex
23. okt 2009

babul no poslal nam typek fotos, mm ich este nevidel,ale mne sa zda ze je nejake dobuchane,tak neviem... o tom ten typek totiz nic nevravel...tak sa pojdeme na neho zajtra pozriet a bud ho vezmeme alebo nie

perla nam maly spi potme....

a co sa tyka tej postielke,tak ju neber von... len ju nechaj tam, kazdych 5minut ju chod ukludnit... viem je to tazke,no aj my sme mali tento problem a inak to proste neslo... teraz uz pekne zaspava sam, max 1 x ho idem ukludnit... hlavne je nepovolit..ani ty ani mm

babulka123
23. okt 2009

a my tiez potme.. ked je svetlo tak kukuckuje..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre