Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
11. nov 2009

livi ja z teba skapem 😉 to som teda vcera len tak nahodou rozoberala ze ktorea bude prva dvojmama, a to vyzera na trojmamu 😀 ale niekedy ze este hormony tak lietaju ze aj tehu test porodenej zene yjde tehu...ci??to ti marne nadeje davam?? ty si uz menzesovala normalka??ja este stale nic,a nekojim od 6t..tak som zvedos kedy...to neznamena ze nemozem otehu...samozrejme,ale to uz by som si asi ja naozaj hodila..livi u teba by som to nevidela tragicky,mas uz samostatne dietatlko jedno,takze dve male sa daju zvladnut.... 🙂 😉 a co teda manzel?kedy ides k dr??jooj zvedava sooooooooooom.

bagaja
11. nov 2009

no a my sme včera mali na naše pomery super noc spala od siedmej do pol tretej a potom do siedmej, po dlhšom čase takáto noc a teraz sme znova spali od osmej do pol desiatej 😉

livia1
11. nov 2009

baby ja som v koncoch. No tešit sa urcite nebudeme, to je jasne ze idem na upt. tri deti? Jebne ma.

bagaja
11. nov 2009

livi ☹ šak dievčatko by ti ešte pasovalo

missy97231
11. nov 2009

livi, tak ste si zamiesili teraz na dievcatko ,,, a budete mat pokoj 😀 ja gratulujem tiez 😉

perla200
11. nov 2009

no livi....je to na každom ako sa rozhodne....ale nezávidím ti to rozhodnutie:(

facovka
11. nov 2009

livi,este porozmyslaj,teraz je to velky sok,verim,ale este podumajte, sak tristvrte roka este len budes tehu a potom je to akurat...sak co....ale je to jasne ze na vas..ale babulka by sa sikla 😉

slavkicek
11. nov 2009

ahojte 🙂

livi 😲 rozhodnutie je len na tebe a urcite to bude tazke 🤐 skus si urobit este jeden test..mozno bol tento len zly 😅
my noc fajn..hore sme boli 2x ale u nas adamko potom este potiahne do pol desiatej takze pohoda...obidvaja sa vyspime 🙂
blazka, nas adamko tiez este nepasie koniky..ma tazku hlavicku takze sa ani nepretacame z bruska na chrbatik, on je na brusku spokojny kukuckuje otoci hlavicku z prava do lava a to je vsetko..ale ked je na chrbatiku tak sa pretoci na brusko..dvihne nohy a zvali sa na bok a potom to nejak dotiahne do konca a je na brusku..akurat rucicku ma pod sebou a ta mu vadi 😉
baby, co to je za pocasie??? pomooooooooooc ja chcem peknu slnecnu jesen 🙂

kolka1
11. nov 2009

Dobre ranko,

co to tu citam, Livi? 😲 Riadny sok ale vsak tri deticky sa daju v pohode zvladnut, checkni dokyho, hod rec s muzom a uvidite. V kazdom pripade drzim palce 😉.

No my hore 2 x v noci, a to sme este odchytavali moc. Nastastie moj syn je dost slusny a vzdy sa nam ho podari chytit do 10 min (klop, klop) ale ja som sa komplet rozobrala. No a rano uz o 6,45 kukuckoval, o 8,15 zalomil do 9,15. Potom sme porecnili, prebalili, nakojili polozila som ho k nam na postel ze idem sa sa obliect a ideme hodit moc k doktorke a chalan si to zalomil 😵. Tak teraz neviem ale doobeda by som ho tam mala odniest.

adenka
11. nov 2009

ahojky,

livi 😲 nooo tak blahozelam a drzim palce k spravnemu rozhodnutiu... a mozno len zblbol test tak este nepanikar...

tak my sme spali od pol 10 do 5, vcera mala vymyslala...stiahla mi prsia, potom 120 nutrilonu a o pol hodinu este dalsich 30... sme s mm nechapali... tusim na nu presla mamina vecerna zravost 😅 😀

martinex
11. nov 2009

dobre ranko...

livi teraz neviem ci ti blahozelat k //, ale v kazdom pripade prajem vela sily aby si sa rozhodla spravne... a ako pisu baby,mozno len blby test,kup dalsi,chod k dr a uvidis.... ale 3deti su v pohode,to by si zmakla 😉

my sme dneska vyliezli z postele o 10.30 😀 maly sice vstal rano o pol7mej e je vyspaty,tak som ho dala do lehatka,driemala pri nom,o 8mej na prso a uz spinkal 😉

inak ked tak nad tym premyslam,ja by som sa aj potesila,keby som si nasla //..co ma privadza k tomu,ze vlastne ani neviem,kedy som mala kramy...uz to bude vyse mesiaca 😒 no,som teraz na vazkach

babulka123
11. nov 2009

😀 😀 matka 😝

martinex
11. nov 2009

babul teraz na com sa smejes?

babulka123
11. nov 2009

no urcitye nie na tom ze si spala do pol 10 ehehe

babulka123
11. nov 2009

no ninka zaspala na balkone tak idem balit.. ideme na 4 dni ale mam pocit ze berem celu domacnost.. sakra.. heheheeh
ako sa budeme balit na lyzovacku to si nechcem radsej ani predstavit.. sak len teraz ma ninka celu velku tasku..

martinex
11. nov 2009

babul vies jak ma teraz muz zvozil...som mu volala,ze neviem kedy som mala a ze sak asi to aj bude mesiac a bla bla bla... a on hned nervny,ze mam ist kupit test a ze sak by som mala vediet kedy som mala a podobne....

ale sak ked kojim,tak by som nemala otehotniet...aj tabletky beriem...

babulka123
11. nov 2009

no na kojenie sa nespoliehaj ani nahodou .. poznam chalana ktoreho manzelka si to myslela a ... uz maju 3 deticky. takze to urcite nie..

ale ked beries tabletky tak by si nemala.. mozno je to este rozhadzane.. ale na tvojom mieste by som urcite hodila test..

ja som si to zacala pisat do kalendara tak ako predtym.. a zatial mi to vychadza presne na 28 dni a ovulka presne na 14 - 15 den.. ja to citim boli ma vtedy brucho ako hovado..

livi.. rozhodni sa spravne.. uvidis ze sa to vyriesi.. , neberes ziadne tabletky?

fac.. este ze si to tu vcera spominala..

bagaja
11. nov 2009

baby som si dala špagety s motradelou a teraz rozmýšlam či to vôbec môžem, dúfam že malej nič nebude asi dám preventívne espumisan 😖

lulu73
11. nov 2009

dobre rano

mame tu rusno pozeram

livi...tak ti poviem...ty jedina musis vediet spravnu odpoved...drzim palce

sisulka7
11. nov 2009

matka, som na tom podobne, tiez som si to nepoznacila, ale uz je to vyse mesiaca a tiez este kojim aj beriem tabletky, lenze parkrat som zabudla a dala si az rano, ale dodrzala som tych 12 hodin. Kua, tiez si to budem musiet znacit. Ani ma nenapadlo, ze by to mohlo byt tak skoro.
Asi budeme musiet davat pozor, lebo po cisaraku si to vonkoncom nemozem dovolit a ked si zoberiem do uvahy, kolko casu mi zaberie Kristinka, neviem si predstavit akoby som zvladala tehotenstvo a dalsie mimi. Ale Livi drzim palce aby si sa rozhodla spravne.
Inak mam dve kamosky, ktore sa zufalo snazia otehotniet, tak mi to pride take nefer, ze vy ani neviete ako a stalo sa a oni sa chudatka trapia, ale urcite sa rozhodnes spravne a mozno mas len rozburene hormony. Nestresuj skor nez to budes mat potvrdene od doktora. A drz sa.

lulu73
11. nov 2009

nase spanie
vcera od 19:30 - 3:30 a potom kojenie a spanie do 8:30

dnesna noc....od 20:00 do 00:00 a potom kazdu hodinu hore 😀 zajkulka mala

dnes som objednala vianocne pohladnice s fotkou malej+ magnetky na chladnicku s fotkou

bagaja
11. nov 2009

lulu a kde? na nete,hod link, pls

martinex
11. nov 2009

babul a to sme sa vcera s mm po tutu-mutu smiali ze spravime drobcovi braceka ci sestricku... 😀

no nic,pojdem ja navstivit lekaren v blizkej dobe

bagaja
11. nov 2009

mati pekne 😉 , no pozerám že fac to tu navnadila včera

babulka123
11. nov 2009

martka.. hehehe mas to skor ako nove topanky.. hehehe

babulka123
11. nov 2009

boze baby ja uz neviem .. neviem sa dobalit.. a to ideme na 4 dni .. moje nervaky.. pomooooc nechce to niekto spravit za mna?

perla200
11. nov 2009

ja sa k tomu ani radsej nebudem vyjadrovat, lebo sa to bojím aj vyslovit🙂

no marti - ked beries tablety tak je to ok hadamnie?
ja neberiem nič a dávame si pozor🙂

my teraz budeme tutu mutu až na novom dome.... 🙂

bagaja
11. nov 2009

babul pekne si to napísala že skôr ako nové topánky 😀
no a čo tolko balíš, šak skočíš domou keby niečo 😉 ved to nemáš ďaleko či?

paulusa
11. nov 2009

ahojte. drobec zaspal tak som sem nakukla.
livi- drzim palce, nech uz je tvoje rozhodnutie akekolvek. 😉

ja uz nekojim, vcera som si bola dat predpisat antikon., dufam ze uz nie je neskoro 😀
menzes som este nemala a ktovie kedy bude 😀

neviete poradit, ako udrzim matejovi v noci cumlik v puse? bez neho nezaspi, no furt si ho vypluva a ja musim 20x vstat z postele a vlozit mu ho do pusy, aby nebol rev. 😠

missy97231
11. nov 2009

ahojte.
mati, ake tabletky beries? ja beriem tiez. a to bez prestavok... vraj tak sa maju, a ze kramy by som nemala mat. aj ked som ich raz dostala hned na zaciatku pri prvom tablicku, ale potom uz nie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre