Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
12. jan 2010

alebo to mozes mixnut aj s tou vodou, v ktorej varis mrkvicku...

z.vrablova
12. jan 2010

... myslim UM
ale uz fakt idem, pa

bagaja
12. jan 2010

ups a práve som zistila že sme si mali prečítať novelu od Dickensa po anglicky, toš smola, Ježiško doniesol zaujímavejšie čítanie 😅

zuzi ved som si myslela že ty si v angline profík, a ja takáý debko, 😔

paulusa
12. jan 2010

zuzi dik- jasne ze UM. vyskusam, mozno mu zachuti 😅

missy97231
12. jan 2010

baby a na tie prikrmy co robite, tak davate vodu LUCKU, alebo inu kojenecku, alebo obyc z vodovodu prevarenu?
nas to tiez len caka,,, a som zvedava na to 🙂

martinex
12. jan 2010

missy ja davam obycko z vodovodu,samozrejme prevarenu...aj ked som malemu davala nutrilon,tak obyc vodou som riedila...

eviqa
12. jan 2010

tak sme spapkali 120g kalerábu so zemiačikom a ešte sme dorazili 150 ml mlieka. No špinavé má ešte aj ponožky.
paulusa, ja tiež varím vo vode, občas dávam aj mliečko alebo len trochu tej vody, čo sa v tom varilo a čo sa zvýši šup do chladničky a doplním inou zeleninkou.

eviqa
12. jan 2010

missy, ja dávam drobčeka, ale neboj sa, stalo sa mi, že sa pozubudnem a šup z vodovodu. a zatiaľ žijeme.

paulusa
12. jan 2010

evi- kalerab nenaduva?

livia1
12. jan 2010

Paulusa super gatulujem, nech ti to všetko vyjde tak ako chceš, a hlavne bez problémov. 🙂 😉

eviqa
12. jan 2010

paulusa, dúfam, že nie. Ale mali sme už mrkvu, zemiak, brokolicu a dnes som skúsila. Aj dr. včera vravela, že môžeme, len mám dávať pozor na bielu koreňovú zeleninu.

paulusa
12. jan 2010

a skusali ste aj detsku vyzivu?

martinex
12. jan 2010

mne dr povedala ze vsetko okrem zeleru,ze ten je alergen

karin.
12. jan 2010

Paulusa aj ja sa pripájam ku gratulácii, hlavne nech ste zdraví a nech všetko dobre dopadne. Máš môj obdiv, seba si neviem predstaviť na tvojom mieste. Ako reagoval mm keď sa to potvrdilo??

paulusa
12. jan 2010

to moje dieta uz spi dve a pol hodiny- priam neuveritelne! 😀 sa nejak nudim 🙂

paulusa
12. jan 2010

karin- ani ja si to neviem predstavit ale co uz stalo sa 😀 , manzel bol rad- utesoval ma ze aby som neplakala, ze budeme mat dievcatko, po ktorom som tak tuzila. tak dostane na bendzo ak to bude chlapec 😀

karin.
12. jan 2010

úplne ťa chápem, ja tiež túžim po dievčatku, tak snáď na druhý pokus to výde.

eviqa
12. jan 2010

paulusa, zvládnete to v pohode. Mne tento mesiac tiež meškala mrcha 4 dni, tak som bola z toho trochu v strese, ale už je tu. Ked som to povedala mame, tak mi vravela, no čo, však ked ty si mala 5 mesiacov, ja som bola už 4 tehotná a sme tu všetci. No tak ked došla mrcha, som sa aj tešila, že to nie je dedičné 😀

eviqa
12. jan 2010

..a inak drobec spí na balkone, ja som stamadiaľ ušla, lebo fúka. Neviem, či ho nechať. 😒
a dievčatko? to by bodlo. Chcela by som mať takú dcéru ako má moja mama, aby sme mali taký super vzťah. Síce ona ho má aj s mojím bratom, ale sama si pochvaľovala, že dcéra je dcéra

paulusa
12. jan 2010

ved to- ide o ten vztah a porozumenie. a tiez som stastna ze mam starsieho brata- mame super vztah, sa stiskame ako deti. asi to bude tym ze on je v anglicku a vidime sa malo.

paulusa
12. jan 2010

evi- no kym drobcovy nefuka do koca 😅

eviqa
12. jan 2010

paulusa, nápodobne. ja mám síce brata iba v blave, ale nevidíme sa často a ked už, tak je to srdečné. tak ti držíme palčeky, aby to bola Nelka. A termín máš na deň, ked sa narodil náš maroško

eviqa
12. jan 2010

paulusa, on tam je v sedačke. Ja kočík mám v kočikárni, lebo máme taký super veľký výťah aj s vnútornými dvierkami, že my s mm a nákupom sme tam ledva vošli. tak si malý myslí, že je v aute 😀

paulusa
12. jan 2010

😀 😀 - no tak ho hadam daj dnu aby ho neprefuklo a neprechladol

eviqa
12. jan 2010

asi tak spravím, dosť bolo jazdy v kabriolete. 😀

uankab
12. jan 2010

jeej palusa, velka gratulacia a obdiv 😉 ...
baby, musim pochvalit nasu Magdalenku, aka bola vcera hrdinka.. boli sme na poslednom ockovani... po prvej injekcii trosku zafnukala, po druhej spustila plac ale hned prestala... no a ked dostala do druhej nozicky tretiu, tak len vygulila ocka, spustila kvilenie na 3 sekundy a usmievala sa... ja som nechapala, kedze pri dvoch predchadzajucich mi vzdy narobila cirkus (a to dostala vzdy len 2 injekcie), manzel na mna pozeral ze naco som chcela aby siel so mnou, no a sestricka skonstatovala ze to sa teda naozaj malokedy stava a deticky odchadzaju vacsinou s placom... no skratka, mala hrdinka 🙂
akurat ze vecer mala zvysenu teplotu, dnes tiez a do rana sa objavili sopliky (dostala asi odomna nadchu), tak dufam ze bude ok...

eviqa
12. jan 2010

uankab, hrdinka malá to je. ...a nech ste čo najskôr o.k.

facovka
12. jan 2010

paulusa gratulkaaaa, ty koky, tak teraz ti hadam augustovciatko vyjde 😉 drz sa..

blazka24
12. jan 2010

ahojte babuľky, po dlhom čase hlásim príchod - takže sme sa pohli tiež ale ešte sme len na zemiačku s mrkvičkou.... až gule za ušami mal zo zemiačku ale tá mrkva samostatne - šup ho von 😀

chcem sa spýtať - ako vážite koľko mu dávate spapať - ja dávam do myštičky ale nevážim - koľko spapá toľko spapá - na to že na 4 deň zjedol skoro sedem lyžičiek je fajn nie?

uankab
12. jan 2010

no dufam ze bude, spinka uz 3 hodiny v kociariku, naposledy poriadne papala doobeda... ked sa zobudi tak ma spapa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre