Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
14. jan 2010

no ja som sa prave vratila z obchodu.. dnes som nebola schopna ani ist von s malou .. asi to bude tym ze mrchujem.. ale co uz..

paluska.. my sa chystame s matkou od 22.2. na plavanie a uz sa neviem dockat. len neviem ako to budem riesit ked budem mat mrchu lebo ja a tampony.. no jedine ze by mi ho tam niekto iny dal.. hehehehe {matka neber to ako navrh.. hhehe}

z... nechapem z malej .. to je super je max vnimava ked stiha vcielku takto..

perla.. a si si ista ze si len pseudotehulka?? hehhehe

bambi.. dakujem za ninku .. a dudle.. heheh na to tu je expert z. vrablova, ona mi velmi pomohla ale poslem ti link do IP odkial sme ich objednali..
a co sa tyka ninky a jablka.. chcela som jej teraz kupit banan ze jej dam samotny ale mali len take zelene, tak zajtra asi vynecham desiatu a dame len mliecko .. a pojdem zajtra cez den pozriet do jednoty alebo tak .. tam vacsinou maju take akuratne ovocie..

paulusa
14. jan 2010

uan- priznaky z pred roka 😀 . a videla som ze detickam plavky nedavaju, len tie orig. plienky do vody. dufam ze nebude problem take kupit.

bambi- babatko vie prve 3 mes. plavat, ostalo mu to z bruska 🙂 , potom zabudne.
drobec miluje kreslene rozpravky, ani nedycha 😀

paulusa
14. jan 2010

babul- kolko stoja plienocky do vody?

uankab
14. jan 2010

paulus, ja som ziadne nemala 😀 ... bola som len unavena, ale to je tak vsetko 😉 .. a unavena som veru aj teraz, nemame dobre noci, malicka sa casto budi ☹
my rozpravky este nepozerame, obcas jej pustime macka uska, chvilku pozera, ale este to nie je pre nu.. aj knizocky pozerame len chvilocku...
ked maju deticky len tie plienocky, nie je im v bazene zima?

uankab
14. jan 2010

inak neskusali ste kupkat deticky s vami vo velkej vani? my sme par krat tak kupkali, magdalenke sa to velmi pacilo a sranda je ako ju nadnasa vodicka... je to az neuveritelne, musime jej drzat zadocek dole, inak vzdy vybehla nad hladinu 😀

babulka123
14. jan 2010

paulus.. netusim .. mne tu sestra nechala 2ks. ale maju ich v dm... pokial viem tak nie su moc drahe..

uan.. nemala by im byt,... voda ma teplotu okolo 37 stupnov..

paulusa
14. jan 2010

no a aka teplota vody v bazene je pre deticky o.k? vie niekto?

babulka123
14. jan 2010

hovorim ze okolo 37 ak sanemylim

paulusa
14. jan 2010

babul a mozem ist hocikde na plavaren? alebo musi byt bazen urceny pre deti? tu v ruzomberku by som marne taky hladala. asi budem musiet dopredu zavolat, ci nas pustia 😀

babulka123
14. jan 2010

fuuuha to netusuim .. ale ja by som isla do takeho co je urceny pre malinke deticky .. predsa len .. nevies ako bude reagovat na vela ludi, eventualne velke vlny atd..
ja sa chystam teraz ako som pisala s matkou na kurz a potom uvidime ci budeme chodit na dalsi alebo nejake indi vindi nieco vymyslime..

bambi02
14. jan 2010

babulka: dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
paulusa: jou jou suhlas...spominam..takze tri mesiace...no tak, to sme uz presvihli 😀
uankab: my tiez nevydrzime robit veci dlho...stale musi byt nejaka zmena, lebo potom je to uz asi pre nu nuda...no co uz...joooo, tak to vyskusame, super...ja som sa trosku bala, kupat ju v tej vode, kde si budeme "macat zadky" aj my...inak, tej zimy v bazene sa trosku bojim aj ja..a hlavne ked ta nasa malinka je taka chuducka

bambi02
14. jan 2010

suhlasim s babulkou: a asi aj chlor je v tom bazene pre deticky trosku iny....resp. iny pomer som myslela..ak tam nejaky je

lenka_66
14. jan 2010

a hlavne pre deti predpokladam ze do bazenu pojde len zdrava mama.kdezto v obycajnom nemam istotu

paulusa
14. jan 2010

takze sme asi doplavali 😀 . mozno by bazen pre drobce mali v Besenovej, alebo Tatralandii, ale je to pre mna dost od ruky a cena vstupenky fuuuuu. ☹ . asi s toho ozaj nic nebude. iba ak pojdem sama 😀

uankab
14. jan 2010

bambi nebojte sa toho.. my sme to prvy krat skusili ked mala dva mesiace a mala z toho obrovsky zazitok, ani nedychala 😀 .. bola strasne zlata, ocka dosiroka otvorene, velmi sa jej tam paci, vzdy si pokopka, mozem fakt odporucit...
nasa malicka sa vie inak neuveritelne koncentrovat, az je to neuveritelne, len tak lahko ju nic nevyrusi... a velmi rychlo sa unavi, aj u vas to je tak? nevydrzi byt aktivnejsia dlhsie ako hodinku, hodinku a pol... potom je uz unavena...

paulusa
14. jan 2010

o.k. odchadzam do postielky. dobru noc vsetkym 😉

leri
14. jan 2010

paulusa, tieto plavania pre deti sa vacsinou robia aj v nemocnici, tam je voda prisposobena, chodi sa s detmi iba v urcite dni, predtym vymenia vodu, idu najskor babatka az potom ostatni..........aspon myslim ze tak nejako to je u nas

bambi02
14. jan 2010

mno co sa tyka termaliek tam by som nesla kvoli infekciam...ved tam preaznechodia ludia so zdrav.problemami, nie?
uankab: presne, hodku-hodku a pol a potom je taka unavena, ze nevie zaspat, tak ju musim ukolisat.....hej, presne presne..a urcite teda vyskusame..
paulusa: dobru
leri: tak to je super....mohlo by konecne aj tu v okoli nieco take byt...

uankab
14. jan 2010

no idem veru aj ja buvat, dobru noc, papa

lulu73
14. jan 2010

ahojte...docitala som vcerajsok a dnesok, dala som si trosku vareneho vinka a som taka unavena, ze nevladzem ani pisat, ani citat ani premyslat....vcielku maju pustim zajtra malej 🙂))
TV Bebe som tiez uz pustila a pozerala na to a smiala sa, ale povedala som si ze jej nedovolim pozerat TV, lebo tam je strasne vela tych kmitov a farieb a aby jej nejak nepreskocilo 😀 na telku ma este cas, ked to jej mozog bude vediet lepsie spracovat.....tak to citim ja
tak dobru maminy a tehulka(y) 🙂

bambi02
14. jan 2010

okej bambulky,tak dobru nocku vam vsetkym

mirko
14. jan 2010

baby moje to len ja ponocujem ci co??

perla200
15. jan 2010

čaute kočky....prváááááááá🙂

ano babul som pseudotehula - lebo som zistiila že ty a ja mame rovnaký cyklus🙂)))))))) a mrchu mam....a začala som brat antikoncepciu tak možno preto......

bagaja
15. jan 2010

ranečko

lulu aj ja som včera fičala na varenom vínečku, no len akosi skôr ma to zobralo do hajan 😵

a ja chcem ísť plavať na kurz do Aquacity, aj ked je to príšerné drahé, ale tých 10 dní snad sa malá dobre navykne a potom budeme chodiť normálne častejšie všelikde...
len musím zistiť v akom bazéne to je, nieže den predtým tam bude kopec rusov a poliakov a ráno tam pojdeme my...

eviqa
15. jan 2010

pekné ráno, my noc v pohode. len malý večer a teraz ráno nechce ležať na chrbte. Tak neviem, čo sa s ním porobilo. Vždy len na bruchu, ale aspoň keby hlavu položil, ale on ju má stále hore. 😅 no, že toľko vládze?

perla200
15. jan 2010

bude mat tehličky na brušku eviq....🙂))) aj ja to malej hovorím, že či cvičí brusné svaly..... 😀

babulka123
15. jan 2010

ahojte zlaticka..
vyzera to tak ze ninke prechadza soplik co sa prejavuje aj na nasom nocnom spani.. dnes od pol 9 do pol 6!!!!! ze aka parada...

a prave nahravam kraatucke video na FB tak kuknite ako kranse trenuje babulka moja..

facovka
15. jan 2010

babul,sikovna je..nas sa stale ani neprevrati a na brusku len ruci jak tur 😅 tak uvidime kedy sa mu to zapaci ak vobec, bo fifo napr. vobec nestvornozkoval, rovno chodil,on taky lenivy bol, vobec na 4nesiel 😅 tak uvidime, ale ke je uz na 4och mozno bude skor tiez chodit, ale tiez je to indivindi 😉

babulka123
15. jan 2010

fac ma cas... ja sa skor bojim ze ninka bude aktivna az moc neposedi 3 sek na kolenach nic... toto bude este zaujimave

babulka123
15. jan 2010

a][l;,';;0uoijn

v preklade ahoooj ... ninka zdravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre