Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
20. jan 2010

baga ty to zvladnes neboj , no a petke drzime palce 😉

blazka24
20. jan 2010

ahojte babenky, som deth - malý reval v kuse dve hoďky - kým zabral viburcol mala som sto chutí revať aj ja, idem asi niečo kúpiť na ďasienka, vypadá to že sú to zúbky, lebo dudel vypľúval až sa zachádzal od plaču v každej polohe a ja bez umytia zubov som doteraz robila opičky a keď sme chceli uspať tak rev že sa búral činžiak 😕

poraďte dobré niečo na ďasničká - ide mi hlavu rozdrapiť kruci a vonku je tak krásne, ale nemám síl sa obliekať a ísť s krpcom von, ešte ho zobudím a hodím si to z prvého poschodia 😒

kolka1
20. jan 2010

Ahoj Blazka, vyskusaj Calgel. Ten by mohol pomoct, drzim palce 😉.

blazka24
20. jan 2010

kolka tak pôjdem kúpiť, dík za radu - asi sú to fakt zuby, inak si to neviem vysvetliť..........

bagaja
20. jan 2010

no tak sme doma...jadierká máme prítomné, čomu sa ťeším, kedže nám hrozili operáciou 😉 ale ešte máme na noc baliť na široko čiže pohoda...

no ale ideme von, lebo moja snaha povyzliekať spiace dieťa z vetrovky sa nevyplatila a dieťa sa rehoce tak snad ho ten fajný vzduch omračí a bude spať aspon dve hodky 😝

blazka24
20. jan 2010

bagaja môj obdiv, dnes by ma nevytiahli von - som deth - možno okolo tretej vybehnem na ten calgel ale inak nie, krpec chrápe v kočíku, manžel v posteli je to úžas táto domácnosť 😀

karin.
20. jan 2010

Ahojte maminky,

tak dnes sme boli v poradni a Adamko má 7610g a 68cm.

Bagaja: ja už nekojím, naposledy to bolo 25.12. a musím povedať, že sa mi poriadne uľavilo. Teraz vstávam k malému len 1x za noc - dám mu mliečko a spíme ďalej.

paulusa
20. jan 2010

ahojte. kde ste vsetky 😀 , nejak to tu viazne.
zajtra ideme do poradne, budu nas ockovat. prve ockovanie sme zvladli bez teploty a prespali sme ho, tak dufam ze zajtra sa to zopakuje.
dnes som upratovala bo taky mrdnik sme mali,ze hroza. 😝 .
a chcem sa opytat, moj matej vecsinu dna je v polosede, este aj ked ideme von tak nechce v koci lezat- musi sediet a kukuckovat, az kym ho to neunavy a nezaspi. nedeformujem mu chrbticu?

paulusa
20. jan 2010

http://www.biga.sk/choditka/cam-maggiolino-zara...
a taketo faaaro sme objednali pre nasho drobca. kuk.

bagaja
20. jan 2010

pauli pjekné.........

a máme dôvod tej prebdenej noci - MAME ZUB 😉

a inak vonka som tak zmrzla že ešte furt sedím na radiátore a ohrievam zadok 😵

martinex
20. jan 2010

baga gratulujem k zubku! cakam foto 😉

bagaja
20. jan 2010

mati aj sme sa snažili to odfotiť ale Peťkin jazyk je silnejší ako my dvaja dokopy 😀

martinex
20. jan 2010

baga aj snaha sa ceni 😉

babulka123
20. jan 2010

ahojte.. takze ja sa dnes hlasim ..
cely den teplota nad 38, po lieciku troska lepsie, ale inak len ruky ani na krok od nej.. des..
uz spi od pol 7.. som zvedava co bude v noci..
cez den spala max 2 hod dokopy takze zle zle zle..
od kamosky som si pozicala manducu na nosenie lebo uz ruky ani chrbat nevladze tak je to troska lepsie.. dufam ze nam toto rychlo prejde... dufam..

livia1
20. jan 2010

Baga gratulujem k zubku 🙂

bagaja
20. jan 2010

babul moja vydržte to nejak...nemôžu to byť zúbky?ale vám sa už tlačia dlhšie čo?

bagaja
20. jan 2010

livi diki 😉

martinex
20. jan 2010

babul tak sa drzte,hadam sa z toho rychlo dostanete! 😉 myslim na vas

babulka123
20. jan 2010

baga.. gratulujeeem..

no u nas to bude vsetko dokopy.. dnes aj tyckovala.. taku hodila.. kokooos .. no mala som dost..
a horne vyzeraju velmi nadejne.. uvidime co z toho bude..

matka dakujeme.. cmuuk
ozaj ako skuska?

paulusa
20. jan 2010

tak my sme okupkany a ideme spinkat.
baga- gratulujeme k prvemu zubku 😵
babul- juuuj nezavidim, dufam ze vam to rychlo prejde a ninka bude ok.

zuzkamilko
20. jan 2010

bagaja.....aj u nas to vyzera nadejne,gratulujeme 🙂
inac aj nase noci sa vyrazne zhorsili,spinkaval celu noc bez zobudenia a teraz sa 2-3x budi 😖 -snad to prejde...

lulu73
20. jan 2010

ahojte

dostali ste niektora doporucenou postou DVD Navsteva detskej poradne?

ja dnes, lebo ze co sme dostali v porodnici ten kufrik, tak ze tam som v nejakom dotazniku suhlasila aby mi posielali novinky a info o starostlivosti o dieta 🙂

bagaja
20. jan 2010

dakujeme 🙂

lulu my nie a ja som asi tiež súhlasila ja so všetkým súhlasim čo je zadarmo 😀

babulka123
20. jan 2010

lulu ano dostala som ho a uz som ho aj pozerala.. ale nic moc.. je to len o kojeni.. v podstate..

leri
20. jan 2010

aj ja som ho dostala a este som to ani neotvorila 🙂

lizatko1009
20. jan 2010

mne to prislo na silvestra a ja to iba reklama na nutrilon.

perla200
21. jan 2010

ahojte....babulka...horúčkujete????? lebo aj my mame soplík, kasel kýchame a v noci 38stuponov.....este že je doma MM lebo by som asi zaspala posediačky s malou..... zaspáva po dve noci okolo 2.15 ráno....takže otras...ale zvládame to...

bagaja
21. jan 2010

ránko 😉

joj Perla babulka nech sú maličké rýchlo ok...vydržte nejako...Perla a boli ste u Dr s malou či to ma zo zúbkou?

zuzkamilko
21. jan 2010

ranko 🙂
no nasa noc lepsia-2x hore,ale aj my mame teplotky,mne sa zda,ze dole vidim take ciarky-snad to budu zubky 😉

eviqa
21. jan 2010

pekné ránečko, tak my noc v pohode, len malý nespal kľudne, prehadzoval sa, tak neviem či sa mu niečo snívalo, alebo čo to bolo.
včera sme tu neboli, lebo nám vypli kúrenie, tak sme šli k mojej babke, aby sme tu nemrzli, skočila som aj do práce a samozrejme hned ma zapratali do roboty. Ale aspoň som zaspomínala na staré časy 😀

bagaja, gratulujeme k zúbku
bambulka, držte sa.

...a vlastne všetky sa držme.
dnes prídu kolegyne z práce, tak idem niečo prichystať i kedneviem čo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre