Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

phoebee
21. jan 2010

ahojte mamicky,

nie je medzi vami mamicka, co byva v okoli vrakune, ruzinovskeho cintorina, maleho dunaja a chodi kocikovat do vrakunskeho lesika prip. niekde v okoli?

samym nam je smutno.

bay
21. jan 2010

Rene, psy sa tesia 😉 a pekne sa staraju 😀 😀 A kvoli comu vam to neodporuca? Mala je nejaka chorlava? (promin, asi si to uz pisala, ale nemam sancu to tu vsetko docitat 😀 )

Ja davam Vigantol od zaciatku do mlieka na lyzicky, kedze je to vitamin rozpustny len v tukoch. A maly sa tak naucil super na lyzicku, ked ju vidi uz vie ze ide jest tak sa tesi. Akurat, ze sa snazi davat si ju do pusy sam 😅

bagaja
21. jan 2010

mati no ked už maš taký super stroj tak pekne mixuj 😀

aj ja ju hodím hned na prso po vigantole, tak snad to bude oka....

babulka123
21. jan 2010

ahojte, takze u nas sa uz spinka.. dnes sa to ozaj nedalo porovnat so vcerajskom mala bola uzasna..

ale .. vecer som si vsimla ze ma uuuuplne podliate oci, ako keby dostala bombu do nosa.. skusala som jej to stlacit ale neplakala tak si myslim ze jej asi len praskla nejaka zilka... alebo co ked sa blaznila na posteli.. dufam ze to nebude nic vazne.. a ze sa jej rano nezlaknem... normalne sa bojim

paulusa
21. jan 2010

tak my sme boli dnes na tom ockovani, znasame dobre, ani sme vela neplakali, doma som hned dala studene obklady a cipok, krasne sme zaspinkali. aj teraz buvame.
vigantol sa moze davat do pusy, tak ako pise mata a baga a este ktosi, alebo nakvapkat na bradavku pred krmenim- nie je to pisane v navode? myslim ze ano.

babul- dufam ze ninka bude v poriadku- to ma opuchnute pod ocami? ☹

martinex
21. jan 2010

babul,neboj bude ok.... nam sa minule dadik prastil v postielke do hornej pierky,tak ze mu az krv isla... kukam ze co ma za kvapky na plachte...ale len troska,sak ani nezaplakal jak sa buchol 😀 je to proste chlap 😉

paulusa
21. jan 2010

ozaj a pytala som sa dr. na piskotky- ze v ziadnom pripade. tak neviem, asi mu ich dam az ked budeme mat schvalene 😀

lizatko1009
21. jan 2010

perla ja uz davam aj malemu tie detske susienky, to je radosti 😀 a ja vigantol davam na lyzicku 2 kvapky nastriekam do toho mlieko a tak mu to dam, este len vidi ze kvpakam uz otvara usta.

babulka123
21. jan 2010

nema to ani opuchnute , len normalne podliate.. ako ked mas zlomeny nos .. ale hovorim stlacala som jej to a ani nemrnkla.. no snad sa jej zajtra nezlaknem..

a omyl nespi sa.. blazni sa v postielke ako keby bolo rano.. teraz si isiel k nej sadnut marek .. baby 1x...normalne som v soku.. heheheh
a snazi sa dat video na FB ale nejako nam to nejde..

paulusa
21. jan 2010

babul- s toho si nic nerob. ja na FB nedam ani fotky 😀 , neviem cim to je. aj ked sem chcem dat fotky, tak sa mi daju dat len nafotene z mobilu a kvalita 😝 , z dig. fotaku vobec. ☹

paulusa
21. jan 2010

boooze- ja som stale hladna. dnes som zjedla taaaky veeelky veternik hmmmmm. 😀

livia1
21. jan 2010

No baby neviem či je to dobré davať Vigantol priamo do úst. ešte ked som kojila/z flaše/ tak doktorka vravela, že do mlieka na lyžičke a potom kojit alebo flašu.

babul ja som tiež minula chcela dať video ma FB a nešlo mi to, stále mi vyhadzovalo, že musim nejaké okno zavrieť. netuším o čom bola reč

facovka
21. jan 2010

paulus,musis zmensit format,mas asi v dobre a vysokej kvalite z digi a preto nechce zobrat,tu asi max.700kb vezme foto,tusim 😉
my uz prikrmujeme,krasne zje plnu misku prikrmu...tesim,davam aj v pohariku kupene,aj doma mixovane... 😉

paulusa
21. jan 2010

no mozno aj tym, ale myslim ze je to aj nasim "super rychlim" internetom, vzdy ma s toho vyhodi a vyhodi aj cely internet, ale to mi robi niekedy aj ked nahadzujem viac fotiek sem z mobilu. a ja na to nemam nervy.
cize orange internet je na pi.. 😠

babulka123
21. jan 2010

paulus.. hehehe ja som tam robila 5 rokov.. hehehe a tiez mame net cez chelllo.. radsej ..heheh

fac. paradaaaaa.. inak ja tiez davam aj domace a z DM len tak ze ked kupim zelenina s maskom {oni to maju uplne rozmioxovane} tak jednu tu lahvicku dam na polovicu do mojej zeleniny.. takze ma masko na 2 dni..

ale dnes som kupila kura cecky takze zajtra budem varit a krajat a mrazit.. nech zas mam.. a zajtra ideme dat brokolicu.. este nemala tak som zvedava co z toho bude..

a panicka zaspala az teraz.. tak dufam ze noc bude pokojna a ja sa vyspim {podla mojich prepoctov } do takej 7 rano..

facovka
21. jan 2010

nas dnes mal tu "prva lyzickas" brokolicu,spraskal na posedenie,a mrnkal este,ale potom sa o hodku dopalil 120ml mlieckom 😉 hned nechcel,ale brokolicu by si asi este dal..

bagaja
21. jan 2010

baby šak my ešte ani stoličku na jedenie nemáme 😀 , ale hľadám niečo lacnejšie drevenú so širokím pultíkom, rozkladaciu 😖

facovka
21. jan 2010

ja mam,ale to az ked sam sediet bude ho tam dam, teraz krmim v polohovacej, je v takom pololahu,polosede, to staci 😉
babul,peken,a ty sa po jednej prebdenej noci stazujes, nas oli zaspal o 20h, papal o 19h, a to bude papat este ked pojdem spat,cca 22-222,30h to v polospanku vypije tych 120-150ml a medzi cca 1-3h este bude papat tych 150ml...a cca o 5-6 rozhovor so stenou,vykriky, potom ho odvali do cca 7-7,30h...scenar ked je super noc,a nevymysla 😉

babulka123
21. jan 2010

fac.. ja sa nestazujem.. {ja som mrcha a provokujem .. }
prebdena noc u nas uz klop klop klop klop nebola cca tyzden.. spime do pol 6 az pol 7 rano.. potom mame mliecko , hodku je hore a spime potom do pol 9.. uplna parada.. {dokonca aj pri ockovani}

ale zistila som ze papa malo mliecka.. cez den rano o tej pol 6 ma 150, potom ked sa zobudi o tej pol 9 mame ovocie a mozno troooska mliecka max 60, na obed ma zeleninku, na olovrant horko tazko vypije 120 a vecer ma 150.. takze nic moc.. uz aby sme papali aj nejake pribinacky alebo tak.. lebo mam pocit ze ma malo mliecnych vyrobkov..

a bud. tyzden sa chystam jej dat kasu na vecer.. ale chcem ju spravit taku redsiu a cez flasku namiesto vecerneho mlieka..

martinex
21. jan 2010

babul kasa vecer je super,to bude Ninuske chutit... ja mam take tie flase s tym pipikom- neviem ako to inak nazvat...proste taky sosacik 😀 boze,to su vyrazy 😎

facovka
21. jan 2010

jaj,tak vy uz dost papate toho,ale to mliecko by veru este mala, pribinaky tak v roku 😉 to je mastne, a tukove,fu 🙂 ale existuju take jogurty myslim od 8mes. nestle,tak to,sak to zachvilu,ze jeden jogurt je ako pol litra mliecka keby vypila 🙂
ja viem ze ty provokujes, bo kazde rano pises ako pekne spinkala, ja uz rano ani necitam 😉 ale zelam ti to,mozno raz ked budem mat tretie dieta mi to panbozko vynahradi 😀
aj nas rano okolo tej 9h potiahne hodku, potom obedny, a poobedny- obedny taky najdlhsi,a ked je akoze iny den ako ten dobry, tak spi hodku za cely den 😅

babulka123
21. jan 2010

fac. hodku? by ma slahlo.. my sme to mali teraz 2 dni po sebe a bol to des.. chuda..
dnes spala na obed 2 hod, potom sme dali este 40 mi n a este na vecer dala 20 min. takze dnes to bolo super..

dr. mi povedala ze aspon 80 mlieka by mala dat v kazdej davke.. priberat pribera tak zatial neriesim.. co uz ..
zas ovocie musi kvoli C vitaminu.. snad je to zatial ok..

matka.. bodujes.. a z pipika vam chuti???heheheh

facovka
21. jan 2010

babul,ze v ovoci je este menej vit.C ako ked by ho dostala v kvapkach,akurat minule som to citala,ale ja tiez som za cerstve ovocko..ked je 😉
inak v 8mes.ja som davala cisty biely jogurt ma napadlo,activiu 🙂

martinex
21. jan 2010

babul no keby mohol zje aj ten pipik... normalne sa ceri,ked dopije a dam flasu prec..natahuje sa za noc...asi ma pocit,ze z nej mozno este nieco vyzmyka 😀

babulka123
21. jan 2010

hej hej aj sestra dava..

o tom sa este pobavim s dr.. uvidime co bude.. ale ak bude po mne tak to moc nebude chciet.. no uvidime.. zatial nam ide vsetko dole krkom bez problemov.. {teda az na banan ten musi mat uplne rozmackany } inak ju napina z toho..

facovka
21. jan 2010

fifo neznasa banan,teraz niekedy zje,ale inak ee,skoda,uvidime co oli...inakani my s atim nemusime velmi banany 😉

babulka123
21. jan 2010

ja jej tak stvrtku roztlacim uuuplne na jemno do vyzivi {jablckovej} a tak to zje..

zajtra skusime hrusku.. to bude zas srandy..

inak zajtra tu mam maminku a sestru s Filipkom tak sa tesim .. nebudem sama... dufam ze zajtra nebude tak snazit a bude sa dat ist troska von..

lizatko1009
21. jan 2010

martinex ty kojis? lebo aj ja som kupila tu flasu s tym sosacikom 😀 ale este som ju neskusala aby potom neodmietal prsnik, lebo na flasu mi nepotiahne a kasu mu davam na lyzicku 😒

martinex
21. jan 2010

lizatko ano kojim.... a prso mi bere... a flasu normalnu ani mne nechce... najprv som mu davala kasu lyzickou,ale to sa rozculoval,lebo mi to lho trvalo kym som nabrala,no proste nervak...tak mu ju robim redsiu,supnem do tej flasky a hlta to jak blaznivy, aj dychat zabuda 😀

lizatko1009
21. jan 2010

martinex tak skusim dat zajtra aj ja sosacik som zvedava ci nebude iba hryst do nej ako do flase, aj moj sa strasne zlosti na lyzicku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre