Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
24. feb 2010

no tak hrusku zjedol celu- 120g a kako nikde,za tym este caj..tak hadam sa pos.ie 😀

zuzi ja doobeda ovocie-cca 100g, obed asi 150g, olovrant bud ovocie 100g alebo kasa 120ml alebo mlieko. a vecer kasa 150 a este moje mlieko+kojim v noci a rano...neviem kolko mlieka teda vypije 😒

paulusa
24. feb 2010

zuzi- ja davam na obed prikrm a olovrant ovocie alebo vyzivu, inac stale UM. ale my sme medzi najmladsimi z vas.

perla200
24. feb 2010

čaute kočeny....my akurát ked trieska do žalúziek tak jej poviem nononono a ukážem prstom že NIE a ona prestane...no začali sme z opačného konca🙂)))))))))) ale zato ked jej poviem kde je húska (chnapka) tak vie že na myčke a ide si ju v chodítku zobrat....

my budeme mat zajtra špenat:( ako ja mam traumu zo skolskej jedálne tak uvidíme ako bude malej chutit🙂
a sme na štyroch ale nepohneme sa...

martinex
24. feb 2010

perla tak to uz o chvilu sa rozhybe...

kurna furt nic po tej hruske,nervny je bo brusko ho boli aj sme cvicili,aj nahrievali....teraz zaspal chudatko 😒

deina2005
24. feb 2010

tak akurat odysla dr.pychli mi nejaku injekciu od teploty a aby som si trocha pospala.vraj mam zrejme aj zapalene creva kedze od rana som bola asi 5 x na zachode.ak sa stav do piatka nezlepsi mam ist na rengen pluc

martinex
24. feb 2010

deina tak pekne do postele,zdriemni si a hadam sa ti polepsi 🙂

blazka24
24. feb 2010

ahojte tak konečne som tu........boli sme dnes vonku, teraz už spíme zas ale nespali sme poriadne poobede takže predpokladám že potiahne hodinku a hajde kúpanie, papanie a spanie........
v kauflande sa zobudil tak som v kočiari posadila a kukal všade okolo, bol tichučký a zlatučký ale ako sme vyšli von ten reeeeeeeeeeeeeeeev 😉

blazka24
24. feb 2010

no čítala som že vy ešte len RD dostávate, ja som mala takéto nervy pri materskej, povedala mi do telefonu že ved na budúci mesiac dostane oba mesiace - ako keby mám zlatú kartu v banke 😖

hrušku idem skúšať zajtra, tak uvidím ale pri jablku či uvarenom alebo surovom malého striasa.........

čaj pijeme ale zaberá zatiaľ len hipp aj keď je sladený ale chvalabožku že pijeme........

inak prehnalo nás a už druhý deň sme kakali riedke tak som dala ryžový vývar snáď zaberie, dnes som menila slivkovú kašu za ovocnú - teda budeme dávať na striedačku - išla nám pekne 😀

príkrm ešte nepapáme tak ako vy, zatiaľ len okolo 130 g spapáme, ale dávate zvlášť polievku a zvlášť mäsko? lebo ja normál rozmixujem mäso a zeleninu popučím a tak to krpcovi dávam.........

babulka123
24. feb 2010

ahojte, docitam vas vecer, teraz ideme kupat, ale boli sme sa fotit a fotky su uuuuuzasne.. potom pridam ..

deina.. snad bude lepsie.. dufam ze nie si sama doma..

lizatko1009
24. feb 2010

blazka ja tiez ba uvarim masko, mrkvu, zeiak a pastrnaka rozmixujem.
prave som bola nasmu smradlavemu susedovi povedat, aby dal tichsie telku, ja som dnes spala od 12 do 4 uz som nemohla zaspat koli jeo telke a on otvoril dvere a ten jeho smrad mi prerazil cele dychacie cesty rovno az do zaludka, myslela som ze hodim tycku.

martinex
24. feb 2010

blazka ja davam maso a zeleninu dokopy,sak jemu to je jedno...

babul no tesim sa na fotky..

a teda hruska nepomohla,vobec nekakal...tak uz neviem...ale hodilt tycku-aby mi luto nebolo a tu nestle kasu moc nechce,tak sa vraciam spat k hami,co ma tesi, bo tie hrudky sa mi aj dnes spravili-asi som fakt "lava" 😀

mne je nejak blbo,boli ma hlava,zaludok jak na vode,tak hadam na mna nic nelezie 😠 btw. robila som dnes test a opat negat, takze moja mrcha si asi len zobrala volno 😉

perla200
24. feb 2010

kasli na hrudky martinex...hlavne že spíte...my sa prevraciame na chrbát a dávame na štyri s tým že sa kýva hore dole a samozrejme flasu lucky(prázdnu) v ruke ako keby bolo poludnie:((((((

martinex
24. feb 2010

perla sak kaslem na to 🙂 a simonka ma asi zurku co? 😉

perla200
24. feb 2010

ná boh vie? ako objavila čaro štvornožkovania a nejak zabudla spat 😅 😅 😅 😅

martinex
24. feb 2010

hlavne ze je spokojna 😵

perla200
24. feb 2010

ved to....ale už nevládze....dúfam teda🙂)))

babulka123
24. feb 2010

pridala som nejake foto.. a FB blbne tak skusim zajatra..

livia1
24. feb 2010

Deina prejem skoré uzdravenie 😉

blazka24
24. feb 2010

Tak som tu, malý sa rozhodol že bude skákať po postieľke do 21,30 už som mala nervy a rehotal sa stále jak lečo 😕
príkrm som stihla len vypnúť a rýchlo kým bol ešte hore som ho rozmixovala a dala do kelímkov........

perla buď rada že štvornožkujete - my sme tak lenivý že nehrozí 😉

Deina skoré uzdravenie..........

marti ja som dala všetko dokopy čo sa mäska a zeleniny týka ..........

dnes som sama doma tak bude zábava........

chcela som ísť do sprchy ale malý ma pri kúpaní tak capol po tej ruke kde ma očkovali že sa to rozkrvácalo a tak je po žúrke v sprche, pôjdem ráno a bolí to jak sviňa 😒

babulka123
25. feb 2010

ahoooojte, no vcera som nestihla nic, zalahla som , bola som uplne mrtva..

ninka v noci.. baby nechapem, zaspala o 8, pol 9 { a to spala do 5 vonku 1,5 hod.} zobudila sa asi o 3 rano, ale dala som dudel a kym som jej isla pre caj tak zaspala, tak som ju nechala tak a vstala o 7 !!!!!!! normalne aj ja sama som bola v soku..
teraz somnou kuka hokej...

martinex
25. feb 2010

ranko...

tak nam pekne dopadol ten hokej, chudaci ikeaci svedsky-nejaky su smutny 😀 😀 😀

no o nicom,tak ani nebudem pisat...

babul sa musis regenerovat 😉

perla200
25. feb 2010

no čaute....tak tomu hokeju som moc rada...MM sa tak tešil že s malou lietal po dome a tá sa rehotala a nechapala síce že sme vyhrali ale bohovsky sa jej to páčilo🙂)))

no včera som ju nechala stvornožkovat a povedala MM že nech sa páči nech ju uspí....ja som lahla do postele o 21.h a zobudila sa ráno o pol8...MM bol s malou celú noc....poklad môj....som vyspatá....ale čo z toho ked dnes v noci ktovie čo bude, lebo este mala dost kašle:(((

bagaja
25. feb 2010

och perli a čo je to spať od 21-do pol8???????????????????Ja už ani nepamätám, ale jedno viem takú noc aká bola dnes neprajem ani najväčšiemu nepriateľovi ☹ ☹ ☹ ☹

prečo sa deti nerodia so zubkami?už mám fakt toho mrčania tak akurát dosť ☹

martinex
25. feb 2010

perla zavidim.... ale v dobrom 🙂 sak raz sa hadam aj ja tak vyspim

baga lebo by to bolo moc jednoduche a mohla by si sa potom citit naozaj ako na dovolenke 😀

perla200
25. feb 2010

no pozor baby....to bolo druhýkrát odkedy sa mala narodila....bagaja - ani ja neviem čo to je....my sme chorí a mala tak kasle že hned ako zaspí začne kaslat a zobudí sa a takto dookola.....

ale načo im rastú krvopotne to vydržíme a potom vypadnú.....jaj aj ja som nasratá na tie zuby že až....

deina2005
25. feb 2010

dakujem baby ze ste namna myslely.no ziadna slava teploty stale.co davate detom ked soplia?fenistil alebo sinupret abo co je lepsie?sem tam jej hlieniky pocut na prieduskach ale teplotky nema

perla200
25. feb 2010

deina....nam fenistil nepomáha my mame trifed....to je aj na kasel aj na nádchu, nádcha nas presla ale kasel ostal takže prechádzame po troch dnoch na mucosolvan...chudatko...asi ti musí byt na chuja....drž sa

bagaja
25. feb 2010

a čo mám zas variť? ☹

lizatko1009
25. feb 2010

ahojte prave sme prisli, boli sme sa ockovat a uz aj spi, ja tiez neviem co mam varit, mam chut na buchty na pare, ale nemam cas sa s tym piplat, kolko este veci potrebujem poskladat. 😠

babulka123
25. feb 2010

deina.. ja som davala sinupred a preslo to.. pekne to vykaslala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre