Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
4. apr 2010

ránečko

no mamka s tatíkom si troška vyšli včera , ale poslušné dieťa za to spalo dnes do 7,45, žeby tie 3 dcl vína čo som si dala zaučinkovali? no prosto sme vybubkaný 😉

a dnešných 8m sme oslávili prvým pádom z postele, ale už sa rehuname tak snad je oka.

babublka a ninke dodatočne všetko naj k včerajším 8 😉

perla200
4. apr 2010

bagaja gratulka aj babulka....

no snád to bude ok....my sme od pol7 hore ale zato stihla mi vyhádzat vsetky hrnce z kredenca🙂))))))))))))

z.vrablova
4. apr 2010

Ninke a Petke vsetko naj k 8...

livia1
4. apr 2010

Ahojte, tak mi sme už tretí den po sebe od pol7 hore. Ked máme vstavat do školy tak spí do 7:00 a ked možeme spat tak je hore aj od 6:00 😠

Ninke a Peťke prajeme všetko naj k 8... 🤐

Aaaaaaaaa ideme sa smiechom došťať na Kubkovi. Ked ho položím na dlážku pri kupelnu, že mu idem nachystat vaňu, tak začne poskakovať na riťke a posúva sa dopredu. Ešte sa mi nepodarilo ho natočiť, vždy zostane pozerat, že čo to mám. 🙄

martinex
4. apr 2010

ahojte...

vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj...

u nas sa spi, noc v pohode,tak som rada...

inak nemam ani pocit,ze su sviatky,teda okrem toho ze je mm doma.... lebo sak furt varim,peciem,upratujem... no snad zajtra bude klud a pohoda 😀

deina2005
4. apr 2010

bue baby mala na seba stiahla stolicku a rovno na nos.tiekla nam krv ale uz zaspala.moze ho mat zlomeny ?spadla jej rovno na stred nosa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leri
4. apr 2010

druhy zuuuuuuuuuuuuuub, alex to zobral zhurta 😀 chce dobehnut asi ostatane babatka 😀 ale je nervozny ako slak 🙂

livia1
4. apr 2010

Leri super 😎

leri
4. apr 2010

deina, pockaj, ak ho ma zlomeny tak ju to bude boliet stale, mozno sa len buchla a zabudne po spanku ze aj padla 🙂

deina2005
4. apr 2010

no nboli ju to uz som jej ho vycistila ale ma ho napuchnuty. ☹

leri
4. apr 2010

ja budem inak vyplasena ked sa alex skyda prvykrat, zatial mi nepadol, iba som mu raz buchla hlavu o zarubnu drevenu lebo som nevybrala zakrutu do spalne 😀 taky rev spustil ze az......ale za minutu bolo po placi, iba som ho lizla, takze som vedela ze mu nic nie je iba sa zlakol

iveta6384
4. apr 2010

Ahojte,
Ninke aj Petke vsetko naj k 8 mesiacikom. Sak len teraz mali 6 a uz 8 to co fakt to leti.
Leri no Alex sa s tym nebude sr.t vezme to jednym supom a vsetky zuby naraz vylezu, sak je nejakyb drsnak nie?
Baga, babul ja mam s tych padov strach, nam sa zatial nestalo nic take, ale to je zlomok sekundy, takze clovek ani nevie ako. My mame vsade plavajuce podlahy, nikde koberec, tak ak padne tak to asi zaboli. No dufam, ze nepadne z postele, ze bude padat, az ked sa zacne ucit chodit. 😅

Deina boze chudatko mala, nechces radsej skocit na pohotovost. Boze ked tie deti tak vymyslaju, take su zvedave a vsetko skusaju a ani clovek nevie ako a nestastie je na svete. Ja som taka ustrachana mater, ze az.

Perla no ked ti vyhadzala hrnce asi chcela, aby si jej uvarila nejaku mnamku.
Matka ja sa tiez necitim, ze by boli sviatky. Drahy uz treti den v robote od 8:00 do 23:30, takze nesviatkujeme. 😒

lizatko1009
4. apr 2010

deina moj si tak narazil cely nos o postielku hodil sa do toho dreveneho ako mech zemiakov, tiez mal cely nos opuchnuty, dala som mu nan octanovu mast aby trosku vytahala a potom mu to odpuchlo, tak nam uz horucky prestali, ale zato mame hnacy vcera v telke hovorili, ze to z antibiotik a mame uz 6 zub.

leri toto sa aj mne stalo, ked sme nevybrali zakrutu 😀

deina2005
4. apr 2010

ivet bola som za susedou tak mi povedala ze zbytocne by som tam sla lebo ani RTG by nam nespravili.ma ho opuchnuty a cerveny a samozrejme ze ju sledujem.v utorok s nou zajdem lebo pokial to ma opuchnute aj tak by nic neurobili 😖

deina2005
4. apr 2010

joj kezdemu tu zuby rastu a my nic 😠

iveta6384
4. apr 2010

My inak spime nasu pol hodku pocitam a potom pojdem s krpcom na nakupy. Snad prvykrat sama autom s malym. Vzdy ked niekam ideme autom tak s mm a ja sedim s malym vzadu a zabavam ho, tak som zvedava ako to dopadne, ale do obchodu je 10 minut cesty tak snad zmakne.
Inak baby uz mi ostava lenn 7 tyzdnov v Irsku, sranda skoro po 5 rokoch. To bude zvlastny pocit odtialto odchadzat a vediet ze uz sa nevratim. Teda aspon nie tak skoro. Aj mi hadam luto bude. Sice neviem za cim, za tym dazdom a vetrom 😝 Ale nie mam tu vela kamaratov a vela som si tu zazila a odzila, tak to bude trochu smutne.
A zasa zacinat od zaciatku v Australii, to tiez bude uzas, no fakt sa neviem dockat, ale co uz.. Life is life na na nanana... 😀 😀 😎

iveta6384
4. apr 2010

Aha tak to som nevedela, tak ju len sleduj a uvidite. Snad jej to odpuchne a preboli cim skor.
Lizatko ze 6 zub, my nic. Ani sa mi nezda, ze by mal navrete dasna, tak ja uz neviem kedy polezu... haha 🙂

iveta6384
4. apr 2010

Jasne uz sme hore spali sme 34 minut, no nadhera nie??? Ja by som brala keby spal aj raz za den ale 3 hodiny, lebo tieto pol hodinovky to je o nicom, aj tak si neoddychne. 🙄

lizatko1009
4. apr 2010

ivet nwboj oni vyjdu, zuby su dedicne a ja som mala tak skoro zuby, ale aspon uz mu nemusim az tak vsetko mixovat maso zje aj nepomixovane.

livia1
4. apr 2010

Ahojte
zo zúbkov si nič nerobte, my tiež ešte nemáme, ale ved raz vylezú.
a tých pádov máme tiež pár za sebou. Pred pár dňami mi Kubko 3x padol na hlavičku na dlážku ked sedel. ešte aj na druhý den som ho kontrolovala, lebo na prvý pohlad to vyzeralo tak,ako keby sa mu tam urobila modrina. Našťastie nič z toho nebolo. 🙂

bagaja
4. apr 2010

ahojte....a dakujeme

deina ☹ ako malinká zdá sa ti ok? daj jej božtek za nás, chudatko moje...

a nám vyrastli dva a už dobré 3 mesiace nám ide všetkých 18 naraz 😅

no a ja dnes idem na disku a tatík stráži tak som zvedavá že o kolkej sa budem musieť vrátiť 😵

deina2005
4. apr 2010

baga uz je ok.strasne som sa zlakla este hodku sa mi nohy triasli.idem upiec aspon bublaninu bo deti by daco zjedli 😠

paulusa
4. apr 2010

ahojte babenky. tak ja upratane, teda okrem skleneneho stolika lebo ten my vzdy zatapka Matej palcekmi, navarene, napecene.
vcera som skusila dat malemu kravske mliecko a vobec nezbadal rozdiel. dala som mu don troska cukru a chutilo mu. vypil 120 ml. rano som mu dala znova a vypil 140 ml. takze nutrilon dopijeme a prejdeme na kravske.
deina- juuj, dufam ze mala Aimee bude v poriadku.
ivet- preco odchadzate z Irska? ak si to uz pisala, tak som to nejak nepostrehla.
baga- prijemnu zabavu a hlavne co najdlhsiu 😉

inac my tiez stale bez zubov.

facovka
4. apr 2010

ahojky hlasim sa po 3dnoch,boli sme u babky na madaroch,parada,cely den von...fifo odpaleny,oli pri sile ako vzdy 😅 ..
lizatko ze 6zubov,xi..my dva a pakaren riadna...babule co ste s bezzubymi babatkami,uzivajte si,casu maju este,aj po 1rocku byvaju este babatka bez zubkov,takze sa nemaju kam ponahlat 😉
ja s tym kravskym mliekom cakam,minimalne do jedneho rocka,skor ee,uz som pisala ze preco,podla mna proste hrozne skoroooo...ma to moje babo cas na take veci este 😉 ..
este nejake prevratne mega super novinky,abo po starom???necitam dalej,tak nevieeeem.. 😉

facovka
4. apr 2010

ju inak my tiez pad na zem za sebou mame,u babky sa mi skotulal,akurat som fifa z nocnika brala a reku co to pri nohach a to oli,ale tisko bol,len kukal,sa akosi na ritku zviezol,chvalabohu 😅 ...musim uz dvat bacha,bo objavil kuzlo pohybu a pretacania sa..nacase,xi....
ninka,petka gratulka k vymesaciu 😉 my tento mesiac slavime 2rockyyyy,boze leti to,sa opakujem uz 🙂

z.vrablova
4. apr 2010

Lenka to vaaazne, si pamatam, ked si hlasila Filipove 1. narodeniny... strasne to leti, Kristinka ma o 2 dni uz 3/4 roka...
Aj my sa uz pretacame jedna radost, na brusku stale cuva, skusa kolienka, ale odvahu este nenabrala (po tatovi asi... on je taky poserinko z novych veci 😀 ),,
My sme dnesok stravili u svokrovcoch, zajtra ideme k nasim,.... tesim... obzerstvo... nevladzem dychat.... kde je ten slastny pocit hladu...?? 😉
Pekny vecer, Let´s dance, paaa

z.vrablova
4. apr 2010

prepac,... som chcela napisat Filipkove... 😨

livia1
4. apr 2010

Paulusa ty si ale šikovná, ja som nič nepiekla, mne príde len mladší brat a velká noc je vybavená 😀 , chvála bohu.
No my sme tiež skúšali kravské mliečko pred necelými2 týždňami ale moc mu nechutilo, vypil max 30ml a viac ani bohovi. Skusim aj ja pridat pár zrniek cukru a uvidím. Maťko mi bol na kravskom mlieku od 10 mesiaca úplne. do vtedy len sunar a na noc som mu robila puding alebo krupucu z krav. mlieka.

babulka123
4. apr 2010

babulky dakujem za ninku..
a vidim ze uz skoro vsetky objavujete pohyby.. to je super... my to uz sice mame s matkou za sebou ale teraz je to tiez zaujimave.. tusim ninke prisijem nejaku rolnicku na zadok nech viem kde je.. rozlozila sa po celom byte a tak ju len hladam ..

a tak .. inak dnes super den , boli sme u svokrovcov, ninka bola s nimi vonku tak som si oddyhchla.. zajtra dojdu nasi a sestra ku nam tak sa docela tesim

paulusa
4. apr 2010

no upiekla som dva kolace, mamina 3- podelili sme si ich, takze som sikovna a mam 5 druhov 😀 . tiez necakam nejak vela navstev, mame co vyjedat po veceroch.
fac- ved ked tu citam tie problemi s rastom zubkov, tak som rada ze Matejovi este nejdu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre