Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
7. apr 2010

no krásne sú tie topánočky, vlastne s takou mäkkou podrážkou mu dávam do kočíka.

martinex
7. apr 2010

babul pekny den si mala.... a ninka pekne papa aj spinka...mozes byt na nu pysna 😀 a nutrilon beriem 😉

eviq kym nestojite,tak to netreba riesit... ale zase ja mu ich davam do kocika,ked je chladnesie... ak nie je tak len capacky, tie ako tak znesie.... dado je totiz naturista, on by najradsej nahy a bosi behal 😀

babulka123
7. apr 2010

perla co sa deje? nejako som to nestihla registrovat..

ozaj a ty bezlaktozova maminka.. heheh.. skusala si malej davat sojove jogurty alebo take nieco ???

martinex
7. apr 2010

babul, perla teraz nema cas...zabija manzela,ktory jej opity skoro podpalil dom 😀 😀 😀

babulka123
7. apr 2010

matka sak tebe je tiez nahej lepsie nie???
inak aj ninka akonahle jej dam topanky tak bud do nich kuse { chcela by som byt tak ohybna.. hehehe} alebo s nimi okamzite sucha aby si ich dala dole.. herecka.. a papucky.. no dovi dopo.. keby mohla tak si aj nohy odmontuje

babulka123
7. apr 2010

co sa stalo??? heheheh no vidim ze to tam maju vesele..

martinex
7. apr 2010

babul no ked sa vidim v zrkadle ani nie 😀

aj dado sucha pety o seba alebo si snurky rozvazuje 😎

perla200
7. apr 2010

no som tu...zaspal....vsak ráno mu to zrátam....
babul - ano dávam jej sojové pudingy a ryžové jogurty ....malej velmi chutia a dávam jej ich na olovrant....akurát zajtra si idem urobit zásoby, lebo nejak cez sviatky spapala a dosli zásoby.....

babulka123
7. apr 2010

a kde sa to da kupit? a ako sa to vola. sak nech skusim ..

babulka123
7. apr 2010

perla a co tak strasne oslavovali ze sa tak zrubal..

blazka24
7. apr 2010

ahojte po dlhšom čase, idem počítať ale veľa toho nestihnem lebo to by som tu strávila vianoce 😝

martinex
7. apr 2010

blazka a vy sa ako mate?

babulka123
7. apr 2010

vyj.., sku..., de... monitor dychu.. ninka sa odtrepala na druhu stranu postielky tak zacal pipat, ja infarkt na jazyku, ninka rev ako hovado.. chuuuuuuda, taka bola pricucnuta teraz na mne..

z.vrablova
7. apr 2010

Bagaja... beriem ta za slovo.... najblizsie nabal Petku a seba s mm do auta a hor sa... do Presova, rada vas privitam...
Topanocky mame asi 6 parov uz teraz... jedny pidi uz znosila do kociara, teraz ma 16 cvicky ruzovucke a uz jej davam take ortopedicke kozene biele 17... ostatne su 18, 20 a dvoje paradnych tenisiek, ale v tych bude takym tempom frajerovat az niekedy na jesen,.... letne boticky budeme kupovat, az ked bude chodit... Teraz ju nedavam este...
Dnes mame zopar noviniek, teda okrem zuba... sama si podsuva nozky pod zadocek a ked ju prichytim (sama este neudrzi rovnovahu), tak sa kolise ako Babulkina Ninka pred 100 rokmi na tom videu.... Ja sa tesim, konecne sa nieco pohyna...... v jeden tyzden sa pretocila aj skoro na 4 vstane... mozno do mesiaca aj 4nozkovat budeme... hehe... zobrala to zhurta, potvorka mala...
A ucime sa robit indiana, strasne sa na tom dnes rehnila...
Perla, tak uz mas klud
Babulka, u nas som s malou na kupanie casto sama... a chcem sa pytat.. kupete este stale kazdy den?? Nam kozna odporucila znizit kupanie na kazdy druhy den, kedze mala suchu pokozku... ale spava lepsie v tie dni, kedy sa kupe, tak neviem...

z.vrablova
7. apr 2010

Babul... 😕 moje nervy...

babulka123
7. apr 2010

z... noo sak to ze ja si to uz ani nepamatam.. hehehe
ale ako som hovorila.. u vas to teraz pojde straaasne rychlo.. este budete radi, ze vam len lezali alebo sedeli.. pockajte, mohli by sme vam s matkou hovorit.. hehehe

a kupeme kazdy den.. niekedy je to dlhsie niekedy je to len take splech splech ale ja to berem podla seba, tiez mi je lepsie ked sa vecer osprchujem..

martinex
7. apr 2010

babul ty kokso ☹ a ty nemas taky,ze tam su dve platne? lebo ja hej a mam to roztiahnute po celej postielke,lebo dado tiez cestuje 😉

babulka123
7. apr 2010

zuzi . ani nehvoor..
matka nie nemam .. mam len jednu a ta je nad hornou castou , budem ju musiet posunut viac do stredu .. nemam nervy to vypnut a nechat to tak .. neviem .. sakra..

leri
7. apr 2010

ahojte, ja som bola minule pozerat topanky a predavacka ze kolko ma? a ja ze 7,5 mesiaca a on ze tak to asi 17, doniesla a boli mu male, tak doniesla 18.......a boli mu tesne, to uz na mna kukala ze ci dobre vidi a ze ci som sa nejako nepomylila.......dostali sme sa na 19 s tym ze ked chcem rezervu tak 20 .............takze alex bude mat asi lyze alebo co.........

z.vrablova
7. apr 2010

Leri... Kristinka ma teraz asi 16, do 17 jej este jeden moj palec vojde.... ale ona je extreeem.... no mozno aj tvoj Alex 😀 ... ale sak chlap, tak co chces...

babulka123
7. apr 2010

zuzka.. ja mam jedny papucky cervene 17.. nechces? ninka ich mala asi 5x obute a uz su nam male..

martinex
7. apr 2010

leri aj dado ma 19tky..no co, ma lode po tatovi 😀

babul tak to posun do stredu...ja tiez este nejak nemam silu to vypnut...tak do roku budem pouzivat,potom pojde do krabice

babulka123
7. apr 2010

no musim ale az rano .. myslim ze na dnes jej uz stacilo budenia.

leri
7. apr 2010

martinex, tak to som rada ze neni az taky extremny........ja ho nechavam niekedy v capckach,ale uz su mu male, ani ich nenatiahnem na nohu, a uz nechcem kupovat, radsej topanky kupim......tak teraz nosi len take kapce ci ako to mam povedat bez podrazky ako ponozky, ale uz je´v tom smiesny takych chlapisko............
dnes som stretla kamaratku co ma 3-tyzdnove babo...........kokos aka nostalgia......sak to uz ani pravda neni ze alex bol taky malyyyyyyyyyyyyy 🙂

martinex
7. apr 2010

leri no dado ked je nahodeny ako tazky frajer a k tomu ma capacky,tak je to smiesne...ale tak ked tie boty nema tak rad,tak ked nemusim mu ich nedavam

blazka24
7. apr 2010

no babule zase nestíham čítať, cez deň sa nedá a teraz v noci konec sveta.......

idem tiež kúpiť topánky krpcovi také nejaké s tvrdou podrážkou lebo tie obyčajky plátenné si zobúva a teniskové olyzuje, začal byť nejak nadržaný na šuchačky, tenisky, ponožky oooooooooooch čo to ja mám za dieťa........

perla môj muž tiež nevie piť a na druhý deň horekuje ako ho hlava bolí a čaká že ho budem ľutovať, tak bych ho šlahla mokrým vechťom ale čo už narobím 😀

môj muž síce stále doma ale keby mohol nalepí si zadok na komp a keď malý plače tak ho vezme až ked zahučím........ale záleží od nálady, ale zase musím uznať že s malým je vonku dokedy sa malý nezobudí a to potom sa večer čuduje že je ako odtrhnutý z reťaze lebo je vyspatý 😀

blazka24
7. apr 2010

baby a čo som sa ja s koňom zrazila že neviem číslo topánky? šak som mimo čo tu čítam, idem kupovať jak dement a neviem čo vlastne 😝

z.vrablova
7. apr 2010

Blazka, citaj poriadne,... nemozes aj tak kupovat podla cisla, teda v zavislosti od veku.... vidis, ze sme v rozmedzi... 16-20 a nase deti su v priblizne rovnakom veku... tak jedine s Riskom a skusat,....

facovka
8. apr 2010

bre ranko, babule kym sa da tak babatka nechavajte s bosou nozkou, teda ak v celom byte nemate dlaz by a parkety, idealne na kobercekoch, ja mam kus v obyvke taky ten autickovy, tak tam ho budem davat,ale sak ked zacne behat sam, tak ho tam uz nik neudrzi a pojdeme aj my do topanociek, my mame Superfit-y sandalky, parada...kupujte idealne sandalky, bo ked cely den bude v tom tak aby sa mu nozka nepotila....to len taka rada 😉 a sak ide leto stacia nam jedny sandalky + jedny "cele"..aj tak za 2-3mes.zase ine cislo nozky, toto zo zaciatku je des jak im rastu 😉

paulusa
8. apr 2010

dobre rano, tak my noc katastrofa, vobec som sa nevyspala. maly sa o polnoci zobudil a rical. dala som mu mliecko a do nasej postele, aale ani to sa mu nevidelo. horko-tazko zaspal a o 3 zas rev. netusim co sa to s nim porobilo. potom zaspal a od 6 zase rev, az kym som nezodvihla rit z postele a pana neobliekla. a to ma skoro slahlo, lebo mm vecer daval Mateja do spac. vaku a nedal mu dole capacky, takze v nich spal 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre