Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
5. máj 2010

lizatko, a to akoze kto povedal ze telata mlieko nepiju od kravy? 😀 😀 ta,,,, co ja viem, a to z videnia, tak piju 😀
a hej, znasa to dobre. ziadne reakcie.
a podla mna - je to len reklamny vystrel... pred rokmi bolo umele mlieko iba SUNAR,,, a dnes uz na Sunar ti aj doktori povedia, ze ho nedoporucuju, ze radsej preferuju Nutrilon, lebo Sunar je sladky a bla,bla,bla 😉 no vsak,,, co doktor to iny nazor 😀

missy97231
5. máj 2010

to s tym telatom som to asi zle pochopila 😀 😀

a mna sa doktorka ani nepytala, a mna to ani nenapadlo spomenut.
marti, ty kupujes z obchodu,,,?

martinex
5. máj 2010

missy ano kupujem,automaty tu nemame.... naprv som kupovala take nejake bio,skoro za 50korun liter...teraz uz obycko plnotucne rajo 🙂
a to stym telatom podla mna lizatko myslela tak,ze telata nepiju nase mlieko-MM,tak preco maju pit nase deti kravske...

aj ja som toho nazoru,ze je to vsetko len reklama a marketing... samozrejme,pokial ma dieta problemy,komplikacie,alergie alebo cokolkvek..ale u nas nikto v rodine nema ziadne potravinove alergie, my s mm vobec ziadne...tak nevidim problem..jasne keby ho nechcel,alebo mu nerobil dobre,vratim sa na Nutrilon,ale takto nemam dovod

missy97231
5. máj 2010

hej,,, prehliadla som to slovo "nase" 🙂

ale niekedy akoze z tych nazorov sa mi rozum zastava , a fakt neviem, s ktorym sa mam stotoznit, lebo tolko ich je odlisnych, co sa tyka vychovy deti 😀

lizatko1009
5. máj 2010

misyy nie, ze telata piju mlieko od kravy, ze telata nepiju nase, tam bola otazka, ze preco potom my ako ludia by sme mali pit mlieko z kravy 😀 jj zle si to pochopila, ale to neva, ano lekari preferuju na prvom mieste nutrilon, nechapem precom je to len reklama

martinex
5. máj 2010

missy najlepsie je ist si podla seba... ja neriesim nikoho co mi kto hovori,ci mama ci svokra....vypocujem si ich,ale spravim podla seba...

lizatko nic v zlom,ale argument ze telata nepiju nase a preco by ludia teda mali pit kravske mi pride ako total blbost... ja zbozbujem takychto samozvanych odbornikov co hlasaju neviem ake absurdity...uz som tolko toho pocitala na nete a nielen na stravu deti,ale aj matiek,pripadne este tehotnych,ze mi niekedy rozum zostaval stat....

no, na mna je toho dnes uz moc,idem do postele,muz tu pri mne uz aj tak spi na gauci 😎 dobruuu

zuzkamilko
6. máj 2010

dobre ranko.....
hlasim aktualne miery z poradne:10 810g a 76cm 😀 a tie veci okolo kravskeho mlieka,ja tomu tiez neverim,popise sa na nete hocco,len aby sa UM predavalo....ja maleho len kojim,ale ked prestanem,tak od roka chcem prejst tiez na kravske
napr. moja sesternica sa niekde na nete docitala,ze treba do roka len kojit ☹ a tak do 9 mesiacov male len kojila a nic jej nedala a ta vrieskala (asi od hladu) 😒 😒 😒

eviqa
6. máj 2010

dobré ráno, tak my noc o.k., len teraz malý mrnčí. Už druhý deň je strašne umrnčaný, nič nestíham, mm vkuse v práci, domov až večer, takže už dva dni na figu. 😝

perla, držím palčeky, aby sa to upravilo. Možno z toho fakt vyrastie

marti, blahoželám k prvým krôčikom

ivi, ani my ešte nesedíme, i ked včera si sám sadol na posteli a sedel. A najviac ho teraz baví stáť na nohách. To je nenormálna zábava. Stále kuká dole, že na čom to vlastne stojí 😀

...a mlieko? my ešte nedávame kravské, iba bebu.
a už som zabudla čo som chcela 😔

zuzkamilko
6. máj 2010

aj ja som chcela,ze perli drzim silnoooo palce,nech sa to upravi a mati gratulka k prvym krockom,asi ked moj maly spravi prve kroky,tak sa rozplacem 🙂

zuzkamilko
6. máj 2010

a este baby,drzte sa na statniciach,vela sil do ucenia!!!!! 😉

eviqa
6. máj 2010

zuzi, blahoželáme k váhe. Tak vy ste riadni veľkáči 😉

babulka123
6. máj 2010

ahojte..
takze vcerajsi pokus o uspavanie asi nebol naj napad, budila sa kazdu chvilku s placom skoro vobec som nespala..
no uvidime ako to bude dnes ale vzhladom na pocasie by som taaaaak spalaa... od pol 7 sme hore, ale vsak to je nas standard..
len neviem co budem dnes robit, to pocasie je ozaj na figu.. heheh co by som za neho dala min. rok ked som tu lezala a potila sa vo vlastnej stave..

statnicove babulky drzim palce.. nech mate co naj babatka aby ste sa mohli ucit.. ja by som to traz nezvladla ani keby som velmi chcela..
mimohocodom ma boli ceele telo, vazne citim kazdy jeden sval tak dufam ze nebudem chora ale je to len trapna jarna unava... hehehe rano som vstala uplne dolamana..

babulka123
6. máj 2010

toto bude den od raaaana len eeeeeeee,,,, uuuuuuuu... mmmmmm moje nervy uz teraz.. pri hrackach nebude ani sekundu len kuse do stola a potom pisti.. boze .. poooomooooc.. zacinam byt strasne podrazdena

zuzkamilko
6. máj 2010

babulka...drz sa!!!!je to pravda,niekedy clovek trochen straca pri detoch nervy,ked su take horsie dni 😖

eyya
6. máj 2010

babul nezavidim my sme to mali pred par dnami ale vcera konecne vysli dalsie dva zubky a dnes je uz lepsie ale viete co je sranda pocas tych "blbych" dni sa asi trocha rozmazlila 😅 a teraZ to skusa vyuzit 😀

babulka123
6. máj 2010

eya.. tie blbe dni uz mame mesiac.. ja uz neviem co s nou ..
je to presne to blbe obdobie.. nic ale vaaazne nic ju nebavi vsetko tak na 3 sek..
pisala som to tu par stran dozadu... ked je na zemi, chce byt na rukach ked je na rukach chce byt na zemi, len sa mi liepa po nohaviciach, ked sa s nou idem hrat tak sa postavi alebo odleze, ked idem za nou tak zas dookola, na zem na ruky a stale len plac..
je..te zuby..

bagaja
6. máj 2010

ahojky

Baby THE END.....ako vážne, naša noc???? že katastrofa je slabulinké slovo, netuším či som spala vôbešc pol hodky v kuse, mám pocit že som stále dvíhala cumlík zo zeme, hovorila pšššššššššššššt, a hladkala....a k tomu všetkému debilné sopliská, zubiská a ešte aj teplota.....a teraz to pokaračuje ako v kuse revy, mrnčanie, proste hračky ani náhodou len mame na ruky, uťž nemá teplotu tak som zvedavá čo to bude.....

My sme ako počasie akonáhle prší tak my celé dni preplačeme a ked svieti slniečko tak sme tiež oka.....

a ešte ma v noci 4 x tak kusla dio cicky že som normal plakala 😢 a povedala som že som skončila s kojením, proste fakt už nevládzem....

a kravské začínam aj ja dávať a dokonca mne to odporučil Dr. a malá nemá reakcie takže dávam....

eviqa
6. máj 2010

babulka, bagaja, držte sa. 😉
aj my už dva dni mrnčíme, tak možno je niečo vo vzduchu. 😒 to len taká mierna sebaútecha, lebo len ked si pomyslím na slovo zuby, tak mám tlak 200

eviqa
6. máj 2010

...no idem ja obriadiť našu domácnosť, lebo to tu vyzerá hrozne. A zajtra príde brat, ešteže dal vedieť aspoň dnes a nie zajtra tesne pred KE 😝

bagaja
6. máj 2010

evi ty pri tvojom tlaku radšej na zuby nemyslí 😉

bagaja
6. máj 2010

baby ešte že bývam na 8ičke, že ked vyskočím tak to mám isté.....

bagaja
6. máj 2010

baby a myslíte že paradajku už môžu? to je silný alergén, nie, NA TEJ STRáNKE čO DALA LíZATKO JE PARADAJKOVá Z RYžOU, NO NEVIEM NEVIEM....

inak lízatko dík za tie stránky...

eviqa
6. máj 2010

bagaja, snažím sa nemyslieť, preto hľadám iné trápne výhovorky 😅
a paradajka? no kukla som do múdrej knihy a tu píšu, že od 9. m baklažán, ružičkový kel, karfiol, kaleráb, uhorka, paradajka, špenát, mangold, červená repa, hrášok, zelené fazuľky, kukurica, por, kapusta, kel. No včul bud múdra. Ale my sme napríklad karfiol, kaleráb, špenát, čerrvenú repu, por, zelené fazuľky už jedli skôr. Tak skús s tou paradajkou.
ja som môjmu včera dala hrášok a dajak len tlačí a nevie sa toto.

bagaja
6. máj 2010

veď ja sa už nevyznám čo ano a čo nie...no idem ešte pokukať že dnes bude...

paulusa
6. máj 2010

dobre ranko, teda u nas uprsane. 😒 dva tyzdne som tu nebola 🙂 , som sa dobijala slnecnou energiou 😀 .
drobec je trochu prechoreny- sopliky a kasel a neviem ci sa mu netlacia aj dalsie zubky ☹ .
ja sa mam v ramci normy. v utorok idem do poradne, tak dufam ze ma nezavru do nemocnice.
ozaj a drobec vazi 9100g.
idem vas citat, co mate nove.

bagaja
6. máj 2010

pauluš ahoj....mimčo počúva...no dúfam že sa krčok spamatal a nikam sa neponáhľa...držím palce....

A Maťko má krásnu váhu...máš čo robiť....

facovka
6. máj 2010

babul a to zuby??mate uz nejake??to asi take obdobko ani z voza ani na voz 😒

facovka
6. máj 2010

zuzi inak vaha paradna, ja ratam ze mymame okolo 8kg 😅

martinex
6. máj 2010

ahojte.. u nas noc ok,len sme nejaky mrncavy,hnackujeme,takze cakam ze zuby vylezu kazdu chvilu,ale tak to si hovorim uz dva tyzdne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre