Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
30. okt 2009

no ano kolka...ale ešte uvidíme čo do rána...vieš aká by som bola stastná, keby sa to podarilo? bože...

kolka1
30. okt 2009

A ona Ti doteraz v noci vobec nespavala v posielke?

perla200
30. okt 2009

no ona do 7 týždnov mala strasné koliky tak spávala v kočíku....a odkedy ich nema som jej dala týžden na regeneráciu a odvtedy ju učím na postielku....raz v nej spala celú noc raz! a potom zase nič....

kolka1
30. okt 2009

Perli tak drzim silno palceky. My sme dnes premiestnili v spalni Borkovi postielku tak som zvedava, ci to bude mat uspech. Idem bo sa mi oci krizia. Dobru 🙂 .

perla200
30. okt 2009

aj mne sa krížia...idem aj ja...stačilo na dnes....dobrú noc vsetkým mamičkám a detičkám 😀

z.vrablova
30. okt 2009

kym som vas docitala, uz ste vsetky zdrhli...
ja som si dnes urobila den pre seba... mame som rano odovzdala kociar a isla som na kozmetiku, veci povybavovat a tiez som sa bola prihlasit na kurz anglictiny od januara, tak mi dali test pisat... heh, zvedava som kam ma zaradia...
Kristinka dnes mala spavy den, kam lahla, tam spala. V kociari v tej zime prespala 4 hodiny...
Zaspala bez zavinovacky, tak sa vytesujeme....
My sme malej uzavreli zivotne kapitalove poistenie speci pre deti do 25 rokov (20E/mes) a manzel ma v TB zalozene podielove fondy, tak tam mame ulozene peniazky... ci vyhodne, to ukaze cas... hehe

kolka1
31. okt 2009

Dobre ranko,

tak definitivne v noci peklo. Hore asi 4 x a o 4,10 nam prvy krat zacal pipat monitor dychu.

bagaja
31. okt 2009

ahojte, no kde ste všetky ešte spíte?

Kolka nám minulú noc pípal, ale malá si v klude buvala a odfukovala, čiže buď pňblbol stroj, alebo chúďa moje slabo dýchalo a nezachytilo ju to, ale radšej nech pípa zbytočne ako keby nemal pípať 😖

no my sme v noci boli iba raz hore, supiš, ale za to ráno už o pol siedmej, no a o osmej zaľahla naspäť a už spí 40 minút- žeby sa išla polepšiť 😅

babulka123
31. okt 2009

ahojte, dobre ranko...

baga tak ako boli ste niekde ci nie? tusim si pislaal ze mate ist k znamym.. my sme boli, a v pohode, dokonca sa sama zobudila az o tej 4 rano, takze spinkala krasne do pol 8. dari sa nam to postuvat, spat isla o pol 8 tiez, takze uz to zacina byt v pohodicke... snad, klop klop... teraz uz lezi v ohradke a vidim to na chvilku a zaspi znova.. uz sa tka uklada, takze dostala Nufka a o chivlku bude ticho.. heeheh

baby vcera mi marek doniesol keramicky noz... tak to je aka parada, asi tak 3 dnovy gumeny rohlik som prekrojila ako nic.. s nozikom ako do masla.. paraaada..
ja len ze dobry typ na darcek napr. pre mamu do kuchyne.. nema to chyby..

adenka
31. okt 2009

ahojky,

tak ja som grogy... mala bola od pol 2 hore kazde 2 hodiny... rano som ju dala tatikovi nech sa stara ze idem dospat, tak to dopadlo paradne... mala sa pokakala v sedacke, moj drahy si to samozrejme nevsimol a ked zacala rucat tak jej strcil flasu a po 10 minutach mi ju nervozne doniesol ze od neho nechce... no tak som ju prebalila, babula sa usmiala, vypila nejakych 40, este si potiahla 2x z prska a zalahla... nooo asi popri vychove dcery zacnem aj s vychovou otecka 😀

lulu medovka znizuje mlieko??? 😨 😨 to som netusila... dik za info... a mozem aspon salku denne?? ci radsej vobec?

babulka123
31. okt 2009

aden.. zlatiiiik.. inak s tou vychovou zacinam aj ja.. hehehe

martinex
31. okt 2009

ahojte...

tak mm mi opravil ten monitor dychu,cize ked sa krtko zobudi instalujem ho do postielky a budem kludne spavat 🙂

inak noc ok, vecer dame maleho mame na strazenie a s mm ideme do mesta,tak sa tesim 😉 vdaka bohu za starych rodicov...

babulka123
31. okt 2009

matka uzite si to .. heheheh my ideme dnes k starym rodicom len neviem kedy lebo obaja este drochmu.. heheheh

babulka123
31. okt 2009

a ja som blba ze nedrochmem tiez ale co uz.. vy ste prednejsie.. hehehe

adenka
31. okt 2009

babul no myslim ze marek je v tomto celkom sikovny, nie? 🙂

mati tak si to pekne uzite 😉

martinex
31. okt 2009

babul si zlata ze si sa kvoli nam obetovala 🙂

a ten vecer,to je stretko so spoluziakmi..takze to bude skor smutne ☹

babulka123
31. okt 2009

aden .. nooo chvilku.. heheh ale nie da sa.. len ja sa musim zbavit toho blbeho pocitu ze to nezvaldne..
teda urcite nezvladne prebalit ak je mala posrata.. ale to byva vacsinou len rano..

matka.. ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to moc luto..

adenka
31. okt 2009

babul ale aspon si vsimne ze ma nalozene 😀

mati ☹ .. ako si sa rozhodla s s tym pohrebom?

z.vrablova
31. okt 2009

aj my mame vecer Helloween party, tak pridu stari rodicia strazit. Idem si ja dnes navarit nedelny obed, zajtra budeme chodit po cintorinoch...
Noc super, vstavala o polnoci a o siestej rano...
Rano sa konecne po 2 dnoch vykakala, nastaatie ziadna zapcha...

z.vrablova
31. okt 2009

Matka ☹

perla200
31. okt 2009

ahojte baby...takže NASA simonka PRESPALA skoro celú noc v postielke...BABUL vdaka velká za radu...fakt obložila som ju plyšovými hračkami a pozerala na ne a zaspala SAMA!! síce to trvalo hodinku, ale možno to bude skracovat....vydržala do pol 3 potom sme papali a o 6.h začala mrnkat tak som ju zobrala do postele k sebe a o 7.h definitívne hore... potom zachrnela reku ideme s mužom povybavovat veci do mesta...strazila babka ale museli sme sa urýchlene vrátit mala plakala a plakala....ale samozrejme že hned ako ma zbadala prestala....tak sme sa napapali, trosku pokecali a zaspala...moje milované...ale viete aká som rada že vydržala v tej postielke????
proste fakt potrebovala nejaký mantinel a ruky mala položené na plysových hračkách a spinkala.....inak krásny víkend prajem....

môj muž mi kúpil topánky....síce žiadne vysoké červené čižmy, ale vibramy že vraj ich potrebujem...no ok...a ja že potrebujem čierne rifle, tak som si kúpila...a malej krásne ružové šaty - zajtra mame oslavu kedže mala meniny a bude mat aj tortu...tak som sa tesila....

leri
31. okt 2009

a to co toto ma byt??? dnes ste si vsetky zobrali neplatene volno ? alebo mi blbne kon 😀
kde ste vsetkyyyyy........

leri
31. okt 2009

perli, gratulujem k prespatiu v postielke 😀 aj k topkam.....a aj k rifliam 😀 ja som s drahym nebola na nakupoch ani nepamatam.....uz som aj zabudla ake to ma vyhody 😀

kolka1
31. okt 2009

Ahojte,

tak ja som dnes pokrocila na FB a dala si tam svoju fotku 😝, celkom vykon.

Leri no ako? Co Alex a zubky?

lulu73
31. okt 2009

Ahojte

my sme sa teraz vratili z detskej oslavy...neterka mala 4 roky...Emma bola uplne uzasna, kukuckovala, papala, spinkala...ani chvilocku dnes neplakala, az som z toho zmatena....

adenka
31. okt 2009

cafte...som grogy..dominika dnes za cely den spala hodinu....20 minut v obyvke pri prse a 40 minut sme si zdriemli spolu v spalni... a je hore doteraz vyskerena ako slniecko...
moje mlieko tusim definitivne finisuje....dnes som si prsne vlozky menila raz, co inokedy aj 5-6x....nechce bebu, nechce nutrilon, a ziadnu flasu..skusila som 3... dokonca animaterske nechce z flase...dochadza mi fantazia ☹ ☹ ☹

lulu73
31. okt 2009

leri...my sme tu vzdy ked ty nie...miname sa 😉

lulu73
31. okt 2009

aden...tu medovku opatrne, tak mi napisala annag

kolka1
31. okt 2009

Adenka,

porad sa s Annag, ona ma v albume rozne alternativne metody prikromovania. Nedudluje = nevezme flasku a nevie co s nou. Mas narocne dni, musis byt z toho uz aj unavena 😒 .

Lulu tak to sme dopadli definitivne sme nase zurky vymenili za destke oslavy. No pekne 😀 😝.

lulu73
31. okt 2009

kolka...coze coze to tu citam??? zla noc + monitor??? nemala si s postielkou hybat...preco si ju dala inam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre