Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
11. nov 2009

díky babulka bolo to fajny si prečítať ale nemyslím si to isté čo anag.......no ako sa hovorí niekedy aj odborník radí len z vlastného presvedčenia a teda je to subjektívny názor............

bay
11. nov 2009

blazka ja hak nemam a ani ms 😵

bagaja
11. nov 2009

no tak ja vyspinkaná, malá ešte lomí, vonku padá dážd so snehom čiže dnes budeme doma, bo auto v oprave 😠

no livi tak vidíš že planý poplach, ešte doki potvrdí a je to oki...

no baby a ja som HAk nikdy nebrala ani neberiem ani sa nechystám, ja to nechám tak a snád to s mm ustriehneme 😉

stansun
11. nov 2009

ja som sa tak super teraz vyspala pri malej, fakt m to super padlo a sa cudujem ze celu 1.5 hodinu bola potichu lebo ona sa zvykne budit ja jej dam dudlik a pokracujeme dalej ale asi uz citila ze si potrebujem aj ja oddychnut 😉

missy97231
11. nov 2009

mati, ja mam tu istu HAK, a mne doky povedal ze kramy by som nemala mat... ale mala som raz, a odvtedy nie.

perla200
11. nov 2009

ja mrznem nan balkonen už hodinu.... silný odpor k spánku no vietor anzima ju zlomila....brrrr

adenka
11. nov 2009

baby toto pocko je aky humus... 😠 uz dva dni sme neboli vonku 😠

kolka1
11. nov 2009

Tak moj syn sa zrejme ulozil k zimnemu spanku 😀. Od ranneho vstavania o 6,45 bol za cely den hore dokopy dve a pol hodiny. Zeby ho zmohlo zle pocko? 😀 😝 A to sme boli aj cca 2 hodky von ale je tam pfuj, pfuj hnusne. Ale museli sme ist k dokyne zaniest moc a potom sme navstivili babku s dedkom zlupli palacinky a sup pesom domov 😉. Teraz lomi dalej doma.

rene82
11. nov 2009

ahojte, livi tak snáď to bude tak, ako ty chceš 😉 mňa by asi tiež piclo, keby som si teraz našla // 😅

reginetta01
11. nov 2009

čaute maminy! No teda, livi, kurník, nečakala som, že sa niektorá ohlásime, že //. No, v každom prípade želám, aby to dopadlo tak, ako chceš.
Som od samého šoku aj zabudla, čo som chcela napísať.

rene82
11. nov 2009

včera sme boli na poradni a vážime rovných 6 kg 😵 a nemôžem dať tamarku zaočkovať proti rotavírusu, lebo má reflux a vtedy je to kontraindikácia

a mati, babul - na plávanie mi dr neodporúča chodiť v zime, až na jar. takže pôjdeme asi až marec-apríl 😖

rene82
11. nov 2009

inak aj ja berem cerazette a mrchu som ešte vôbec nemala.
na padanie vlasov som si včera kúpila ten panthenol a zinok, že sa to môže aj počas kojenia. prídem domov a na zinku napísané, že počas kojenia ee. beriete to aj tak? 😅

adenka
11. nov 2009

rene cozeee???? vsak aj domca ma reflux a doky nam nic nepovedala...ja uz mam ockovaciu latku doma 😲

rene82
11. nov 2009

no mne to tak povedal, že je to kontraindikácia a vtedy sa to nesmie podať. tak neviem. tiež by som jej to najradšej dala, ale aby jej to malo uškodiť, tak radšej ee

rene82
11. nov 2009

a musí mať v poriadku aj pečeňové testy

reginetta01
11. nov 2009

Rene, vy máte akési modelkovské miery. My sme toľko vážili, a nemali sme ani 3 mesiace.
My sme sa dali očkovať, ale žiadne testy nám nerobila.

rene82
11. nov 2009

no nám ešte v septembri brali kontrolne krv, keďže je skôr narodená. a mala trošku zhoršené pečeňové ALT. proti rotavírusu by sa mohla očkovať iba vtedy, ak by ALT bolo v norme a hlavne ak by nemala reflux, čo bohužiaľ má. a keďže sa očkovanie robí iba do 6 mesiaca, tak nehrozí, aby jej to zatiaľ prešlo.

perla200
11. nov 2009

rene a čo sa stane ked ma bábo reflux a je očkované????

rene82
11. nov 2009

to práveže neviem, čo by sa mohlo stať. som sa zabudla opýtať, hlava deravá 😅

martinex
11. nov 2009

rene no mne dr zase vravela,ze v zime je to dobre ...ze sa tym zodolnuje organizmus a imunita.... aj z viacerych zdrojov som to pocula....

missy ja som mala zatial len raz,ale nasla som pripady ked baby nemali cely cas ako brali cerazette a potom aj take co krvacali 5tyzdnov v kuse...tak ja neviem,ako potom zisti zena ze je tehu 😒

bagaja
11. nov 2009

baby ako mám malú ešte uložiť aspon na pol hodku aby vydržala do kúpania ☹ nedari sa mi to a viem že potom bude nervná 😠

facovka
11. nov 2009

jeej baga tvoja mala ake ma krasne modre ocka,ja som chcela aby fifo mal,nevyslo,a vyzera ze ani olimu sa uz nezmenia,teda zmenia na hnedozelene ako mam ja..modre uz z toho nebudu,skoda...vy mate obaja modre?? asi jej ostanu,ked ma taku peknu farbu 😉 😵

bagaja
11. nov 2009

no fac praveže my anio jeden nemáme modré oči, takže predpokladám že sa nám ešte zmenia, no ale keby ostali by som sa potešila 😉

facovka
11. nov 2009

a nikdy nevies,geny su svina 🙂 ale je pravda ze nas fifo mal este v 4-5mesiacoch krasne azurovo modre,a teraz hla nic to s modrou nema 🙂

bagaja
11. nov 2009

fac 🙂 ale obaja majú krásne vlásky čo sa o nás nedá povedať, ale šak dáke hádam dorastú 😀

livia1
11. nov 2009

No tak dnes sme mali aj dobre správy. Boli sme na poradni a máme 5950g. 🙂 Mali nás aj očkovat ale že je vysoka chorobnost tak to prelozila o tri týždne neskor.

bagaja
11. nov 2009

livi pekna váha aj maja malá važila 5980g na poradni pred tt., no ale my už máme prvé očkovanie za sebou

perla200
11. nov 2009

livi neblázni...my ideme zajtra na očkovanie a už som psychicky pripravená...dúfam, že nás pichnú....

lulu73
11. nov 2009

dobry vecer

nasa mala Emka sa dnes rozhodla, ze nebude spat...a tak nespi,iba kukuckuje,rozprava,pozera kade tade,rozhadzuje rukami a nohami a obcas vykrikuje ze je uz strasne unavena...ideme sa okupat a uvidime co dalej 😝

pridala som dnesne nove fotky

lely29
11. nov 2009

Ahojte.Tak my sme dnes so očkovaní zatial je to celkom v pohode uvidime ako bude v noci.Vážime 5860g.Lulu mala je strasne zlata.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre