Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

aninka29
22. nov 2009

ďakujem pekne...........naše poznávacie znamenie už v porodnici 😀 😀 😀 😵

babulka123
22. nov 2009

no tak to aj u nas.. boli sme skoro najvlasatejsie .. ale Ninka je blondava.. a ma ich teda poodstatne menej.. heheh

aninka29
22. nov 2009

babul,tie posledné tri fotečky nemajú chybu 😵 😵 😵 ...nádherná 😵 😵 😵 ..na spapanie 😵

aninka29
22. nov 2009

a tie dudlíky sú senzačné 😀 🙂 ...kde si ich kúpila???

babulka123
22. nov 2009

aninka.. z. vrablova mi pomohla..
skus stranku
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

aninka29
22. nov 2009

no tak do toho sa ja nepúšťam,lebo by som ešte niečo dodrbala 😀 ..........ak natrafím na z.vrablovu,tak sa popýtam 🙂 ...........a sú silikónové alebo kaučukové dudlíky?

martinex
22. nov 2009

ahojte...

tak mi sme prisli z obeda...maly spal doobeda len 2 hodky potom nechcel,u nasich bol uz umrncany,tak ze ideme domov a spat, a len sme sadli do auta,tak po prvej zakrute uz spal....

ja mam v plane si dnes nafarbit vlasy,nech tych par co mi este ostalo nejak vyzera 😀

babulka123
22. nov 2009

matka.. no ja som sa uz dorozculovala.. {neuveris ako dlho mi trvalo napisat to slovo heheh}
vyzeram ako pani...., nemala som sa dat strihat..ale co uz. dorastie..

my sme sa zobudili po 3.15hod. a je uplne super, spokojna sa hrajka, okolo 4 ide znova... nejako sme stale na tom rezime ze okolo pol9 do 9, potom od cca 11 3-3.5 hod a potom na vecer este okolo 4 pol hodku.. a to je akurat kedze chodi o pol 8 spinkat..

inak na FB som dala video ako keca s kolotocom

facovka
22. nov 2009

ahojky maminy,ja len narychlo,Fifa mam choreho, horucky od vcera ku 40ke 😔 , na gulku..chudacik..ani nadcha anin ic,tak neviem co to...bojim sa aby aj oli neochorel, spali sme kazdy v inej izbe,ale neviem ci sa tomu vyhne..ak do zajtra neprejdu horucky ideme s fifom k dr. ☹ no hroze,vazte si ze mate deturence zdrave, cmuk vsetkym 😵

perla200
22. nov 2009

čaute baby....no tak moje vlasy sú katastrofálne...síce ich mam husté ale ako chodím tade zbieram chumače...už som si kúpila nizoral na lupiny a včera zafarbila lebo som mala šediny....

facovka držte sa s malinkým...myslíme na vás...

blazka24
22. nov 2009

babul pozrela som konečne malú na podnet aninky, tie posledné tri foto sú fakt bohové, som sa dobre zasmiala 😀

facovka len nech rýchlo vyzdraviete, držím palčeky........

perla čo sa týka vlasov, tak ja som sa aj dala ostrihať aj prd z toho, vlasy stále padajú, dúfam, že to prestane skôr ako mi zostanú tri chlpy v troch radoch 😀

boli sme na hodinu a pol vonku lebo malý bol mrzutý doma, vonku je rezko ale kukučkoval na zvieratko na kočíku zavesené a zrazu zalomil.........teraz spí na chodbe v kočíku a nie a nie sa prebrať, mliečko už je nachystané lebo ak neje dlhšie ako 4 hodky, vrieska keď sa zobudí ako keby umieral od hladu 😀

martinex
22. nov 2009

no ja som si dala vydatneho slofika, sak co ine v tomto pocku.... malemu som davala jest,pri tom som zaspala...mm prisiel do spalne,ja spim,prso vonku a maly zuzkal ruku a smial sa... tak ma drahy nechal spat,maleho zobral... teraz sme papali opat a uz spi maly a ja som hore 😀

takze farbenie vlasov sa nekona dneska,mozno stihnem zajtra 😅

fac tak sa drzte, naozaj ta obdivujem,ze zvladas oboch chalanov... a hadam sa fifovi coskoro polepsi...

idem trosku posurfovat po nete a potom robit francuzaky na veceru 😉

mirka8105
22. nov 2009

ahojte vsetky mozem sa k vam pridat?ja mam malu Karolinku narodila sa 10.08.2009.

martinex
22. nov 2009

mirka jasne....kludne sa pridaj... 😉 potom si hod do pasu mesto a dietatko,nech vieme odkial si 😵

blazka24
22. nov 2009

mirka jasan pridaj sa, píšeme si čo dokážu naše pokladíky a čo bolo cez deň, tak sa pridaj a informujme sa navzájom o dieťatkách........

mm ma prekvapil kúpil malému na vianoce hrajúceho psíka,doteraz som sa s tým hrala , je to fakt zlaté - len neviem pre koho je to zaujímavejšiel, lebo Richard zatiaľ neprejavil záujem ani o pesničku čo spievajú pri stlačení nožičky 😀

mirka8105
22. nov 2009

tak dakujem za privitanie martinex 🙂

mirka8105
22. nov 2009

blazka dakujem aj tebe som rada ze som vas tu nasla

mirka8105
22. nov 2009

ja sa vas chcem opytat kolko ml UM piju vase babatka a ako casto im davate ja davam malej nutlilon comfort 1

eviqa
22. nov 2009

tak, my sme si poobede krásne zdriemli.
fac, držte sa, nech vás tá choroba čo najskôr opustí. Inak na teplotu sú dobré vajíčka z chladničky do ruky.
mirka, vitaj.
náš malý vypije 150ml tak 5xdenne. Večer občas vypije aj 180. my dávame bebu

martinex
22. nov 2009

no ja som prave dala francuzaky do truby,uz sa na ne tesim,bo uz mi aj vyhladlo...

a maly za cely den spal asi 3 hodiny, takze sa tesim na noc... aj teraz je mrzuty,uplakany...ale nic nechce,ani jest ani sa hrat ani spat...trdlo jedno

babulka123
22. nov 2009

spime a zaspala sama... tusim sa vraciame do starych kolaji.. klop klop klop..
ja by som si tiez dala slofika ale ked ta moja bosorka nevie spat na posteli... ale nevadi, hlavne ako facovka hovori hlavne ze je zdrava..

mirka my mame nutrilon a tak ze v noci 120, rano 150 {cca okolo 7} , potom okolo pol 11 - 150, potom okolo pol3 120-150, o 5 cca 120 a o pol 8 150...

babulka123
22. nov 2009

matka mna to caka zajtra, ideme na promocie sesternici zas tam bude 150 tis.ludi, ninka bude ako maca navlacovana.. chuda..
a hlavne chuda ja.. heheheh potom vecer.. no ale snad to zvladneme..

martinex
22. nov 2009

babul maly je tak rozhodeny od vcera.... sa chudacik nevie vratit do normalu ☹

blazka24
22. nov 2009

tak ja som dorobila rízky a aj som sa nadlábla........

mirka náš malý vypije 180 ml nutrilonu ak je to po štyroch hodinách a 130-150 ml ak je to po troch hodinách, ako kedy si vypýta...........

babulka123
22. nov 2009

matka a z coho...?? nevadi dodrzuj pekne stale to iste a vrati sa.. vidis nam sa to dalo do kopy skoro po tyzdni... a da sa..

blazka24
22. nov 2009

baby vy kúpate malé každý deň?
brrrrrrrr počúvala som správy, nejaká mamička zomrela pri pôrode ☹

bagaja
22. nov 2009

mirka vitaj v klube mamičiek ohovarajucich svoje augustové detičky 😅

no my sme cez den celkom aj spali ale teraz ani nie, abo?

eviqa
22. nov 2009

blazka, ja áno. Akosi si zvykol, že kúpeme, krémujeme, obliekame a ked mu už dam spací vak, tak začne kopať nohami, že je hladný. A ja aj kvôli tomu, že kedže namiesto krku máme 77 sukien, tak mu to musím poriadne povymývať, čo sa mu tam nazbiera za celý deň sa riadne divím.

martinex
22. nov 2009

doobeda bol u mamy,poriadne nejedol bo flasu nechcel a poobede sme boli nakupovat,cize zase spanok o nicom 😠

blazka my kupeme kazdy druhy

bagaja
22. nov 2009

blažka ja kúpem, čo ja viemmne to príde také samozrejme a hlavne malá vie že sa ide spať 😉
no a tie správy ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre