Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
27. nov 2009

inac niekedy mu chytim rucky a sa ukludni.bud na chvilu abo az kym nedoje

babulka123
27. nov 2009

tak ty to mas ako spocitane?? heheheh

180.. no ja som mysela ze jej budem davat tych 180 lebo ked jej spravim 150 tak blaci este , ale po 150 mi zakazdym nieco vygrca.. tak si myslim ze je full len o tom ta jej mala hlava este nevie a preto place.. hehehhe

babulka123
27. nov 2009

lenka aj to som skusala a to bolo este horsie.. dnes pomohlo ked som ju pusinkovala na cele ked papala.. aby sa ako tak skludnila..

paulusa
27. nov 2009

sorry, ze vam skacem do temy, ale ked uz pisete o papani, tak sa chcem opytat kolko ml caju vase zlaticka za den vypiju?

lenka_66
27. nov 2009

no kedze mna boli chrbat zasadne pri krmeni lezime face to face .

no marek ak nechce vypluje a ked bol chory tak ani usta neotvoril ked som mu davala.tak si myslim ze asi vie

lenka_66
27. nov 2009

pauli nic. my ho stale vygckame ☹

paulusa
27. nov 2009

leni a neskusala si iny druh caju?

z.vrablova
27. nov 2009

Pauli... odkedy nekojim, davam je priblizne po hod-hod a pol po papkani cajik,... v podstate medzi dvomi krmeniani a vypije za den aj 150-200ml... ale zvykali sme si postupne... a cika tiez krasne

z.vrablova
27. nov 2009

a caje striedame... musim vsak do balickovaneho caju pridat aj cukor, lebo si zvykla na feniklovy Hipp, kt. je sladky... este mi poradila kamoska sladit hroznovym cukrom, tak vyskusam

lenka_66
27. nov 2009

pauli ja som ich skusala ale to je o tom ze mame reflux a riedke vobec neudrzime.dr. povedala ze zbytocne ho trapit ak kaka.mozno raz do tyzdna mu dam bo si myslim ze daco v nom ostane no do 10 minut prezliekame.

lenka_66
27. nov 2009

zuzi tak ako streda?ty daj cas kedze to mas najblizzsie.

paulusa
27. nov 2009

z.- aj ja davam tak po dvoch hod. od krmenia, ale mne vypije iba feniklovy- iny ee.

z.vrablova
27. nov 2009

streda moze byt... a cas??? okolo 10-11ej som schopna sa dostat do KE,... ale musi to byt niekde v centre, kedze zo stanice poznam len cestu do mesta... a elektricky a busy... ee

babulka123
27. nov 2009

no ja som si myslela ze ju boli brusko z caju .. a tak ho nedavame ale mam pocit ze to nebolo len z toho .. aj tak ma problemy s prdikmi .. sa jej to nejako vratilo..

babulka123
28. nov 2009

vcera posledna dnes prva...

mne niekto v noci vymenil dieta.. sice sa zobudila o pol 11 ale spravil to dudel, a potom o pol 2 znova dudel, o pol 4 si cucla cca 30 mlieka a spala do 7. ze aka parada...

kolka1
28. nov 2009

Ahojte,

tak ja som vcera bola na vianocnom vecierku a bolo fantasticky. Pokecala som s kolegami, zahral nam Muller, dala poharik vina, dobra papanica no proste parada 😵.

Babul to ma mrzi to vase nocne vstavanie. Co sa stalo Ninke? Vsak to uz aj Borko vstava v noci menej.

Inac Boris. Vcera bol hore 4 hodiny pred tym ako som odisla. A nie a nie zaspat. Myslite si, ze citil, ze chcem odist?

babulka123
28. nov 2009

kolka... a to sa dnes chvalim ze ako bolo super.. takze uz sa to dava do normalu bolo aj horsie..

a marek bol tiez prisiel o pol 4 akurt som robila mlieko..
a ten ujo co hral na harmonike s Mullerom to je nas kamarat a sused.. som ani nevedela ze je to jeden z poprednych svetovych harmonikarov..

adenka
28. nov 2009

ahojte,

ach aby cert bral vsetky tie sproste ockovania 😠 ...noc sice super, ale vecer bol hrozny... len plakala a plakala a pomahalo iba nosenie...myslim ze nakoniec zaspala od vycerpania chudatko ☹ .. a rano vstala o 6:15, napapala sa, zaspala pri mne a o hodinu pustila zo sna taky plac ze som ju 10 minut nevedela ukludnit. uplne cervena, slzy obrovske, no katastrofa ☹ . teraz uz zasa spinka, ani som ju prebalit nestihla tak uz musi mat chudatko taku tazku plienku od vecera... 😒

babulka123
28. nov 2009

aden. 😒 😒 😒

kolka1
28. nov 2009

Babul si este tu?

Adenka, dufam ze sa rychlo da vseteko do normalu.

lenka_66
28. nov 2009

kolka , asi ano.
aj marek posledny tyzden ked zbada u nas niekoho zacne revat ze ho je problem utisit.uz prisiel nato ze mama ho poobebe opusta.vcera bol s mojim bratom.no a 20 minut revu kym som neprisla.chuda asi este 3 minuty mne na rukach reval

babuk ip

lenka_66
28. nov 2009

zuzka , a to nie je skoro? kedy vy vstavate?koli stretku nemusis natahovat budika 😀

perla200
28. nov 2009

no čaute....my pijeme 220ml čaju denne.....

a vrátila sa mi moja dcére z dlhej cesty🙂 konečne normalna noc....aký bude den uvidíme......

inak aj nasa mala včera také dva záchvaty plaču že až...

kolka - ten večierok závidím🙂

babulka123
28. nov 2009

kolka tu som

lenka_66
28. nov 2009

babul , ja so pozerala toho maznacika a zda sa mi divny povrch.no ale neva ja som kazala babke nech ho kupi na vianoce.jeden je taky menzester , jeden uplne si a tie zvysne mozu byt .farby inac o nicom.hlavne ze dudel sam najde 😀

deina2005
28. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... baby ak mozem poprosit tak sup dalsie 5.nemozem tu dat link mohli by ma bloknut tak posielam stranku klesaju mi bodiky a sutaz konci v pondelok .dakujem vam vsetkym za podporu

lenka_66
28. nov 2009

deini mas. davaj link kzdy den ani pisat nemusis ze co. bo akosi zabudame ale ked to zbadame tak mas zahlasovane

lenka_66
28. nov 2009

deini a ako to vyzera? nechce sa mi otvarat kazdu foto.otvorila som asi 5 a mali menej ako ty

kolka1
28. nov 2009

Babul,

Zuzka B. fotenie. 4 namety, ake ste davali? Ako to prebiehalo? Dava vsetky foto na CD, vsak? Ak by sme chceli dat vyrobit foto z CD da sa alebo su locknute? Da sa aj cez vikend dohodnut? Kolko to trvalo? Kolko dopredu sa treba objednavat?

dikes

kolka1
28. nov 2009

Deini, zahlasovane 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre