Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

uankab
11. dec 2009

ja sa na manzela naozaj nemozem stazovat, pomaha s malickou ako sa len da... sice po chlapsky, ale snaha sa ceni 😉 ... ale co ma vie naozaj vytocit je, ked sedi za pocitacom, malinka vedla v izbe placka a on na nu krici.. "pockaj, uz idem... " a sedi dalej, lebo si chce nieco dokoncit 😠

eviqa
11. dec 2009

uankab, aj mne mm pomáha ako sa dá, ale má svoje chvíľky. tak ako píšeš

bagaja
11. dec 2009

mati 😀 😀 😀 tie tety boli dobré

martinex
11. dec 2009

no vidim,ze je to vsade rovnake.... moj muz je naozja skvely,len niekedy by som ho roztrhla od zlosti... no co uz... to je nas udel 😀

no,krpca som dala spat,snad zaspi...potrebujem uz zacat nieco robit,lebo nic nestihnem...kurnik 😠

leri
11. dec 2009

martinex, nic si z toho nerob.......ja idem za hodinu na skusku a este som to nevidela.......stiham si precitat akurat tak nadpisy 😀 ani nebudem vediet kde mam co hladat ked budem chciet odpisat ..........ale vies co.......je mi to jednoooooooooo 😀

eviqa
11. dec 2009

leri, tak držíme palce

sisulka7
11. dec 2009

leri, skuska je od slova skusit 🙂 to ma naucil jeden kamarat a tym heslom som sa riadila celych 5 rokov a uz mam titul v kapse, takze to funguje.
Matka, Leri, drzim palce.

martinex
11. dec 2009

leri ja som na tom rovnako...nejak mi to je uz jedno... mam nadhernu rodinu, spokojny zivot...mozem kaslat celu VS 😀 to mi k stastiu nechyba... aaqa drzim palce na skuske 😉

no,uz mam korpus na tortu v trube, v ladnicke sa chladi plnka, bryndzovnicky na plechu,takze to vyzera dobre... mozno to nakoniec aj stihnem 😀

perla200
11. dec 2009

ahojte dievčatá....čo sa týka MM tak ten mi moc pomaha ale snažím sa ho nechat vyspat lebo chodí do skoly, učí sa na skúsky a do práce...ale nikdy by mi nepovedal že nevstane keby som chcela hoci ide ráno do práce....je to super muž

no vy mate skúsky a ja držím palce MM lebo ten ma dnes tri zápočty....a dnes nevarím🙂)) dedo priniesol langose🙂)) a zajtra? ako klasika v sobotu - pizza z mrazáku🙂)))

baby nebojte sa...deti vyrastú a my sa vyspíme.....ja si to hovorím stale ked je mala hore.....ved oni raz zaspia....

lulu73
11. dec 2009

ahojte

vdaka za pochvalu copikov, mala je v nich fakt rozkosna

nocne spanie zase klasika 6x hore...ale mozno by stacilo ju pohladkat, lenze ja uz automaticky vstavam a kojim 🙂...chcem dosiahnut 5 kg a potom ju budem pomalicky ucit spavat...ako pisali v tej mudrej knizke

babulka...mne sa zda aj Ninka poriadny vlasacik a tie prikrmy ti papa? nahodili ste rychle tempo 🙂 na novy rok uz rezen do ruky

😉

babulka123
11. dec 2009

heheh tusi ze nieco posral lebo od rana sa snazi ako sa da.. hehehehhe
idem ...

martinex
11. dec 2009

babul pekne 🙂

no,ja uz pomaly dopekam...pojdem potom s malym na nakup a do kvetinarstva... napadlo ma,ze by som dala muzovi spravit kyticku,len taku jednoduchu a kupila margotky-tie male(to on moc lubi) a na spajdliach mu ich do nej napichala... co myslite?

lely29
11. dec 2009

Ahojte.Ja mam poddaného muža ako vy ostatné tiez na svoje chvíľky ale inak je zlaty a pomáha ako sa da.Matka super nápad bude to pekne ja som v lete robila staršej dcére z cukríkov a velmi sa jej páčili.

lely29
11. dec 2009

Nie poddaného ale podobného to ty je aká demencia

martinex
11. dec 2009

lely a ako si to tam davala? na sparatkach?

martinex
11. dec 2009

teda spajdle som myslela 😉

babulka123
11. dec 2009

matka a zaco ?? heheheh

ja som prave dovarila ninke cviklu..inak dnes papala mrkvu a zemiak a spapala 40g... uplne krasne .. otvarala usta no proste bola uplne uzasna..

len sa nam nejako posuva vselijako spanie... zaspala az o pol 11 na pol hodku a obedny spanok si dava az od pol 1. nevychadza mi potom jedenie ale uz to neriesim, sak v noci to dobehne.. heheh
cez den tym padom papa len 4x mlieko ale co mam robit..

dnes idem vecer von s kamoskami , troska vyventilovat hlavu a tak sa velmi tesim

lely29
11. dec 2009

Ja som uviazala so tri cukríky na spajdlu a tak som ich píchala do takého kyticoveho základu copa dáva na svadobné kytice.Ale ak cukríky odbališ bude to super ak na sparatkach je to jednoduchšie

martinex
11. dec 2009

babul tak ma narodky....a okrem toho ja sa na neho neviem dlho hnevat... aj vcera ma po asi 10minutach rozosmial.. 🙂

lely dik za tip, uvidim ci to vobec stihnem spravit...

babulka123
11. dec 2009

aha.. no dobre.. inak u nas je to rovnako..

ale dnes proste mam len naladu pod psa.. aj ninka je taka co ja viem stale mrnci.. dnes mam pocit ze mam toho akurat tak dost..

lely29
11. dec 2009

Babul sme na tom rovnako tiez som dnes bez nálady a nic na nebavi...

sisulka7
11. dec 2009

matka super napad, aj ked mojeho by skorej potesili klobasy keby tam boli pozapichovane 😀

martinex
11. dec 2009

babul sak ides vecer vypusit ventil,tak sa tes na to... ja som rano mala tiez nervy,maly stare mrncal,musela som byt pri nom...a teraz uz 2,5 hodiny spi...tak som stihla skoro vsetko pochystat...

sisul to by tiez slo,ale zase asi dlho nevyrzalo... ja mu tam chcem napichat aj cigarety a tie plastove poldecaky 😀 no uvidim ako stihnem

sisulka7
11. dec 2009

aj ja idem dneska na vianocny vecierok, beriem aj malu, ale potom si pre nu mm pride a snad budem pokracovat a ukladat. No uvidime ci to zvladne sam, resp. ci to ja zvladnem bez malej 😀.

martinex
11. dec 2009

sisul zvladnes... Dadik zajtra skoro cely den bude u babky,mm je v praci...a ja idem do skoly a vecer s mm do baru na jeho narodeninovu oslavu...

martinex
11. dec 2009

no kedze vonku prsi,tak nikam nejdem...takze z toho co som doma nasla vzniklo toto:

http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=424

babulka123
11. dec 2009

baby tak system nebudit a nehat vyspat sa u nas neosvedcil.. mala vstala o 4 a uz min. hodinu je max neznesitelna.. huci, krici reve.. des.. hlava ma boli ako kona..

takze zajtra ideme na stary sposob, budim o pol 3 a o 5 pojde este nap pol hod si lahnut.. lebo takto to nejde..
teraz uz marek kupe, pojde spat, som zvedava na noc.. ale uz si snad aj zvykam na to ze v noci si dam min. 2hod. pokec s ninkou..

eviqa
11. dec 2009

ahojte, tak ja sa musím pochváliť, aj náš maroško sa dnes konečne prevrátil. Jupííí, teším, teším.
😉

eviqa
11. dec 2009

...a ešte dali sme robiť maroškovi obraz, teda že jeho foto, a prišiel a neviem sa vynadívať. 😀 aj šálky mi došli, mal to byť darček pre mm pod stromček, teda jeden z darčekov, ale nevydržala som a už pijeme z nich kávu 😀

zuzkamilko
11. dec 2009

eviq,gratulujemeeeeeeeee aj my sa dufam dockame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre