Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
13. dec 2009

dobre ranko...

lenka gratulacia k zubku...

lulu vsetko naj naj naj

my sme vcera boli s mm zurovat, ja do pol 12tej a mm prisiel domov o pol3tej... dadko bol u mojej maminy,zvladli to v pohode..akurat ked som pre neho prisla sa zobudil na papanie,tak som ho rychlo previezla domov a pekne sme spinkali az do 8mej...
moja choroba je asi na ustupe,vsak vcera som cely den lezala,potila a pola caje...teplotu uz nemam,no hlava ma boli ako po opici a aj nosne dutiny mam zapchate..striekam si vselico do nosa, no asi moc nepomaha...

slavkicek
13. dec 2009

ahojte 🙂
lu, vsetko najlepsie k meninam 😵 tie noci, musia byt tazke..a v noci sa len napapa a spinka ci je aj dlhsie hore? my sme dnes boli hore 3x a mala som dost..ale admako este spinka tak ja si uzviam volno 🙂
leni, gratulujeme k prvemu zubku 😵 daj potom nejaku fotku nech mozme pozriet maleho zubacika 😵
adi, ze by domca mala o chvilu surodenca?
ja som mrchu este nemala...hadam nebudem tehu 😅 este si chcem chvilu vychutnat bez nej 🙂
adamko tiez hrozne slinta a zuzle vsetko co sa da...dole na dasne ma aj taku bielu bodku ale ci je to zub netusim...uz to tam ma dlho a nic sa s tym nedeje 😒

paulusa
13. dec 2009

aden- ty si mala aspon raz, ja este ani raz ☹

paulusa
13. dec 2009

slavka- este kojis?

slavkicek
13. dec 2009

pauli ano 😉

lulu73
13. dec 2009

dakujem vsetkym este raz za gratulacie 🙂 cmuk

UM nechcem skusat, lebo sa mi rozbehlo vlastne a to tak, ze mi az vyteka a mam mokre tricka 🙂 cize hladna nie je....a v noci sa zobudi a len sa napapa a potom vacsinou zaspi...nuz ale to chvilu trva cca 45 minut....nevadi, hlavne ze sa smeje a je vesela, to znamena ze je spokojna a nic ju netrapi...skusim kupi tie chamomila a viburcol a uvidim co to urobi...

zuzi...u nas v Zohore bol koncert Honza Nedveda...bohuzial som sa to dozvedela neskoro a nebola som na koncerte...ja ho mam strasne rada

ale vo stvrtok je u nas divadlo, pride studenkova, vajda, kocurikova...tak idem so synom a tatino bude doma s emuliakom

adenka
13. dec 2009

slavka nestras... to by bol dalsi augustovy pokladik a asi by som si to rovno hodila... 😀

pauli no keby som nemala vobec, tak nepanikarim, lebo ked kojis nemusis mat mrchu... ale mne raz dosla a od vtedy nic... preto som na vazkach... asi dnes kupim test... vcera mi kus tiekla krv z nosa a mala som vecer aj krc v nohe no poviem vam tieto stavy som mala iba ked som bola tehu tak ma slahne ked budu //... ale verim ze nie... dufam...modlim sa 😅

adenka
13. dec 2009

baby na FB som dala video nasej rehotky 🙂

z.vrablova
13. dec 2009

Adenka, teraz som kukala... uuuzasna je... 😀 ,nasa Kristinka nechce ani za nic smiat sa nahlas, zato vykecava a vedie dialogy a monology aj hodinu v kuse...

adenka
13. dec 2009

zuzi no to bolo vcera prvykrat a dnes to zatial nezopakovala tak som zvedava kedy zasa 😀

z.vrablova
13. dec 2009

uz ked raz zistila, ze to ide, tak si spomenie... neboj, ale nasa mala sa len usmieva od ucha k uchu, usta dokoran, a zvuk nikde... 😉

zuzkamilko
13. dec 2009

fiiiiiha,tak dlho tu nik nenapisal🙂,moj den super-bola tu moja sestricka a pomahala mi s malym a on ako keby vedel,spinkal 3,5 hod. v postielke-co sa uz dlhooooooooooooooo nestalo,teraz uz spinkame,dufam,ze to bude dobra noc 😵

bagaja
13. dec 2009

ahojky

no tak vikend opäť za nami ☹ ale čo už...

a naša sa tiež usmieva vykecáva-hlavne o pol siedmej ráno to jej ide najlepšie, ale nahlas sa nerehlí, ale šak aj to príde

a dnes som ju neuspávala na rukách ale som si k nej na chvílku lahla a za každým hned zaspala takže asi ma pri zaspávaní potrebuje cítiť, no je to menej unavne ako nosenie na rukách

babulka123
13. dec 2009

AHOJTE.. vidim ze dnes to tu zije.. hehehe

my sme dnes mali navstevu , cely den bola u mna kamoska odtialto z konika.. bolo super, len Ninka straaasne uplakana.. ako posledne dni. neviem co sa jej porobilo ale vsak aj take dni musia byt..

cez den spapala skoro 40g zeleninky uuuuplne ukazkovo .. normalne to hltala taka bola zlata velmi sa tesim ..
rano vstala o pol 7 ale potom este aspon hodinku spala, na obed si dala 2.5 hod { a budila som .. osvedcilo sa mi to viac ako ju nechat spat} a potom este za straaaaaaasneho placu poobede 40 min. , potom uz bola super..

vecer sme skusili novu metodu, okupali sme skor a nechali sme malu este hore, bola uplne zlata, kludna len kukuckovala.. a papat dostala az po nejakej pol hod, a potom som ju dala do postielky a hned zaspala.. tak uvidime ci sa nam tento novy sposob vyplati.. ale vcera spala tiez menej, doobeda cca pol hod, cez obed len 1.5 hod a vecer este hodinku a v noci spala krasne, zobudila sa o 2 a potom az o tej pol 7. takze zatial..klop klop..preto pisem ze nam sa zatial viac oplatilo budit a nenechat ju spat.. ptoom to bolo horsie..
{ aj ked napr. spala do 4 poobede a potom uz nechcela spat tak noc bola horor... preto hovorim ze nam sa to zatial vyplatilo budit.. } dufam ze ma za to nebudete odsudzovat..

cmuuuuuk zajtra nakuknem

a matka dufam ze ti je uz lepsie.. nie ze chytis nejaku svina chripku..

eviqa
14. dec 2009

pekné ránko, tak my víkend v pohode, len som ešte stále nachladená a maroško už tiež kíha 😠 teraz spinká a ideme na gastro
leni, gratulujeme k 1. zúbku.

perla200
14. dec 2009

čaute kočky...eviq a aj kasle??? lebo nasa trosku kasle a kýcha...ale neviem či mam ist ss nou k doktorovi? lebo v stredu aj my ideme na gastro na opätovné testy na intoler.laktozy a to nemôže mat žiadnu virozu ani nič podobné lebo sa jej stav môže zhoršit tak som zmätená.... 😒

babulka123
14. dec 2009

jeeejda lulu ja som na teba zabudla.. vsetko len to naj..

lenka.. vy ste teraz uz veeeelkaaaci.. gratulujem.. musi byt rozkosny s tym zubom..

nam sa to zas polepsielo to spanie.. klop klop.. { uz vidim ze sa idem chvastat tak zas budem v noci hore.. heheh} ale uz 2 noc zas tak ze sa zobudi o 3 dam jej papat a potom do pol 7 spinkame...

dnes by som chcela ist do ikei , marek ma dovolenku ale neviem ci sa nam zadari.. snad hej.. a chcem ist do ivanky lebo si chcem ist kuknut okuliare a je tam super optika, vyborne ceny a vyborna kvalita.. , tak som si vybrala vianocny darcek..

bagaja
14. dec 2009

ahojky

jejda spánok do ôsmej tak to tu už dávno nebolo 😵 😵

aj naša občas zakašle a kýchne no uvidíme ked sa tro zhorší tak pojdeme k dr, ale v piatok ideme do poradne tak už asi vydržíme

martinex
14. dec 2009

ahojte...

tak my sme vcera oddychovali...mm bolela hlavicka po sobotnajsej zurke a mne bolo tiez na nic...ale uz mi je o trochu lepsie,hoci nos mam stale plny a hlavu bolavu...ale tak snad to rychlo prejde 🙂

babul no tak ti drzim palce v tej IKEA,lebo teraz tym ludom drbe a je to vsade zle zle zle... nehovoriac ak mas este kocik 😀

zuzkamilko
14. dec 2009

ahojteeee 🙂 ,vcera som zazila s malym nieco zvlastne,poplakaval,ale akoby zo sna,ocka mal zatvorene,spinkal a plakal,ked som ho troska polaskala,zaspinkal 😒 ,nasa noc ok,prvy krat papal o 5,15 a spinkal do 8,00 😵,inac fakt strasne vela ludi vsade,boli sme so sestrou v optime a problem zaparkovat a vsadeeeee milion ludi

z.vrablova
14. dec 2009

Dobre ranko, podobne je to aj u nas s tou davovou psychozou... a este sa to nasobi obcanmi tmavsej pleti, clovek, aby si dal vsetky cennosti pod bundu rovno! Vcera sme boli nakupit, uz aj na Vianoce, malu nam zatial strazili moji rodicia... prisli sme o 3 hod, mala okupana, a neskutocny zachvat placu... v poslednom case ju chytaju take zachvatovite place, vrieska, neda sa utisit... no katastrofa... hlavne, ked je hladna... musim sa porozpravat s neurologickou... sa mi to nepaci. Stale sopliky, aj ked uz podstatne menej... odsavame.
Babulka, nam sa tiez priblizne v takom obdobi upravil spanok na 1 krmenie a ostalo to dodnes... dufam.

blazka24
14. dec 2009

Ahojte dievčatká,
včera sme mali super noc, od pol jedenástej oči rozdrapené ako na pravé poludnie a bavili sme sa s vreskotom do pol druhej kým som ho uspala, mm zaspal do roboty a ja som total vyšťavená........
Dnes po raňajkách krpec zaspal, tak si hovorím idem teda na toaletu a potom do sprchy, prídem na toaleťák urobím si veľkú a reku veď je tam ešte papier tak tam bude aj kotúčik - no silný omyl nastal lebo chlapom nenapadne zobrať ten vysratý igelit keď tam už kotúčik neni 😠
potom sa vyzlečiem, že sa idem osprchovať, už stojím v sprche a zazvoní telefón, vybehnem rýchlo aby sa malý nezobudil a zdvihnem to, môj brat sa ma opýta infantilnú otázku ako sa mám a tak mu skomentujem dnešné hlboké ráno a celý deň a nezabudnem to zakončiť vetou, že momentálne vykecávam v izbe nahá s bratom po telefóne a jeho odpoveď: ale veď neboj nemáme videohovor..........mal šťastie že nestojí pri mne inak by som ho niečím ovalila ...........a tak tu teraz sedím s čajíkom z pľúcnika lekárskeho v ktorom je medík od bratranca na ukľudnenie a konečne raňajkujem rohlíky s džemom od svokry, ktorý je tak sladký, že ma snáď ukľudní pretože mi napadlo, že nemáme doma nutelu a deli veľkosti XXL, ktoré mi ponúkla suseda za výhodných 9 Sk som zožrala výhodne v priebehu dvoch dní takže výhoda mi bola na veľké hodiny............

lulu všetko naj k meninkám

leni gratulácia k zúbku

martimex tak super si sa zabavila až ťa z toho hlava bolí 😀

zuzkamilko neboj stačí malého pohladkať a učičíkať, to sa mu niečo sníva čo cez deň zažil a spracováva to.....

zuzka vráblovka tak to robí aj náš malý, neviem či je to tými zubami ale normálne taký plač až sa prestáva nadýchnuť 😒

zuzkamilko
14. dec 2009

jooj blazka,snad sa vam spanie upravi 🙂 ,aj ja ked mam nervy,jem keksy-aj dva naraz 🙂 a potom si vycitam,ze som ich zjedla 😖

zuzkamilko
14. dec 2009

blazka a ako ti spi cez den?

eviqa
14. dec 2009

ahojte, tak sme naspäť od gastro. No katastrofa, jedna vec, že sme boli objednaní na pol jedenástu a zobrali nás o 11.45 ☹ chudák malý, zaspal mi na rukách, no a potom ...ani radšej nekomentujem, lebo by som ....
perla, deti vraj kašlú, ked mu zbehnú dole soplíky. takže aj náš niekedy zakašle
blazka,no vidím, že nie som sama, kto má dnes super deň

martinex
14. dec 2009

blazka tak tomu sa hovori krasny zaciatok tyzdna 😀

no a ta hlava ma bolela uz predtym,ale poviem ti ten hluk tomu len pridal..

inak som sa dnes svedomito pustila do diplomovky,taka som nadsena,pekne mi to ide od ruky... tesim tesim.. a maly je uzasny, spinkal dve hodky a teraz sa hrajka...pokladik,necha maminku pracovat 😀

eviq no co ti poviem... ja som toho nazoru,ze co si nezaplatis,to nemas (na margo toho objednania)... ale inak je to ok? ako ste dopadli?

aj Dadik sem-tam zakasle...ale nic vazne....

perla200
14. dec 2009

no eviq....som zistila nič jej neni🙂))))))))) asi mala len raple...vysli sme na ulicu a zaspala posediačky.....to ako dokážu deti nechápem🙂))))))))

a to som ako mala v pláne ist k doktorovi....

blazka - bohovské ráno čo? aj ja také mavam🙂))) drž sa!!!!!

zuzi v...myslím že to je normalne, vsetky deti plačú....aj nasa niekedy chytí bezpríčinné plače a potom jej urobím bububu a rehoce sa cez slzy a tomu teda nerozumiem naozaj.....

ja som včera bola v nákupných centrách a skoro ma trafilo...vsade tolko ludí že ma islo porazittt....neznasam to...a to zajtra musím ist kúpit malej vetrovku a nohavice nejaké navon lebo zo vsetkého vyrástla....neznasam tento predvianočný zhon....a to som isla ráno o 9.30 h hovorím si ved o 9.h otvárajú nikde nebude nikoho...prd...nemala som kde zaparkovat....brrr

eviqa
14. dec 2009

dopadli sme o.k., len tá dr., ach jo

martinex
14. dec 2009

hlavne ze ste v poriadku.... 🙂 super

blazka24
14. dec 2009

zuzkamilko malý mi spáva super, len teraz mal asi vymenený deň alebo krpca vymenili mimozemšťania xixixi
cez deň spávame okolo tretej do piatej, ale inak len také polhodinovky .................ale keby s ním idem von tak spí aj doobeda - vonku stále..........

martinex tak hlava nebolela z oslavy?

eviq tak to je fakt super že ťa objednajú na čas a zoberú v inú hodinu, nechápem či sa to len mne zdá ale malé deti mali kedysi u lekárov prednosť - no čo už časy slušnosti sa minuli.........

perla tak ja mám pokúpené chvalabožku pre malého dosť a ešte dostane aj na vianoce overal ktorý neviem kedy využije lebo sme predtým kúpili bundičku a nohavice ktoré ani na sebe nemal lebo sú mu väčšie 😖

eviqa a čo bolo keď ste boli na gastro? a je super že ste OK, ja asi pôjdem s malým k lekárke, veď nie je normálne on vyvráti strávenú potravu o dve hodiny po jedle a keď ho kúpam aj tri hoďky po aj tak mu vyjde, už ma to štve, nonstop ho prezliekam.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre