Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
22. dec 2009

ahojte kočky..... počujte dievčatá viem, že asi sprostá otázka, ale akú farbu ma stolica vásho bábätka?

babul - my sme kúpila 4 kombináciu kočík takže sporták nas čaka na jar....

fac - držím moc palce....

inak sa mame fajn, mame krásny stromček tak sa z nej vytešujeme...malú moc neoslovil, iba ked sa priblíži ku gule a vidí sa v nej tak ani nedýcha..... 🙂

martinex
22. dec 2009

babul vyzera velmi dobre.... ja som zatial spokojna s tym co mame, je to graco...ale urcite budem pozerat nejaky lepsi,ale to az na jar..lebo tento je skvely do obchodov,ale nie na nerovny teren 🙂

dadik este spi,uz len cakame kedy vstane,nech mozeme ist...jak naschval,teraz bude vyspavat 😀

lulu73
22. dec 2009

dobre ranko

u nas bola noc ako vzdy, Martinka, ani ja neprehanam ked poviem ze k ranu to uz bola kazda pol hodina...a tymto castym kojenim mam tusim cim dalej tym viac mlieka 😝 z jedneho prsnika kojim, druhy tecie ako blaznivy

a boli ma strasne moc hlava 😒

lulu73
22. dec 2009

fac...to je na nervy , dychaj a klidek, nic ine ti neviem poradit...poznam ten pocit..kua, nic moc

bagaja
22. dec 2009

tak požehlené, až taká veľká kopa to asi nebola, alebo som taká šikovná????

my máme tieš aj športový v tom... Perla a 4 kombinácia je čo?lebo 3 viem... alé to štvrté...

a stolicu máme takú tmavo zelenú,hustšiu, ale my kojíme

babulka123
22. dec 2009

matka.. mala teraz tiez zaspala a to ma tesi lebo chcem ist poobede do petrzky.. tak nech si chvilku pospi lebo potom zas ju budu navlacovat ako maca.. ale nevadi, vyzera to tak ze nam navstevy pomahaju na kludny , pokojny a dlhy spanok.. hehehe aj ked sme boli u krsnych ninkynych tak spala ako dudok v noci..

idem nieco porobit kym spi.. cmuuk

lulu73
22. dec 2009

perla...my zltu, alebo oranzovo-zltu...ale tiez kojime...taku ako prazenica...strasne prirovnanie 😀

martinex
22. dec 2009

lulu mne sa prave ani nezda ze by som mala viacej mlieka... skor mam niekedy pocit,ze co este moze z toho prsa vysat,sak je makke jak slak...ale dnes idem kupit ukludnujuci cumel na noc,tak skusim ten..lebo ja mam fakt pocit,ze to neni o hlade,ale len o tom cuckani si... sak skusim...

lulu73
22. dec 2009

mati...aj moje su uplne makke, napriek tomu z nich tecie mlieko dost

martinex
22. dec 2009

lulu slnieckovu 😀 aj my mame taku

martinex
22. dec 2009

no,uz sme hore...idem..paaa

lulu73
22. dec 2009

mati...aj u nas to je asi viac o kontakte ako o hlade....neviem co s tym, trva to uz dlho

babulka123
22. dec 2009

perla.. my mame podla toho co papame.. mali sme aj uuuuplne cervenu tak som sa zlakla ale na obed mala cviklu takze z toho , ked ma mrkvu tak ma aj do cierna {to uz som panikarila.. } ale preslo to.. a dnes mala slnieckovu.. hehehe skoro do oranzova..

perla200
22. dec 2009

a tie čo nekojíte???

babulka123
22. dec 2009

slnieckovu mala z tekvice vcera.. preco?? vy uz prikrmujete??

eviqa
22. dec 2009

pekný dník, dnes nám vypli prúd, tak zatiaľ idem na baterku, dúfam, že sa nevybije. Noc sme mali celkom o.k., až na to, že sa malý zobudil s neuveriteľným plačom. Asi sa mu niečo snívalo, zobrala som na ruky, pobozkala, ukľudnila a hajky dalej.

marti, ako tie bryndzovníky? 250g hery, 250 g bryndze a 250 g hl. múky? a potom čo? treba to potrieť vajíčkom?

perla200
22. dec 2009

nie, neprikrmujeme až od nového roku, ale nasej sa odvtedy ako bola na testoch zmenila...ako netrápi ma to moc, ale bola som zvedavá🙂)))) my mame už už takú slniečkovú odkedy vypila tu laktozu....asi jej to urobilo dobre🙂 dúfam..... lebo my sme mávali takú hnedastú🙂 ty kokso kolko viem opisovat simonino hovienko čo???🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

eviqa
22. dec 2009

perla, my máme tmavozelenú stolicu, takú krémovú a občas, ked kaká druhýkrát, iba tak málo, tak žltú. Ale to asi bude zo zúbkov

z.vrablova
22. dec 2009

Dobre ranko, tak u nas je taka metelica, ze strach...nejdeme ani vonku.
Fac, Filipkovki velka pusinka, nech sa rychle vylieci...
Haw, Lenka... hodte fotky vasich zubatych babatiek... sa neviem dockat, kedy bude mat Kristy prvy zubok... falosny poplach bol, ale to ma len taku fistulku na dasienkach..

my mame stale tmavozelenu stolicu, uz som to riesila skor... ale dr. vravi, ze je to v pohode... Ale odkedy sme zacali prikrmy, ma strasne tvrdu stolicku, vykaka taky maly tvrdsi bobok a casto aj druhy krat denne to iste... ale asi to bude tekutinami.
BAbul, nemate vy problem s tvrdou stolicou?

babulka123
22. dec 2009

z.. ani nie..
je to v pohode, ale skus jej teraz napr davat inu zeleninku a s mkrvou opatrnejsie.. ona zapeka mrcha jedna..
ja jej davam vzdy len jednu kocku {take tie namrazene co sa davaju do ladu} a radsej jej dam z inej zeleniny.. cvikla, zemiak, pastrnka, dnes chcem skusit kalerab, tekvicu mala vcera 1x a zbastila skoro 90g..

perla200
22. dec 2009

no aj my sme takú mali a zuby nikde....tak ktovie kedy sa objavia???🙂)))

baby ako babky piekli mam toho celkom dost, ale nepoznate nejaký rýchly recept na zákusok? hoci aj nepečený?

do kelu marti odisla tak kto sa chytí????

babulka123
22. dec 2009

perla.. najjednoduchejsi aky poznam.. piskoty, banan, sparatko cokolada..
na spodok das piskotu , na to banan, na to zas piskoty prepichnes sparatkom a oblejes v cokolade.. rychle a je uplne super, vzdy ide na dracku.. hehhehehhe

z.vrablova
22. dec 2009

ja jej to nevazim. vcera mala zemiak. sa nevedela dojest. dnes skusame karfiol, tak som zvedava ako je pojde.

babulka123
22. dec 2009

z... skus jej davat tak ze zemiak s mrkvou a k tomu napr. karfiol.. vzdy treba pridavat k tomu co uz jedla nieco nove..
lebo sa ti moze stat ze jej zachuti napr zemiak a bude ti potom odmieta napr. mrkvu.. a pozor na karfiol.. moze naduvat..

babulka123
22. dec 2009

a ja jej to vazim len kvoli tomu aby som vedela ze kolko jej mam dat potom este mliecka..

z.vrablova
22. dec 2009

aha,... ok, vyskusam jej pridat do zemiakov a mrkvy karfiol... to uz aby som sa vybrala varit... 😀
ja mliecko odhadom... zacinali sme, ze zapila po prikrme 120ml, teraz je na 90ml... mozno este par dni a budeme len na 60ml... a na vianoce jej chcem skusit urobit stedru veceru, dam jej ryzovu kasicku... sa tesim 😝

z.vrablova
22. dec 2009

si pozerala tuto temu???

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

niektore baby bez ladu a skladu...

babulka123
22. dec 2009

z.. radsej ani nie.. ja sa skor riadim trosku sestrou {9mes.} kamoskou {9mes}, dalsou kamoskou {11mes.} a dalsou {dvojicky 1 rok} .. od nich mam info viac ako dost.. a k tomu dr..
napr kasu by som ja dala az tak o mesiac.. neviem .. podla "mudrych kniziek" sa ma mesiac davat zelenina, potom ovocie a az ked zvladnu 2 plne davky - cize obed a desiatu az potom sa dava kasa na veceru.. neviem .. este to musim kuk..
ale zas ryzova kasa neuskodi, ved v cine babatka ziju len na ryzovej vode..
a v tej teme aby som sa s niekym predbiehala co moja uz papa a co nie.. co ja viem .. v 5 mes.davat segedin mi pride torska minimalne divne.. ak nie uplne ujete..
ved ma cely zivot na to aby ochutnala aj dobroty tohto typu..

lenka_66
22. dec 2009

ahojte,
perla , kedze kakame 1x denne tak zaciatok zeleny(vraj to je len odstate ) a zvysok slniecove 😀

u nas , pekne snezi 😵 ale kosa je brrr . no co uz leto a sneh asi naraz nezazjijem 😀

fac, drzim palce nech ste uz ok 😵

lenka_66
22. dec 2009

fac, no to uz je paradny santa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre