Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
30. dec 2009

ze 4 hodiny eviq,to vam zavidim vsetko co tu pisete, to ja nepoznam... ☹ a sa stazujete, v dobrom to teraz myslim..marti vydrz, pisem ze ja takto ficim uz 4mes. a tu som,aj ked vypluta ale este zijem, to sa spravi.. 😉

henrieta76
30. dec 2009

idem si kupit korcele a idem s detmi na klzisko.to bude zabavy nemala som korcule na nohach dobrych 15 rokov.

facovka
30. dec 2009

marti,sak ty sama uvaz..potom daj vediet ci dlhsie vydrzal,nam to u fifa nefungovalo 😒

eviqa
30. dec 2009

marti, no vyskúšaj, uvidíš.
heni, aj ja sa teším na klzisko, ked už budeme s drobcom chodiť. tak veľa zábavy bez pádu

martinex
30. dec 2009

fac sak skusim a uvidim....ked mu to nepomoze,tak mu ju nebudem davat,to je jasne...ale ak bude spokojnejsi,tak neni o com.... ublizit mu urcite nechcem.... a to ze takto ficis,to mas moj obdiv....ja si uz teraz trham vlasy od nedostatku spanku 😠

babulka123
30. dec 2009

matka.. velmi velmi velmi drzim palce.. aby sa to spravilo.. inak MM si neskusala cez flasu davat?

babulka123
30. dec 2009

ninka prave zaspala..

facovka
30. dec 2009

inak aj ja s tym spanok,je to des...to potom clovek je podrazdeny, ja skoro nic nejem,ani mi neberie,aspon uz mam svoju povodnu vahu -1kg 🙂 ale potom aj choroby castejsie na mna lezu a tak, to ked psychicky clovek nema pohodu,tak je o nicom ten den 😒

eviqa
30. dec 2009

...aj náš konečne. no som zvedavá dokedy

fac, držíme palčeky, aby si to takto zvládla ťahať čo najdlhšie. No človek ked musí, tak musí 😉

babulka123
30. dec 2009

no pekne.. tak ninka ked prestane spavat tak mozno aj schudnem .. zatial som stale plus 8 kg.. a moja lonovka zacina boliet ako ked som bola tehu.. takze mi hovorte nieco..

facovka
30. dec 2009

ved prave ze musim,kua, nemam na vyber,ale sak co uz narobim, nebude to takto vecne,len neviem dokedy sa to takto da zvladat, to v koncentrakoch budili ludi kazde dve hodky, aby ich vycerpali na totalku..tak nejaka obdoba sa mi toto zda 😉 aj chudnem tak 😀

martinex
30. dec 2009

babul skusala,aj flase som davala ine co maju rozme cumle....ani bohovi! vypluva to jazykom,alebo zakusne dasnami,ale jest ani nahodou

eviqa
30. dec 2009

marti, tak potom už len ako fac, vydržať 😒

jajkar
30. dec 2009

ahojte maminy,
aj ja som uz dala malej kasu, od Hami obilno-raznu, a musim podotknut, ze jej to nestacilo a nezasitila sa tolko, co z mojho MM, dala som jej na veceru a ze zaspinka, no ale o pol noci budik, ze ja som hladna mami 😀
takze na vecer isto uz kasu nedam, lebo je poo nej hladna 😉

ale uz vcera som jej skusila dat mrkvu s jablkom na obed, tu bastila, ze mnam mnam.....ale teda sa z toho aj riadne dosr..a 😀 😀 😀 ale inak pohoda, tak dnes jej dam znova 😉

sice tiez by som mohla pockat, ale aspon vyskusam, ci jej bude chutit, ale zlata a boli zabrizgani az po usi 😀 😀 😀

martinex
30. dec 2009

eviq no,ine nam nezostava 🙂

tak my sme hore,ideme sa poobliekat a nakupovat.... majte sa 😉

bagaja
30. dec 2009

ahojte

no už mi pukli nervy, malú som hodila do postieľky, nech tam bučí kolko chce, ved ja celý den nič nerobím len ju uspávam to nie je možné 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lulu my sme kojíme a kakáme tak raz za štyri dni..niekedy aj menej

ja ešte s príkrmami počkám do februára, kojím šak načo zbytočne zaťažovať žalúdok, ked sa kojíme, nič lepšie jej dať nemôžem ako kojené mliečko a ked nám to ide tak prečo nie? Kam sa ponáhľať?

baby všetkým veľa síl... 😉

bagaja
30. dec 2009

babul ten kočík vyzerá dobre, a fakt ja mám X-landra a ten má veľké kolieska a to je k nezaplateniu po snehu, som veľmi spokojná

lenka_66
30. dec 2009

ahojte,

hej aj my mame velke kolesa a si pripadam ze mame terenak oprotiinym kocikom 😀 .

lenka_66
30. dec 2009

tusim tu mame dnes oslavenca tak vsetko naj ... .hlavne nech uz zubky netrapia 😵

lenka_66
30. dec 2009

a vlastne aj missy ma davidka takze obom

babulka123
30. dec 2009

heheheh baby uz len ten sneh chyba.. heheheh

martinex
30. dec 2009

dik lenka...

tak kasa je uz doma, aj mrkvu som kupila nech mame na pondelok... krtko spi,tak idem aj ja trosken dospat noc..

babulka123
30. dec 2009

matka ... spi kym mozes..
nasa bublinka uz haja na balkone..
inak dala som ju pred zrkadlo.. to ste mali vidiet kolko radosti .. heheheh
a snazi sa uz davat si nozicky pod seba ked je na brusku... taka je zlata.. len rucicky neposluchaju, tak zakazdym padne na nos..

perla200
30. dec 2009

marti ved skús uvidís.... no my mame za sebou mrkvu...ale simonka bola perfiš...ale vôbec nevedela čo s tým v puse...a nechutilo jej to....viac bolo na podbradníku ako v nej takže vegetariánka nebude určite...večer skúsim dat kašičku,kedže toho moc nezjedla.....teda vôbec nič.....

babulka123
30. dec 2009

perla..t o nevadi.. zajtra skus znova.. ona na to pride..

a preco chces davat uz kasu?

martinex
30. dec 2009

baby on spal asi 15minut!! no nejebne ma?! uz nevlaaaaaadzem ☹

perla200
30. dec 2009

prečo nie babul? či mam pockat? no sama neviem.....

babulka123
30. dec 2009

matka.. chuda moje..

perla.. noooooo osobne si myslim ze ano.. ja som po prestudovani toho teda dost zacala len so zeleninou, teraz po cca 4tt ninka spapa uz namiesto obedneho mlieka zeleninu a teraz len zaciname s maskom, a cca 2 tt po masku zaciname s ovocim.. a kasa az ked si nahradi 2 jedla cize obed a desiatu az potom bude kasa na noc.. tak cca od 6-7 mesiaca..

kuk sem.. http://docs.google.com/Doc?docid=0Af7hS0P1aJlZZ...

perla200
30. dec 2009

mne dr. odporučil dávat kasu na olovrant nie na noc....na noc mlieko....

babulka123
30. dec 2009

na olovrant cca o 6 kasu a vecer este mozes dat mliecko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre