Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

missy97231
19. jan 2010

dobre ranko. no mi sme tiez boli ockovat vcera - prevenar. trosinku zaplakal, ale potom ako obvykle sa smial na doktorku,,, a vecer pohoda. inak vcera super den - spadol nam sneh zo strechy na auto odparkovane pred bytovkou ... a sklo predne rozbite, cela strecha ohnuta, a aj kapota. a cakame na likvidatora, kedy sa mu uraci dojst si to nafotit, a ja by som to mohla dat do opravy... a to sme chceli v sobotu ist na slovensko 😔 tak aspon dufam ze do 4.2. sa nam podari to opravit, aby sme mohli byt na Orave,, lebo cakam navstevu - dve cernosky, o ktore som sa v anglicku starala ako au-pair - holt uz su dospele 😀 im sa uz letenka neda prebookovat,,, a ja sa teda musim nejak dostat s davidkom do rabce a byt mobilna 😠

missy97231
19. jan 2010

myslela som MY v prvom riadku 😀

martinex
19. jan 2010

ahojte...

v noci sme boli kazdu chvilu hore,takze klasika....

baga no dnes som zacala s dietou,takze mam na obed spenat s vajcom 😀

missy no to nepotesi... tak hadam to opravia dovtedy,nech mozes fungovat... 😉

bagaja
19. jan 2010

mati tak veľ síl, ja sa budem potom vami inšpirovať....

missy som čítala včera na Fb to ako šlak ťa trafí a kedy sa mu bude ráčiť prísť????to ešte ako nebol??

martinex
19. jan 2010

baga dik.... 🙂

idem sa ucit,pridem...zatial

facovka
19. jan 2010

missy to nepotesi,kua 😠
aj my inak ideme na oravu buduci vikend k nasim, s darcekmi vianocnymi,sak sme cele vianky prechoreli 😒

bagaja
19. jan 2010

fac no vy si to pekne predlžujete, my už budeme mať pomaly veľkú noc a vy stále vianoce 😅

ale hlavne že ste už oka... 😉

facovka
19. jan 2010

ved presne, urobime si druhe vianoce,ked sme ziadne nemali 😔

rene82
19. jan 2010

mati a to potom nemusíš si variť presne tie recepty, čo sú tam. stačí dodržiavať princíp. ráno ovocie a jednotlivé dni. ja som viac menej striedala zopár jedál, ktoré som mala najradšej a ani som iné nevymýšľala a už vôbec nie tie z tých receptov. v bielkovinový deň som mala najradšej zeleninový šalát so syrom alebo šunkou (na kocky v šaláte), sacharidový zase zemiakovo-mrkvovú kašu so zeleninou, najlepší bol uhlohydrátový, tam som jedávala skoro vždy pizzu a za tým ešte koláče alebo zmrzku a na ovocný som si ovocie zapekala v trúbe alebo neskôr som si na ovocný dávala zeleninové šaláty (aj to sa môže). a s vodnými dňami problém nebol. inak aj ja uvažujem, že oddnes, ale neviem si do dosť jasne predstaviť, keď skoro žiadne ovocie a zeleninu nemôžem keď kojím. Ale žeby som začala aj ja? 😅

missy97231
19. jan 2010

baga, nie nebol... a ani neviem kedy pride 😠

eviqa
19. jan 2010

pekné ránko, tak ja mám už za sebou doktora, odchádzala som z domu o pol siedmej, malý už kukučkoval a prídem domov o ôsmej a môj mm sedí pri postieľke a rozprávajú. Samozrejme dvere do spálne zavreté, tak sa ho pýtam, či už jedli, že nie, ved sme teraz vstali. Tak som ho poopravila, že to on teraz vstal. A malý chudák hladoval. 😅
...no a zajtra máme odstávku tepla a teplej vody, tak musíme kúpiť nejaký ohrievač alebo čo, alebo niečo iné vymyslieť. Uvidíme.

marti, už dnes? ja mám zo včera navarený segedínsky guláš a to sa asi pri tej diéte nemôže. Tak ja začiatok prekladám, no dúfam, že nie na neurčito 😀

rene a nepriberie sa potom, ked prestaneš s tou dietou?

missy, no to nepoteší. Už nech je jar

rene82
19. jan 2010

eviq veď práve, potom som bola frajerka, že koľko som schudla a rozjedla som sa. váha spočiatku stále stála na rovnakom čísle, tak som to prestala sledovať a jedla som a jedla a jedla a pribrala som to naspäť 😅

eviqa
19. jan 2010

rene, ale jedla si normálne jedlá alebo iba tie čo boli v diéte?

rene82
19. jan 2010

dodržiavala som ten princíp, ale varila som si podľa toho, čo mi chutilo. vyššie som napísala, zhruba aké jedlá som jedla a tie som v podstate striedala s menšími obmenami.

karin.
19. jan 2010

Ja som s touto diétou začala pred týždňom a pridal sa ku mne aj manžel. Nerobím si tie recepty čo sú tam napísané ale vymýšľam si čo mne chutí, v bielkovinový deň nejaké mäso alebo rybu so zeleninou, v škrobový deň niečo so zemiakmi a zeleninou v deň uhlohydrátov som mala zatiaľ pizzu a koláč, vitamínový je najľahší tam len ovocie....Zatiaľ sa to dá a aj nejaké to kilko som už stratila ale plus k tomu aj cvičím tak max hodinu denne: stacionárny bicykel + kalanetika a 2x do týždňa aerobik. Som zvedavá dokedy ma to bude baviť ale vždy keď prejdem okolo zrkadla mám väčšiu a väčšiu chuť 😀

Všetkým čo ste sa na to dali držím palce a želám veľa chuti, v lete budeme už iné krásavice.
A inak inšpirovala ma zuzka vráblová

martinex
19. jan 2010

no ja som musela dnes bo inak by ma to nadsenie preslo a nic by z toho nebolo....

rene ja sa tymi receptami budem akurat inspirovat,tiez sa mi nebude chciet stale vymyslat nieco nove...

karin super,ze ti to tak ide...to je len motivacia aj pre mna...

karin.
19. jan 2010

mati: stále zháňam Orbitrek a stacionárny bicykel by som predala, lebo predsa na orbitreku je namáhavejší pohyb, no ale zatial mi musí postačiť aj bicykel

martinex
19. jan 2010

karin ja nemam ani ten 😀 ale uz som kukala na nejake,ale viem ako to dopadne..bude mi v obyvacke zavadzat a budu sa tam len veci vesat.... radsej skocim do fitka,to mi aj na psychiku spravi dobre... 😎

rene82
19. jan 2010

karin ja mám orbitrek a je fakt ťažšie na tom vydržať ako na stac. bicykli. na bicykli v poho aj hoďku, ale tu po 15.min som mávala dosť. už som ale dávno na ňom necvičila, idem ho troška dnes "oprášiť a prevetrať" 😀
mati, tak začínam dnes 😉

bambi02
19. jan 2010

dobre ranko kocky 🙂

martinex
19. jan 2010

rene super.... tesim sa,ze mam partacku 😀 budem od teba obkukavat recepty 😎 aaa musim ist s malym dnes nakupit,bo doma nemam ziadnu zeleninu a uz ani ovocie 😉

rene82
19. jan 2010

no ani ja. akurát som zjedla 2 banány na raňajky a na obed si varím vajíčko a dám si to s rybacou konzervou (nemala som vybraté mäso, takže iba takéto rýchle) a mám rajčínu a mrkvu. ostatné musím aj ja nakúpiť. a zajtra si asi urobím zemiakovo-mrkvovú kašu. 😉
snáď to vydržím aspoň chvíľu, nech čo-to zhodím. inak už dopredu viem, že 30.1. poruším, lebo robíme malej krstiny (zápis na obecnom úrade) a bude to spojené aj s jej meninami, ktoré má 26.1. ale neva. veď aj predtým som 3x zhrešila (akurát bol karneval, senecké leto a jedna oslava 80-tky) a išlo to dole a svet sa nezrútil.

martinex
19. jan 2010

rene no ja budem mat dnes spenat s vajcom...a chlebik...
inak ten vyvar,to si robis z bujonu? a len tak vypijes?

eviqa
19. jan 2010

marti, rené a karin, držím palčeky

perla200
19. jan 2010

začali ste chudnút? aj ja chcem..... inak nestíham nič tak čo tu nové?

bagaja
19. jan 2010

no pekne tak už chudnete, ja zatiaľ len brušákujem a na počudo ma to drží už týždeň....a ja by som už išla aj na spinning, len neviem či možem ked kojím?

rene82
19. jan 2010

mati ten vývar som vôbec nerobila. neni to potrebné podľa mňa

paulusa
19. jan 2010

jeeej ahojte. tu sa chudne? no u nas sa zacina priberat 😀 .

martinex
19. jan 2010

rene to si ma potesila, dost som sa zdesila...
perla tak sup,pridaj sa...

baga aj to je nieco.. len sa drz!

paulus, juuuj trosku zavidim ze ti v brusku rastie dalsi skriatok... 🙂

bagaja
19. jan 2010

Karin a ty kojíš?

paulus len tebe rastie niečo nádherné v brušku a nám len slanina 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre