Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzkamilko
24. jan 2010

lulu-gratulujeme 🙂
normalne som na teba myslela,ze mala sa ti stale tak budi,mas moj obdiv,ja po par dnoch som mrtva

zuzkamilko
24. jan 2010

a mate pravdu,v papani to nie je,myslim,ze nasmu idu zubky - teda aspon dufam,ze to nic ine nie je 😔

rene82
24. jan 2010

my teraz 2. deň papáme špenátik so zemiačikom (hipp) a tamarke veľmi chutí. som si myslela, že špenát nebude chcieť 😵

zuzkamilko
24. jan 2010

joooj ja som len zvedava,co to s prikrmami bude u nas 🙂

lizatko1009
24. jan 2010

babz to od kedz moyem dat malemu masko? a ake?

rene82
24. jan 2010

čo som čítala, tak najlepšie je kuracie, morčacie, králičie (také sú aj v tých hotových príkrmoch)

a kedy začnete drobcov kúpať vo veľkej vani? akurát som dokúpala malú ešte klasicky vo vaničke na stojane v detskej na parketách (kúpeľňa sa mi zdá moc chladná) a tak strašne kope nožkami, že až strop som mala zafŕkaný. jednou rukou jej pridŕžam nôžky a druhou umývam. ale stále tie nožky zdvihne čo najvyššie a potom celou silou bááác do vody. no fontána detrevile (či ako sa to volá) je nič. 😀

facovka
24. jan 2010

lulu, gratulka, akurat som sa chcela pochvalit ze aj nas oli sa vcera konecne pretocil sam, parkrat a dnes zase ani raz 😅 tak hadam postupne 🙂 a papame odusu,aj 200ml v pohode spapa 😉

lulu73
24. jan 2010

zuzka....🙂 emka sa uz budi iba 3x za noc 🙂

lulu73
24. jan 2010

fac...aj vam🙂

martinex
24. jan 2010

rene ja som dala do kupelne fukar a vzdy pred kupanim 10minut ho pustim,takze tam je teplucko 😀 ale planujem ked zacne sediet kupit to sedatko do vane a tak kupat..lebo tiez kope a vela krat odidem mokrejsia ako on 😉

lulu super, emuska je pokladik,hadam takto bude spinkat aj dalej....

livia1
24. jan 2010

Fac super gratulujem, mne Kubko dnes hádem prvý krát zjedol banánovú kašu asi 50ml

livia1
24. jan 2010

Baby poradte mi ako dám video na FB stale mi vypisuje aby som otvorila nejaké nové okno.chcela by som tam, dat Kubka ako sa hral vo vani

bagaja
24. jan 2010

jooj baby aj naša sa budí každé dve hodiny ale ani nejdem skúšať kašu ked nikomu nezabrala...no načo ju budem trápiť, budeme vstávať každé dve hodiny a možno nás to raz prejde....teda dúfam

a ja kupem vo velkej vani už asi dva mesiace na lehátku, zapnem ohrievač presne ako maťka píše a je tam teplučko...my sme mali hrozne malú vaničku a vo veľkej ked začne trepať tak aj tak sme všetci mokrí 😝

a baby ked sme dnes mali mrkvu kedy mám dať zemiak? v utorok?

livia1
24. jan 2010

hura konečne sa mi podarilo dat video na FB ako sa Kubko hral vo vani.

leri
24. jan 2010

tak ste ma napasmali s tymi kasami......a kedze dnes ma okaslal s tym obedom mrkvovym......tak som skusmo urobila tu kasu nestle co chodili vzorky......bananova, spravila som to vsetko, takze 120ml vody plus kasa....a ochutnala som ze aka paradna, ze mu dam trochu a ostatne zjem ja ......skoro ma zozral, kopal nohami, ruky mi chytal a nevedel pochopit ze ked chce este tak tu ruku musim zobrat a nabrat mu.......tolko krical ze som mu poslusne aj misku vyskrabkala.....samozrejme miska kase je pre neho ako nic....tak sa potom normalne zase nakotil na prse a odpadol do postele..........a teraz som zvedava co to spravi.......necudovala by som sa keby mu bolo zle.......ked bude v noci vystrajat, tak aspon budem vediet preco...zajtra podam hlasenie ci sa po dvoch hodinach nezobudil ze si to ideme zopakovat 😀

leri
24. jan 2010

ja kupem uz asi mesiac a pol tak, ze vanicku dam do velkej vane a tam napustim vodu, lebo sice sa tam zmesti, ale v izbe sme mali tiez potopu.....pridem o krize, ale este to chvilu vydrzim kym bude sediet, moze spliechat kolko chce, robi take vlny ze polovica vody ide do velkej vane, keby som mala vanicku vonku, tak susedia su uz u nas 🙂

livia1
24. jan 2010

super Leri to je papkáč od pôrodu. 🙂 Snad mu nebede zle kedmu chutila

perla200
24. jan 2010

no leri....aj ja som malej dala dnes kasu Hami na dobrú noc a vypila 260ml....skoro ma vykotilo....ale dúfam, že jej nebude zle z toho....ako tolko už dávno nevypila....a hned odpadla do postele tak som zvedavá.....pokadila sa a ani som jej nemohla dar pyžamové nohavice hned už aj na fitloptu a po dvoch minútach k.o.....tak potom podám hlásenie že čo a aako.......

livia1
24. jan 2010

Leri ja mám na vani dve široké dosky a na tom položenú vaničku. ked sme prišli z nemocnice domov tiež som ho kupala tak ako ty, kým som nepadla do vane , lebo ma tak pichlo v chrbtici

leri
24. jan 2010

perli, ja som to davala lyzickou, bola pekne husta......ja som vedela ze tu kasu spraska, lebo on sa zalizoval aj po espumisane, ten ma tiez bananovu prichut...banany lubi po mame 🙂
alex uz nenalozil druhy den dnes, ale neboli ho brucho a je kludny tak neriesim........ale cakam zajtra rano pecku riadnu 😀
livi, uz nebudem terza dosky davat, ved o chvilu ho dam do velkej vane

daniela33
24. jan 2010

ahojte, pár dní som tu nebola... v štvrtok som bola s Tamarkou u doktorky, lebo dosť soplila, tak sme mali aj zapálené a zahlienené hrdielko, dala nám sinupret, fenistil a pamycom do nosa ... a vraj môžeme začať už prikrmovať, tak som sa vytešovala ... príkrmy nakúpené a foťák xi xi pripravený, ale mala začala v piatok od rána zvrackať, stále po trochu, niekedy aj oblúkom, a zvracká až do dnes ... neviete čím to môže byť? najprv som myslela, že Wobenzymom, ktorý som začala užívať v pondelok minulý týžden, od piatku neberiem ale stále zvracká ...

babulka123
24. jan 2010

lulu.. no dufam ze ti to uz preslo.. inak je teraz dost takych 1 dnovych vyroz.. kamoska pri tom presedela na wc aj z vrchu aj zo spodu to z nej islo..
a gratulujeeeem k pretacaniu.. ze je to parada.. hehehe

livi.. maly uuuzasne sedi.. my sa sice stale viac a viac staviame na 4 a "rajdujeme" ale sediet nebudeme snad nikdy.. vsetko okolo ju zaujima a tak nevydrzi ani 2 sek v klude sediet.. uz sa ozaj tesim ked bude behat.. heheh to pojdu kila dole..

co sa tyka prikrmov.. ja davam tiez od 4 mesiacov, od 6 som este nedavala a to by som mala prejst s mlieckom za chvilku na 2... ale pokial viem tak ide skor o vyzivovu hodnotu ako o veci co su v tych prikrmoch..

co sa tyka ochutenych kasi .. no ja neviem , ja este nedavam ani normalne, davam na vecer stale mliecko takze s tym vam neporadim.. u nas je to tak ze mesiac sme jedli len zeleninu {miesam jej to dokopy... dnes mala mrkva, zemiak, brokolica a pastrnak a masko.. } po mesiaci sme pridali masko.. {bud kupovane v DM alebo som uvarila kuracie a pokrajala na jemnulinko a znova dala zamrazit.. do kociek.. } INAK BACHA.. akonahle potom davate masko zmrazene do prikrmu TREBA to nechat prejs VAROM!!!! nezabudnite na to ..

co sa tyka mrazenia zeleniny, ja nemrazim s vodou ale len to co je zelenina.. vacsinou ked tam pridam cukinu alebo tak tak sa to aj tak da do takej konzistnecie ze je to akurat jedle..

fac aj vam gratulujeeem.. ste sikovnici..

jaaaj a este sa musim pochvastat.. podarilo sa mi dnes v tescu este zohnat plienky 2+1 zadarmo.. tak som vytesena..

babulka123
24. jan 2010

inak co sa tyka tej kase.. poradte.. kedy to davate babatkam.. ja sa bojim ze na noc je to moc tazke.. tak neviem ci to dat okolo 6 a vecer po kupani este dat mlieko alebo ju urobit redsiu a dat namiesto mlieka vecer cez flasku.. dakujem

babulka123
24. jan 2010

lulu len 3 x.. paraaaada.. tesim sa s vami..

leri
24. jan 2010

babulka, ja to budem davat doobeda a streidat s ovocnymi prikrmami neskor, teraz to bolo vynimocne, uvidim co to spravi, ale nechcem z toho spravit pravidlo ze ho vecer natlacim kasou, a tiez podla toho ako sa bude spravat ci mu nebude zle, v kazdom pripade neskor ako o tej siestej by som ju nedavala

babulka123
24. jan 2010

nooo inak doobeda to nieje zly napad. musim nieco vymysliet..

sak to ze vecer .. len my sa kupeme az potom .. tak neviem.. este skusim ocekovat kamosky ako to robia..
lebo zas ked zoberem ze jej dam kasu o 6 a potom sa kupeme.. a spat ide okolo pol 8 .. ci nebude hladna.. ci jej mam dat este mlieko ??

leri
24. jan 2010

babul ano, normlane dat kasu, pockat chvilu, potom okupat a dat mlieko kolko chce 🙂 alex sa normlane nakotil znovu......a to som dnes davala kasu az po kupani, tkaze spraskal ju a hned som kojila lebo ma isiel zozrat

babulka123
24. jan 2010

leri aj ked nekojim ..normalne jej mam spraivt este nutrilon.. no uvidime.. skusime..

mk ide sialene pomaly.. idem si lahnut.. cmuuk

sisulka7
24. jan 2010

kocky, chcem sa spytat, ak zacinam dostavat rodicovsky az v roku 2010 dostanem automaticky zvyseny, alebo on musim nejako specialne ziadat?

lizatko1009
24. jan 2010

leri to aj nas sa olizuje po espumisane, to je super ze ti tak papa a uz ti aj sedi sam? nas uz hej ale sam sa neda do sedu ked ho dam ja tak sedi a hraje sa sam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre