Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
1. okt 2009

lulu, a nech aj barak zrutia,len nech uz sa spolu hraju 😀
a inak odkukaju tie detiska vsetko...ja oliho tak tapkam po chrbatiku aby si odgrgol...a dnes som ho drzala na rukach a filipko mu taku svacol do chrbta, kua..no nie velmi silnu, ale tak silnejsiu ako tapnutie 😀 no pozor davat treba stale, on by ho chcel stale nosit, aj kupat aj vsetko, stale ho bozkava 😉 😵

facovka
1. okt 2009

lulu, suseda je slaby odvar, minule som tak zhukla na maleho ze az bachol na rit na zem, co sa tak zlakol, ani som mu nemusela plesnut..aj tak to neberie vazne, cez tu plienku to asi slabo citi 😀

lulu73
1. okt 2009

ja som vraj tiez takto bola k sestre...ze nasi museli mat oci na stopkach a raz som ju vraj skoro zadusila...pchala som jej dudel nasilu , ona sa dovracala a ja som jej ho stale davala nasilu, lebo plakala...a mama dobehla, ked sestra uz modrala...musela ju kriesit...takze aj taka byva surodenecka laska 😝

facovka
1. okt 2009

babul,skapem kolko ma Ninka vlaskov, super..len nech jej to vydrzi 😉

lulu73
1. okt 2009

fac, ty by si bola dobra ucitelka...myslim s tym hlasom

facovka
1. okt 2009

no,sak som aj vystudovana, idem Oli fnuka ☹

lulu73
1. okt 2009

fac...vazne? ty si ucka????

babulka123
1. okt 2009

lulu nie , my ju kupeme, ael vcera sme boli u kamosky a tam sa inak neda..

inak pohlad musi byt dobry na mna, mala v kociku na balkone, nevie zaspat a ja NB na kolenach..

martinex
1. okt 2009

caute...

tak klby su ok,nemusime balit nasiroko...

aaa vyhrali sme rocnu zasobu plienok od DM 😀 😀 😀

lulu73
1. okt 2009

mati...aj na FB som ti pisala, ...gratulujem, aka to je sutaz? musela si spievat, alebo nieco zarecitovat?nebodaj nakreslit? 😀

martinex
1. okt 2009

lucka ani neviem ze prebiehala... zapojila som sa tym,ze sme vyplnili ten papier na tie poukazky

babulka123
1. okt 2009

baby co ste na UM, neviete mi povedat kolko davate babatkam papat?
teda predpokladam ze viete.. hehehe

ide o to ze Ninbka si pyta aj po 2 hodinkach znova.. a vraj to nieje dobre, nepomoha ani vodicka.. viete mi poradit>?

perla200
1. okt 2009

no ahojte....tak ja tiež mam depku z tej knihy a obdivujem ženy, ktoré to vedia praktizovať....lebo my to asi nedokážeme...ale čítam dalej tak uvidíme.....

babulka123
1. okt 2009

matka paraaaada tak to je super vyhra.. veeeeeelmi sa tesim s tebou ..

inak nechcete niekto kupit balik pampersiek? cislo 2, 102 ks.. predam so zlavou heheheh
nam nevyhovuju.. ak tak poslite IP

martinex
1. okt 2009

babul sak aj ja sa tesim,to je kooopec usetrenych euracov.... 😀

inak pampersky nevyhovuju ani nam 🙂

facovka
1. okt 2009

mati,parada,gratulka... 🙂
lulu, ako sa to vezme, studovala som slavistiku- rustina a slovina, prekladatelstvo, tlmocnictvo 😉

martinex
1. okt 2009

fac diky 😀

babulka123
1. okt 2009

ja mam kupeny jeden balik ale chcem ho predat.. dnes som sa o tom definitivne presvedcila ked sa mi Ninka posrala.. s tym ze to mala doslova a do pismena na lopatkach... a ja ze co bola taka nepokojna. hehehe

o tom ze min.tyzden je to cez plienku pretieklo az na moje rifle ani nebudem hov orit {na navsteve , samozrejme pre seba nahradne oblecko nenosim}

ale nebudem tu robit "reklamu" ak su niekomu ok, velmi rada predam..

matka.. potom das aspon referencie na plienky z DM. cenu maju dobru takze aspon budeme vediet.. inak ja sa chystam ist si kupit Lidl plienky, kamoska si ich nevie vynachvalit a to je co povedat.. hehe ona je iny expert na ne..

martinex
1. okt 2009

babul aj mne sa v nich maly presral az na chrbat

a ja pouzivam len plienky z DMky, tie ich....a som velmi spokojna...

babulka123
1. okt 2009

matka daj presny nazov.. dnes idem kupit tak nech skusim aj tie.. inak ja ficim na tesco plienkach - zelenych a fialovych a som velmi spokonjna..

facovka
1. okt 2009

mne sa este nepresral v nich 🙂 to je indivindi, mozno aj ako zalepis plienku,alebo v akej polohe lezi 😉

babulka123
1. okt 2009

fac.. mne sa to stava pravidelne..
chces? zajtra idem do BA tak ti ich mozem doniest..

veve80
1. okt 2009

caute maminy, tak konecne sa hlasim po sto rokoch

ja pouzivam tiez Dm plienky, a som spokojna. teraz mam tie zelene ekologicke. tie maxi...

veve80
1. okt 2009

pre nasho oliverka boli pampersky uzke, ma dost siroke boky a pas. je to taky valibuk, uz ma 7,5 kila.
oblecenie velkosti 74 uz mu je male, dupacky a pyzamka a body nosi 80tky.

on STAAALE PAPA !!! kazde dve hodinky, cez den, v noci.
teda pardon, niekedy castejsie... 😅

babulka123
1. okt 2009

7/5 kg??? no pekne my sme sa dnes vysplhali na 4.6. kg

veve kojis alebo davas UM>

martinex
1. okt 2009

babul dm babylove... to je ta ich znacka... a aj cena je ok 🙂

veve tak to je riadny chlap... my mame 5,4kg

babulka123
1. okt 2009

matka pojdem dnes kuki.. a kedy sa vidime my dve.. ozaj auto uz mas?

martinex
1. okt 2009

babul ani sa nepytaj... chumaj jeden mi ho predal a mna len natahoval....takze stale hladam..nechcem zase kupit hocico...to si radsej pockam...

ale ak chces mozes prist, v nedelu ide drahy pre Ninku,tak ju tu budem mat cely tyzden 😀

babulka123
1. okt 2009

nooo to vidim realne marek ide v nedelu na cely den na ryby... nieco vymyslim zavolam v sobotu .. ale bolo by to super.

veve80
1. okt 2009

ja len kojim, a ako hovorim stale.
v utorok si pytal kazdu hodinu, uz som si to zacala pisat, lebo som tomu neverila. raz sa pogrckal, tak som myslela ze sa prejedol, zacal plakat, tak som mu zacala masirovat brusko, nic, potom odgrgnut, nic, rektalna rurka, nic, do vanicky s vodou, nic. stale len rev tipu uz tyzden som nejedol, ak mi hned nedas najest tak skolabujem. a to bolo potom co pred 40 minutami jedol. nakoniec uz zufala som ho chcela ukludnit na prse a on sa tak prisal a pil a pil a pil...
ja by som ho aj nechala vyplakat ale on hned spusti rev a sa bojim ze strati dych.
tak ho nechavam papat a dufam ze to raz vybeha.

nemame ziadny rytmus. ale teraz konecne zacina malinky spinkavat aj cez den. tak dve tri hodky.
a uz sa aj sam zahra, s takou hrazdickou, chvalabohu. prvych 6 tyzdnov to bolo na slucku, stale na rukach, mam ich ako simpanz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre