Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
9. feb 2010

z.. poslal som ti vcera ip.. pozerala si ?

a dakujem..

z.vrablova
9. feb 2010

este som nemala cas... zajtra sa s tym pohram... cakam mm a idem do perin... som unavena

monicka18
9. feb 2010

Babenky už tu všetky prikrmujete? Nenájde sa jedna spriaznená duša, ktorá začne spoločne s nami? Čakáme na ukončený 6 mesiac! Takže ešte 2apol týždnika!

leri
9. feb 2010

monicka, ja teda neviem, ale ukonceny 6. mesiac ste uz predsa mali 🙂 teraz uz bezi siedmi, takze sup prikrmovat 🙂

zuzkamilko
10. feb 2010

rankoooo
monicka....suhlasim sleri,ved uz ste mali ukonceny 6.mesiac-je to den,ked mala tamarka pol roka

martinex
10. feb 2010

dobre ranko dievcata...

tak mlady muz zase vacsinu noci stravil u nas v posteli.... no co narobim, je mu tam proste dobre 😀
ja musim malemu nakupit overaly a body nove,lebo sme uz vyrastli....tak sa tesim,trosku sa zase vysantim 😉

zuzkamilko
10. feb 2010

marti....no ja som bola v soku,ked mi prisli body 80 a mojmu dlhanovi boli akurat,tak teraz pozeram uz na 86,nech aspon trochen ponosi,mna tak mrziiii,tolko vela veci ani nevynosil,co z nich tak rychlo vyrastol ☹

babulka123
10. feb 2010

ahojte...
matka Tesco to isti.. super ceny teraz maju...

ja somm sa rano zobudila s takymi krcami.. dosli kramy ale tento krat nejake bolestive.. svine..
momentalne mam neskutocny problem dodrziavat dietu lebo mam pocit ze co nezje mna zjem ja... ale snazim sa to aspon ako tak kombinovat, a jest vela zeleniny... no co uz...

snad sa mi podari si dat aspon kusok chleba s medom.. chlieb a pecivo mi neskutocne chybaju...

martinex
10. feb 2010

babul sak jasne...uz sa tesim,ze kedy pojdem..dnes pride kamos,tak mozno ho zlomim a pojde s nami 🙂

mne pecivo nechyba,skorej maso...ale tak zvykam si...

a mrcha by mala prist aj mne coskoro,tak som zvedava

zuzka no to mas potom riadneho chlapa...my nosime 74,teda teraz ideme kupovat

babulka123
10. feb 2010

zuzka.. no pekne.. my mame teraz body od 6-9 mesiacov, netusim velkost, ale su je llt...

no matka na tvoju mrchu som aj ja zvedava.. hehehehe

martinex
10. feb 2010

babul mile od teba 😀

ja idem akurat kupit 6-9m, to je cca v.74

babulka123
10. feb 2010

matka radim ti nekupuj vela.. napr ja som pyzamka kupila uz aj na 9-12 ... ze su jej vacsie a co ? kto ju v noci vidi>? hehehehe

facovka
10. feb 2010

my nosime 74ku, trochen vacsie ale da sa...a fifo nosi 86 🙂 zachvilu budem ako na dvojicky kupovat,ked ten nas fifo je taky pidi 😵

deina2005
10. feb 2010

fac moj mal v novembri 3roky a nosi 86 hihihi kazdy si mysli ze ma 2,5 taky je krpaty
😀 😀 😀 ale aspon si ho uzivam takeho drobneho aj tak rychlo tie deti rastu

livia1
10. feb 2010

Dobré ránko, gratulujem všetkým babätkám ktoré mali a maju 6 mesiačikov 🙂

bagaja
10. feb 2010

ránečko

tak ako som predpokladala ta včerajšia noc bola omyl, dnes sme pokračovali v trende 4x 😝

monicka ten kuončený 6m už máte, takže smelo prikrmuj 😉

aj ja sa chystám do Tesca na oblečko, len čakám na prašule za dovču a jedeme na to 😅

lely29
10. feb 2010

Ranko.Tak aj my sme boli v noci niekoľkokrát hore a Laura bola viac v nasej posteli ako to svojej.Pomaly si na to zvykáme no co uz.Aj my ideme kupovať oblečko do Tesca tiez veľkosť 74.Mati kde si kupovala ohradku pre malého?

martinex
10. feb 2010

lely nasla som ju na babybazar.sk za 30€

babul ja kupim 3ks z kazdeho,aj tak periem skoro kazdy den...a my sme v tom cele dni,ak nikam nejdeme...

ja som prave docvicila a krtek nie a nie spat... boze,ti chlapi 😠

daniela33
10. feb 2010

ahojte,
my noc klasika, bieda ... som taká unavená, že včera po cvičení som na zemi zaspala, muž ma našiel o jedenástej v noci, takú zimnicu som potom chytila ☹
no šatník budeme meniť aj my, zo všetkého sme vyrástli, a hlavne jarné oblečko, čiapočky tenké, capačky a body bez toho to nejde, to prezliekami aj trikrát denne 🙂

eviqa
10. feb 2010

pekné ránko, tak my noc klasika, dokonca malý vstal až o trištvrť na osem. Len ja som hore už od štvrtej ☹
...a oblečenie, no my sme nejakí mini či čo, dávam mu teraz 68, niektoré ešte oblečie 3-6 mesiacov a niektoré 6-9 mesiacov. Ale aj ja sa teším na jarné nákupy.
...a inak, vraj tesco končí so značkou cheeroke, čo mi bude veľmi ľúto, lebo dobré vecičky mali pre detičky

martinex
10. feb 2010

eviq to nemyslis vazne? a preco? to kde budem nakupovat? v tych drahych obchodoch kupim jedno body,za tolko co v tescu 5ks 😠 no rychlo musim ist,kym to stiahnu

lely29
10. feb 2010

No teda to aj ja uz dnes idem na nákup do Tesca.Evi a z kadiaľ to vies?

babulka123
10. feb 2010

evig.. no pekne to ani nehovor...
tusim zavolam kamoske co tam robi nech mi to zisti lebo ak je to pravda tak idem nakupovat do zasoby.. aj na 2 roky dopredu , lebo presne ako pise matka.. potom je to neskutocne drahe

perla200
10. feb 2010

no čaute....aj my sme č. 74 ako nič iné zatial neoblečieme.... ale minule som jej navliekla kosielku od 2-4 mesiace...vyzerala ako chudobná príbuzná🙂)))))))))))

babulka123
10. feb 2010

perla.. hehehe 3/4rukavy ze? my tak mame body 3-6 mesiacov.. uz to musim pomaly vytriedit zase..

eviqa
10. feb 2010

kamoškina svokra robí v tescu a ona hovorila, že teraz sú vraj také zľavy, lebo potrebujú vypredať tú značku. Ale vraj bude niečo iné. No len čo, to ešte neviem.

babulka123
10. feb 2010

no pelkne. v piatok idem na nakupy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre