Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
10. feb 2010

akurát čítam, nič iné si hajzel ani nezaslúži 😠

blazka24
10. feb 2010

ahojte babule, tak zajtra sa ide na nákup k 90-dňovke......

začína sa bilekovinovým dňom nie? dodržiavate ten zoznam čo treba v ktorý deň variť alebo si robíte vlastné recepty?

malý odmieta poslušne všetky kaše takže len mliekujeme a na obed prikrmujeme, zajtra ideme na mäso a skúsim kúpiť tretiu kašu v poradí od nestlé Moje první kaše ak ani to nebude chcieť už si to hodím......... 😠

inak gratuľujem k zubom, viem čo to je vyčkať tie nervy ale ked je zúbok vonku je už pohoda, teda dovtedy kým nejde ďalší 😀

martinex
10. feb 2010

blazka chvalim ta,ze ides dietovat... ja som ani jednu vec nerobila z tych receptov, vsetko si varim podla toho na co mam chut a co mam doma...

hami-ryzovu nemliecnu si skusala? nam chuti,maly reve od jedu,ked ju zje 😀

blazka24
10. feb 2010

martinex a to ako vieš čo sa môže a čo nie? ja čo nemám na papieri tak vôbec neviem xixixi

skúsim teda hami ak to nezaberie už ho vážne natlačím rožkom - všetko pekne spapá čo sa zeleninky týka a kaše ani za toho andela - šlak ma triafa 😒

lizatko1009
10. feb 2010

ahojte marti gratulujem k vcerajsiim 6m aj tym co maju dnes 6m.

blazka tak mi milujeme kase, ale iba nestle, z hami akurat bananovu na dobru noc a ovocnu konic znacky hami.

martinex
10. feb 2010

blazka mam na ladnicke tahak,co som si vypisala z knihy,co sa moze ktore dni a potom uz len kombinujem.. poslem ti to do ip?

daniela33
10. feb 2010

blazka ja davam sunarku ryžovú nemliečnu a nestiham davat 😀

eviqa
10. feb 2010

no dievčatá, obdivujem vás s tou diétou. Asi som sama ostala nediétujúca, tak asi začnej aj ja. Kuknem do diéty a chladničky a uvidíme.

martinex
10. feb 2010

eviq to mas recht...vacsina je na diete...tak sup sup a zajtra hura na to! 😉

eviqa
10. feb 2010

no pokúsim sa, ale veľké šance tomu nedávam 😒

blazka24
10. feb 2010

marti pošli mi ten ťahák nech môžem preposlať mojej tajnej kopírke 😀
už mám na chladničke čo môže malý papať kombinácioooooooooo, potom ktoré zuby idú postupne po sebe...........a ešte aj toto budem mať a už nie je na chladničke miesto lebo tam mám milion všelijakých magnetiek z dovoleniek 😝

lizatko tak super - ja som v šoku lebo malý papá nutrilon ale od nich kaše ani do huby nedá - respektíve na môj jed dá do úst a vypľuje, minule mi to treskol skoro do ksichtu si viete predstaviť čo som robila 😕

eviqa tiež to začínam ešte len riešiť a keďže je chladnička prázdna treba to riešiť až po jej naplnení 😅

z.vrablova
10. feb 2010

Ahojte... ze strana 500.... myslim, ze je cas otvorit novu temu... nie??
Mala je dnes umrncana, boli mse teraz 3hod vonku, taky orchester spustila na zastavke, ze som jej rozrabala Bebu a princezna si olovrantovala v kociari...

martinex
10. feb 2010

zuzi no vidim,ze dnes boli vsetky deti take... 😠

blazka poslem,len co ulozim toho mojho zlobra do postele 😀

blazka24
10. feb 2010

zuzi čo je zle položený mesiac či čo? ten môj taký rev spustil a pritom videl že mu robím jesť, inokedy pozerá na mňa ako mu pripravujem papinu a teraz vrieskal ako o život 😠

marti pohoda, my spíme jak zarezaný ved sa aj patrí, konečne máme poobedný spánok 😖

martinex
10. feb 2010

blazka no napisem ti to teraz, krpec huci jak tur,ani bohovi spat...

blazka24
10. feb 2010

marti ja spánok krpcov už riešim tak že ho neuspávam, proste nakrmim, bachnem do postieľky, do ruky šlahnem jeho obľúbenca žirafu a nechám ho si mrnkať, rozrpávať sa s ňou a takto sa hrá, potom zamrnčí že nemá dudulu šlahnem do úst a zaspí sám únavou......zistila som že to je najlepší spôsob.............

inak zajtra idem omrknúť jasle, chcela by som nastúpiť do roboty ako bude mať malý dva roky a teraz je deň otvorených dverí tak som zvedavá čo mi pani riaditeľka povie lebo vraj zajednáva sa miesto rok dopredu sú to štátne jasle asi jediné v nitre 😝

martinex
10. feb 2010

blazka lenze ten nas tlk nemrnka ale reve jak tur...sedi v postielke,cely spoteny a reve...

lizatko1009
10. feb 2010

blazka tak skus mu dat inu nemliecnu nestle bananova je perfektna, nutrilon nam poslali vzorku a fuuuuj.

bagaja
10. feb 2010

no tak sme boli v tescu ale nič moc som nenakupila, iba príkrmi a kúpila som aj kašičku - nestlé - moja první kaše, tak som velmi zvedavá zajtra skúsim a kedy dávate kaše?

mati pls pošli aj mne ten ťahak....ja už približne viem čo môžem ale pre istotu....a k cestovinám si si akú opmáčku dala

perla200
10. feb 2010

lizatko - ja za toho pána fera neviem nájsť nikde tú kasu čo píses....iba nejakú lipovú či čo????

lizatko1009
10. feb 2010

ja som ju kupila v dm-ku ani v hypke ju nemali, iba lipovu a myslim ze v bilej budu ma akciu na tie kase neste bananova, slivkova+lipova na dobru noc za 4€ az idem kuknut do letaku, obycajne kase bez prichute chutia ako prevarena voda, minule som vzala vyskusat hipp marhulovu no otras ani prehltnut som nemohla, ale ked mu spravim bananovu neste na dobru noc, tak ju jem s nim 😀

lizatko1009
10. feb 2010

preklep v hypke maju akciu od dnes platnu na neste kase 2+1 zadara, medovu, slivkovu + lipovu na dobru noc a jeden kus stoji 2€ cize zaplatis 4€ za 3 kase, super cena a tu bananovu najdes v DM-ku.

bagaja
10. feb 2010

no tak u nás sa nevečeralo a kedže je hladná tak ričí a spať ani náhodou 😠

martinex
10. feb 2010

baga poslane...
ja si davam vacsinou paradajkovu so zeleninou...alebo spenato, ci len take pesto..podla toho na co mam chut

martinex
10. feb 2010

baby a neuverite.... krtko sa postavil!!! ked mi to mm povedal,som myslela ze si robi srandu...lezali spolu v spalni,mm na boku,krtko pri nom lozil, doplazil sa k nemu,dal sa na 4, potom si cupo, rukami sa chytil mm za bok a vstal 🙂 nechapala som

facovka
10. feb 2010

kokso,marti to fakt??aj ninka babulkina sa uz,vsak?? nas oli nic,uz sa mu nechce ani pretacat,sem tam,inak nic,ani na 4,a nie to ze vstat 😅 ,a lozenie ee,niiiist--ale sak hadam raz 🙂

bagaja
10. feb 2010

mati dikes......a ten chlieb vždy na bielkovinový a škorový deň, alebo iba na začiatku diéty?

a idem už spať...dieťa ma zničilo a som znova sama, tak aby už bolo zajtra...papa

babulka123
10. feb 2010

matka a postielku oooookamzite dole !!!!! uz rano som ti to hovorila..

ninka to tiez dnes znova spravila..

aaaaa... prajem vam krasny vecer, ja som mala dnes blbu naladu rano ale sestra dosla a potom hned aj mamina tak bolo troska lepsie, boli sme vonku, co to ponakupovali, potom sme sa doma hrali , ninka co to pospala takze sa ako tak dalo.. ale strasne je umrncana tiez.. vecer mala 37.4 {ked som jej davala teplomer tak sa mi smykla tak som jej ho strcila neviem kam.. dufam ze to bude ok... chuda} a okupali sme dala som flasu a uz haji...

zajtra sme doma..

v piatok som cely den v BA., o pol 4 idem s ninkou k ortopedovi tak som zvedava co nam povie..

martinex
10. feb 2010

fac hej,skoro som infarkt dostala...

baga ee,pocas celej diety,ale ja ho nejedavam casto,podla toho ci sa mi to hodi k tomu jedlo alebo nie

babul neboj,uz som muzovi vravela,ze zajtra prve co spravi je da dole postielku

egyptanka
10. feb 2010

babul, ty si kazdu chvilu v BA a nas neprides pozriet ... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre