Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

blazka24
12. feb 2010

no tak konečne spíme, síce sme sa narevali pri obliekaní po kúpaní ale už je pohoda a ticho............

lizatko1009
12. feb 2010

blazka, ale aj tak predsa skor ako my, u nas sa este vo velkom skace.

blazka24
12. feb 2010

lizatko tiež som očakávala že sa u nás bude skákať ale zatiaľ spíme - uvidím dokedy ale mne sa zase nechce spať ako včera som kukučkovala na FB do polnoci xixix ako vidím už nie je ďaleko 😀

martinex
12. feb 2010

blazka no skoro ste zaspali 😀 krtko zaspal o 1/4 na 8 a prvy krat sa zobudil o 11tej na jedenie..normalne som nechapala,chodila som ho furt pozerat ci dycha 😉

lizatko1009
12. feb 2010

blazka vcera maly zaspal o 39:59, dnes bude o par minut sor, lebo prevraca oci.

blazka24
12. feb 2010

marti my zaspíme a už nepýtame - teda zase klopem až si hánky do krvy otrepem.........

lizatko tak to je supiš, tieto stavy sme mali tiež len susedia to nemali radi, lebo malý ziapal a vrieskal na macíkov a vykecával s nimi ako keby bolo poludnie 😉

martinex
12. feb 2010

blazka tak to je super.... no nic,idem hajcat..tak dobru nocku kocky 😉

blazka24
12. feb 2010

marti dobrú nôcku, tiež asi pôjdem len neviem kedy sa mi chlebáreň zavrie - už sa pomaly otvárajú vráta 😀

lizatko1009
12. feb 2010

blazka uz sa spi aj u nas, neiem ako ho mam preorientovat aby chodil spat aspon o 9-tej.
ja ani nehovorim co ja mam zac za susedou deti dava spat o pol 7 jedno dievca okolo 3 a pol roka a chlapec okolo 2 rokov rano vtavaju o pol 5, a zacnu hulakat jak nepricetny, vkuse sa nahanaju, dupocu, pokricia uz revu do nepricetnosti, tak do toho kriku sa prida ich 150kg nepricetna matka, ta po tichucky rozpravat nevie, a znova dookola, ked zacnu kricat maly sa potom hybe v postielke a to nieje este nic byvaju u svokra a on ma izbu po nasou spalnou a tam ma pusteny cely noc televizor a dostatocne nahlas, kazdu pol hodinu chodi fajcit, nedajboze otvorit okno, ale k tomu jeho zapachu sas radsej tiez nevyjadrujem, nesprchuje sa no hotova katastrofa, v lete neviem ako budeme spat a normalne fungovat, maleho nemozem dat spat ani na balkon. vrrrrrrrrrrr a hambim sa im to ist povedat.

lizatko1009
12. feb 2010

a minule sme o pol 7 vecer s dotahovackou vybrali 3 srubky, tak hned zvonila, ze nemame teraz to robit, lebo dava deti spat a jej placu.

blazka24
12. feb 2010

lizatko ja som si urobila poriadok s fajčením susedy na toalete ale čo bude v lete to neviem........hulákanie mám od vedľajšieho suseda, ten si tam robí cez víkendy seansy a dáva si rádio na plné gule ale kašlem ho - malého to nezobudí ale to neustále prerábanie susedov ho budí, lebo to je vrtanie do panela a to je cez deň takže to nemôžem nič povedať....už aby bolo leto a bola som nonstop s krpcom vonku .........tak držím palčeky nech to prežijete a ako sa hovorí každému sa všetko vráti či už dobré alebo zlé, tak pevne dúfam 😀

blazka24
12. feb 2010

tak v tomto by som bola zlá suseda, ja by som povedala a ked moje spí vaše behajú tak dovi dopo a hotovo.......

dobre moja idem ja do hajan lebo o šiestej budem ako mača...........

perla200
13. feb 2010

dobré ránko.....ešteže bývame v dome....ja som bývala 5 rokov na byte ked som chodila na výsku ale to bolo iné ale mali sme takého nemilého suseda nad nami, ktorý chcel stale na nás volat policajtov 5 rokov!!!! to bol taký komplexák, ktorý isiel za knaza a potom sa toho vzdal, my sme robili žúrky a ráno ked sme chceli spat tak hral na klavíri ale strasne nahlas, dlho a hrozne tak sme nemohli spat....no boje .....určite mu chýbame 😉

lenka_66
13. feb 2010

dobre ranko

lizatko tuho rozmyslam ake mas hodiny lebo na mojich 39:59 za to nenaskoci 😀 .Včera o (23:23)
a nehanbi sa to povedat.mne to tiez zo zaciatku bolo blbe niekomu povedat no nakoniec som to prelomila a ak sme mali v robote taky problem tak sa len cakalo kedy pridem nasrata a surovo poviem do oci 😀 .vies si predtavit ak s takym clovekom MUSIM byt zavreta v kancli 😝 😝 😝 hoc len 2x denne po 15 minut 😝 😝 😝

vcera sme boli na urologii.vo stvrtok ideme zas ☹ .chuda moje male uz teraz ma trasie pri pomysleni ze ho budem musiet drzat ked mu budu robit zle.zavedu mu hadicku az do mocoveho mechura aby dr.videla ako piska ☹

perla200
13. feb 2010

a inak som sa chcela opýtat...babulka ako súvisia sople a kasel so zubami? ano viem majú oslabenú imunitu deti ale aj treba na to niečo dávat? teda dala ti doktorka niečo na to?

lulu73
13. feb 2010

dobre ranko...my uz v noci vstavame len 2 krat, ale mame novinku...zaspime po kupani okolo osmej, lebo si to mala vyslovene od unavy ziada mat pokoj a spat a po hodine dvoch vstane vyspana, vesela ,plna energie a morduje nas tak do polnoci...az potom zaspi
neriesim, len vam pisem ze co a ako u nas 🙂))

idem asi uvarit rizoto a slepaciu polievku...myslela som ze dnes skusim dat malickej aj masko, ale este pockam nejaky ten tyzden

a zistila som ze Emka nie ze nechce flasu, ona nechce UM...vyskusali sme Nutrilon a Bebu...az ju napina a odvracia sa, zatina pusinku...mlieko ani vidiet...chuti jej tepla voda, zeleninka a moje mlieko.....cize ja asi este dlllho nikam nepojdem sama na dlhsie ako dve hodiny....a ist vecer na veceru, kino, divadlo,ples 😀 to nehroziiiii ... Emulka ma proste nechce pustit

lenka_66
13. feb 2010

matka , zuzka vsetko naj k 1.vyrociu viem ze je zajtra no dlho sa tu asi neukazem

lenka_66
13. feb 2010

lulu , neboj este budu casy ze emka bude zdrhat od mamy 😀

lulu73
13. feb 2010

lenka...ved ano...ale vies ako to myslim, clovek by si aspon jeden vecer trosku spestril...ale nemozem ju nikomu nechat, lebo by ho uplne znicila🙂

lenka_66
13. feb 2010

no viem o jednom cloveku ktoreho by si nechala vystavit ale asi jej emku do ruk nedas.jasne ze chnapem 😉

lulu73
13. feb 2010

idem do kuchyne, nastupuje druha sichta 🙂 akosi ma toto nebavi .... v noci nocna, cez den denna.... a stale dookola 😒
unava so mna krici...caute

bagaja
13. feb 2010

ahojky

pekný víkend všetkým prajem 😉

ja dnes si idem robiť nejaké soté z kuraciny, lebo mám bielkovinový deň, normálne sa po včerajšom ovocí na to teším 😝

no a včera sa aj naša mala zobudila o deviatej a revy veliké napokon zaspala....no neviem či bruško...može aj byť lebo som včera nemala nič varené iba zeleninu...či ju aj nenadúvalo 😖

daniela33
13. feb 2010

bré ránko, ďakujeme ešte raz všetkým za gratulky 🙂
včera sme mali trocha rušný den, ešte som s malou utekala k doktorke s tým očkom, teda oboma, má ich zapálené a opuchnuté a stále si ich trie, je z toho dosť mrzutá, poslala nás na očné ... v noci som nekojila, len um a bola hore každé tri hodky presne, čo je pre mna super, lebo každé tri je lepšie ako každú hodku...
dnes ideme na oslavu, no len ja mám diétu, ale mám uhľohydráty, tak si dám aspon koláč na večeru 😀 , zajtra má čaká ovocie ... a bag ako ide diéta?

lizatko1009
13. feb 2010

blazka dnes o 7 rano klepala rezne, ale s tou jej rukou ako moja noha to bola sila, mala stastie, ze som bola strapata a nechcelo sa mi ist zvonit, ale uz musim nabrat gule. oni sa pristahovali minuleho roka z Rakuska, ale taky pordel aky robia oni nerobi nikto v celej bytovke.

lenka 😀 😀 39:59 😀 to malo byt 23:59. a co kolega smrdi ci fajci? ja sa hambim im povedat, ze ide od nich sakramensky smrad a v lete ked je horuco vsetko tlaci do nas a ked este k tomu zafajci no dovidenia, u nas nikto nefajci tak nam to vadi.teraz behaju po celom byte jak...ja neviem ci to sa nedokazu normalne hrat, len hulakaju a potom placu.

martinex
13. feb 2010

ahojte...

leni dakujem 🙂

my sme odovzdali prave maleho mojej mame,nabalila som im aj obed,tak som zvedava kedy nam ho vratia... mm ostal doma,nechcelo sa mu ist do prace,tak rychlo poupratujeme a ideme na nakupy...hadam po ceste aj kadernicku poriesim,lebo mam vlasy uz strasne dlhe...

a inak v noci sme boli hore len 3x..juch sa normalne tesim...a som prisla na to..ked zaspi na cecku,tak sa furt budi a certi,kde ma prso... a vcera som ho nechala vyrevat,pekne zaspal potom a noc parada... tak to budeme asi takto robit,len mi srdce trha ked tak place...ale max 20minut potom zaspi 🙂

z.vrablova
13. feb 2010

Ahojte... idem vas znova povzbudit v chudnuti... od vodneho dna (1.2) som mala pocit, ze nic nezislo, nemala som ani odvahu odvazit sa... dnes som sa prekonala a mam za dva tyzdne dole dalsie 4 kg... tzn... dokopy je dole uz 17kg!!!! neskutocne sa tesim... a od vodneho dna som uz asi 4x porusila a aj dnes budem... ideme o chvilu na fajnovu veceru... a aj vinko bude 😝 papa... pekny zvysok vikendu...
Kristinku nam uz nasi naobed zobrali... a vratia nam ju az zajtra... dufam, ze bude posluchat... heh... pa

martinex
13. feb 2010

cafte, tak my sme si prave maleho doviezli domov....u babky posluchal,krasne spapal obedik a potom aj banan, bohovsky bol ako ho cmulal 😉
my sme zastial boli nakupit,ja som sa dala celkom radikalne ostrihat-30cm islo dole 😀 no hadam aj o kilo mam lahsiu hlavu 😉

zuzi tak si uzite vyrocie,pekne oslavte 🙂 a gratulujem ku kileckam...kiez by to aj mne islo tak pekne 😒

facovka
13. feb 2010

o susedoch ja viem svoje, ale ti co maju deti, tych neriesim, tiez to maleho zobudi,ale ked budete mat starsie deticky tak to pochopite, ze proste dietatko nemozte umlcat, proste sa chce blazniet,hrat, nevedia byt na poel ticho 😉 takze ked oli dovrsi behaci vek, to bude srandy, esteze pod nami nemame susedov 😉 ale vrtanie, buchoty a tak okolo 19h riesim aj ja, nasurovo klopem a riesim 😉

eviqa
13. feb 2010

ahojky, tak my víkendujeme. Ráno začalo dobre, s malým sme sa učili kde je tik-tak, kde je kvietok a ráno som mm chcel aukázať, že malý vie ukázať kde je kvietok, no a kvietok skončil na zemi. Tak vidím, že sranda už začína 😀

...no a susedov? my sme tu najmladší, inak samí dôchodcovia, takže už vidím, že oni budú chodiť riešiť nás 😅

leri
13. feb 2010

mna to uz dnes nebaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, alex je uz stvrtykrat posraty, akoze stale okolo neho aroma..............ako slak, jemu to ide pusou dnu a spodkom von.........ale ocividne mu to robi radost, sa tu na mna vitazoslavne vyskiera a este mi do toho habe aj rukami ked ho prebalujem a specialita..............na brucho sa zasadne otaca iba pri prebalovani, to je zlate pravidlo: rozbalim plienku a uz je zvrtnuty........uz si na ten smrad okolo neho aj zvykam 😀 kde je to moje krasne male vonave babatkoooooooooooooooooooooooooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre