Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
13. feb 2010

karin ano .. musi . heheh ale nie chcel.. a tiez ma dole 7 kg.. ale ako sme povedali u nas sa bavi v 10siatkovej sustave.. hehehe obaja mame toho viac ako dost takze aspon 10 kg ked bude dole tak to bude super.

bagaja
13. feb 2010

naš taík mešká...tak to teda nie zajtra nech sa ťeší...celý den bude mať malú na starostí, ja sa ani nehnem, hned nabudúce príde načas 😠

martinex
13. feb 2010

leri ak nezabudnem 😀

inak Dado nespi,len take vyskanie sa ozvyva zo spalne...a teraz uz aj plac 😠 truhlik jeden

karin.
13. feb 2010

idem ja pozrieť niečo na HBO, manžel mi už zohrieva gauč...

Marti, to mi je ľúto, že je hore, ja by som ho nechala vyrevať najskôr dve minúty a dať cumel a ak by sa znovu rozreval tak potom 5 minút a znovu dať cumel (len neviem ako ste na tom s cumľom)... je to ťažké ale veď on sa to časom naučí... zas v inom je šikovný... no držím palce

martinex
13. feb 2010

karin u nas cumel 0 bodov...ale uz zaspal,nechali sme ho tak a unava ho zmohla 😎

karin.
13. feb 2010

Marti, tak super... 😉

tak ja už idem, pekný zvyšok večera, snáď vás zajtra dočítam....
papa

babulka123
13. feb 2010

idem aj ja kuk anjelov.. asi .. neviem ..

martinex
13. feb 2010

juuj baby,ja sa nudim...tv sa mi kukat nechce ☹

babulka123
13. feb 2010

matka.. zobud dada hned sa nebudes nudit. heheheh

leri
13. feb 2010

babula a jej cierny humor 😀 😀 😀 😀 😀

babulka123
13. feb 2010

leri.. aspon ten ma neopusta. heheh e

babulka123
13. feb 2010

kua clovek si lahne poobede s maluu a teraz sa mi nechce spat.. ja budem v noci naaadaaavat..

lenka_66
13. feb 2010

leri , pamatas na tu fotku v albume?ma alex daleko od nej?

lenka_66
13. feb 2010

lizatko , nie ja mam pod sebou 30 ludi a furt sa najde niekto s aromou.ak sa to neupravi este skusobnej dobe leti 😀

leri
13. feb 2010

babul, ja by som o pol desiatej nezaspala ani keby som tri dni asi nespala..........ja uz som si brutal zvykla chodit spat o jednej najskor
lenka, pamatam, nema daleho, parkrat by sme aj vyhrali nad nim 😀

lenka_66
13. feb 2010

Posledne tri slová , ktoré počul Terminátor na východe Slovenska :
Dyg móre, železo…

lenka_66
13. feb 2010

leri ja stale chodim stat zajtra (cize po polnoci )dnes sa mi podari tak mozno 3-4x rocne

lizatko1009
13. feb 2010

lenka tak toto ti nezavidim a ako si to povedala? keby sa smrad mojho suseda dal nahrat tak vam ho tu trosku pustim 😀 😀 😀

a uz spime huraaaaaaaaaaaaaa, ideme do hajan tak dobru 😉

eviqa
14. feb 2010

krásne valentínske ránečko 🙂

perla200
14. feb 2010

čaute kočeny.....noc že vraj hrôza🙂 ale neviem lebo MM ma nechal vyspat a bol s malou, ale bolelo nás brucho - ale moja vina moja vina moja prevelká vina.... jednotáčik urobil svoje a aj hrach.....NIKDY VIAC....ale baby ja som asi neni normalna:( ja neviem spat viac ako 4 hodiny.... proste mohla som spat celú noc a každé 4 hodiny hore????? no proste tak

a krásneho valentína prajem, hoci ja ho neuznávam....

martinex
14. feb 2010

ranecko kocky...

u nas noc asi ok,vobec si nepamatam kolko krat bol hore...co je dobre 😉

a teraz ani bohovi spat sa mu nechce,no srandy kopec...

a takto pred rokom som na seba akurat navliekala svadobne saty 🙂 boze,ako ten cas leti

tak pekneho valentina prajem

perla200
14. feb 2010

jej vy ste sa brali na valentína? romantika....inak aj ja som dostala ruže od MM ale to si žehlil piatok 😀 😀 😀 a zmrd odbavil s tým aj valentína 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
14. feb 2010

perla hej brali... ja som dostala rafaelo,ale hlavne ze mam dietu ☹

inak mm prave s malym po celej obyvacke predvadza jednotlive discipilny z olympiady... prave robil biatlon,smiala som sa jak kon,malemu dal na chrbat do tricka varechu,naprv s nym "bezkoval" a potom ho dal na zem,vytiahol varechu a akoze strielali.... neskutocny boli 😀

perla200
14. feb 2010

no marti - tak ten môj si dá malú na plecia a hopsá po celej obývačke alebo s nou tancuje po celom dome.... 🙂

martinex
14. feb 2010

su to proste velke deti 🙂

premyslam co dnes podnikneme,ci niekam nepojdeme..len neviem kam...

lulu73
14. feb 2010

mati...gratulujem k vyrociu a tvoje vyrocie mi pripomina, ze onedlho mame vyrocie aj my s manzelom 🙂)) cas letiiii, staci si pozriet fotky nasich deti...su neskutocne velke

perla...mas super manzela ze sa podujal ostat cez noc s malou ale u nas by to bolo asi o tom istom...neviem spat dlhsie ako tri hodiny...zvykla som si na taky plytky a kratky spanok...vzdy som obdivovala ludi co pracovali v nocnej smene ze ako to vedia v noci nespat...uz chapem...

krasneho Valentina prajem aj ja vsetkym...tiez ho neoslavujeme a ja som zrusila tento rok aj akekolvek darceky...napriek tomu mi mm dal cokoladku a pobyt v kupeloch 😉 po pravde, potesilo ma to ale troska mi ostalo trapne, lebo ja skutocne nic nemam🙂tak som aspon povedala ako velmi ho lubim...no romantika najvacsia

a napadlo ma, ze aby sme sa lepsie na FB identifikovali, mozno by bolo dobre keby sme mali tu istu fotku v profile na MK aj na FB.... dnes som strasne chytra 🙂

perla200
14. feb 2010

lulu si chytrá čo si vyspatá?🙂))))))))))))))))))))))))) ale nie prepáč srandujem....ale ano aj ja som si zvykla na plytký spánok resp. žiadny to, že sa zdvihnem do postielky a dám dudel považujem za to že spím a nepočítam že som hore🙂 proste neviem už spat....

no lulu tak ja sa pokúsim si dat sem tú fotku z chorvátska 🙂

lulu73
14. feb 2010

perla.....no ano, spala som tri hodiny 😀 tak som pôna energie a napadov

aj ja skusim dat foto to iste

lulu73
14. feb 2010

pre lepsiu identifikaciu fotka zmenena 😎

perla200
14. feb 2010

aj ja som fotku zmenila...kde ste vsetky? plodíte?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre